User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message189430
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 10-12-2013, 10:22:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AndiAndi wrote:
1. Prenume:Andi
2. Varsta (minim 16):merg pe 18
3. Localitate:Piatra Neamt
4. Nume In - Game:Concubinding
5. Clasa / Rasa:Priest/Blood Elf
6. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Concubinding&&gn=HEAVEN&&group=2
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL):Disci 402,Shadow 403
8. Profesii:Tailoring,Inscription
9. Microfon + ts3:Este
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4 ram,2.6 x2 core,1gb video
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?Ajuta raidul foarte mult.
12. La ce stats joci (explica de ce)!: Haste 12.50(pentru un tic penance)>Spirit 1.7k(e de ajuns, imi fac mana din Rapture)>Mastery>Crit.Sunt printre singurii disci care joaca pe mastery+crit.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: Power Word (Shield),Prayer of Healing,Hymn of Hope(nu la-m pus primul deoarece pe disci nu e ca pe holy)
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?Momentan stiu scriptu la toti cei bagati.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?toti sunt easy.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Minahonda(s-a spart),Heaven(Progres Slab.)
17. Cate ore joci wow pe zi?cat este nevoie petru terminarea unui raid sau altele.
18. La ce ora te culci de obicei?nu am ora .
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://tinypic.com/r/fenqmf/5
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):-
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Elev.
22. De ce The Betrayers:sunteti o guilda capabila.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?Imi cunosc clasa
24. Descrie-te in 2,3 randuri : sociabil,de treaba

W-me in game sau orcare ofiter din guilda



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
barna97

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 09:36)
Joined: 05 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 2
Location: Ocna Mures

Reputation: 55.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-12-2013, 21:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 16
3. Localitate: Ocna Mures , Jud. Alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : De obicei dupã scoalã pana seara pe la 23:30 (excepție fac în Weekend-uri sau depinde dacã sunt plecat cu munca.)
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: Marskmanship / Survival
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polisor
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Specul meu variazã in totalitate ! Depinde de situația de combat , și în mare parte de plãcere. Sunt la fel de bun cu ambele. Nu exista variații de DPS.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - In primul rând , am început sa joc WoW pe TBC mai exact pe 2.3.0 , instanta End-Game era pe atunci The Black Tample , îmi pot amintii cat de epic era encounter-ul de la Illidan. Cu timpul , intre expansiuni am mai schimbat 2-3 servere. In final am ajuns sa joc aici pe Freakz. Doar de pe Cataclysm pe la jumãtatea patch-ului 4.0.6. Asta este și motivul pentru care am doar 22 days played (Asta rãmâne doar la atitudinea dvs. dacã cererea poate fii primita sau respinsa)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Ultima mea guilda a fost Light of Dawn , am decis sa renunț la ea pentru ca s-a luat hotãrârea de a se muta pe Blizzard , lucru pe care eu nu am de gând sa il fac. Nu din motive financiare , ci datorita faptului ca acei 60 de lei pe care i-as da pe abonamentul lunar pot fii folosiți în alte scopuri mult mai bineintelese.
12. Detalii PC*. - 24GB Ram , I7 4770k 4x3.50 Ghz , 2x AMD Radeon 6870 , etc. (Este configurația pe care lucrez în mare parte , pe asta ma și joc WoW (Nu e ceva ieșit din comun , da , se poate si in Romania , daca sunt indoieli legate de asta , va rog sa imi cereti fotografii.)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Motivul ar fii unul simplu , în primul rând nu m-am gândit la alta guilda , iar in al doilea rând îmi place progresul guildei , raiding de calitate etc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev in clasa a 10 (dar sa zicem ca scoalã pentru mine este un hobby , oarecum), în același timp pot spune ca "pâinea mea de zi cu zi" este asigurata de munca pe care o am. Sunt fotograf de eveniment (de nunta , în mare parte) de la vârsta de 12 ani. Ma pot mândrii cu asta pentru ca sunt dintre putinii oameni care de la vârsta aduc mai bine de 3 sferturi venit in familie de unul singur. Cu ajutorul pãrinților am reușit sa îmi deschid PFA (Persoana Fizica Autorizata) sub care lucrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Va cer doar sa fiți înțelegãtori , pentru ca eu nu am un program bine stabilit , s-ar putea ca în cursul sãptãmânii , și mai sigur în weekend sa am de fotografiat vreun eveniment , sau o sesiune foto. Evident am sa anunt cu 1 zi inainte daca pot sa intru pe ziua respectiva sau nu.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 13-12-2013, 22:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

barna97 wrote:
1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 16
3. Localitate: Ocna Mures , Jud. Alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : De obicei dupã scoalã pana seara pe la 23:30 (excepție fac în Weekend-uri sau depinde dacã sunt plecat cu munca.)
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: Marskmanship / Survival
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polisor
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Specul meu variazã in totalitate ! Depinde de situația de combat , și în mare parte de plãcere. Sunt la fel de bun cu ambele. Nu exista variații de DPS.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - In primul rând , am început sa joc WoW pe TBC mai exact pe 2.3.0 , instanta End-Game era pe atunci The Black Tample , îmi pot amintii cat de epic era encounter-ul de la Illidan. Cu timpul , intre expansiuni am mai schimbat 2-3 servere. In final am ajuns sa joc aici pe Freakz. Doar de pe Cataclysm pe la jumãtatea patch-ului 4.0.6. Asta este și motivul pentru care am doar 22 days played (Asta rãmâne doar la atitudinea dvs. dacã cererea poate fii primita sau respinsa)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Ultima mea guilda a fost Light of Dawn , am decis sa renunț la ea pentru ca s-a luat hotãrârea de a se muta pe Blizzard , lucru pe care eu nu am de gând sa il fac. Nu din motive financiare , ci datorita faptului ca acei 60 de lei pe care i-as da pe abonamentul lunar pot fii folosiți în alte scopuri mult mai bineintelese.
12. Detalii PC*. - 24GB Ram , I7 4770k 4x3.50 Ghz , 2x AMD Radeon 6870 , etc. (Este configurația pe care lucrez în mare parte , pe asta ma și joc WoW (Nu e ceva ieșit din comun , da , se poate si in Romania , daca sunt indoieli legate de asta , va rog sa imi cereti fotografii.)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Motivul ar fii unul simplu , în primul rând nu m-am gândit la alta guilda , iar in al doilea rând îmi place progresul guildei , raiding de calitate etc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev in clasa a 10 (dar sa zicem ca scoalã pentru mine este un hobby , oarecum), în același timp pot spune ca "pâinea mea de zi cu zi" este asigurata de munca pe care o am. Sunt fotograf de eveniment (de nunta , în mare parte) de la vârsta de 12 ani. Ma pot mândrii cu asta pentru ca sunt dintre putinii oameni care de la vârsta aduc mai bine de 3 sferturi venit in familie de unul singur. Cu ajutorul pãrinților am reușit sa îmi deschid PFA (Persoana Fizica Autorizata) sub care lucrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Va cer doar sa fiți înțelegãtori , pentru ca eu nu am un program bine stabilit , s-ar putea ca în cursul sãptãmânii , și mai sigur în weekend sa am de fotografiat vreun eveniment , sau o sesiune foto. Evident am sa anunt cu 1 zi inainte daca pot sa intru pe ziua respectiva sau nu.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -
W -me in game sau scarr



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 14-12-2013, 01:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM PRIESTI SHADOW MINIM 395 ITLVL ASTEPTAM APLICATIILE VOASTRE


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luzzi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 13:39)
Joined: 05 May 2012
Posts: 17, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 58.6
Votes: 2

 
Post Posted: 15-12-2013, 11:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut guilda The Betrayers. Nu stiu daca ma mai tineti minte dar am trecut prin multe in patch-ul 4.0.6 unde am jucat alaturi de voi un resto shaman sub numele de Betzivuu ( sper ca isi mai aminteste Florin - ). M-am lasat atunci de freakz si m-am apucat de oficial unde am jucat pe pandaria 5.0->5.3 inclusiv, unde am facut raiduri pe normal si pe hc cu un monk. Acum, mi-am reamintit de freakz (si nu mai am bani pt a juca pe oficial -) asa ca am decis sa ma reapuc de acest server. M-am uitat prin lista guildelor si am vazut ca inca sunteti foarte sus, ceea ce inseamna ca v-ati tinut de treaba in continuare. Mi-am amintit ce timp placut am petrecut alaturi de voi si am decis sa va contactez sa vad daca pot ( nu cred ca gearul ma va ajuta) sa intru la voi in guilda. Sper totusi ca experienta de pa oficial si faptul ca am jucat si pe 4.3 tot pe blizz ma vor ajuta sa intru in guilda. Incer totusi sa ma imbrac repede din instante ca sa fac cat de cat niste gear.


1. Nume IRL: Lucian
2. Varsta: 18
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6 ore (dar poate varia)
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto (362 - 4.0.6 gear.. nu am mai jucat de atunci) Enha-359
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Betzivuu
8. Screenshot cu Interfata*: -
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Resto shammy a fost tot timpul unul dintre cei mai buni healeri cam pe toate patchurile si cu buffele din 4.3 are un potential foarte mare pentru raiduri cu healurile aoe.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : am jucat alaturi de voi pe 4.0.6 si m-am lasat de freakz cand inca ne chinuiam sa dam consiliul pe hc (ce vremuri) am jucat pe pandaria pe oficial PVE si PVP (monk respectiv hunter) si pot spune ca a fost un adevarat succes. M-am chinuit cu niste prieteni sa facem achievul din Firelands( pe care l-am reusit) si am dat o gramada de raiduri in Throne of Thunder cu o gramada de nopti nedormite -. Pe cata stiu toate scripturile, dar nu stiu cat de asemanatoare sunt pe freazk. In orice caz in cateva zile ma pun la punct si le invat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) -
12. Detalii PC*. 4 GB RAM, 1 GB VRAM, procesor i3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - Sunteti o guilda serioasa si stiu ca alaturi de voi putem face progres foarte repede si mult mai usor.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - Sunt un tip glumet, dar si foarte serios cand situatia cere. Nu ma dau batut si imi place sa ajut lumea cand pot. In timpul liber joc fotbal sau LOL, sau ies pe afara cu prietenii ( cam greu acum ca e super frig)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper ca experienta mea va fi un criteriu pentru aceasta aplicatie si astept sa aud de la voi cat mai curand. Daca totusi nu voi fi acceptat, ne auzim in joc si la o ulterioara aplicatie, cand voi fi mai imbracat. Salutari Betrayers!! Lucian.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 15-12-2013, 11:42:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

w-me in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Emotional

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2014 10:41)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: -98.7
Votes: 6

 
Post Posted: 15-12-2013, 16:32:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Adi
2. Varsta (minim 16): 18
3. Localitate: Constanta
4. Nume In - Game: Emotion ( AKA Emotional)
5. Clasa / Rasa: Balance Druid, Worgen Obv.
6. Link armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/darksorrow/Emotion/simple
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Balance 574/Resto 561
8. Profesii:Tailoring/Enchanting
9. Microfon + ts3: Ofc.
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): AMD Fx-6300, Geforce GTX 650 2GB GDDR5 , 4GB KS DDR3.
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Ca imi place sa fiu o bufnita. Breaking The DPS Meters si in acelasi timp sunt off-heal.

12. La ce stats joci (explica de ce)!:

Haste Cap(10284)> Crit>Haste>Mastery.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale:
Starsurge , Moonfire, Sunfire.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
Are rost intrebarea?
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? : Paragons of The Klaxxi 25HC. Deoarece am peste 200 de wipe-uri si nu l-am batut.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
Voi ma stiti pe mine. Sunt nebun.
17. Cate ore joci wow pe zi?
Cat e nevoie si cat pot sa duc. In acelasi timp injurand-o pe Alliana.
18. La ce ora te culci de obicei? Dimineata.
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
IMG: http://oi40.tinypic.com/2yx2g7d.jpg (Hidden Binds. When You're Pro you Don't need that shits)

20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):
IMG: http://oi40.tinypic.com/2yx2g7d.jpg
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Somn , Raiding , Liceu.
22. De ce The Betrayers?: Imi place numele.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
De ce nu ?
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Cel mai pro Balance Druid EU.


PS : ZOKK E NAB !


http://eu.battle.net/wow/en/character/darksorrow/Emotion/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 15-12-2013, 16:45:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce faci ma mai traiesti ne era dor de tine da un w in game sau ai uitatat accontul de cand esti pe blizz -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spicyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 20:00)
Joined: 11 Dec 2012
Posts: 50, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 82.7
Votes: 5

 
Post Posted: 15-12-2013, 16:49:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Emotional wrote:
1. Prenume: Adi
2. Varsta (minim 16): 18
3. Localitate: Constanta
4. Nume In - Game: Emotion ( AKA Emotional)
5. Clasa / Rasa: Balance Druid, Worgen Obv.
6. Link armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/darksorrow/Emotion/simple
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Balance 574/Resto 561
8. Profesii:Tailoring/Enchanting
9. Microfon + ts3: Ofc.
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): AMD Fx-6300, Geforce GTX 650 2GB GDDR5 , 4GB KS DDR3.
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Ca imi place sa fiu o bufnita. Breaking The DPS Meters si in acelasi timp sunt off-heal.

12. La ce stats joci (explica de ce)!:

Haste Cap(10284)> Crit>Haste>Mastery.
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale:
Starsurge , Moonfire, Sunfire.
14. La ce bossi nu sti script in acest moment?
Are rost intrebarea?
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)? : Paragons of The Klaxxi 25HC. Deoarece am peste 200 de wipe-uri si nu l-am batut.
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
Voi ma stiti pe mine. Sunt nebun.
17. Cate ore joci wow pe zi?
Cat e nevoie si cat pot sa duc. In acelasi timp injurand-o pe Alliana.
18. La ce ora te culci de obicei? Dimineata.
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada:
(Hidden Binds. When You're Pro you Don't need that shits)

20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask):

21. Cu ce te ocupi zilnic?: Somn , Raiding , Liceu.
22. De ce The Betrayers?: Imi place numele.
23. De ce crezi ca vei fi acceptat?
De ce nu ?
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Cel mai pro Balance Druid EU.


PS : ZOKK E NAB !

RESPINS!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mibo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2016 15:49)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 50, Topics: 6
Location: Chris Brown house

Reputation: 2.2
Votes: 13

       
Post Posted: 15-12-2013, 21:18:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Bogdan
2. Varsta (minim 16): 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Pussicat
5. Clasa / Rasa: Mage Troll -
6. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pussicat
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Fire 398 -
8. Profesii: Engineering / Mining ( In crestere -)
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4 Gb RAM + NVIDIA GeForce GT 620M + I3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Hitcap->Intelect->Crit->Haste->Mastery. 17,16% hit , 32% crit, haste 20,56%, mastery 14.21. Pentru mai multe trick la combustion
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: No pai am 4 - Pyro, LB, FB, Combustion
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Evo am plecat pentru progress:)
17. Cate ore joci wow pe zi? de la 15:30 pana seara la 1 2
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 1 in cursul saptamani
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://i39.tinypic.com/2lmw4ck.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://i39.tinypic.com/2vkj6tz.jpg
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala, gaming si prieteni.
22. De ce The Betrayers : Pentru progres si noi prieteni
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? : Nu stiu daca voi fi acceptat:D
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Nu imi place sa ma descriu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 15-12-2013, 22:19:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mibo wrote:
1. Prenume: Bogdan
2. Varsta (minim 16): 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Pussicat
5. Clasa / Rasa: Mage Troll -
6. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pussicat
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Fire 398 -
8. Profesii: Engineering / Mining ( In crestere -)
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4 Gb RAM + NVIDIA GeForce GT 620M + I3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Hitcap->Intelect->Crit->Haste->Mastery. 17,16% hit , 32% crit, haste 20,56%, mastery 14.21. Pentru mai multe trick la combustion
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: No pai am 4 - Pyro, LB, FB, Combustion
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Evo am plecat pentru progress:)
17. Cate ore joci wow pe zi? de la 15:30 pana seara la 1 2
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 1 in cursul saptamani
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://i39.tinypic.com/2lmw4ck.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://i39.tinypic.com/2vkj6tz.jpg
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala, gaming si prieteni.
22. De ce The Betrayers : Pentru progres si noi prieteni
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? : Nu stiu daca voi fi acceptat:D
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Nu imi place sa ma descriu
LEAGATI CONTUL PE FORUM



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkrealm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2014 18:51)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 42
Votes: 1

 
Post Posted: 16-12-2013, 13:55:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 22 ani
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in fiecare zi dupa ora 20 si cam 3-4 zile pe saptamana ziua
5. Clasa: rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat pve/subtility pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Crusnik
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i40.tinypic.com/20pqb5t.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place genul asta de gameplay
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de pe WOTLK am vro 4-5 ani eperienta de wow am jucat cu char mele care necesita miscare si atentie sporita am facut icc ,ds toti bosi pe 10n si pe hc doar morchok si yor'sahj.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pe WOTLK am fost in The Council si am ramas pana la cata apoi in Keepers of Something. sunt guilde mici in care rareori sunt oamani pt raiduri mai ales ds10hc.
12. Detalii PC*. am un procesor normal de 3 GHz, placa video invidia de 512,2G Ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece este o guilda mai mare cu oameni activi capabili de progrese demne de cataclism.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student ,cand sunt acasa in general joc wow,acord mult timp prietenilor si plimbarilor de oricefel.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)..............
IMG: http://i42.tinypic.com/2im1c10.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rowdytz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 16:21)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 16-12-2013, 16:59:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkrealm wrote:
1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 22 ani
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in fiecare zi dupa ora 20 si cam 3-4 zile pe saptamana ziua
5. Clasa: rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat pve/subtility pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Crusnik
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i40.tinypic.com/20pqb5t.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca imi place genul asta de gameplay
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de pe WOTLK am vro 4-5 ani eperienta de wow am jucat cu char mele care necesita miscare si atentie sporita am facut icc ,ds toti bosi pe 10n si pe hc doar morchok si yor'sahj.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pe WOTLK am fost in The Council si am ramas pana la cata apoi in Keepers of Something. sunt guilde mici in care rareori sunt oamani pt raiduri mai ales ds10hc.
12. Detalii PC*. am un procesor normal de 3 GHz, placa video invidia de 512,2G Ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece este o guilda mai mare cu oameni activi capabili de progrese demne de cataclism.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student ,cand sunt acasa in general joc wow,acord mult timp prietenilor si plimbarilor de oricefel.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)..............
IMG: http://i42.tinypic.com/2im1c10.jpg


Respins, nu mai recrutam rogue.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mibo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2016 15:49)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 50, Topics: 6
Location: Chris Brown house

Reputation: 2.2
Votes: 13

       
Post Posted: 17-12-2013, 15:03:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Prenume: Bogdan
2. Varsta (minim 16): 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Pussicat
5. Clasa / Rasa: Mage Troll -
6. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pussicat
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Fire 398 -
8. Profesii: Engineering / Mining ( In crestere -)
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4 Gb RAM + NVIDIA GeForce GT 620M + I3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Hitcap->Intelect->Crit->Haste->Mastery. 17,16% hit , 32% crit, haste 20,56%, mastery 14.21. Pentru mai multe trick la combustion
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: No pai am 4 - Pyro, LB, FB, Combustion
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Evo am plecat pentru progress:)
17. Cate ore joci wow pe zi? de la 15:30 pana seara la 1 2
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 1 in cursul saptamani
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://i39.tinypic.com/2lmw4ck.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://i39.tinypic.com/2vkj6tz.jpg
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala, gaming si prieteni.
22. De ce The Betrayers : Pentru progres si noi prieteni
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? : Nu stiu daca voi fi acceptat:D
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Nu imi place sa ma descriu

Ati spus ca nu am legat cont !(L-am legat:D)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spicyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2017 20:00)
Joined: 11 Dec 2012
Posts: 50, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 82.7
Votes: 5

 
Post Posted: 17-12-2013, 23:07:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mibo wrote:
1. Prenume: Bogdan
2. Varsta (minim 16): 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Pussicat
5. Clasa / Rasa: Mage Troll -
6. Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pussicat
7. Main spec (iLVL) / Offspec (iLVL): Fire 398 -
8. Profesii: Engineering / Mining ( In crestere -)
9. Microfon + ts3: Da
10. Detalii PC (ram + placa video + procesor): 4 Gb RAM + NVIDIA GeForce GT 620M + I3
11. De ce ai ales specul pe care joci acum?
12. La ce stats joci (explica de ce)!:Hitcap->Intelect->Crit->Haste->Mastery. 17,16% hit , 32% crit, haste 20,56%, mastery 14.21. Pentru mai multe trick la combustion
13. Spune cele mai importante 3 spelluri ale clasei tale: No pai am 4 - Pyro, LB, FB, Combustion
14. La ce bossi nu sti script in acest moment? Stiu scriptul la toti bossi.
15. Care este Bossul care ti-a creat probleme pana acum (de ce)?
16. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Evo am plecat pentru progress:)
17. Cate ore joci wow pe zi? de la 15:30 pana seara la 1 2
18. La ce ora te culci de obicei? 12 - 1 in cursul saptamani
19. Poza Interface (macrouri + binduri) sa se vada: http://i39.tinypic.com/2lmw4ck.jpg
20. Screenshot la 3 mil damage done (Self buffed - no food , no flask): http://i39.tinypic.com/2vkj6tz.jpg
21. Cu ce te ocupi zilnic?: Scoala, gaming si prieteni.
22. De ce The Betrayers : Pentru progres si noi prieteni
23. De ce crezi ca vei fi acceptat? : Nu stiu daca voi fi acceptat:D
24. Descrie-te in 2,3 randuri : Nu imi place sa ma descriu

Ati spus ca nu am legat cont !(L-am legat:D)

Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 03-07-2024, 23:13:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x