User
Pass
2FA
 
 

PvP event proporsal / unique one
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message18437
Blinded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2018 08:32)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 147, Topics: 7
Location: Constanta

Reputation: 238.6
Votes: 11

       
Post Posted: 04-12-2013, 12:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tzunamii , iar vorbesti sa nu adormi ? Goshh .. Pe realmul 4.3.4 @ ATR bate vantul mai tot timpul ; nu mai vorbi doar din ce auzi , ca presupun ca de jucat acolo nu joci(btw , caracterizarea care i-ai facut-o lui azwraith , probabil ti s-ar potrivi tie mai degraba). Acolo , seara , sunt 3-4 meciuri @ 3s , ceea ce nu mi se pare chiar asa mult , daca stai sa faci o comparatie cu realmul LK. Deci as fi impotriva unui realm separat strict PvP ; ar fi un fail total.

Esti asa slab , ca te stergi la fund cu ata de dinti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 04-12-2013, 12:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tzunamiii wrote:
Turbokill1337 wrote:
Azwraithz wrote:
Idd,e ok si change gear,dar asta doar in cazul in care se tine pe alt realm,si trebuiesc adaugati Npc's and stuffs,meh,it will take a bit.


Nu e ok deloc, voi vreti o alta copie la AT unde nici ei n-au mare succes si cum la noi pvpul e mega activ [not], alt realm o sa fie big fail, dc?
o sa moara arenele pe main realms [ma refer in afara de astia care mai fac si asa meciuri nu doar conq cap] si o sa fie realmul pustiu anyway, la pvp ca sa fie totul decent, trebuie multa munca mai ales sa satisfaci comunitatea asta cu nasul pe sus, iti trebuie persoane sa se ocupe de o tona de chestii, nu e ca la pve, ai scriptat bosul binisor si toata lumea e fericita.
pur si simplu pe cata nu o sa avem 3v3 activ, nu o sa fie mai activ decat a fost pe 4.0.6, maxim 4-5 meciuri poti sa vezi uneori care oricum dureaza cateva ore.
Cui nu i-am introdus wow freakz ca server pvp, au refuzat, ca trebuie sa faca gear si sa-si gaseasca si parteneri.
3v3 ar putea creste putin daca ar fi o atractie pentru playerii internationali.
O solutie ar fi sa li se dea start gear, full ruthless vreo 20k gold si se descurca mai departe, am putea dezvolta ideea daca sunteti de acord cu asa ceva.

lol nau succes...ba au chiar mare succes copilas,streameri mari joaca acolo,gladiatori de pe retail joaca acolo,serveru e expre pvp de aia lumea nu sta doar acolo,de aia mari zei de aici gen Azwraithz care crede ca le stie pe toate se duce pe AT face 2 arene si cand vede diferenta 'hai inapoi pe freakz sa dau 60k cu chimera shot pe 4,5k resil',pe AT nu miscati niciunu ca acolo nu sunt clasele buguite si mai mult de atat nu sunt donori cu gurthalake la 5 offchare

tocmai au facut un turneu cu 10.000$ reward
freakz a facut un turneu ,care apropo a fost de pve cu 20$ doar pt locul unu =]]]] la 25 de oameni

nu mai faceti comparatii ca e diferenta de la cer la pamant intre at si ...asta.



Eu ti-as sugera sa te mai interesezi de statistics ale unora inainte sa vorbeasca gura fara tine; Nu ai nici cel mai mic drept sa imi spui mie sau lu Turbokill despre ATR si despre rate-ul de acolo, se observa prin argumentele care le aduci gen ''pe AT nu miscati niciunu '';Te-ai dus pe Wotlk si pe Cataclysm sa ne ''inspectezi'' charele sa vezi mai exact unde bat ratingurile de esti tare in gura?. Crezi ca daca vii cu un new account sau ceva doar sa o faci pe ''baiatu invizibil'' sa nu stie nimeni defapt ce 1800 zace in spatele contului,te face mai interesant sau cum? Anyway daca tot cauti anturaj,te ajut eu;

//Zohlomg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tzunamiii
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2013 23:44)
Joined: 29 Nov 2013
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -6.5
Votes: 2

Post Posted: 06-12-2013, 21:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azwraithz wrote:
tzunamiii wrote:
Turbokill1337 wrote:
Azwraithz wrote:
Idd,e ok si change gear,dar asta doar in cazul in care se tine pe alt realm,si trebuiesc adaugati Npc's and stuffs,meh,it will take a bit.


Nu e ok deloc, voi vreti o alta copie la AT unde nici ei n-au mare succes si cum la noi pvpul e mega activ [not], alt realm o sa fie big fail, dc?
o sa moara arenele pe main realms [ma refer in afara de astia care mai fac si asa meciuri nu doar conq cap] si o sa fie realmul pustiu anyway, la pvp ca sa fie totul decent, trebuie multa munca mai ales sa satisfaci comunitatea asta cu nasul pe sus, iti trebuie persoane sa se ocupe de o tona de chestii, nu e ca la pve, ai scriptat bosul binisor si toata lumea e fericita.
pur si simplu pe cata nu o sa avem 3v3 activ, nu o sa fie mai activ decat a fost pe 4.0.6, maxim 4-5 meciuri poti sa vezi uneori care oricum dureaza cateva ore.
Cui nu i-am introdus wow freakz ca server pvp, au refuzat, ca trebuie sa faca gear si sa-si gaseasca si parteneri.
3v3 ar putea creste putin daca ar fi o atractie pentru playerii internationali.
O solutie ar fi sa li se dea start gear, full ruthless vreo 20k gold si se descurca mai departe, am putea dezvolta ideea daca sunteti de acord cu asa ceva.

lol nau succes...ba au chiar mare succes copilas,streameri mari joaca acolo,gladiatori de pe retail joaca acolo,serveru e expre pvp de aia lumea nu sta doar acolo,de aia mari zei de aici gen Azwraithz care crede ca le stie pe toate se duce pe AT face 2 arene si cand vede diferenta 'hai inapoi pe freakz sa dau 60k cu chimera shot pe 4,5k resil',pe AT nu miscati niciunu ca acolo nu sunt clasele buguite si mai mult de atat nu sunt donori cu gurthalake la 5 offchare

tocmai au facut un turneu cu 10.000$ reward
freakz a facut un turneu ,care apropo a fost de pve cu 20$ doar pt locul unu =]]]] la 25 de oameni

nu mai faceti comparatii ca e diferenta de la cer la pamant intre at si ...asta.



Eu ti-as sugera sa te mai interesezi de statistics ale unora inainte sa vorbeasca gura fara tine; Nu ai nici cel mai mic drept sa imi spui mie sau lu Turbokill despre ATR si despre rate-ul de acolo, se observa prin argumentele care le aduci gen ''pe AT nu miscati niciunu '';Te-ai dus pe Wotlk si pe Cataclysm sa ne ''inspectezi'' charele sa vezi mai exact unde bat ratingurile de esti tare in gura?. Crezi ca daca vii cu un new account sau ceva doar sa o faci pe ''baiatu invizibil'' sa nu stie nimeni defapt ce 1800 zace in spatele contului,te face mai interesant sau cum? Anyway daca tot cauti anturaj,te ajut eu;

//Zohlomg


A inceput tourneul de 3v3 Cataclysm pe AT si nu v-am vazut numele la niciunu in teamurile calificate pt turneul de 5000Euro, e clar, sunteti FreakzArena Heroes.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 19-01-2014, 00:15:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

up.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damstuks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 14:29)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 68, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 19-01-2014, 21:32:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bump
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damstuks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 14:29)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 68, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 20-01-2014, 23:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Damstuks wrote:
bump

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damstuks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 14:29)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 68, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 20-01-2014, 23:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Damstuks wrote:
bump

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deathknight
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-02-2014 10:19)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 29, Topics: 6
Location: Northrend

Reputation: -4.9
Votes: 2

Post Posted: 21-01-2014, 10:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce pot spune m-am uitat peste asta,unele dintre replys sunt por/contra mai mult sau mai putine argumente,insa ce mia sarit in ochi a fost un relpy unde unu zicea ca o sa se faca asa ceva mai precis cand:
Eu crd ca nu exista vreo o sansa sa se faca asa ceva in viitorul departat,in conditile de acum nu crd ca participa careva,dovada "merciless,vengeful" unde au participat 3-4 teamuri dintre care turbo in toate -
Mie tare greu sa crd ca o sa se faca vreo data un Event atat de mare din moment ce atunci sunt ideei putine si fixe,nare sa mearga asa -



For In The Final Hour All Must Serve The One True King

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 21-01-2014, 11:28:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea e ca n-au participat fiindca n-au fost motivati. Un titlu, care pentru ei e naspa, ca poti sa donezi pentru cataclysmic gladiator. Plus ca trebuie sa se repare din buguri, daca fac eventul acum, 2 luni cel putin o sa fie QQ pe forum ca a castigat o clasa buguita pozitiv.

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spynux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2016 21:36)
Joined: 08 Feb 2010
Posts: 267, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 147.7
Votes: 27

 
Post Posted: 10-03-2014, 18:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banuiesc ca se spera ca se uita de topicul asta...
BUMP.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spynux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2016 21:36)
Joined: 08 Feb 2010
Posts: 267, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 147.7
Votes: 27

 
Post Posted: 24-04-2014, 14:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deathknight wrote:
Mie tare greu sa crd ca o sa se faca vreo data un Event atat de mare din moment ce atunci sunt ideei putine si fixe,nare sa mearga asa -

Shocker wrote:
Aveam si eu de gand sa postez un topic de genul, imi surade ideea cu premii reale (accesorii de gaming [mouse-uri, tastaturi, etc]), dar vreau sa stiu daca exista interes pentru astfel de concursuri, sa nu fie doar cateva echipe care joaca, ci foarte multa lume.

Si da, prima data ar trebui reparate cateva din bugurile majore, o sa fac asta iar apoi, daca reusim sa punem cap la cap o idee buna de pvp event, o facem

Raggamuffeen wrote:
1,2,3 - premii reale (periferice,cash)

4,5 - premii in-game (mounts,titles,tabards)

au trecut 6 luni -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 24-04-2014, 14:38:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au trecut 6 luni si tu tot nu ai jucat inca 10 meciuri la 3v3, du-te si dai join si vezi ce se intampla dupa, ar fi frumos sa influentezi si cativa prieteni sa iti urmeze 'calea'.


воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 24-04-2014, 14:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raster wrote:
Au trecut 6 luni si tu tot nu ai jucat inca 10 meciuri la 3v3, du-te si dai join si vezi ce se intampla dupa, ar fi frumos sa influentezi si cativa prieteni sa iti urmeze 'calea'.

Lol a facut 2000+ pe vreo 3 chare de atunci pana acum la 3v3. da, 10 meciuri




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spynux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2016 21:36)
Joined: 08 Feb 2010
Posts: 267, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 147.7
Votes: 27

 
Post Posted: 24-04-2014, 14:46:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raster wrote:
Au trecut 6 luni si tu tot nu ai jucat inca 10 meciuri la 3v3, du-te si dai join si vezi ce se intampla dupa, ar fi frumos sa influentezi si cativa prieteni sa iti urmeze 'calea'.

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Filunkz
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Duduferalul
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bobocbaws
Salut poate raspunde un GM la postul asta nu un wanna be care nu se intereseaza inainte sa faca un post



Last edited by spynux on 24-04-2014, 14:49:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 24-04-2014, 14:48:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crezi ca imi pasa cate accounturi ai sau ce ?
Of of, intoarce postul ala si pe partea cealalta si nu fa singur asta.



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 15-05-2024, 07:50:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x