User
Pass
2FA
 
 

Starcraft 2
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2142
mahikojoacahs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2018 11:15)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 27, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 97
Votes: 5

Post Posted: 12-02-2014, 23:30:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Ramai fara argumente si incepi sa injuri ? Si presupun ca tu jocu(joci cred) cu teranii sau protosii , de zergi nu ai destul kill(destule kills sau destul skill? nu inteleg.)


am inteles! vorbim codat

p t ne ti s d nu la ks nm ek ld o uias n sa ui qs ksl s dj

vorbesc le correct?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 13-02-2014, 00:00:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Am gresit pentru ca am scris foarte repede postu. Daca e sa ne batem in gramatica ia de aici :

Quote:
dute pe 4chan sa iti mai antrenezi glumele. hai dute , tentativa de calut ce esti!


Acum nu ai cum sa spui ca ai uitat cratima , ai scris de 2 X asa , S@L

Cat despre Starcraft : bai baiatule , eu am jucat Starcraft 1 in LAN party si pe la internet cafe-uri de cand a aparut in 1998 , sa nu mai spun de Warcraft 1 si 2. Daca esti asa bun ce mai cauti aici ? Du-te la ESL si bate-te cu coreenii aia disperati de joaca 24/7 .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 13-02-2014, 00:59:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Old memories ... zerglings early rush , hydras rush , lurkers pressing ... early win ; print your APM , be proud.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-02-2014, 01:15:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

arcade mode ala cum e? vs AI or something?

am jucat doar campania cand a aparut sc2 pe FL de mergea doar single player campaign -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mahikojoacahs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2018 11:15)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 27, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 97
Votes: 5

Post Posted: 13-02-2014, 01:25:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:


maimuta cibernetica ce esti ma faci sa ma cert cu tine la ora asta. copil ingrat in primul rand e vorba despre sc2 aici, in al doilea rand incerc sa aduc o initiativa ce priveste Starcraft 2 avand in vedere ca de cand a aparut patch-ul 2.1 se poate juca cu oricine, cu orice rasa, fata de cum era inainte -> nu puteai decat sa faci 3 misiuni la campanie si sa joci vs altul cu terran. acum e mult mai versatil pentru incepatori si pentru cei ce vor sa incerce jocul.

"daca esti asa bun ce mai cauti aici?"

daca exista viata reala de ce stai atata la calculator?
daca marul este o sursa de hrana mai eficienta decat cheesburgerul de la MC atunci de ce 70% din populatia americii este obeza?

raspunsul este evident sau trebuie sa iti desenez ca restul argumentelor?

stai nu te cocosa mai am una: de ce imi dai reply cand cearta in general si tot ce ai facut tu in topicul asta si tot ce poate rezulta din ce ai facut nu are rost? de suferinte si atentie ce vrei.

prietene nu esti singurul care a "jucat Starcraft 1 in LAN party si pe la internet cafe-uri de cand a aparut in 1998, sa nu mai spun de Warcraft 1 si 2 etc.. " sau stai. A mai observat cineva ca dragul vostru Padurarul se crede seful internetului pe aici? E singurul om de pe planeta care s-a dus la internet cafe-uri si s-a jucat Sc1 si Warcraft. Waaw.. vai..

ma ti-am ascultat povestea. am inteles ca esti periculos si toate cele, daca vrei iti dau torent la sc1 si la restul nebuniilor tale, dar te rog, sterge-o.

Posturi unite automat, 13-02-2014, 01:25:00

skyreaker24 wrote:


"Arcade" este sectiunea unde se joaca harti editate eventual si modate. Gen cum a ajuns sa fie DotA la WarCraft 3. Sunt mai multe harti foarte interesante printre care si faimoasele Tower Defence si alte nebunii. Ba chiar exista si o versiunea de Dota a Sc2 numai ca e cu Starship-uri. Iti sugerez sa incerci, e chiar tare.(Spoiler! E chiar si o mapa cu Starcraft MMO. wat!)

in fine dar daca te atrage jocul si iti place atunci raspandeste vestea poate atragem mai multe playeri si reusim si integram jocul in sectiunea "eSports" a forumului. poate facem rost si de cateva turnee..


 
Staff message (Pato):
 
+1 warn pt. insulte.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 13-02-2014, 11:21:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Old memories ... zerglings early rush , hydras rush , lurkers pressing ... early win ; print your APM , be proud.


those are bad memories. primele meciuri in sc2 multyplayer am picat doar vs zerg(eu fiind protos) si mi-am luat zerg rush in fiecare meci




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 13-02-2014, 13:34:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
pms wrote:
Old memories ... zerglings early rush , hydras rush , lurkers pressing ... early win ; print your APM , be proud.


those are bad memories. primele meciuri in sc2 multyplayer am picat doar vs zerg(eu fiind protos) si mi-am luat zerg rush in fiecare meci


Mie imi era indiferent ce-mi pica ... Random in toate meciurile jucam , iar cu tovarasii combo in functie de situatie , mapa , gameplay style-ul fiecaruia si etc.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 13-02-2014, 14:30:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce joc urat. Close topic n`are treaba cu wow



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mahikojoacahs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2018 11:15)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 27, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 97
Votes: 5

Post Posted: 13-02-2014, 16:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:


bine hai poti sa te intorci la bomberman sau mario sau ce eSports se mai joaca maretia ta. apropo kool comentariu sa ma inveti si pe mine sa fiu asa ignorant: "comentez pentru ca sunt idiot si n-am alta ocupatie" ar trebui sa fac un topic special pentru voi, oh stai, deja este, se numeste pony zone. astept avalansa de le bubosi de le 13 ani.

"such hate"
"much retards"

nu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 13 February 2014 14:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-09-2024, 01:24:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x