User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message150675
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 02-03-2014, 11:55:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
konte   Va doare in pewla...sperati sa donez sa ma debanati?...sperati in continuare!!...fac ceva pe saracu ala de GM care mi-a dat ban fara motiv....are motiv acum sa imi dea ban forever...


Ma mai gandesc daca-ti dau permanent sau nu. Esti nesimtit, faci exploit, vorbesti ca un cocalar si ceri UNBAN? NU.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
konte
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-03-2014 19:54)
Joined: 20 Aug 2013
Posts: 27, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 1

Post Posted: 02-03-2014, 12:17:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bacchus wrote:


Ma mai gandesc daca-ti dau permanent sau nu. Esti nesimtit, faci exploit, vorbesti ca un cocalar si ceri UNBAN? NU.


Prietene am impresia ca tu nu intelegi termenul de "EXPLOIT"... Si ti-am mai explicat mi se rupe de banul tau permanent...ideea este ca ai mai banat oameni pt bug`ul asta...si pentru multe alte chestii care nu sunt catalogate in categoria EXPLOITS!
Da inteleg flyhack, teleport...bla bla... sa ii banezi... si e plin serverul de oligofreni pe care ii bate jocul si o ard cu tot felul de "injectii" de astea. Daca tu consideri ca este bug...de ce nu il repari sau il raportezi? Ce vrei daca sunt lowmana in arena sa le spun alora ca nu pot sa-mi refac mana ca ma baneaza Bacchus ?

Ca sa fi GM trebuie sa ai si habar despre clasele din jocul asta, nu sa dai un ban pe un visual bug intr`un pscreen.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
donealexandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-03-2014 19:27)
Joined: 18 Jan 2014
Posts: 12, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -7.5
Votes: 2

Post Posted: 02-03-2014, 19:46:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: Jyina
Nume Gamamaster implicat: Ragez
Data si ora abuzului: aproximativ ora 14:00
Detalii: Deci eram an arena cu fratele meu faceam arene si am intrat an arena si cand am coborrat dupa mont ramasesem buguit cu acelasi sped cu care mergea montul si ceilalti 2 care erau contra noastra au facut report si cu anca alti 2 care se uitau la spectate si ai mai batusem si ne anjurau au facut report si aia si ragez mia dat ban aiurea fara motiv io cred ca un Gm cand da ban trebuei sa aive dovada sami arate adica sami arate video acuma si nu are daca el crede ca aveam sped si nu stie sa se uite sa vada daca aveam sped sau nu trb sa faca video

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
konte
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-03-2014 19:54)
Joined: 20 Aug 2013
Posts: 27, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 1

Post Posted: 02-03-2014, 20:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

donealexandru wrote:
Nume caracter ingame: Jyina
Nume Gamamaster implicat: Ragez
Data si ora abuzului: aproximativ ora 14:00
Detalii: Deci eram an arena cu fratele meu faceam arene si am intrat an arena si cand am coborrat dupa mont ramasesem buguit cu acelasi sped cu care mergea montul si ceilalti 2 care erau contra noastra au facut report si cu anca alti 2 care se uitau la spectate si ai mai batusem si ne anjurau au facut report si aia si ragez mia dat ban aiurea fara motiv io cred ca un Gm cand da ban trebuei sa aive dovada sami arate adica sami arate video acuma si nu are daca el crede ca aveam sped si nu stie sa se uite sa vada daca aveam sped sau nu trb sa faca video


no offence dar pe tine te bate gramatica rau de tot -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-03-2014, 03:52:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:
Nu ai luat ban pentru ca ai mancat. Ai luat pentru ca ai abuzat de un bug vizual.


*scuze ca ma bag*

crezi ca el (banatul) se vede acolo unde a dat ala consecration? cu ce a abuzat el de asta, daca se misca putin ii arata pozitia exacta, dar repet, el nu avea de unde sa stie ca "imaginea" lui e acolo



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 03-03-2014, 12:07:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:
bossutai wrote:
Nu ai luat ban pentru ca ai mancat. Ai luat pentru ca ai abuzat de un bug vizual.


*scuze ca ma bag*

crezi ca el (banatul) se vede acolo unde a dat ala consecration? cu ce a abuzat el de asta, daca se misca putin ii arata pozitia exacta, dar repet, el nu avea de unde sa stie ca "imaginea" lui e acolo


Bugul se poate reproduce usor cu reload si stii asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
konte
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-03-2014 19:54)
Joined: 20 Aug 2013
Posts: 27, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 1

Post Posted: 03-03-2014, 19:50:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:


Bugul se poate reproduce usor cu reload si stii asta.


Crezi ca ai timp de reload in arena...??? Deci crede`ma ca habar nu aveam ca e bug...pur si simplu mi-am dat blink, invi si m`am pus in kur sa beau ca eram low mana si cand l-am vazut ca vine i-am dat frozen cu petul si a stat in gheata tot timpul...avea in puii mei paladin cu el (care era degeaba, nu i-a dat 1 dispell macar odata...sa nu mai vorbesc de freedom)... deci aia 2 ii batea harta cat de prosti erau + ca daca te uiti in print screen nu avea niciun cd.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sereth
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 13:32)
Joined: 03 Dec 2012
Posts: 419, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 34

 
Post Posted: 05-03-2014, 20:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Serethbaws
Gamemaster name: Neroqty
Date and time: 05.03.2014 / 20:20
More information on the subject: S-a dat un anunt pe global cu join 3v3. A scris Nerolol pe global " Nu dati join la 3v3 ca dati de adversari ". Am zit " Dam de mama ta ", si a zis ca intra si`mi da -1. Initial am luat`o ca pe o gluma, nici nu stiam ca Nero asta e GM, si mi-am luat ban 666. Vi se pare normal? Intra GM-i pe play char sa sufere pe global si dupa sa baneze playeri ca li se scoala lor?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 05-03-2014, 20:57:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sereth wrote:
Character name: Serethbaws
Gamemaster name: Neroqty
Date and time: 05.03.2014 / 20:20
More information on the subject: S-a dat un anunt pe global cu join 3v3. A scris Nerolol pe global " Nu dati join la 3v3 ca dati de adversari ". Am zit " Dam de mama ta ", si a zis ca intra si`mi da -1. Initial am luat`o ca pe o gluma, nici nu stiam ca Nero asta e GM, si mi-am luat ban 666. Vi se pare normal? Intra GM-i pe play char sa sufere pe global si dupa sa baneze playeri ca li se scoala lor?


Dap -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-03-2014, 20:59:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sereth wrote:
Character name: Serethbaws
Gamemaster name: Neroqty
Date and time: 05.03.2014 / 20:20
More information on the subject: S-a dat un anunt pe global cu join 3v3. A scris Nerolol pe global " Nu dati join la 3v3 ca dati de adversari ". Am zit " Dam de mama ta ", si a zis ca intra si`mi da -1. Initial am luat`o ca pe o gluma, nici nu stiam ca Nero asta e GM, si mi-am luat ban 666. Vi se pare normal? Intra GM-i pe play char sa sufere pe global si dupa sa baneze playeri ca li se scoala lor?


Am zis ca "Nu dati join la 3v3 , dati de adventisti si de martori a lu ievoha" , o gluma de altfel . Pe play char am acelasi nume ca pe forum unde scriu cu albastru si ai dat de mine la bug report , deci vrajeala jos ca nu ne tragem de sireturi .


" you are "


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sereth
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 13:32)
Joined: 03 Dec 2012
Posts: 419, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 34

 
Post Posted: 05-03-2014, 21:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:

Am zis ca "Nu dati join la 3v3 , dati de adventisti si de martori a lu ievoha" , o gluma de altfel . Pe play char am acelasi nume ca pe forum unde scriu cu albastru si ai dat de mine la bug report , deci vrajeala jos ca nu ne tragem de sireturi .


Nu iti da atat de multa importanta. Nu e cazul. Plus ca nu se intra pe play char sa suferi pe global ca mai apoi sa dai ban playerilor. Iar in legatura cu " injurii @ GM ". Am zis " Dam de mama ta ". Arata`mi tu aici " injurii @ gm "



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nero

[hectic]



Status: Offline
(since 08-12-2022 15:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 1893, Topics: 87
Location: Deadman Wonderland

Reputation: 559.4
Votes: 71

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-03-2014, 21:33:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sereth wrote:
Nu iti da atat de multa importanta. Nu e cazul. Plus ca nu se intra pe play char sa suferi pe global ca mai apoi sa dai ban playerilor. Iar in legatura cu " injurii @ GM ". Am zis " Dam de mama ta ". Arata`mi tu aici " injurii @ gm "


Faceam un raid si am aruncat o gluma pe global , e treaba ta cum interpretezi asta cu batutu de joc plus ca , puteai sa imi zici pe whisper ce voia inimioara ta dar ai ales sa imi arunci replica pe global . Partea cu "mama ta" ca sa extrapolez un pic mai exagerat cu un exemplu elocvent , ai putea sa te duci pe strada la un politist sa spui asta sau chiar owner-ului server-ului sa vezi ce reactie vor avea .


" you are "


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sereth
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 13:32)
Joined: 03 Dec 2012
Posts: 419, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 34

 
Post Posted: 05-03-2014, 22:15:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:

Faceam un raid si am aruncat o gluma pe global , e treaba ta cum interpretezi asta cu batutu de joc plus ca , puteai sa imi zici pe whisper ce voia inimioara ta dar ai ales sa imi arunci replica pe global . Partea cu "mama ta" ca sa extrapolez un pic mai exagerat cu un exemplu elocvent , ai putea sa te duci pe strada la un politist sa spui asta sau chiar owner-ului server-ului sa vezi ce reactie vor avea .


Nu esti nici politist si nici owner-ul server-ului. Nici macar nu erai pe contul cu GM. Erai un simplu player care a zis ceva pe global si nu mi-a convenit. Ce-ar fi sa se gandeasca un GM sa intre pe play char, sa inceapa sa faca glume proaste pe global si sa dea ban cu nemiluita?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-03-2014, 23:43:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nerolol wrote:
Partea cu "mama ta" ca sa extrapolez un pic mai exagerat cu un exemplu elocvent , ai putea sa te duci pe strada la un politist sa spui asta sau chiar owner-ului server-ului sa vezi ce reactie vor avea .


Hmm sa analizam:

daca politistul nu este in serviciu aka civil ce ar putea sa ii faca? Exact in situatia asta erai si tu, adica "civil". Adica tu Nero=orice player de pe server, atata timp cat erai pe playchar. Asta intra la abuz de putere.
So Sereth are dreptate 99,9%.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(since 01-07-2024 08:29)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 05-03-2014, 23:45:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuia pus la cereri mute, Nero -


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Next    


The time now is 29-09-2024, 18:22:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x