User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1942
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 08-03-2014, 00:01:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte de a aplica in guilda Twinkiez asigura-te ca ai contul de pe Forum legat cu cel din joc (altfel aplicatia ta va fi respinsa din start) ,poti face asta aici si un Item Level de minim 398.
Programul raidurilor,prioritatile itemelor si sistemul DKP le gasiti aici .


Model Aplicatie:


Quote:
Nume IRL :
Varsta :
Cateva lucruri despre tine :
Armory link :
Clasa/Rasa :
Main spec :
Offspec :
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids ? :
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? :
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) :


Recrutari Deschise La Urmatoarele Clase:


Tank:

Dk Blood

DPS:

Druid Balance/Feral
Hunter Survival/Marksmanship/Survival
Priest Shadow
Mage Fire
Shaman Enhancement/Elemental
Warlock Affliction/Demonology/Destruction

Healers:

Shaman Restoration
Paladin Holy


More Info Soon.





Last edited by ks18492 on 29-03-2014, 15:36:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-03-2014, 20:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Alic
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine : student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wipezewq
Clasa/Rasa : Priest Undead
Main spec : Shadow
Offspec : Holy/Disci depinde de cerinte
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids ? : Nu este postat programul inca, dar daca e de la ora 20:00 e perfect pentru mine.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : Nu prea am fost prin guild-uri
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : am ts si microfon, despre hardwere e putin mai complicat, am sa va spun in alte circumstante (ts, in-game).

*Am sa adaug si recount + interfata dar momentan nu am intrat in wow. Revin cu edit.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 11-03-2014, 20:16:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
Nume IRL : Alic
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine : student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wipezewq
Clasa/Rasa : Priest Undead
Main spec : Shadow
Offspec : Holy/Disci depinde de cerinte
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids ? : Nu este postat programul inca, dar daca e de la ora 20:00 e perfect pentru mine.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : Nu prea am fost prin guild-uri
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : am ts si microfon, despre hardwere e putin mai complicat, am sa va spun in alte circumstante (ts, in-game).

*Am sa adaug si recount + interfata dar momentan nu am intrat in wow. Revin cu edit.


Accepted. Whisper Zzeuss/Flashzor/Faydedeath/Dazz ingame.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tyberik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2015 11:49)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 29, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 5

 
Post Posted: 12-03-2014, 02:52:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Emil
Varsta : aproape 20
Cateva lucruri despre tine : stundet la conservator:)
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bettlejuice
Clasa/Rasa : dk/goblin
Main spec : blood 397
Offspec : frost 395
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : vroiam sa imi fac si un tank...
Te incadrezi programului nostru de raids ? : nu e nimic postat...daca e seara dupa 20:30 e bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? :pai joc de pe 3.3.5a....am fost in qq guivers...chiar si in twinkiez pe 4.0.6 pana s-a destramat...am fost prin rage quit..nu mai stiu toate guildele..
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) :pc cam slabut dar isi face treaba..am ts3 dar fara microfon

https://imageshack.com/i/j7w7tfj aici screen...e interfata normala de la wow...pe dk nu sunt imba dps...



Last edited by tyberik on 12-03-2014, 20:27:23; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 12-03-2014, 16:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tyberik wrote:
Nume IRL : Emil
Varsta : aproape 20
Cateva lucruri despre tine : stundet la conservator:)
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bettlejuice
Clasa/Rasa : dk/goblin
Main spec : blood 397
Offspec : frost 395
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : vroiam sa imi fac si un tank...
Te incadrezi programului nostru de raids ? : nu e nimic postat...daca e seara dupa 20:30 e bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? :pai joc de pe 3.3.5a....am fost in qq guivers...chiar si in twinkiez pe 4.0.6 pana s-a destramat...am fost prin rage quit..nu mai stiu toate guildele..
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) :pc cam slabut dar isi face treaba..am ts3 dar fara microfon


Te rog sa-ti editezi postul, sa pui un screenshot cu interfata (testul la dummy optional pe OS) si apoi o sa revin cu o decizie in privinta aplicatiei tale.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ClearMind

[Hater]



Status: Offline
(since 19-10-2022 19:13)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 614, Topics: 59
Location: Nowhere

Reputation: 243.7
Votes: 26

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-03-2014, 20:12:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dazz1 wrote:
tyberik wrote:
Nume IRL : Emil
Varsta : aproape 20
Cateva lucruri despre tine : stundet la conservator:)
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bettlejuice
Clasa/Rasa : dk/goblin
Main spec : blood 397
Offspec : frost 395
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : vroiam sa imi fac si un tank...
Te incadrezi programului nostru de raids ? : nu e nimic postat...daca e seara dupa 20:30 e bine
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? :pai joc de pe 3.3.5a....am fost in qq guivers...chiar si in twinkiez pe 4.0.6 pana s-a destramat...am fost prin rage quit..nu mai stiu toate guildele..
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) :pc cam slabut dar isi face treaba..am ts3 dar fara microfon


Te rog sa-ti editezi postul, sa pui un screenshot cu interfata (testul la dummy optional pe OS) si apoi o sa revin cu o decizie in privinta aplicatiei tale.


Stiu ca n-ar trebui sa ma bag, dar ALOO! Are doar 9 days played pe DK probabil abia stie sa apase pe 2 butoane, + ca e un alt-char amarat.

Cat despre tine Emile "stundetule", iti sugerez sa iti cauti o guilda mai de kakat cum e HGW sau Realness - poate te accepta cineva cu aplicatia aia -
Sau daca tot te crezi suficient de capabil hai cu druidu si impresioneaza-ne sa nu ne pierdem timpul degeaba cu tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tyberik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2015 11:49)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 29, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 5

 
Post Posted: 12-03-2014, 20:30:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Clearmind daca e altchar asta nu inseamna ca nu stiu sa joc si druidul am alte treburi...am vazut ca sunt in cautare de dk blood si am pus aplicatie nu inteleg de ce esti asa de revoltat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 12-03-2014, 20:53:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rejected. Daca aveti ceva de comentat o faceti in topicul de discutii nu aici. Urmatorul care mai face off topic aici are report,fie ca e din guilda sau nu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
denisumtt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2014 16:57)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 67, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 4

 
Post Posted: 18-03-2014, 01:20:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Denisumtn
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Denisumtn
Clasa/Rasa : DK/Blood Elf
Main spec : Unholy
Offspec : Blood
Screenshot cu interfata : o voi adauga cand intru in joc
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: O sa adaug in curand poza am dat 30k la 5 milioane
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa pentru ca stiu sa o joc rotatia si toate cele o sa vi le spun pe teamspeak... e complicat si mult de scris
Te incadrezi programului nostru de raids ? : Da pot fi online la orice raid cu guilda
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : Am fost in mai multe am iesit din ele pentru ca erau nesimtiti si ninja
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Am TS3/Microfon/Am Un Computer Destul de Bun pentru wow merge la setarile maxime

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 18-03-2014, 02:08:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

denisumtt wrote:
Nume IRL : Denisumtn
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Denisumtn
Clasa/Rasa : DK/Blood Elf
Main spec : Unholy
Offspec : Blood
Screenshot cu interfata : o voi adauga cand intru in joc
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: O sa adaug in curand poza am dat 30k la 5 milioane
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Am ales aceasta clasa pentru ca stiu sa o joc rotatia si toate cele o sa vi le spun pe teamspeak... e complicat si mult de scris
Te incadrezi programului nostru de raids ? : Da pot fi online la orice raid cu guilda
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : Am fost in mai multe am iesit din ele pentru ca erau nesimtiti si ninja
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Am TS3/Microfon/Am Un Computer Destul de Bun pentru wow merge la setarile maxime


Rejected

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 18-03-2014, 06:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Vlad
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : Sunt student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mumx
Clasa/Rasa : Orc Death Knight
Main spec : Unholy 400
Offspec : Blood 397
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: (intre 38-54k la 3 mil..pot fi testat) Un print dintr-un raid cu globalul ds 25n ultraxion(raid nu tocmai slab) : http://postimg.org/image/dfm0bqogj/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Da foarte tare pe patchul asta. (efortul nu e prea mare fata de alte clase pe care le-am jucat).

Rotatie : pre fight : Horn of Winter->use trinkets/unholy frenzy->golemblood potion . Imediat dupa: Diseases pe target cu Outbreak..2 fs 2 ss summon gargoyle death coilx3 dnd dark transformation la 5 stackuri si in rest tii cont de prioritati..te adaptezi. pt burst in dummy se foloseste empower imediat cand toate runele sunt pe cd. Diseases se pot aplica si manual cu plague strike si icy touch
prioritatile : diseases pe target - dark transformation - death and decay - scourge strike - festering strike - death coil.
dupa ce ai folosit dark transformation pt dps mai mare ss->fs sunt p e prioritar fata de death coil
Stiu scripturile pe 10/25n 10/25hc si le-am adaptat deja pe dk (am full achiev pe alt char)

Te incadrezi programului nostru de raids ? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : N-am fost in niciun guild cu dk si cred ca sunt capabil sa am o grupa stabila de raids.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Ts3 ON / MIC ON / proc amd quad core/4gb ram

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pleto

[Faydedeath]



Status: Offline
(since 13-05-2019 18:01)
Joined: 27 Nov 2011
Posts: 260, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 129.6
Votes: 19

     
Post Posted: 18-03-2014, 15:23:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dglvlad wrote:
Nume IRL : Vlad
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : Sunt student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mumx
Clasa/Rasa : Orc Death Knight
Main spec : Unholy 400
Offspec : Blood 397
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: (intre 38-54k la 3 mil..pot fi testat) Un print dintr-un raid cu globalul ds 25n ultraxion(raid nu tocmai slab) : http://postimg.org/image/dfm0bqogj/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Da foarte tare pe patchul asta. (efortul nu e prea mare fata de alte clase pe care le-am jucat).

Rotatie : pre fight : Horn of Winter->use trinkets/unholy frenzy->golemblood potion . Imediat dupa: Diseases pe target cu Outbreak..2 fs 2 ss summon gargoyle death coilx3 dnd dark transformation la 5 stackuri si in rest tii cont de prioritati..te adaptezi. pt burst in dummy se foloseste empower imediat cand toate runele sunt pe cd. Diseases se pot aplica si manual cu plague strike si icy touch
prioritatile : diseases pe target - dark transformation - death and decay - scourge strike - festering strike - death coil.
dupa ce ai folosit dark transformation pt dps mai mare ss->fs sunt p e prioritar fata de death coil
Stiu scripturile pe 10/25n 10/25hc si le-am adaptat deja pe dk (am full achiev pe alt char)

Te incadrezi programului nostru de raids ? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : N-am fost in niciun guild cu dk si cred ca sunt capabil sa am o grupa stabila de raids.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Ts3 ON / MIC ON / proc amd quad core/4gb ram


Rejected

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 12:25)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2014, 22:36:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Andrei
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine : student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Yoloo
Clasa/Rasa : Paladin (Belf)
Main spec : Holy (393)
Offspec : Retri (379)
Screenshot cu interfata : http://imgur.com/KYmX3HC,VTY6Bc5
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: http://imgur.com/KYmX3HC,VTY6Bc5#1 (offspecul de Retri)
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Paladin-> clasa favorita (hibrid/ high 1-2 target healing/ decent aoe healing (nu se compara cu celelalte clase dar are utilitati prin aura mastery/hand of sacrifce/ / plater)
Pentru holy, nu exista rotatie; cel putin nu folosesc; in schimb , pentru aoe am o minirotatie care imi genearaeza 3 holy power foarte rapid pentru Word of Glory si/sau Light of Dawn : Holy Shock, Crusader Strike, Radiance(aoe heal phase)/Hole shoc/crusader strike. Folosesc WoG si LoD cat de des posibil, si celalte healuri in functie de script/proc.
Pentru retri, iar nu prea exista rotatie; joc la spell priorities: Inquisition activ 100% (ideal); crusader stike la cooldown; templar's verdict la fiecare 3 holy power (daca Inquisiton activ cu +5 secunde ramase); exorcism la proc; burst la cd (dca scriptul nu impune altceva); daca CS,TV sunt pe cd + Inq activ, judgement (la cd si el); Holy wrath daca restul este pe cd.
Stats priority: Holy: Intellect>haste caps>crit>mastery.
Retri: Hit cap>Strenght>Mastery>haste >crit.


Te incadrezi programului nostru de raids ? : sunt programate la 8 pm, in principiu ma incadrez.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : The Council of Elders: o simpla neintelegere care a condus la cearta cu un ofiter (credeam ca e 2nd GM)=>un raid kick (al 5lea pe motive care ma fac sa cred ca sunt personale); nu stau unde nu sunt dorit, deci am iesit.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Ts3 + microfon OK ; 4GB ram, nvidia GT480M (2RaM dedicati), i5-dual core 2.7 Ghz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 24-03-2014, 23:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins, din punctu meu de vedere daca ai in raid un moment de criza iti lasi oamenii sa moara cu interfata aia, iar statsurile la retry is gresite, critu e peste haste pt ca paladinu e clasa de burst, ca sa iti foloseasca haste tre sa fie o cantitate fff mare sa ti reduca cd, iar despre ofspec 15k sa fim seriosi dadeam pe 3.3.5


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panduruionutsebastian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2014 09:10)
Joined: 01 Mar 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-03-2014, 13:41:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL :Sebi
Varsta :17
Cateva lucruri despre tine :Licean
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=somlescor
Clasa/Rasa -k(worgen)
Main spec:Tank (398)
Offspec :Frost (397)
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: http:
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Am ales aceasta clasa pentru ca e una din cele mai bune pt un tank ,rotatie nu am pentru ca nu prea joc dps ,prioritati raiduri heroice prefer multa sinceritate ,gemuri cu mastery ff multe pana ajung la 32 % mastery.


Te incadrezi programului nostru de raids ? -a ma incadrez .
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? :Methods o guila care nu este capabila de hc si sta 2 ore la cate un bos ,nu au healeri si au ff multi tanci si nu prea am loc la raiduri .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 24-09-2024, 19:14:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x