User
Pass
2FA
 
 

Rogue vs Rogue
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Show only staff posts
Author Message6501
heartilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2017 19:40)
Joined: 15 Feb 2013
Posts: 155, Topics: 31
Location: Suceava

Reputation: 47.9
Votes: 18

 
Post Posted: 12-04-2014, 08:44:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,
Aici e noul meu video. Nu stiu ce s-a intamplat la 1:00-1:05, a fost o problema la rendering sau ceva, dar nu mai am chef sa astept sa-l salvez din nou asa ca ENJOY. -

p.S: Speqt - RESPECT, dude!


https://youtube.com/watch?v=RE-urNibKGs:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inoffensiv3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2017 13:33)
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 153, Topics: 12
Location: Petrosani

Reputation: 116.7
Votes: 9

 
Post Posted: 12-04-2014, 13:12:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi se pare plictisitor, 10 minute de duele cu aceeasi persoana.

Overall foarte multe greseli din partea amandurora.

Ce-mi place este ca ai imbunatatit foarte mult claritatea clipurilor si fps-ul fata de primele vid'uri ale
tale.

PS: Duel me.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heartilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2017 19:40)
Joined: 15 Feb 2013
Posts: 155, Topics: 31
Location: Suceava

Reputation: 47.9
Votes: 18

 
Post Posted: 12-04-2014, 13:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inoffensiv3 wrote:
Mi se pare plictisitor, 10 minute de duele cu aceeasi persoana.

Overall foarte multe greseli din partea amandurora.

Ce-mi place este ca ai imbunatatit foarte mult claritatea clipurilor si fps-ul fata de primele vid'uri ale
tale.

PS: Duel me.


Da, uitandu-te la video, poti sa spui "ah, ca putea face aia, si aia, sa foloseasca aia etc". Dar cand joci atunci pe moment ai alte idei, vrei sa faci altceva doar ca practic nu iti ies...de asta imi place rogue vs rogue.

p.S: Cu mare placere.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 12-04-2014, 14:47:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da si duel cu un rogue cu adevarat bun la duel... Vvtf, Skilz, Dunno, Bornfornkone, Inofensive...astia chiar stiu sa dea un duel ;d



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaStefan

[IX-XII-MCMXCVI]



Status: Offline
(since 18-09-2023 22:30)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 248, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 17

Post Posted: 12-04-2014, 23:55:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bv mya plakut , dar an doar un syngur sfath : kand ai kryppling poyson pt tn, j rogu iti fake kait, frt.. dai si tu ku thrownu - nu alerga dupe el k ay slow j el nu are j pierzi sekunde pretyoase, pretyoase ka j dyamantele de pe keasu meu de awr rolex, fy atetn ayky -, aja kand day ku thrownu nu poate sa yntre an offkombat - sper ka yeam ajutat nu mam uytat la tot sa fyu synker - salot j bafta frt meu sa faky bycepsu mare sa planga toty frayeryy kand leo day 1v1 an real - pwp


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 13-04-2014, 03:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^What the f**k ?!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-04-2014, 03:08:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MihneaStefan wrote:
bv mya plakut , dar an doar un syngur sfath : kand ai kryppling poyson pt tn, j rogu iti fake kait, frt.. dai si tu ku thrownu - nu alerga dupe el k ay slow j el nu are j pierzi sekunde pretyoase, pretyoase ka j dyamantele de pe keasu meu de awr rolex, fy atetn ayky -, aja kand day ku thrownu nu poate sa yntre an offkombat - sper ka yeam ajutat nu mam uytat la tot sa fyu synker - salot j bafta frt meu sa faky bycepsu mare sa planga toty frayeryy kand leo day 1v1 an real - pwp

Surprise Namekienule/Kriptonianule ce-oi fi tu, fugi pe planeta ta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deepinlove
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2014 20:16)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 145, Topics: 13
Location: Timisoara

Reputation: -185.7
Votes: 14

 
Post Posted: 13-04-2014, 06:27:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai lin ca numai rogue de 3k xp nu-i ala, sa-ti faci rate pe wintradeuri si nokaleduri/legendare pe toate charele[ ca majoritatea rogilor de pe freakz ] nu esti deloc piesa . Inafara de anton si inofensive puteti sta toti in banca voastra ca, contrar rateului tot pamant de flori sunteti, asta referitor la marele 3k+ skill.
cat pentru tine, gj si keep up the good work. trix $$$



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 14-04-2014, 23:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Indiferent de cele spuse mai sus, cand am vazut ca in EDITING ai pus slow motion la (min 4:24) trinket cand mai aveai 2 secunde de cheap urmat de blind, m-am oprit din vizionat.

Data viitoare cauta mai multi rogues.


@MihneaStefan

MihneaStefan wrote:
bv mya plakut , dar an doar un syngur sfath : kand ai kryppling poyson pt tn, j rogu iti fake kait, frt.. dai si tu ku thrownu - nu alerga dupe el k ay slow j el nu are j pierzi sekunde pretyoase, pretyoase ka j dyamantele de pe keasu meu de awr rolex, fy atetn ayky -, aja kand day ku thrownu nu poate sa yntre an offkombat - sper ka yeam ajutat nu mam uytat la tot sa fyu synker - salot j bafta frt meu sa faky bycepsu mare sa planga toty frayeryy kand leo day 1v1 an real - pwp



What the ***?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Speqt
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-06-2016 08:30)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 70, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 6

 
Post Posted: 23-04-2014, 16:59:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
Da si duel cu un rogue cu adevarat bun la duel... Vvtf, Skilz, Dunno, Bornfornkone, Inofensive...astia chiar stiu sa dea un duel ;d


1: Esti un mare terminat,pupincurist, si in joc si irl! (pfoai ce mecla ai) /mai stai si toata ziua pe forum dupa ce ca esti on mereu in joc...
2: Nu prea ai o treaba cu wow! Chiar nu stiu ce treaba ai tu aici ma omu vietii! (pt. ca la arene esti praf / la duel esti praf (te bate rashesim drq)
3: Bravo lor frate ca sunt buni in duele! Chiar bv lor! (Care stiu sa dea un duel! Ca pe freakz merge sa dai duel rogue vs rogue!) te crezi pe 4.0.6 sa lasi open frumos si apoi sa il bati cu skill cu nebunii! /CAND AICI MORI IN OPEN DACA NU DAI TRINKET!
4: Nu am zis never ca sunt bun la duel si nici nu am dc sa ma mandresc cu asta!
5: Poate daca mai enumerai vreo 20 de oamnei acolo sus te baga cineva in seama...



Si Tricks chiar nu stiu daca are rost sa iti raspund ca esti mai spart ca fairglad! Ai incercat si tu toate comburile pamantului si tot degeaba! Iti luai Farm pe disc ziceai "gata nu se mai poate VIN PE MAG" - pierdeai si de pe ala dadeai vina pe partener te mai faceai si de ***** pe streamuri!

-dodge/wintrade/bone-link/no'kaled <toate scuzele de pe freakz vor ramane pe freakz> am facut 3k cu wintrade , cu dodge la disc/fer -... FACETI SI VOI LA FEL MA TERMINATILOR da nu se poate cu voi! Nu e unu care sa joace pe atr din suferintele astea de comentati! De Ce? (ca nu aveti scuze acolo)

Nu cred ca m-am uitat vreodata sa vad ce gear aveti sau cu ce jucati, dar e ok! Va bate bone-linku...



Na ENRAGE -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 23-04-2014, 17:10:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Speqt wrote:
armand2oo2 wrote:
Da si duel cu un rogue cu adevarat bun la duel... Vvtf, Skilz, Dunno, Bornfornkone, Inofensive...astia chiar stiu sa dea un duel ;d


1: Esti un mare terminat,pupincurist, si in joc si irl! (pfoai ce mecla ai) /mai stai si toata ziua pe forum dupa ce ca esti on mereu in joc...
2: Nu prea ai o treaba cu wow! Chiar nu stiu ce treaba ai tu aici ma omu vietii! (pt. ca la arene esti praf / la duel esti praf (te bate rashesim drq)
3: Bravo lor frate ca sunt buni in duele! Chiar bv lor! (Care stiu sa dea un duel! Ca pe freakz merge sa dai duel rogue vs rogue!) te crezi pe 4.0.6 sa lasi open frumos si apoi sa il bati cu skill cu nebunii! /CAND AICI MORI IN OPEN DACA NU DAI TRINKET!
4: Nu am zis never ca sunt bun la duel si nici nu am dc sa ma mandresc cu asta!
5: Poate daca mai enumerai vreo 20 de oamnei acolo sus te baga cineva in seama...



Si Tricks chiar nu stiu daca are rost sa iti raspund ca esti mai spart ca fairglad! Ai incercat si tu toate comburile pamantului si tot degeaba! Iti luai Farm pe disc ziceai "gata nu se mai poate VIN PE MAG" - pierdeai si de pe ala dadeai vina pe partener te mai faceai si de ***** pe streamuri!

-dodge/wintrade/bone-link/no'kaled <toate scuzele de pe freakz vor ramane pe freakz> am facut 3k cu wintrade , cu dodge la disc/fer -... FACETI SI VOI LA FEL MA TERMINATILOR da nu se poate cu voi! Nu e unu care sa joace pe atr din suferintele astea de comentati! De Ce? (ca nu aveti scuze acolo)

Nu cred ca m-am uitat vreodata sa vad ce gear aveti sau cu ce jucati, dar e ok! Va bate bone-linku...



Na ENRAGE -


Ei bine uite ca unii au jucat pe atr si au avut mai mult rating decat ai avut tu pe freakz
Asta imi da dreptul, dupa logica ta, sa comentez da?
Chiar ai facut dodge destul... Adica trebuia sa intru ca un ninja in acelasi timp cu turbo si sa dau join fix cand erati in q odata la 30 de ani ca sa cad cu voi un meci si dupa sa iesiti. Nu stiu cum tot faceti atat de mult rating nejucand (jk cronoxzewgladdumnezeuindevenire), dar culmea e ca mai aveti putin si faceti rank 1 fara sa dati join vs vreun team din top. Raised eyebrow

Ca sa nu crezi ca vorbesc aiurea http://i.imgur.com/iOukbkl.jpg <- de cand nu facusem inca 3100.
Sa nu uitam de niste teleport hack prin arene pe at pe undeva...

Contra enrage. Rolling Eyes



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Speqt
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-06-2016 08:30)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 70, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 74.4
Votes: 6

 
Post Posted: 23-04-2014, 17:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nenea nightbeauty,loldruidhero,bossutaij,bossutai,magikarp etc (njt daca le-am scris bine) cum sa iti spun ... BV tu macar ai cu ce sa comentezi!> DAR< (bineinteles ca exista un "dar") ai jucat tu pe atr acum 20 ani cand rank 1 era 3.5 k ! Joaca acum ca numai cu voi as da join!

Zici ca iti fac dodge -! stun-rake-rip si zici bine turbo am castigat hai ca ma mut pe mag!

"Eram in q odata la 30 ani" da ce ai vrea sa stau sa dau join mereu cand am 3k ! (hai sa facem 5 k)

Apoi esti cred ca din top 10 , 5 locuri tu si turbo ! Pe cine ai facut tu pe freakz atata rating daca eu nu am dat, sau cate 1 rating la 5 min?

Si tot nu am inteles ce treaba are cronox acolo...-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 23-04-2014, 17:50:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In team de 3k+ intra un paladin nevinovat si jucam la 2600-2700 mmr dimineata....sau ceva...

Si vezi ca eram r1 atunci cand e facut ss. Dupa ce n-am mai jucat au crescut aia ca disperatii pe la 3.4k. Raised eyebrow Si am jucat si pe lk, dar nu mai am ss cu ce facusem atunci asa ca nu pot sa vorbesc fara dovezi...

Acum cu cine ai vrea sa joc? Cel mai mare mmr in q e 1750....pe freakz sunt mai multe arene ca pe at.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deepinlove
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2014 20:16)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 145, Topics: 13
Location: Timisoara

Reputation: -185.7
Votes: 14

 
Post Posted: 24-04-2014, 02:56:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Speqt wrote:
armand2oo2 wrote:
Da si duel cu un rogue cu adevarat bun la duel... Vvtf, Skilz, Dunno, Bornfornkone, Inofensive...astia chiar stiu sa dea un duel ;d


1: Esti un mare terminat,pupincurist, si in joc si irl! (pfoai ce mecla ai) /mai stai si toata ziua pe forum dupa ce ca esti on mereu in joc...
2: Nu prea ai o treaba cu wow! Chiar nu stiu ce treaba ai tu aici ma omu vietii! (pt. ca la arene esti praf / la duel esti praf (te bate rashesim drq)
3: Bravo lor frate ca sunt buni in duele! Chiar bv lor! (Care stiu sa dea un duel! Ca pe freakz merge sa dai duel rogue vs rogue!) te crezi pe 4.0.6 sa lasi open frumos si apoi sa il bati cu skill cu nebunii! /CAND AICI MORI IN OPEN DACA NU DAI TRINKET!
4: Nu am zis never ca sunt bun la duel si nici nu am dc sa ma mandresc cu asta!
5: Poate daca mai enumerai vreo 20 de oamnei acolo sus te baga cineva in seama...



Si Tricks chiar nu stiu daca are rost sa iti raspund ca esti mai spart ca fairglad! Ai incercat si tu toate comburile pamantului si tot degeaba! Iti luai Farm pe disc ziceai "gata nu se mai poate VIN PE MAG" - pierdeai si de pe ala dadeai vina pe partener te mai faceai si de ***** pe streamuri!

-dodge/wintrade/bone-link/no'kaled <toate scuzele de pe freakz vor ramane pe freakz> am facut 3k cu wintrade , cu dodge la disc/fer -... FACETI SI VOI LA FEL MA TERMINATILOR da nu se poate cu voi! Nu e unu care sa joace pe atr din suferintele astea de comentati! De Ce? (ca nu aveti scuze acolo)

Nu cred ca m-am uitat vreodata sa vad ce gear aveti sau cu ce jucati, dar e ok! Va bate bone-linku...



Na ENRAGE -


1.fratioare stai lin ca joc disc de vreo 2 luni si am dat 2800 cu cel mai ratat parteneri in viata si fara manevre, dodge, etc.
2.chiar am parteneri de toata jena
3.m**e la donori
4.va reparat deep+ring skillu bafta la trecut peste 1800
5. cand daramam 99% la arene tu erai o mascota . a plm si acu esti . pup
6. mersi ca imi urmaresti streamurile, data viitoare o sa iti dau si o dedicatie si un autograf eventual. pana atunci asteapta sa fac ceva cu el ca jucam cu nici 10 fps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 24-04-2014, 09:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MihneaStefan wrote:
bv mya plakut , dar an doar un syngur sfath : kand ai kryppling poyson pt tn, j rogu iti fake kait, frt.. dai si tu ku thrownu - nu alerga dupe el k ay slow j el nu are j pierzi sekunde pretyoase, pretyoase ka j dyamantele de pe keasu meu de awr rolex, fy atetn ayky -, aja kand day ku thrownu nu poate sa yntre an offkombat - sper ka yeam ajutat nu mam uytat la tot sa fyu synker - salot j bafta frt meu sa faky bycepsu mare sa planga toty frayeryy kand leo day 1v1 an real - pwp
Hablas romana?


On: ce piesa ai folosit in video?-

imi place introducerea din filmare:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 25 April 2014 18:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 15-05-2024, 18:47:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x