User
Pass
2FA
 
 

Necromonicum - 1
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Show only staff posts
Author Message10268
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-04-2014, 16:26:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce sa spui ca erau pve...nu cred ca faci duel cu 60% gear pve nu ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 17-04-2014, 16:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

4:38 35k shadowfury....suka blya

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mustaciila

[The Creator]



Status: Offline
(since 20-12-2016 21:42)
Joined: 18 Oct 2013
Posts: 83, Topics: 4
Location: Hell (Michigan, USA)

Reputation: 254.2
Votes: 7

   
Post Posted: 17-04-2014, 16:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost soul fire - hmm, si tot e cv 35k Surprise


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eqinox

[GOD]



Status: Offline
(since 02-12-2017 16:45)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 800, Topics: 48
Location: Omniprezent

Reputation: 385.6
Votes: 15

   
Post Posted: 17-04-2014, 16:57:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in afara faptului ca m-am plictisit de nu am mai putut, am asteptat si cateva luni dupa filmuletu asta nush ce asi mai avea sa spun...
Probabil despre seductu ala care il dai mereu aiurea si fara niciun rost, shadow fury pe cloack, deadcoil pe ams, si multe alte greseli. Btw... ai oglinzi retrovizoare la locku ala? Vreau si eu o pereche. Juma de filmulet ai facut backpedal. Teach me master!!!!!

Posturi unite automat, 17-04-2014, 17:57:11

btw mosule. Ca un sfat.. Prindel pe mustaciosu de picior si roagal sa te invete how to dlock..!!




Affliction Warlock PvE
Letter From God

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 17-04-2014, 17:43:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eqinox wrote:
in afara faptului ca m-am plictisit de nu am mai putut, am asteptat si cateva luni dupa filmuletu asta nush ce asi mai avea sa spun...
Probabil despre seductu ala care il dai mereu aiurea si fara niciun rost, shadow fury pe cloack, deadcoil pe ams, si multe alte greseli. Btw... ai oglinzi retrovizoare la locku ala? Vreau si eu o pereche. Juma de filmulet ai facut backpedal. Teach me master!!!!!

Posturi unite automat, 17-04-2014, 17:57:11

btw mosule. Ca un sfat.. Prindel pe mustaciosu de picior si roagal sa te invete how to dlock..!!


Frate eu stiu cum sa joc Dlock)
Stiu ca am greseli.nu eram atent. dar oricum am gasit rezolvarea si am batut pe ei.Sau rezultat nu e principal?
Oare daca o sa fac 2800 mmr cu backpedal si click - o sa zici ca tot nu pot juca?))

Si stiu ca nu e cam asa energic filmulet - pt ca am filmat in jur de 3 luni momente astea... si nu am prins mai bune.ce sa fac)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eqinox

[GOD]



Status: Offline
(since 02-12-2017 16:45)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 800, Topics: 48
Location: Omniprezent

Reputation: 385.6
Votes: 15

   
Post Posted: 17-04-2014, 17:54:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum bro sa nu prinzi? no shiet... Esti un player mediocru si nu ai cum sa faci imba faze. 2800 cu backpedal clicker speluri aiurea e imposibil sa faci. Pe un server pvp de 2000 nu treci garantat, decat daca esti lasat sa castigi. Si nu's haster ci doar realist. La modu in care joci si stilu panicat de a apasa pe spelluri crede-ma ca nu o sa devii gladiator. Iti trebuie mult practice. Ca sa te lasi de backpedaling iti dau un sfat. Unbind tasta S. Nu incerc sa te critic din hastereala ci doar ca sa iti intre in cap ceea ce gresesti. Tu te consideri un player "WoooW" dar esti putin depasit de game. Accepta critica si invata ceva util din posturile care ti se aduc. Odata ce ai postat filmuletu e normal sa accepti si criticile. Pana atunci keep iti up.
Quote:
Frate eu stiu cum sa joc Dlock)
Poate sti teoretic. Cu practica esti... Nush cum sa nu sune rau... Pamant. Cya amigo.




Affliction Warlock PvE
Letter From God

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 17-04-2014, 18:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eqinox wrote:
cum bro sa nu prinzi? no shiet... Esti un player mediocru si nu ai cum sa faci imba faze. 2800 cu backpedal clicker speluri aiurea e imposibil sa faci. Pe un server pvp de 2000 nu treci garantat, decat daca esti lasat sa castigi. Si nu's haster ci doar realist. La modu in care joci si stilu panicat de a apasa pe spelluri crede-ma ca nu o sa devii gladiator. Iti trebuie mult practice. Ca sa te lasi de backpedaling iti dau un sfat. Unbind tasta S. Nu incerc sa te critic din hastereala ci doar ca sa iti intre in cap ceea ce gresesti. Tu te consideri un player "WoooW" dar esti putin depasit de game. Accepta critica si invata ceva util din posturile care ti se aduc. Odata ce ai postat filmuletu e normal sa accepti si criticile. Pana atunci keep iti up.
Quote:
Frate eu stiu cum sa joc Dlock)
Poate sti teoretic. Cu practica esti... Nush cum sa nu sune rau... Pamant. Cya amigo.


eu accept critica) si stiu ca nu imi ajunge practica.dar tu chiar degeaba zici ca practic - pamint. Daca era asa eu niciodata nu depaseam 2100 mmr) dar am avut.
Am batut pe multi playeri imba pe ally) macar odata dar leam batut. Daca nivel e low = bine.. dar cum sa fie ca asa player o batut pe gladiatori freakzului... sau ele nu sunt gladiatori)
Si da nu sunt imba. deci casual sunt.ma invat_))





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eqinox

[GOD]



Status: Offline
(since 02-12-2017 16:45)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 800, Topics: 48
Location: Omniprezent

Reputation: 385.6
Votes: 15

   
Post Posted: 17-04-2014, 18:47:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
eqinox wrote:
cum bro sa nu prinzi? no shiet... Esti un player mediocru si nu ai cum sa faci imba faze. 2800 cu backpedal clicker speluri aiurea e imposibil sa faci. Pe un server pvp de 2000 nu treci garantat, decat daca esti lasat sa castigi. Si nu's haster ci doar realist. La modu in care joci si stilu panicat de a apasa pe spelluri crede-ma ca nu o sa devii gladiator. Iti trebuie mult practice. Ca sa te lasi de backpedaling iti dau un sfat. Unbind tasta S. Nu incerc sa te critic din hastereala ci doar ca sa iti intre in cap ceea ce gresesti. Tu te consideri un player "WoooW" dar esti putin depasit de game. Accepta critica si invata ceva util din posturile care ti se aduc. Odata ce ai postat filmuletu e normal sa accepti si criticile. Pana atunci keep iti up.
Quote:
Frate eu stiu cum sa joc Dlock)
Poate sti teoretic. Cu practica esti... Nush cum sa nu sune rau... Pamant. Cya amigo.


eu accept critica) si stiu ca nu imi ajunge practica.dar tu chiar degeaba zici ca practic - pamint. Daca era asa eu niciodata nu depaseam 2100 mmr) dar am avut.
Am batut pe multi playeri imba pe ally) macar odata dar leam batut. Daca nivel e low = bine.. dar cum sa fie ca asa player o batut pe gladiatori freakzului... sau ele nu sunt gladiatori)
Si da nu sunt imba. deci casual sunt.ma invat_))

sa bati gladiatori e una... sa bati raiffaisenglads e alta. Si nu de multe ori mi s-a intamplat sa dau de backpeddaleri rankisti sau glads. Pe freakz orice e posibil dude. Multi s-au dat zmei cu titluri donate si cu wintrade rating. De cand s-au scos titlurile se pare ca acei gladiatori de prin durotar si elwin si-au cam pierdut skilul..




Affliction Warlock PvE
Letter From God

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 17-04-2014, 19:27:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:
Cand am citit-o pe-aia cu bossutai si alte hateri....

Chiar nu se poate fara click si backpedall? E chiar atat de complicat?

Tu chiar esti pus pe descurajat lumea, nu? -)

on: FACI BACKPEDAL, iar muzica...


"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion zapada
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-05-2014 22:19)
Joined: 17 Apr 2014
Posts: 48, Topics: 3
Location: Europe

Reputation: 32.8
Votes: 1

Post Posted: 17-04-2014, 20:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci asta e marele pvp footage anuntat cu mare fast cu 6 luni inainte -)

bati randomi de 1800rating, faci backpedall, foarte foarte lame -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spynux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2016 21:36)
Joined: 08 Feb 2010
Posts: 267, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 147.7
Votes: 27

 
Post Posted: 17-04-2014, 20:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cel mai frumos pvp movie pe care l-am vazut in viata mea sunt mandru ca sunt astfel de playeri pe freakz , sper sa faci cat mai multe pvp movie am de la cine invata.
ON: esti 0 barat , dai in mansalier exagerat de mult , esti rus , bati toti lesinati , editul jalnic ,esti clicker si muzica este sub orice critica
DE CE AI FACUT ACEST PVP MOVIE?
Daca o sa zici ca sunt hater atunci gandeste-te ca toti cei dinaintea mea au avut aceasi parere <3
#delete#video

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eyeles

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2014 16:31)
Joined: 09 Jan 2014
Posts: 13, Topics: None
Location: Univers

Reputation: 52.4
Votes: 1

 
Post Posted: 17-04-2014, 21:44:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e chiar asa de rau - ai un +1 de la mine, multi de pe aici uita ca e doar o joaca.....prea seriosi sunteti fratilor!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 17-04-2014, 21:50:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mi pasa de randomi de pe forum care au 3-4 posts si reputatie mica care imi zic ca sunt zero)))
Daca ma bateti in pvp - atunci o sa ziceti ceva)

La inceputul videoului am scris ca nu am putut sa fac editare ca videos cu buggs erau. ( freezes voi ati vazut in movie , dar era inca momente cind ucideam pe cineva - si acel moment se dubla) deci am facut cit mai bine .nu va place - nu va uitati) adresat asta lui hateri ca spynux si ion.


Exorder ce sa fac.. asa e viata)))

Eqinox - sunt de acord

Posturi unite automat, 17-04-2014, 22:50:45

Eyeles wrote:
Nu e chiar asa de rau - ai un +1 de la mine, multi de pe aici uita ca e doar o joaca.....prea seriosi sunteti fratilor!!!!


ms de comentariu)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 17-04-2014, 22:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Boss eu am dat praise la video dar sugerez sa ramai cu picioarele pe pamant.

Uite https://youtube.com/watch?v=mkWvdohVk9Y:



Iti urez sincer sa cresti sau sa ajungi la fel ca tipu.Si viitoarele tale vids sa fie la fel.Dar nu uita de "modestie".Cine isi cunoaste locul ajunge departe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 17-04-2014, 22:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overdozze wrote:
Boss eu am dat praise la video dar sugerez sa ramai cu picioarele pe pamant.

Uite https://youtube.com/watch?v=mkWvdohVk9Y:



Iti urez sincer sa cresti sau sa ajungi la fel ca tipu.Si viitoarele tale vids sa fie la fel.Dar nu uita de "modestie".Cine isi cunoaste locul ajunge departe.


Frate eu nu ma simt imba sau god) nu am boala asta deloc. pur si simplu joc for fun))





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 18 April 2014 14:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 05-05-2024, 09:49:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x