User
Pass
2FA
 
 

Necromonicum - 1
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Show only staff posts
Author Message10265
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 17-04-2014, 22:37:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hm..domnule Crasher, nu aduc critica sau alte haterisme la videos tale, nu aduc pt ca nu sunt de cuvinta sa aduc odata ce eu nu fac asa cv, bv tie ca faci videos pe frkz, sunt foarte putini care fac.

U ai o singura problema pe care restul nu o suporta, aceea fiind ca u te consideri bun in pvp, nu mai spune asta si o sa ai de castigat, deoarece un player bun e apreciat de alti playeri, nu se autoapreciaza singur, intelegi?
Si ce am mai obs la tine, ca mereu le dai replica: daca esti bun hai sa ma bati, u joci o clasa dlock favorabila duelurilor de 1v1, probabil multi nu stiu asta si din cate vad nici u nu o stii, cu dlock ai mult control 1v1 si de aceea probabil ai batut u niste playeri care eu stiu sunt renumiti sau nush ce reputatie au ei pe frkz.

Daca vrei sa dovedesti ca esti cel mai bun dlock cand se mai fac events class vs class, demonstreaza atunci si nu vei mai fi criticat.

Ce faci u duele si nush ce mai, e ca si cum ai taie frunza la caini, nu au pic de valoare, ca de ex duelele care sunt prin durotar/elwyn.


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 17-04-2014, 23:38:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@crasher randomi? cand o sa ajungi si tu macar la 2.2k achiv, aici, pe freakz, atunci sa ma faci random.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 17-04-2014, 23:48:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz wrote:
Hm..domnule Crasher, nu aduc critica sau alte haterisme la videos tale, nu aduc pt ca nu sunt de cuvinta sa aduc odata ce eu nu fac asa cv, bv tie ca faci videos pe frkz, sunt foarte putini care fac.

U ai o singura problema pe care restul nu o suporta, aceea fiind ca u te consideri bun in pvp, nu mai spune asta si o sa ai de castigat, deoarece un player bun e apreciat de alti playeri, nu se autoapreciaza singur, intelegi?
Si ce am mai obs la tine, ca mereu le dai replica: daca esti bun hai sa ma bati, u joci o clasa dlock favorabila duelurilor de 1v1, probabil multi nu stiu asta si din cate vad nici u nu o stii, cu dlock ai mult control 1v1 si de aceea probabil ai batut u niste playeri care eu stiu sunt renumiti sau nush ce reputatie au ei pe frkz.

Daca vrei sa dovedesti ca esti cel mai bun dlock cand se mai fac events class vs class, demonstreaza atunci si nu vei mai fi criticat.

Ce faci u duele si nush ce mai, e ca si cum ai taie frunza la caini, nu au pic de valoare, ca de ex duelele care sunt prin durotar/elwyn.


ms pentru sfaturi si comentariu)
Eu nu spun ca sunt chiar BUN player in PVP dar si nu is praf) la nivel mediu, sa fii apreciat aici inseamna sa stai 24 ori pe zi la duele si sa bati toti.Eu am vrut sa arat in acest video ( adica sens principal ) e aceea ca si cu IMP poti sa bati pe playeri buni.
De multe ori imi zic ei ca ''cu imp nai sanse deloc vs mine'' si cind eu il bat - eu dovedez ca el sa greseste.
Al doilea sens este ca eu in PVP aleg alt drumul la gameplay.. nu le bat cu spells ,da si cu game mechanics,cu physics ( le dau jos si ei scad HP-ul) adica niste smecherii.
Clar lucru ca ma bat multii playeri buni.Asa e viata.
Pur si simplu - am facut vid pt ca am anuntat.

PE urma o sa fie si mai interesant. cred ca

Posturi unite automat, 18-04-2014, 00:48:28

Exorder1337 wrote:
@crasher randomi? cand o sa ajungi si tu macar la 2.2k achiv, aici, pe freakz, atunci sa ma faci random.


Citeste mai bine postul meu in care am scris cui e adresat si nu sufera atit...despre tine nu era vorba.deloc.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 18-04-2014, 00:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandeam ca ai mai invatat sa joci... se pare ca esti slab si fara leac... invata sa te misti doar din mouse, asa nu vei face backpedal Dosent Matter slab... si nu, nu esti nici macar un player mediu... esti intre slab si mediu -.
Video - 1
Muzica - 0.5
Skill - -1




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 18-04-2014, 00:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
Ma gandeam ca ai mai invatat sa joci... se pare ca esti slab si fara leac... invata sa te misti doar din mouse, asa nu vei face backpedal Dosent Matter slab... si nu, nu esti nici macar un player mediu... esti intre slab si mediu -.
Video - 1
Muzica - 0.5
Skill - -1

mersi) alta parerea de la tine nu mai asteptam.
Oricum gandeste cum vrei)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion zapada
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-05-2014 22:19)
Joined: 17 Apr 2014
Posts: 48, Topics: 3
Location: Europe

Reputation: 32.8
Votes: 1

Post Posted: 18-04-2014, 01:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

las ca si fair asta e la fel de slab, gladiator pe sate, da bula cand ia sap.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zbaf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2015 03:53)
Joined: 11 Aug 2013
Posts: 63, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 86.1
Votes: 2

 
Post Posted: 18-04-2014, 03:17:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

destul de slabut -
duel numai cu petarde, killuri la fel... nimic senzational in fear spam, tp in copac sau in backpedal

sincer nu am avut rabdare sa ma uit la tot, pe viitor pune si faze din arene/bg-uri.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-04-2014, 04:32:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nice, astept sa vad Necro 2.

Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 18-04-2014, 06:26:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Groovy wrote:
Nice, astept sa vad Necro 2.


ms)) macar tu ai inteles pt ce movie)


Zbaf - poate o sa scoti cuvintu backpedal din lexicon?
SI farmecul acestui gameplay e ca dau teleport in copaci,sau le dau jos.Asta e interesant.Sau tu crezi ca movies lui drakedog /adouken ca el bate 1vs3 si toti acolo au full arena gear?) stai calm.Ca nici HP nu arata.IMPOSIBIL sa bati pe 2 playeri buni ( nu zic de glads)
DEci nu fiti asa de destepti cu backpedal) am batut - si nu importa cum.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
truepower

[epicFacegaming1337]



Status: Offline
(since 10-06-2022 18:27)
Joined: 22 Aug 2013
Posts: 935, Topics: 93
Location: Italy

Reputation: 244.1
Votes: 91

   
Post Posted: 18-04-2014, 07:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut , 1/5 pt next movie pm for music...

L.E. : era mai interesant cu https://youtube.com/watch?v=0CMV4lVgToo:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 18-04-2014, 10:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce mi-a placut a fost cum ii prindeai sus pe stanca in durotar - m-ai prins si pe mine , da' nu apar in video ca deznodamantul a fost altul -.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 18-04-2014, 10:42:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum serios, cum poti sa te numesti player mediu cand tu dai CC pe deterence/CoS/AMS ? Cand adversarul e in fata ta si tu in loc sa mergi in fata sa te duci spre el intai faci 2 pasi in spate... Sa faci video si sa pui portale in copaci sau pe stanci unde clar nu ar avea cineva ce sa iti faca dupa ce te teleportezi...
Off: Mai e cineva degustat de gramatica lui?
Off2: Ti se pare ca se asorteaza muzica asta fara noima cu un PvP Movie? cand rage un drogat pe fundal?...
Roaga un moderator sa iti dea delete la topic -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deathstrikes
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2014 16:59)
Joined: 27 Mar 2014
Posts: 75, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: -97.3
Votes: 7

Post Posted: 18-04-2014, 11:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
Acum serios, cum poti sa te numesti player mediu cand tu dai CC pe deterence/CoS/AMS ? Cand adversarul e in fata ta si tu in loc sa mergi in fata sa te duci spre el intai faci 2 pasi in spate... Sa faci video si sa pui portale in copaci sau pe stanci unde clar nu ar avea cineva ce sa iti faca dupa ce te teleportezi...
Off: Mai e cineva degustat de gramatica lui?
Off2: Ti se pare ca se asorteaza muzica asta fara noima cu un PvP Movie? cand rage un drogat pe fundal?...
Roaga un moderator sa iti dea delete la topic -


Cel putin asta joaca/incearca warlock si tu vi si comentezi ca un taran prost care joaca Retry si ala abuzand de buguri ca "daca era in locul lui Bacchus jucai tu acum pe bara"
la 1 hit kill "God cat skill iti trb sa bagi full CD si sa dai 500k dmg in 10 sec" te cara o clasa de 2 butoane si vi si comentezi pe aici
Hai baietii aduceti cimentul sa facem statuie lui Fairmvp..ca nu au ciorile pe ce se c.aca....


 
Staff message (Pato):
 
+1, insulte + limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bayern
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-04-2015 13:19)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 338, Topics: 38
Location: Ploiesti

Reputation: 99.9
Votes: 19

Post Posted: 18-04-2014, 12:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jucatori slabi... majoritatea nu te`au dus sub 100k - era la un moment dat un dk, se plimba pe langa tine, dar damage nu dadea, video slab.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 18-04-2014, 12:05:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deathstrikes wrote:
armand2oo2 wrote:
Acum serios, cum poti sa te numesti player mediu cand tu dai CC pe deterence/CoS/AMS ? Cand adversarul e in fata ta si tu in loc sa mergi in fata sa te duci spre el intai faci 2 pasi in spate... Sa faci video si sa pui portale in copaci sau pe stanci unde clar nu ar avea cineva ce sa iti faca dupa ce te teleportezi...
Off: Mai e cineva degustat de gramatica lui?
Off2: Ti se pare ca se asorteaza muzica asta fara noima cu un PvP Movie? cand rage un drogat pe fundal?...
Roaga un moderator sa iti dea delete la topic -


Cel putin asta joaca/incearca warlock si tu vi si comentezi ca un taran prost care joaca Retry si ala abuzand de buguri ca "daca era in locul lui Bacchus jucai tu acum pe bara"
la 1 hit kill "God cat skill iti trb sa bagi full CD si sa dai 500k dmg in 10 sec" te cara o clasa de 2 butoane si vi si comentezi pe aici
Hai baietii aduceti cimentul sa facem statuie lui Fairmvp..ca nu au ciorile pe ce se c.aca....

Macar eu nu fac greseli de gameplay ca el si am binds cat tine si el la un loc. :d din alea 2 butoane am facut 45+ binds.
Dar logic, un player stuck at 1700 ca tine poate spune ca ret e de 2 butoane si chiar sa creada asta. HF




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 18 April 2014 14:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 04-05-2024, 22:06:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x