User
Pass
2FA
 
 

Cross-faction battlegrounds?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts

Cross-faction battlegrounds?
Yes
61%
 61%  [ 511 ]
No
38%
 38%  [ 318 ]
Total Votes : 829

Author Message54863
AngelDivine

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2016 18:05)
Joined: 22 Feb 2014
Posts: 10, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 100.3
Votes: 4

Post Posted: 25-06-2014, 19:32:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine bine, si cu achievementurile cum faceti fratilor? O.o
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 25-06-2014, 19:44:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
Si apropo de sistemul de vot.E doar parerea mea,consider ca acest lucru e aplicabil in conditia in care mai bine de 90% din populatia serverului doreste aceasta schimbare.Nu cand aproape 40% nu o vrea.


Sa inteleg ca daca 60% din populatia romaniei voteaza pe X ca presedinte...si 40% pe Y, ramane tara fara presedinte?

Nu are sens.Exact ca si reply tau.Go away!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 19:45:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raresionut wrote:
Fratilor asta este World of WARcraft! Povestea acestui joc este bazata pe rivalitatea dintre cele 2 factiuni.. sincer cu cross-factionul asta stricati tot jocul. :/

RDF cross faction ok, la PVE nu am nimic impotriva deoarece asteptai 10 mii de ani sa intrii in dungeon, dar la PVP este chiar o idee proasta.. adica nu astepti asa de mult la un queue pt rbg, iar daca bagati si aici cross-faction ar fi aiurea rau de tot.. Ar fi doar 2 echipe banale.. nu ALIANTA si HOARDA.


Sper ca ati inteles ideea..

Adica nu e ok ca stai 10 minute in que la rdf dar e ok ca stai 40 minute in que la bg?



Last edited by david33 on 25-06-2014, 19:51:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 19:49:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prea multi o dau in role playing si mai putini in timpul pierdut in queue (cel putin cei care comenteaza)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tantawi7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2014 09:57)
Joined: 01 Feb 2012
Posts: 40, Topics: 5
Location: Canada

Reputation: 127.4
Votes: 4

Post Posted: 25-06-2014, 19:51:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

People don't know what is good for them anymore... This is sad.

It's a realm merge or watch this server population go lower and lower every month.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 19:53:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tantawi7 wrote:


It's a realm merge or watch this server population go lower and lower every month.


+1



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 25-06-2014, 19:57:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

krayz_reloaded wrote:
hesgaroth22 wrote:
krayz_reloaded wrote:
hesgaroth22 wrote:
Cei care au votat PRO pentru asa ceva,nu stiu ce au in cap.Aici e toata esenta jocului.Alliance vs Horde sau Viceversa.Eu si pun pariu ca multi altii,nu vreau sa fac bg-uri de exemplu cu cei de la Horde.Si sunt sigur ca sunt multi hordaci care gandesc la fel in privinta noastra.Sa nu mai spun ca nu e blizzlike.Ajungem Fun Server sau ce se intampla?Sa nu mai spun ca mereu a existat o oarecare competitie gen "Who's the best Faction".Asta face jocul asta sa fie frumos.Vrei sa faci bg-uri cu alianta,la alianta...te duci la reiffeisen,donezi si joci la Alianta.Sau viceversa.Just saying,BAD IDEA,parerea mea.Freakz e cunoscut pentru faptul ca are scripturi cat mai apropiate de blizz,ca are totul cat mai apropiat de blizz.THIS IS NOT BLIZZ


1. Nu are cum dracu sa existe competitie in ceva ce nu ai cum dracu sa faci competitie (BG-URI = GRIND HONOR GEAR)..... voi cu competitia voastra nu va vad in topuri la arena sau sa va vad ca faceti 3v3. NICI MACAR UNU
2. NU A VS H face jocu frumos.... competitia intre persoane o face, NU INTRE FACTIUNI. nu te vad ca comentezi ca ai voie sa iti faci caractere in ambele tabere(pe blizz - cacam'as pe blizzul tau ca o tii intr'una cu el nu ai voie)
3 cat timp nu ai cum dracu sa combati primu argument perfect logic nu mai comentati atata ca voi sunteti cam || cu ce se intampla acu, voi jucati cu tovarasi faceti partyuri premaduri etc. ma cam doare in cot de premade-uri. Trebuie sa fie ok si pentru cei care dau solo ca nu vreau 3 ore pe zi sa imi macin nervii ca dau de niste tampiti care la full gear cata fac bguri....

Ca sa-ti explic si tie.Joc jocul asta de 8 ani de zile.Si nu ma vezi in premade-uri,ma vezi mai mereu Solo.intelegi tu?Jocul asta se joaca din placerea de a-l juca,unii dintre noi jucam de foarte mult timp.Si eu cred ca o schimbare ca asta nu este benefica.La fel ideea cu Cross Faction RDF mi se pare una nu prea buna.De ce?
1.Pai,cand o sa te trezesti in bg cu 6 Hordaci de 90k hp,o sa injuri si-o sa zici "sa fac ceva pe freakz".
2.Cand o sa faci bg-uri cu oamenii care te farmeaza in tol barad,care o sa-ti sufere pe bg chat,care o sa te injure,care o sa-ti spuna ca esti un aliac de *****,nu o sa-ti convina si din nou...o sa spui "fac ceva pe schimbarea asta".
3.Cand o sa vrei sa faci un achievement si nu vei fi lasat de "horzisorii tai dragi",nu o sa-ti convina.
4.Sa nu mai spun ca implementandu-se aceasta optiune de a juca cu playeri de la ambele factiuni,o sa se faca Wintrade pe rupere,o sa se faca achievement trade pe rupere,o sa se faca farm pe rupere si-o sa-l vezi pe coechipierul tau Hordac Healer cum sta si se uita la tine cum mori.
5.Da,Cross Realm:Sunt perfect de acord.Mi se pare o optiune foarte marfa.Cross Faction,o sa fie dezamagitor.Dar ramane la latitudinea lui Shockeru la urma urmei.
6.Si ca ultima nota observativa:Nu cred ca stai atat in Que,nu cred ca stai mai mult de doua minute in que.Hai pe bune acum ca s-a reparat lucrul asta.Cat despre,nu va vad in topuri.Am facut 2.6k la 2v2 sezonul trecut,inainte de reset.Am 63k Honorable Kills.ETC ETC.
Si ca intrebare:Daca vrei sa faci For the Alliance,ce faci?te duci sa-l bati pe Garrosh cu Hordacii dupa tine?Hai sa fim seriosi.Stiu ca nu poti,dar doar asa ca idee.Vrei sa joci la Horde,iti place acolo.Du-te si joaca.La fel Hordacii.Vor la Ally,30 de ron cred ca are toata lumea.Take care



argumentul numarul 1 este total inapt.... gasesti dezbracati in ambele parti SI CUM SPUNEAM ASTA E IDEEA SA II GASESTI DEZBRACATI PT CA NU ARE SENS SA FACI BGURI LA FULL GEAR
argumentul nr 2: ai cumva 8 ani?? EXISTA IGNORE la fel cum eu ignor chatul si toti cretinii si inaptii ce se trezesc sa vorbeasca pe bg chat asa poti face si tu
argumentul 3: care achiv nu poti sa NU il faci (exceptand for the alliance / for the horde- care oricum e sunt 2 achivuri tampite pt pvp-isti)
argumentul 4: WINTRADE vorbesti cand exista competitie; BG = HONOR GEAR GRIND ATAT SI NIMIC MAI MULT VREI COMPETITIE DUTE FA 3v3
argumentul 5: ai idee catusi de putin despre servere in general si virtualizari?? daca da insmeana ca esti tembel si ca e foarte greu de implementat mai ales de unul singur pt ca din cate imi amintesc nexflame este script dev nu inginer IT, singuru care lucreaza cu serveru in sine e poate doar shokeru
argumentul 6 am stat aseara 30 de minute cu inca 2 din guilda sa ne bage in AB; cat despre for the aliance vezi mai sus.

CONCLUZIE: NU prea ai ce dracu sa comentezi ep aicea


Esti complet retardat prietene.Doar pentru ca tu esti de acord cu acest lucru nu inseamna ca si restul sunt.Cat despre ignore:Vezi prostea ca nu poti sa dai ignore celor din factiunea opusa.La fel cum nu poti sa-i bagi la friends.Dar na,vorbesti ca sa pari si tu putin inteligent.Nu ti-a iesit din pacate pentru tine.Wintrade vorbesti?Invata sa scrii.Wintrade-ul intra in vigoare in momentul in care tu ca hordac din echipa aliantei esti pe skype sau team speak cu tovarasii tai hordacii si castigati un bg doar pentru simplul fapt ca cel din echipa noastra care e hordac,nu duce flagul,sau il dropeaza ca sa capati voi.Stai in banca ta daca esti prost.Ai stat 30 de minute?Zi sa mori tu ca ai stat 30 de minute sa te bage in Random BG?Aaaaa,ca ai vrut sa pice Ab si pica altceva,da poate ca da.Taci.Am zis sa taci.Am zis!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Synyster

[Lord of Destruction]



Status: Offline
(since 06-01-2018 19:42)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 67, Topics: 14
Location: Ramnicu Sarat

Reputation: 59.2
Votes: 9

     
Post Posted: 25-06-2014, 20:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am mai vazut pe servere si nu-mi place. Hoarda e hoarda alianta e alianta. Daca vreti sa faceti ceva pentru repopularea serverului faceti raidurile calumea, fl full ds full, bot full, bwd. Iar pvp ar fii mai bine daca ati unii cele doua realmuri


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nightmix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2020 18:43)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 126, Topics: 14
Location: Spain

Reputation: 79.1
Votes: 15

 
Post Posted: 25-06-2014, 20:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Just trust me server population this last months went down very fast, soon this will have end. Just don't do.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 20:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Overdozze wrote:
Sa inteleg ca daca 60% din populatia romaniei voteaza pe X ca presedinte...si 40% pe Y, ramane tara fara presedinte?

Nu are sens.Exact ca si reply tau.Go away!

ca tot esti zmeu asta cu "away". Pentru a fi valid si corect sondajul asta ar trebui sa fie minim 2000 de voturi asta cred ca inseamna aproape 50% din populația serverului. Și nu fi terminat sa dai reply ca populația este echivalenta cu playeri online.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krayz_reloaded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2016 21:28)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 124, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 133.5
Votes: 9

 
Post Posted: 25-06-2014, 20:57:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
krayz_reloaded wrote:
hesgaroth22 wrote:
krayz_reloaded wrote:
hesgaroth22 wrote:
Cei care au votat PRO pentru asa ceva,nu stiu ce au in cap.Aici e toata esenta jocului.Alliance vs Horde sau Viceversa.Eu si pun pariu ca multi altii,nu vreau sa fac bg-uri de exemplu cu cei de la Horde.Si sunt sigur ca sunt multi hordaci care gandesc la fel in privinta noastra.Sa nu mai spun ca nu e blizzlike.Ajungem Fun Server sau ce se intampla?Sa nu mai spun ca mereu a existat o oarecare competitie gen "Who's the best Faction".Asta face jocul asta sa fie frumos.Vrei sa faci bg-uri cu alianta,la alianta...te duci la reiffeisen,donezi si joci la Alianta.Sau viceversa.Just saying,BAD IDEA,parerea mea.Freakz e cunoscut pentru faptul ca are scripturi cat mai apropiate de blizz,ca are totul cat mai apropiat de blizz.THIS IS NOT BLIZZ


1. Nu are cum dracu sa existe competitie in ceva ce nu ai cum dracu sa faci competitie (BG-URI = GRIND HONOR GEAR)..... voi cu competitia voastra nu va vad in topuri la arena sau sa va vad ca faceti 3v3. NICI MACAR UNU
2. NU A VS H face jocu frumos.... competitia intre persoane o face, NU INTRE FACTIUNI. nu te vad ca comentezi ca ai voie sa iti faci caractere in ambele tabere(pe blizz - cacam'as pe blizzul tau ca o tii intr'una cu el nu ai voie)
3 cat timp nu ai cum dracu sa combati primu argument perfect logic nu mai comentati atata ca voi sunteti cam || cu ce se intampla acu, voi jucati cu tovarasi faceti partyuri premaduri etc. ma cam doare in cot de premade-uri. Trebuie sa fie ok si pentru cei care dau solo ca nu vreau 3 ore pe zi sa imi macin nervii ca dau de niste tampiti care la full gear cata fac bguri....

Ca sa-ti explic si tie.Joc jocul asta de 8 ani de zile.Si nu ma vezi in premade-uri,ma vezi mai mereu Solo.intelegi tu?Jocul asta se joaca din placerea de a-l juca,unii dintre noi jucam de foarte mult timp.Si eu cred ca o schimbare ca asta nu este benefica.La fel ideea cu Cross Faction RDF mi se pare una nu prea buna.De ce?
1.Pai,cand o sa te trezesti in bg cu 6 Hordaci de 90k hp,o sa injuri si-o sa zici "sa fac ceva pe freakz".
2.Cand o sa faci bg-uri cu oamenii care te farmeaza in tol barad,care o sa-ti sufere pe bg chat,care o sa te injure,care o sa-ti spuna ca esti un aliac de *****,nu o sa-ti convina si din nou...o sa spui "fac ceva pe schimbarea asta".
3.Cand o sa vrei sa faci un achievement si nu vei fi lasat de "horzisorii tai dragi",nu o sa-ti convina.
4.Sa nu mai spun ca implementandu-se aceasta optiune de a juca cu playeri de la ambele factiuni,o sa se faca Wintrade pe rupere,o sa se faca achievement trade pe rupere,o sa se faca farm pe rupere si-o sa-l vezi pe coechipierul tau Hordac Healer cum sta si se uita la tine cum mori.
5.Da,Cross Realm:Sunt perfect de acord.Mi se pare o optiune foarte marfa.Cross Faction,o sa fie dezamagitor.Dar ramane la latitudinea lui Shockeru la urma urmei.
6.Si ca ultima nota observativa:Nu cred ca stai atat in Que,nu cred ca stai mai mult de doua minute in que.Hai pe bune acum ca s-a reparat lucrul asta.Cat despre,nu va vad in topuri.Am facut 2.6k la 2v2 sezonul trecut,inainte de reset.Am 63k Honorable Kills.ETC ETC.
Si ca intrebare:Daca vrei sa faci For the Alliance,ce faci?te duci sa-l bati pe Garrosh cu Hordacii dupa tine?Hai sa fim seriosi.Stiu ca nu poti,dar doar asa ca idee.Vrei sa joci la Horde,iti place acolo.Du-te si joaca.La fel Hordacii.Vor la Ally,30 de ron cred ca are toata lumea.Take care



argumentul numarul 1 este total inapt.... gasesti dezbracati in ambele parti SI CUM SPUNEAM ASTA E IDEEA SA II GASESTI DEZBRACATI PT CA NU ARE SENS SA FACI BGURI LA FULL GEAR
argumentul nr 2: ai cumva 8 ani?? EXISTA IGNORE la fel cum eu ignor chatul si toti cretinii si inaptii ce se trezesc sa vorbeasca pe bg chat asa poti face si tu
argumentul 3: care achiv nu poti sa NU il faci (exceptand for the alliance / for the horde- care oricum e sunt 2 achivuri tampite pt pvp-isti)
argumentul 4: WINTRADE vorbesti cand exista competitie; BG = HONOR GEAR GRIND ATAT SI NIMIC MAI MULT VREI COMPETITIE DUTE FA 3v3
argumentul 5: ai idee catusi de putin despre servere in general si virtualizari?? daca da insmeana ca esti tembel si ca e foarte greu de implementat mai ales de unul singur pt ca din cate imi amintesc nexflame este script dev nu inginer IT, singuru care lucreaza cu serveru in sine e poate doar shokeru
argumentul 6 am stat aseara 30 de minute cu inca 2 din guilda sa ne bage in AB; cat despre for the aliance vezi mai sus.

CONCLUZIE: NU prea ai ce dracu sa comentezi ep aicea


Esti complet retardat prietene.Doar pentru ca tu esti de acord cu acest lucru nu inseamna ca si restul sunt.Cat despre ignore:Vezi prostea ca nu poti sa dai ignore celor din factiunea opusa.La fel cum nu poti sa-i bagi la friends.Dar na,vorbesti ca sa pari si tu putin inteligent.Nu ti-a iesit din pacate pentru tine.Wintrade vorbesti?Invata sa scrii.Wintrade-ul intra in vigoare in momentul in care tu ca hordac din echipa aliantei esti pe skype sau team speak cu tovarasii tai hordacii si castigati un bg doar pentru simplul fapt ca cel din echipa noastra care e hordac,nu duce flagul,sau il dropeaza ca sa capati voi.Stai in banca ta daca esti prost.Ai stat 30 de minute?Zi sa mori tu ca ai stat 30 de minute sa te bage in Random BG?Aaaaa,ca ai vrut sa pice Ab si pica altceva,da poate ca da.Taci.Am zis sa taci.Am zis!





tu comentezi sa te aflii in treaba. esti un idiot care prefera aparenta in loc de esenta poti sta linistit in banca ta ca nu gandesti logic . CATI HORDACI AR FACE ASTA SAU CATI SI'AR PIERDE TIMPU DOAR CA SA TE ENERVEZE PE TINE?? 1?? 2?? cati ??ca nu o sa faca asta tot serveru. uite lipsa de gandire la ce duce.... ca nu poti pune in balanta downside cu upside pvp-istu lu peste prajit. mars la ***** pulica franaru



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yo005

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2018 17:18)
Joined: 08 May 2011
Posts: 15, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 91.5
Votes: 3

Post Posted: 25-06-2014, 21:01:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mi se pare o idee buna acest cross-faction bg. Ideea intregului joc este o batalie continua intre alianta si hoarda si subit voi uniti aceste 2 factiuni. Personal nu mai vad farmecul de a face bg`uri. Poate ca unii dintre noi intra in bg sa dea de un anumit player cu care vrea sa se bata, ce rezolvi daca ii bagi pe ambii in acelasi bg grup? evident o sa iasa scantei.Nu cred ca principala problema este durata lunga din que ci mai degraba degradarea sistemului de pvp de catre playeri cu 300 ilvl si oameni care nu au game awerness,stau afk in bg`uri , etc;eu personal si probabil ca nu sunt singurul prind 80% din timp cel putin 3 jucatori care au 300 ilvl sau nu stiu sa ia o baza in eots sau ab. Cu ce ma va ajuta daca voi prinde tot 3 oameni under-geared singura diferenta fiind ca unul din ei este de la hoarda?
Si nu stiu daca veti reusii intradevar sa faceti un balance in bg pentru ca exista probabilitatea sa dai de un premade de la h caruia sa i se alature unul de la alianta iar echipa adversa sa fie formata din random players-not a verry nice scenario.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lovermeteor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2015 16:37)
Joined: 27 Feb 2013
Posts: 37, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 4

 
Post Posted: 25-06-2014, 21:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I don't care what i kill, as long what i have to kill ! --> xD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Floston

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2020 16:04)
Joined: 22 Dec 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Pitesti

Reputation: 96.3
Votes: 5

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 21:07:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este o idee buna. Hoarda e hoarda iar Alianta e alianta. Poate s-ar echilibra sansele de reusita ambelor factiuni dar stricati esenta jocului. - - - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulian20

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2017 13:42)
Joined: 21 Jun 2014
Posts: 203, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: -36.5
Votes: 17

Post Posted: 25-06-2014, 21:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

care ar mai fi farmecul la pvp ally vs hoarde dak o sa joace ally cu hoarde vs ally cu hoarde rly ? care ar mai fi scopul acestui joc pt ce mai exista pvp ally vs hoarde dak ii faceti echipa inteleg in pve e foarte frumos se face mult mai repede un raid dar la pvp strica tot ......
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 08 July 2014 00:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  Next    


The time now is 27-04-2024, 13:41:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x