User
Pass
2FA
 
 

Sugestie pt online

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2243
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 16-07-2014, 12:47:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut tuturor! de mult nu am fost aici!
Vad ca serveru deja trece in faza inchiderii.
Este niste variante e a invia acest server.

1) de facut upgrade la MOP
2) de facut realms WOTLK / cata / MOP
3) de facut updates mai des si mai multe.

asta e cel mai principal.
Eu de multe ori am scris aici la administratie ca trebu numaidecit sa fixeaza buggs de la confirmed.. de testa.. dar cuvintele mele nu ascultau deloc. eu am ajutat cu ce am putut..dar ce sa fac... serveru deja devine cit mai rau.. e clar ca voi vreti sa faceti cit mai bine
dar ascultati sfatu meu)


MS pt atentie) si bafta la fixes si altele))))





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cheawhinangu

[Kili]



Status: Offline
(since 01-02-2015 08:31)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 361, Topics: 91
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 28

           
Post Posted: 16-07-2014, 12:56:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca o sa se bage MOP or sa plece o mare parte din playeri de pe sv . Si cum adica '' Este niste variante '' -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2014, 12:59:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Salut tuturor! de mult nu am fost aici!
Vad ca serveru deja trece in faza inchiderii.
Este niste variante e a invia acest server.

1) de facut upgrade la MOP
2) de facut realms WOTLK / cata / MOP
3) de facut updates mai des si mai multe.

asta e cel mai principal.
Eu de multe ori am scris aici la administratie ca trebu numaidecit sa fixeaza buggs de la confirmed.. de testa.. dar cuvintele mele nu ascultau deloc. eu am ajutat cu ce am putut..dar ce sa fac... serveru deja devine cit mai rau.. e clar ca voi vreti sa faceti cit mai bine
dar ascultati sfatu meu)


MS pt atentie) si bafta la fixes si altele))))


MoP e o porcarie de expansion..nu mai veniti cu faze de astea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 16-07-2014, 13:16:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

upgrade la mop n-ar fi o idee prea buna, mai bine un server boss de Cata decat un șvaițer de MoP. Sincer nu-mi pasa mie de ursi panda, spelluri noi, warr op si dungeons/raids pe N pentru autisti. Sa repare bine clasele si o sa fie OK. Multi, dar MULTI sunt anti MOP. Blizz a pierdut multi playeri in MOP

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 16-07-2014, 13:16:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mama, cand va aud cu mop. Cand o sa-l vedeti pe private va lasati de wow.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloodiethink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-06-2015 23:11)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 685, Topics: 61
Location: La mare

Reputation: -268.8
Votes: 28

Post Posted: 16-07-2014, 13:25:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crasher wrote:
Salut tuturor! de mult nu am fost aici!
Vad ca serveru deja trece in faza inchiderii.
..................................................................

Pai daca ai luat pauza e si normal ca se inchide, toata lumea intreaba unde e best blood dk pvp EU si best warlock world -
Legat cu upgrade la MoP, voi nu v-ati saturat de Cataclysm inca ?? ca e de 3 ani pe server.
Blizzard da update la expansiunea urmatoare cam 1 data la 1 an jumate, acelasi continut jucat un timp mai indelungat plictiseste si de aia pleaca si lumea de pe server.
Nu stiu cat de obsedat poti sa devii ca sa omori aceasi bossi mereu si mereu si iar mereu. PVP-ul oricum nu mai face nimeni ca e gear full, si nu mai are aceasi atractie ca pe wotlk.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hareszerk.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2014 20:17)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 38, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -87.9
Votes: 7

Post Posted: 16-07-2014, 13:33:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

go WOTLK realm . a real succes!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2014, 13:38:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bloodiethink wrote:
crasher wrote:
Salut tuturor! de mult nu am fost aici!
Vad ca serveru deja trece in faza inchiderii.
..................................................................

Pai daca ai luat pauza e si normal ca se inchide, toata lumea intreaba unde e best blood dk pvp EU si best warlock world -
Legat cu upgrade la MoP, voi nu v-ati saturat de Cataclysm inca ?? ca e de 3 ani pe server.
Blizzard da update la expansiunea urmatoare cam 1 data la 1 an jumate, acelasi continut jucat un timp mai indelungat plictiseste si de aia pleaca si lumea de pe server.
Nu stiu cat de obsedat poti sa devii ca sa omori aceasi bossi mereu si mereu si iar mereu. PVP-ul oricum nu mai face nimeni ca e gear full, si nu mai are aceasi atractie ca pe wotlk.


Blizzard isi permite are n developers...freakz cati are? sincer prefer sa joc pe cata care a ajuns 75% stabil decat sa bage una alt expansion si dureze pe putin jumate de an si sa fie 30% stabil

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2014, 13:53:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ryangg wrote:
MoP e o porcarie de expansion

daca MoP e porcarie ..cataclysm ce mai e?

Kinook wrote:
dungeons/raids pe N pentru autisti.

radurile alea pe normal pt "autisti" sunt mai complexe si mai hard decat tot DS heroic la un loc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 16-07-2014, 14:15:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
upgrade la mop n-ar fi o idee prea buna, mai bine un server boss de Cata decat un șvaițer de MoP. Sincer nu-mi pasa mie de ursi panda, spelluri noi, warr op si dungeons/raids pe N pentru autisti. Sa repare bine clasele si o sa fie OK. Multi, iar MULTI sunt anti MOP. Blizz a pierdut multi playeri in MOP


Blizz a pierdut multi playeri pe Cata, motiv pentru care a fost cel mai scurt expansion, mie unul mi-a placut totusi. A avut lore, raiduri frumoase(Firelands BiS) etc.
Insa faza cu mop e naspa, ursi panda si salam ce ziceti unii, ei bine... nu mai ziceti, e clar ca nu ati jucat pe mop si nu aveti habar cum e mopul defapt, normal ca pentru voi mop inseamna ursi panda si atat. Raidurile, sau ma rog... unii bosi din unele raiduri sunt mult mai complexi decat ce are tot DS-ul. Una e cand final boss=tentacule si alta e cand te bati cu garrosh care se reinvie mai puternic de 4 ori. Sunt foarte multe lucruri de facut pe blizz acuma(adica pe mop).
Ai lfr/flex/Challenge Modes/Proving Grounds/BG si Arene noi/Timeless Isle... Daca ar baga mop iti zic io ca s-ar reintoarce playeri si ai ramane si tu, din motive evidente. Daca freakzul era primul care baga mop, avea cei mai multi playeri dintre toate serverele private. 2-3 cate sunt acuma active au o gramada de playeri veniti de nicaieri.

Bine... nu insinuez ca sa se bage mop sau realm pentru fiecare expac. Daca te duci pe blizz si iti faci prieteni si gasesti o guilda activa si sociala, iti zic io ca nu te mai intorci.
So... I don't care.



Twitch
Vand wow gametime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dezibil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2019 09:12)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 152, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 45.6
Votes: 5

 
Post Posted: 16-07-2014, 14:38:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca o sa mai treaca ceva timp pana se inchide server-ul. Si nici nu stiu cum poti vedea " ca serveru deja trece in faza inchiderii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crasher

[Hero of the Alliance]



Status: Offline
(since 29-10-2017 21:41)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 1151, Topics: 169
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 90.7
Votes: 25

Post Posted: 16-07-2014, 14:48:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu joc pe blizz si stiu ce e MOP.
Acolo PVP mult mai dezvoltat chiar si PVE.
Timeless isle ( sau cum se numeste) e foarte interesanta locatie.
Pet battles / si multe altele))
Acolo nui asa chestii de instant one-shot.
Fiecare clasa are self-healing.
Warlocku acolo e tare) nu ca dummy.
Hunters/Mages/Warriors si Monks - tot sunt tare.

Deci macar incercati sa jucati in MOP atunci sa vedeti.Dar realmu de WOTLK e bun o sa fie.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ClearMind

[Hater]



Status: Offline
(since 19-10-2022 19:13)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 614, Topics: 59
Location: Nowhere

Reputation: 243.7
Votes: 26

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2014, 14:54:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Crasher

1) Inca nu se poate vorbi despre un potential upgrade la MoP, motivele fiind variate;

2) Nu are rost sa ne concentram pe 3 directii odata. Nu putem ajunge la performante inalte cu 3 realm-uri de expansion-uri diferite, si apoi, se doreste o concentrare a comunitatii WoW Freakz (motiv pentru care s-a facut si realm merging-ul) si nu o separare;

3) Referitor la updates, se vor face in functie de importanta si de timpul disponibil.

Inca ceva: Freakz nu e in faza de inchidere; nu e nici pe departe de asa ceva. Sunt anumite probleme care trebuie rezolvate, va rugam sa aveti rabdare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ClearMind, 16 July 2014 12:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 01-05-2024, 21:29:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x