User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] [Mage][PvE][PvP] Gladiator Impact
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message6024
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 06-08-2014, 13:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerd wrote:

Sa o luam cu inceputul . Zohl chiar nu vezi ca de fiecare data cand cineva incearca sa raporteze o problema, care trebuie sa fi retardat sau brain damaged sa nu o vezi, NOI cei care incercam sa facem un bine acestui server minunat, trebuie sa argumentam cu toata pleava Europei , ca voi sunteti niste GMs incapabili sa va impuneti, bagati capu intre umeri si asteptati sa se faca 10 pagini sa inchideti topicul ? Ca asta se intampla de fiecare data. Marele boss nu intelege nimic din topic si il inchide.

Iar voi astia de comentati. Bai onanisti distrusi de viata, cacamas pe ochii aia ai vostrii de miopi.
Pai pana cand sa fie omu educat si cu bun simt cu voi subnutritii pulii mele , ca nu aveti cum sa ganditi logic si sa intelegeti, ca respirati acelasi aer 24/7 nu vi se mai oxigeneaza creierul.
Sunt cativa oameni pe freakz, care au mai jucat si pe blizz / mai fac pvp / inteleg unele treburi si isi dau seama imediat cand ceva e stricat/nu merge corespunzator


Asta este motivul principal pentru care eu am refuzat sa mai las vreun post pe forumul asta,mai ales la bug report(prost am fost ca am postat iar acu 2 zile,iar 5 bugs);

Chiar de fiecare data trebuie sa faca tam tam cineva prin reply cuiva ? Suntem 3 bug reporteri in total(si ma refer la cei care au reportat multi-bugs) ; 2 persoane : Nerd/Mr.Faith ; pai oamenilor astia dupa ce ca au ajutat serverul in N* metode posibile si prin gasirea exploiturilor,si prin gasirea bugurilor pozitive(nu stau sa mai zic si de negative and rest) , chiar trebuie de fiecare data sa apara cate 1 sa se ia in gura cu ei SI SA NU FIE LUATA NICIO MASURA?


Zohl,am zis si ma repet a N* oara, de ce nu sunt putini f*** in gura astia de tot posteaza doar sa scoata omul din sarite ? Una e sa faci pe Troll-ul alta e sa fie persoana direct cu probleme psihice.

Papagalii astia,de se ocupa de forum (da,aia mari scule,de ii dau unuia report,si imi raspunde in report '' Da,l-am avertizat'' , sau ''Nu mi se pare nimic iesit din comun aici'' ; PAI DAI NEPOATE WARN SAU BAN,TU STAI SA O ARZI LA SPART SEMINTE CU ALA ,ca l-ai avertizat si mai stiu eu ce? Pai ce ar fi acum,ala conduce beat la volan 100km/H , politistu il opreste , si ii zice ''Vezi data viitoare sa nu mai faci asa ca iei amenda'' , get srs,cu rahaturile astea de 2 lei; Ori la BAL ORI LA SPITAL.


Stau si posteaza si da reply-uri toti habarnistii; Ori vine vreun PVE-ist cu 10 binduri de il bate mecanica jocului si face PVE jucand wow din volan. Ori imi vine un atotputernic PVP-ist de il bat DR-urile peste gura,si posteaza;

Sa nu mai zic ca sunt vreo 10 insi de au multi-cont pe forum ( vreo 6 din ei sunt baieti cuminti,isi vad de treaba), dar restul ? de ce li se mai acorda acces la forum ? Ala cand venea si posta poze cu mosi cum se **** in *** ,a durat o luna,si apoi lua ban la CD pe clasa; dar astora nu vad sa li se aplice ceva,si culmea,daca le dau/dai report,iti vine un Brancusi dinasta cu replicile deja sculptate ,si iti inchide gura,ca el il avertizeaza. Da,faci tu pe dracu' cu avertizatu ala.


Cum e romanu, dupa ce ca ti se ofera content,si ai cativa care totusi,incearca sa iti faca gameplay-ul decent; Ba tot cu gura mare,culmea right?
Chiar nu se poate lua nicio masura cu toti traseistii astia?Stau eu sa imi vina X/Y in topic si sa ma contrazica pe mine,desii vine fara dovezi,doar special sa ii trancane gura putin; si astialalti ( Da,astia de cititi topic-ul la fiecare reply,desii aveti rank pe forum) , DESIGUR CA NU VA BAGATI. CA E MISTO CATERINCA CU SEMINTE;


Ai nevoie de 2 neuroni sa poti vedea userii ce au vizualizat un topic,sau cei ce il vizualizeaza; Culmea,multi nu isi dau seama de asta,dar dupa ce , ca au rank pe forum se mai si uita la ele,dar si tac din gura ; Oho,sa nu mai zic de alea la ban request cu ''X face exploit'' si etc, cum la 80% din topics,dureaza 2-3 luni pana se ia o masura.

Sunt 3 oameni ce merita respectul ca totusi isi dau silinta pentru sectiunea aia de bug reports : Nerd/Mr.Faith/Nero ( si Soulkreep,doar ca nu a mai avut cand sa se implice suficient) ;


Bagati o chestie la cap,circarilor , ca daca nu eram astia 4/5 insi ; voi si acu ati mai fi jucat World of Zerkin'craft; Unde dadea feralu 4823482k dmg din bear,unde venea hunteru aimed+chimera , 160k ; Unde Magu Fire iti batea un premade intreg din spread ; Si lista continua;


Culmea,60% din comunitatea asta de zgarma'n cur,continua sa aduca vorbe, ca vai,ala e un ratat de la bug report ca nush ce,ca daca eram eu, faceam treaba mult mai buna , ca ala ii minte pe aia,ca defapt aia il pupa in cur ca doar se ofera sa ii ajute; si tot asa ; Clearly the boss (raspunsul ce le descrie pe toate) , cea mai idioata mentalitate ,alea 2 randuri de mai sus ^


All'in'all, Zohl/Ravenous daca vreti sa luati vreo masura bine,daca nu,iar bine ;O sa se ocupe daltonistii astia de mecanicile spell-urilor,daca situatia chiar asa este nevoita sa evolueze.

In schimb,eu nu,nu imi cer scuze pentru limbajul folosit; Trist ca nu am vru totusi sa fac pe nesimtitu' ; Mereu in fiecare topic unde am postat eu si mi-a raspuns unul,fie l-am ignorat,fie i-am raspuns in limita bunului simt , si totusi,cu ce rost sa ma abtin pentru astia?Prosti sunt astia 4,ca sta sa va bage in seama,si sa va acorde atentie, la ce ''sub nivelul marii'' sunteti;



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-08-2014, 16:03:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va ***** pe voi cu "omg nu faceti nimic cu astia de trolleaza" de parca i-am baga in seama. e clar ca posturile voastre si a celor care posteaza ca lumea sunt luate in considerare cu prioritate. puteti sa nici nu raspundeti la trolls
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nytrox

[bored]



Status: Offline
(since 13-05-2018 13:05)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 995, Topics: 82
Location: Bucuresti

Reputation: 136.7
Votes: 67

   
Post Posted: 06-08-2014, 16:06:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci,azwraithz,doar pentru ca ziceti tu cu nerd o chestie trebuia sa nefeze magul,nu?dupa tine restul nu au nimic de zis si trebuie sa asculte la marii zei de la bug reports ca stiu ei cum trebuie sa mearga.nu cred ca v-a contestat cineva meitele pe care le aveti in bunul mers al serverului si esti unul din cei mai respectati useri de pe forumul asta(chiar mai presus decat gms/mods),dar asta nu inseamna ca trebuie sa ai tot timpul dreptate.e asa complicat sa te uiti la fire mage pov la yor'sahj pe heroic sa vezi ca atunci cand da magul blast wave sau flamestrike procuie impactul?
in legatura cu postul de la fireball crit,icelancex10,fireball crit imi cer scuze,dar nu am realizat la ce te referi in momentul ala deoarece ma gandeam ca in locul ice lanceului poti sa pui orice spell din tolltip-ul hot streakului(pentru care nu e valabil ce ai scris acolo).
cum ice-lance nu este in tooltip,nu afecteaza numaratoarea,iar dovezile ti le-a adus odes(de asemenea un player care a facut destule pentru server si care chiar stie ce vorbeste.ma indoiesc ca stie cineva magul mai bine ca el).
de asta s-a creat sectiunea de pending.sa se dezbata bug reporturile.daca sunt facute de tine,nu inseamna ca sunt si corecte.cum de altfel s-a vazut aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 06-08-2014, 16:13:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, ce discutam aici?

Impact -> Sansa de 10% e posibila sa fie pe SPELL HIT si nu pe SPELL CAST? Gen, daca dai arcane explosion pe 100 targets, sa ai de 100 ori sansa de 10%?

Hot Streak -> Posibil sa nu mearga cum arata in graficul lui Nerd?

Improved Hot Streak -> Faza ca poti da Fireball crit, 100x ice lance, apo iara Fireball crit si procuie? A dovedit Odes ca asa trebuie sa mearga, si ca fapt divers e oricum la mintea cocosului, tooltipul spune exact ce face.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nytrox

[bored]



Status: Offline
(since 13-05-2018 13:05)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 995, Topics: 82
Location: Bucuresti

Reputation: 136.7
Votes: 67

   
Post Posted: 06-08-2014, 16:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am uitat sa pun video.se vede foarte clar ca daca dai blast wave/flamestrike pe mai multe targete,creste sansa,deci 99% e sansa pe spell hit,in caz ca nu apar dr-uri cum e cel de la holy radiance.
https://youtube.com/watch?v=tUrQSj4BGkM:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 06-08-2014, 16:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Deci, ce discutam aici?

Impact -> Sansa de 10% e posibila sa fie pe SPELL HIT si nu pe SPELL CAST?

am raspuns deja la asta dar cineva cu o inteligenta superioara unei nuci a sters postul

tooltipul practic comfirma bugul, el spune:" it gives 'each spell' si nu 'each hit' a chance of 10% .. asa ca daca castezi un spell pe 100 de mobi, ar trebuii sa ai o singura data sansa de 10% aplicata.

proof
https://youtube.com/watch?v=thAf74HuBL8:


de la 0:50
in tot massacrul ala, a avut doar 2 procuri de impact la 30 secunde diferenta una de altul

pe freakz
pe freakz in arena 2v2 , magul poate sa aibe 4-5 procuri unu dupa altu daca are bulan de rng.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-11-2014 19:20)
Joined: 26 Aug 2012
Posts: 1212, Topics: 222
Location: United Kingdom

Reputation: -107.3
Votes: 51

 
Post Posted: 06-08-2014, 17:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate impact nu trebuie sa procuie pe spell cast, desi asa scrie si in tooltip, poate e difert pve de pvp. Trebuie cautate mai multe dovezi, o sa ma mai uit eu deseara.

Iar ala de tot mananca ***** cu wiki.

Impact has a chance to proc off each individual tick of Arcane Missiles and Blizzard, and those spells' multiple ticks make it likely that a target will get stunned per cast.

Ti-a trecut cumva prin cap ca se refera la faptu ca spellurile alea 2, au mai multe "ticks" ? Gen fiecare tick de blizzard/arcane missiles are sansa de proc. De ce nu au zis "each hit of your spells" ??? Stii diferenta intre ticks si hits?
Imo e clar la ce se refera aia si de ce au dat exemplu doar blizzard si arcane missiles, pentru ca doar astea au "channeling" cast .

Also uite om care se plange ca nu ii procuie la aoe:

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/2593041575




"Munca l-a creat pe om, dar nici lenea n-a omorat pe nimeni."


Last edited by Nerd on 06-08-2014, 17:22:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Faith

[Observer]



Status: Offline
(since 18-06-2023 13:22)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 750, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 751.4
Votes: 62

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 17:22:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inteligentu care a zis ca daca procuie impact din Arcane Missiles and Blizzard...alea 2 spells sunt channeled bai baiatule. ROFL...normal ca daca zice per spell ca o sa iti aiba sansa de proc per tick...si asa si nu cred ca are sansa intreaga de 10% per tick. Nu compara cu blast wave/flamestrike ...cel putin la flamestrike ai talent cu care il faci instant si poti sa castezi ca tampitu de 5 ori cat timp castezi un AM sau Blizzard.

Si 1 proc odata la 10 secunde este destul de bine pentru o sansa de 10%. Gandeste-te putin...GCD-ul este de 1.5 secunde da; deci dai 10 speluri in 15 secunde daca nu casti gura pe perete, asa ca odata tot iti procuie. Si asta dezbracat pentru ca odata cu gear-ul acel gcd scade si o sa ai sansa de proc minim odata la 10 secunde si maxim odata la 15. Ceva logic, nu crezi... ?

Aici cum naiba merge....vine "spart"acusmage arunca 2 flamestrike in 2-3 secunde ii procuie de 2 ori si mai are si al 3-lea proc care ii procuie dintr-unul din impacturile anterioare. PARE NORMAL ????


“No greater love hath a man than he lay down his life for his brother.”
Not for millions…not for glory…not for fame. For one person, in the dark, where no one will ever know or see.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
odes
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2016 19:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 1302, Topics: 98
Location: Romania

Reputation: 152.9
Votes: 79

 
Post Posted: 06-08-2014, 18:27:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr.Faith wrote:
Inteligentu care a zis ca daca procuie impact din Arcane Missiles and Blizzard...alea 2 spells sunt channeled bai baiatule. ROFL...normal ca daca zice per spell ca o sa iti aiba sansa de proc per tick...si asa si nu cred ca are sansa intreaga de 10% per tick. Nu compara cu blast wave/flamestrike ...cel putin la flamestrike ai talent cu care il faci instant si poti sa castezi ca tampitu de 5 ori cat timp castezi un AM sau Blizzard.

Si 1 proc odata la 10 secunde este destul de bine pentru o sansa de 10%. Gandeste-te putin...GCD-ul este de 1.5 secunde da; deci dai 10 speluri in 15 secunde daca nu casti gura pe perete, asa ca odata tot iti procuie. Si asta dezbracat pentru ca odata cu gear-ul acel gcd scade si o sa ai sansa de proc minim odata la 10 secunde si maxim odata la 15. Ceva logic, nu crezi... ?

Aici cum naiba merge....vine "spart"acusmage arunca 2 flamestrike in 2-3 secunde ii procuie de 2 ori si mai are si al 3-lea proc care ii procuie dintr-unul din impacturile anterioare. PARE NORMAL ????


Ok, explica de ce si pe oficial magii la yor'sahj aveau garantat impact dintr-un blast wave cand erau adds pe 25? Si lol, impact ORICUM se procuie pe spellhit, se procuie cand face dmg spellu pe target nu cand iti pleaca din mana.

@Nerd

Rahat mananci tu baiatule in text wall-urile tale pline de vulgaritati fara sens, nu eu. Ai bunu simt si uita-te aici, ca nu dovedesti nimic cu topicu ala in care se plange un om de bad RNG la maloriak ca nu-i venea impact pe 5 vile swill (oazele negre) dintr-un cast de BW, asta patesti si pe freakz la yor 10 n/h, uneori nu vine impact cand trebuie si mor adds, sunt sigur ca multi magi au patit-o.

https://youtube.com/watch?v=4YpuOTdMyq4:



Casca ochii sa vezi cate procs ii vin la baiat cand vin adds, uita-te la buffurile lui sa vezi de cate ori i se reseteaza timer-u la impact, proc dupa proc. Daca o tineti una si buna cu a voastra inseamna ca iar vreti sa faceti niste magarii infecte nejustificate gen ignite in 4.0.6.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerd
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-11-2014 19:20)
Joined: 26 Aug 2012
Posts: 1212, Topics: 222
Location: United Kingdom

Reputation: -107.3
Votes: 51

 
Post Posted: 07-08-2014, 16:38:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te mai agiti mult disperatule? Vrei sa iti mai aduc si eu 10 clipuri unde nu ii procuie nimic? Poate e diferit in pvp, ramai la pveul tau te rog si invata sa citesti tooltipurile next time "/point wiki shit care nici nu il vazusem rofl".

 
Staff message (Alexander0810):
 
+2 warns pentru tot topicul,. te rog sa iti schimbi atitutdinea





"Munca l-a creat pe om, dar nici lenea n-a omorat pe nimeni."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
odes
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2016 19:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 1302, Topics: 98
Location: Romania

Reputation: 152.9
Votes: 79

 
Post Posted: 07-08-2014, 17:41:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerd wrote:
Te mai agiti mult disperatule? Vrei sa iti mai aduc si eu 10 clipuri unde nu ii procuie nimic? Poate e diferit in pvp, ramai la pveul tau te rog si invata sa citesti tooltipurile next time "/point wiki shit care nici nu il vazusem rofl".


Pai hai arata-mi un fire mage pov la yor 25 unde nu ii procuie impact in mod repetat cand sunt adds. Eu nu sunt disperat, nu cred ca ai vazut asa hal de bug report din partea mea vreodata, in care sa *urlu* si sa injur in stanga dreapta cat pot eu de tare ca nu trebuie sa fie asa si trebuie sa fiu crezut pe cuvant doar ca zic eu si ca plang foarte tare pe seama asta. Cand am postat ceva si mi s-a demonstrat cu dovezi ca e invalid apai invalid a fost si acceptam reportul ca atare, nu continuam cu insulte/injurii random ca sa nu pic eu de prost.

Eu nu mai am nimic de adaugat la reportu asta pentru ca oricum n-ai cu cine conversa, doar oameni care au sarit repede sa confirme buguri inexistente fara sa se documenteze mai intai.

Se pare ca singurul bug valid este la Hot Streak, inca nu merge cum trebuie conform testului facut de nero. Ar fi fost frumos sa fie mai detaliat sa vedem ce proc chance avea la 50% crit la vreo 100-200 spells dar in fine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Faith

[Observer]



Status: Offline
(since 18-06-2023 13:22)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 750, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 751.4
Votes: 62

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-08-2014, 18:17:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uita'te in video-ul de mai sus...intre 1:42 si 1:43 da un blast wave, avea deja procuit impact inainte ca in acel moment da spread la doturi pe ceilalti mobi, apoi apasa ce naiba are pe ctrl+V care cred ca este un trinket cu aoe damage (?) si ii procuie iar.
Deci nu i-a procuit din blast wave si nici din flamestrike...


“No greater love hath a man than he lay down his life for his brother.”
Not for millions…not for glory…not for fame. For one person, in the dark, where no one will ever know or see.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nytrox

[bored]



Status: Offline
(since 13-05-2018 13:05)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 995, Topics: 82
Location: Bucuresti

Reputation: 136.7
Votes: 67

   
Post Posted: 07-08-2014, 19:48:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

defapt procuie din blast wave daca te uiti atent.cum au sarit numerele in sus pe ecran,a procuit impact.pe ctrlv cred ca are enchant pe manusi de la engineering.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
odes
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2016 19:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 1302, Topics: 98
Location: Romania

Reputation: 152.9
Votes: 79

 
Post Posted: 07-08-2014, 21:25:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ii procuie si din blast wave si din exploziile de la living bomb, oricum imi place cum toata lumea evita ideea principala ca procuie in prostie cand sunt multe targets....

Quest Objective: Spread cancer all over Freakz.
Quest Status: Quest failed

You can play the entire game from ur Garrison/SW/OG nice mmo would play again Kappa. Retail WoW 2016™
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 08-08-2014, 00:38:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Impact: Gives your damaging spells a 10% chance to proc Impact. Which will reset the cooldown of Fire Blast and cause your next Fire Blast to stun the target and spread any Fire DoT's to nearby enemies targets within 12 yards.

You should always use Impact on cooldown during AoE-intensive phases, such as the Vile Swills on Heroic Maloriak (and others), even if it's just spreading an Ignite. When you're constantly hitting multiple targets like this your Impact Procs are primarily going to be from Living Bomb explosion cleaves and Blast Wave + Flamestrike.

This talent can proc off any damaging spell and is best used when several dots are already on the target ( [Ignite], [Combustion], [Pyroblast]). Stacking up several dots and then using [Combustion] to create a big dot, then spreading it with Impact can be a deadly tactic.

Halfus Wyrmbreaker start with standard rotation without any CD. Wait for little whelps and drakes to huge, then Hot Streak procc + LB + Ignite (if you get it from Pyroblast!) and apply Combustion. If you don't have impact ready, use Blast Wave to get it. Aftere that, just spread your Combustion.

Nu mai e nevoie sa mai pun si sursele, le gasiti voi la orice cautare google-istica.
Aoe-ul magului fire sta in acest nenorocit de spread. Nu vad nicio conexiune logica ca spell-ul sa aiba proc pe single target la fel ca pe 100 targets, din moment ce magul e printre cele mai bune clase la Aoe si depinde extrem de mult de acest impact. Mie imi da cu virgula faptul ca impact ar trebui sa procuie la fel indiferent de cate target-uri primesc damage de la tine...

Ciudat cum in videoclipul de mai sus, impactul sta procuit de la 1:15 pana la 2:05 cu o pauza de 5 secunde 1:28-1:33.
Ciudat cum impact procuie imediat sau la 2 3 secunde dupa ce tocmai a fost folosit in faza Aoe.


In orice caz, eu m-am lasat de Wow si de Freakz in acelasi timp, prea multa bataie de cap si nu isi avea rostul.
Aveti dreptul de a va exprima frustrarile prin injurii, prin ce vreti. Puteti sa si reparati, sa stricati spellul de mai sus.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by nerolol, 11 August 2014 22:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 07-05-2024, 20:52:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x