User
Pass
2FA
 
 

Noutati si Discutii Server!
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message104066
FRECKLED+

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2015 11:44)
Joined: 25 Jul 2014
Posts: 45, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 5

Post Posted: 01-09-2014, 19:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut multe cereri acceptate fara steam.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mwe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2015 18:23)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 235, Topics: 44
Location: Bacau

Reputation: 77.2
Votes: 7

Post Posted: 03-09-2014, 18:23:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine stie un program de schimbat clasa de ip ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 04-09-2014, 18:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mSx wrote:


Code:
Ai cazut in cap cand erai mic ?


Really? Cu asemenea limbaj vrei admin?


Amice, nu inteleg ce ai de impart cu mine, daca ownerii considera ca nu sunt bun admin imi vor scoate accesul. Pana atunci, vezi-ti de ale tale si nu mai comenta fara rost.
Cum ai vrea sa ii raspund cand el ma baga il fel si fel de discutii aberante. explica-mi tu marele admin care te crezi. Tu asta care ti s-a urcat la cap warlord. Vad ca in toate reclamatiile unde am postat ai avut ceva de comentat.
Vezi-ti in pana mea de adminu tau si nu te mai da in spectacol ca nu rezolvi nimic.
Grija ta e cum ma comport eu pe forum si cum ma exprim. Altceva mai bun n-ai de facut decat sa imi comentezi mie comentariile.
Pusti cordit ce esti.




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 04-09-2014, 19:31:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blue,tu esti danezu?eu zic sa o lasi mai moale,ca totusi modereaza cereri de admin,si nu e ca si cum ar fi pus la cerere ban(fara suparare timmy,doar un ex am dat),este pus undeva cu o raspundere mare pt srv.E un sfat,nu te supara.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 04-09-2014, 19:51:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mSx wrote:
Uuuu mai pus pe - am sa incep sa plang - stai linistit ca nu vei lua, in consiliu treaba e cam clara cu tine.



Vad ca ai pomenit de consiliu, stii cum sta treaba in consiliu ? acolo poti sa spui vrute si nevrute. Dar problema e alta, nu prea cred ca te vor lua in considerare fara dovezi. Cnad aduci niste acuzatii cuiva trebuie sa si demostrezi, nu doar prin vorbe. Intelegi ? -
Nu am de gand sa ma lungesc cu discutia cu toate ca as avea multe de spus. Rugamintea mea e sa iti vezi de treburile tale si pe viitor, nu mai comentezi comentariile mele.
Ownerii poate sa imi atraga atentia, nu tu pustiulica!! intelegi ? Cand m-am apucat de jocul asta aveai 9 ani si acum imi dai lectii de adminat ? - ma faci sa rad..
In loc sa te dai in spectacol mai bine ai mai intra pe server ca n-ai mai pus un codat de o luna si ceva in lista ta. Ceao!!!




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE


Last edited by Blue20 on 05-09-2014, 00:26:07; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 04-09-2014, 20:00:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L-am ajutat eu pe msx,si pe neo,sa vada ceva dovezi cu lbj tau,si nu e problema,exita logs..asa ca @Mastermind te rog sa te uiti si pe acolo,si sa pui dovada la votarea lui.Eu zic sa o lasi moale,ca asa nu ajunci nicaieri




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 04-09-2014, 20:04:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cornelox wrote:
L-am ajutat eu pe msx,si pe neo,sa vada ceva dovezi cu lbj tau,si nu e problema,exita logs..asa ca @Mastermind te rog sa te uiti si pe acolo,si sa pui dovada la votarea lui.Eu zic sa o lasi moale,ca asa nu ajunci nicaieri


Tu vorbesti de limbaj ?


http://i.imgur.com/ovyr4su.jpg

http://i.imgur.com/W0rS8uc.jpg

http://i.imgur.com/UA7nAiq.jpg

http://i.imgur.com/Y8I7Qk7.jpg

http://i.imgur.com/m0DXXdV.jpg



Dovada asta ? ca imi zici idot pe server ? Cu asta l-ai ajutat pe msx si neo ? -




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE


Last edited by Blue20 on 04-09-2014, 20:05:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 04-09-2014, 20:05:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blue iti amintesti de asta de pe war4?
Code:
 In primul rand, mi se "rupe" _l_ de war4. Voi aveti impresia ca n-am altceva de facut mai bun decat sa intru pe serverul vostru? - Am luat ban pa si la revedere, nu e sfarsit de lumea.Din pacate unii sunt de-a dreptul rupti de viata ca sa-si dea seama de unele chestii
2 la mana, atata prostime n-am vazut de cand sunt, alta treaba nu aveti decat sa controlati playeri daca are ip-ul ca al meu? ---
3 la mana. de unde am eu net sunt mai multi utilizatori cu acelasi ip, nu stiu exact cati, in jur de 10 utilizatori. Maine o sa vorbesc cu providerul de net sa imi schimbe ip-ul si o sa postez noul ip ca sa imi dati ban , fac asta ca sa nu ia ban poker pe forum.

Daca vroiam sa joc in continuare pe acest server imi schimbam ip-ul de mult plus ca am 3 steamid-uri. Dar cum am spus mai sus , unii sunt de-a dreptul paraleli. Stiu cum merge treaba cu ip-urile si celelalte magari

Edit: acum o sara toti bagatori de seama sa pupe in stiti voi ce - bafta . maine o sa postez noul ip .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 04-09-2014, 20:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce legatura are fragmetul de mai sus cu ce se intampla acum aici ? -))))-))



https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 04-09-2014, 20:14:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multi ma vad ca zic cateodata arma idioata idiotis..dar nu am vrut sa iti zic tie,dar te crezi prea important,nici nu am vazut cine ma luat,era unu la cutii care ma bloca.si lu ala i-am zis,dar ne ,te crezi prea important.Si inchid,ca deja fac alergie de la tine.

Mor -) se vede cat d emult te oftici ca dai pe minus,nu-mi terbuie asa ceva..n-am nevoie de reputatie.Se vede ca esti varza la lbj tau de zi cu zi.Nici nu vreau sa stiu ,sau sa imi imaginez prin ce cartier stai.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 04-09-2014, 21:49:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guralivilor, luati o pauza, cititi o poezie, beti un ceai, just calm the hell down. Zici ca sunteti o gramada de serpi pusi in acelasi loc si se ameninta si se musca unul pe altul.. E rusinos ce faceti..
Poate ma apuca "darnicia" si va impart niste avertismente.. M-am saturat sa vad atata intriga intre admini.. E doar un joc, deci jucati-va, sunteti doar admini, deci prindeti codati, sunt 32 de locuri, deci e loc pentru toti! Daca nu va place de cineva: IG-NO-RA-TI-VA!



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
st0ne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 08:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 484, Topics: 57
Location: Lost through drink

Reputation: 114.4
Votes: 15

 
Post Posted: 05-09-2014, 21:01:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blue20 wrote:
st0ne wrote:
. Nick (fara cuvinte indecente/vulgare/obscene) : st0ne
2. Varsta : 16
3. Vechimea pe server : prima oara am jucat cand s-a deschis WoW. jucam pe acolo si am intalnim pe cineva si mi-a propus sa intru pe war3. nu stiu daca se pune vechimea -
4. Ore pe server: link-ul catre psychostats sau gametracker (sau chiar ambele daca respectivul user doreste) : http://www.gametracker.com/player/st0ne/93.119.24.29:27015/
5. Motivul cererii : slot (grunt)
6. Lista codati (valabil doar pt cei ce doresc blood si de la blood in sus) : Nu am:D
7. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war3.freakz.ro ? Sigur


P.S: Master scuze pentru pm care ti le-am trimis - Cineva mi-a zis sa iau nick rezervat, iar azi mi-a zis sa fac cerere slot. Sper ca nu te superi pentru timpul acordat mie. -



Mastermind, vezi ca acest individ a primit nenumarate gag-uri de la admini pentru injurii. Asta nu merita sub nici o forma slot.

Pusti dur? Eu iau gag-uri doar de la tine si inca un admin care va simtiti prea ofensati si uitati ca trebuie sa fiti un model pentru player. Blacky, C1rca,Adomer,timmy de ce nu au ceva cu mine? imi amintesc ca am luat 1 gag C1rca si unul Blacky(daca nu ma insel chiar 2 el si unu timmy scurte de 5 minute) de cand joc, nu "10". Cred ca tu esti D@nezu, cel care nici macar nu stie regulamentul, cel care are trial, da gag cand se simte foarte ofensat, schimba mapele dupa cum vrea, si le baga din burta. Daca ai ceva de reprosat adu dovezi, ss sau demo, nu vorbe. Am vazut ca dai gag-uri , spre ex lui KREK care iti spune D@negro sau nu stiu cum. Asta e motiv de gag? e motiv pentru o persoana care se simte jignita prea repede, neluand in calcul ca cel destept cedeaza si il lasa la locul lui. Eu am luat gag-uri pana acum doar pentru "uite ce copil prost, sta langa mine , nu trage, se uita la mine si face si block" sau "mai faci ba blockkk, copil, doamne.." sau sau sau sau... . Mai stiu un specimen care mi-a dat gag pentru ca am spus "Pazuzu, vrei un zuzu? -" prin care Pazuzu a spus "da, nu ms" ---> RdR gag st0ne 10 minute motiv jigniri. Adu data viitoare un ss cu o injuratura, de familie, copii, nepoti, stranepoti, caine, pisica, pesti, vecinu, nea Ion, nea Baros, Gigel, Petrel, fratii telecomandati, Fernando si atunci o sa recunosc ca am injurat, nu motive gen "copil prost" , "ratat" deoarece orice scoate asa ceva. Multumesc pentru atentie. SI in plus, nu permit la oricine (nu ca ma simt ofensat daca nu am avut nimic cu tine pana acum, sa imi fac o parere proasta sau nu stiu) sa ma faca gaozar.





Last edited by st0ne on 05-09-2014, 21:10:32; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 05-09-2014, 21:05:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pierdem jcuatori din cauza la un trial,prea plin de el,si care nu respecta nimic pe serverul asta...@mastermind mai repede sa il dai afara..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blue20
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-12-2014 23:25)
Joined: 24 Mar 2013
Posts: 1154, Topics: 105
Location: peste tot si nicaieri

Reputation: -95.3
Votes: 129

 
Post Posted: 05-09-2014, 21:40:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

st0ne, daca respectati regula 7 din regulament nu se ajunge la gag, ban, etc.

Code:
7. Respectati decizia unui admin fara a protesta pe server. Puteti face o reclamatie direct pe forum daca nu sunteti de acord.
Riscati: Ban 50 de minute.


V-am spus de cel putin 3 ori sa incetati. Voi batmen,batmen!!!. Tu si cu krek a-ti facut tam-tam. Tu ai scapat cu gag si krek cu ban 30 de minute.
Lui KREK i-am spus de e-n ori sa nu imi mai zica D@N3GRU dar, nu intelege. Ban nu a primit pentru ca mi-a spus D@N3gru ci pentru ca comenta intr-una la adresa mea, am avut bunul simnt sa il atentionez de cateva ori. Nu a inteles, a primit ban, punct!!



@Cornelox, tu cum poti sa bagi harta cu grenezi fiind 32 de jucatori pe server la ora 21:40. Esti intreg la minte ?
In 6 minute au iesit 10 jucatori, ( asta o poate confirma py7y ) au mai ramas 22, eu fiind admin am luat decizia de a schimba harta pentru a nu mai iesi jucatorii de pe serverul plus ca mai bine de jumate din server urla pe chat sa o schimbi. Dar ce-ti pasa tie de vorbele la jucatori.
Nu vreau sa imi spun parerea despre tine ca asta ar insemna sa te jignesc, si cred ca n-are rost.
Am facut print la absolut toata conversatia care a avut loc server. O sa vada ownerii cum vorbesti tu pe amx_chat cu ceilalti admini pe care nu ii suporti.

Nu are rost sa ma lungesc cu discutia. Printurile vorbesc de la sine !!
Nu am mai subliniat ca imi lua prea mult timp plus ca n-am nici chef. Am o stare proasta datorita lui ..
Inca ceva. Daca intra un admin mai mare in grad si schimba prin vot, nici tu krek, nici tu Cornelox, nu comentati, va vedeati linistiti de joc, dar daca a schimbat-o danezu hai sa-i sarim in cap ca e trial. -
Mai jos aveti o arhiva cu toata conversatia de pe forum plus una cand mai eram 22 de jucatori.
Fiecare isi poate da cu parerea, nu ma intereseaza, dar intai am rugamintea sa citeasca toata conversatia pentru a vedea cum sta treburile cu adevarat.


http://www48.zippyshare.com/v/52614822/file.html

PS: parca ati spus ca imi faceti reclamatie, nu mai imi faceti ? stai ca am uitat ca exista consiliu unde se spune doar ce vrea x cu y.




https://www.youtube.com/watch?v=WLNkIM7pcYE


Last edited by Blue20 on 05-09-2014, 21:41:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 05-09-2014, 21:41:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blue dc iai dat voteban lu krek? Te'a injurat?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 18-04-2024, 19:21:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x