User
Pass
2FA
 
 

Concurs: "Cel mai aberant lucru care vi s-a intamplat sau l-ati auzit"
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message9397
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2014, 09:56:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prima editie a concursului de aberatii Freakz Edition


      Criterii de inscriere:
    • Minim 300 posts, sau 2 luni vechime;
    • Minim 10 concurenti pe editie;
    • Pentru a va inscrie in acest topic, pur si simplu postati aberatia.




      Regulament:
    • Fara injurii sau cuvinte jignitoare, eventual le cenzurati daca vreti neaparat sa postati asa ceva;
    • Povestioara trebuie sa aiba minim 3 randuri;
    • Cumpararea/cersirea voturilor duce la Warn.




      Premii:
    • Castigatorul primeste 30 reputation points.


Inscrieri pana in data de: 19.11.2014



Don't touch this



Last edited by Wipe on 21-11-2014, 22:50:06; edited 3 times in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2014, 10:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) Când am fãcut-o prima oarã a fost în vamã și am fãcut-o într-un vișeu, iar dânsa se ținea de chestia aia de tras apa, well când mã simțeam și eu mai bine ca tot BÃIATUL, ea a tras de acel minunat ustensil cu care faci VALURI în w.c. și am simțit cã o datã cu trasul ei mi-a murit întreg universul și persoana. GGWP Snoppy.
2) Când eram mic @4-5 ani nu știam care-i diferența dintre un câine și un curcan așa cã am hotãrât într-o bunã zi sã plimb curcanul în lesã la țarã, de atunci când mã duc la țarã orice MOȘ/BABÃ își amintește de bãiețelul care a plimbat curcanul în lesã.
3) Când eram la grãdi eroul meu favorit era Super-Man și aveam un prosopel care era magic pentru mine. Într-o zi minunatã am hotãrât sã mi-l pun în spate și sã mã urc pe dulap, TOATÃ LUMEA ERA CEVA DE GENUL: WOWOWOW SNOPPY VA ZBURA ei și când am sãrit de acolo am pupat pãmântul mai ceva ca Ion scris de Liviu Rebreanu.
Dacã vreți, mai postez.



,,Angel Among demons"

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2014, 11:28:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Era o zi ca ieri care defapt chiar a fost ieri, ca tot omul cu ceva probleme mintale m-am sculat si m-am plimbat 1 ora cu bicicleta prin padure dupa ciuperci (Curcoi FTW), dupa ce am cautat degeaba 1 ora m-am sfatuit cu mine insumi sa ma intorc acasa deoarece aveam un stomac cu foame, totul ok pana aici dar in drum spre casa trec pe langa 3 blocuri inalte si de unde iese un caine mare si maro cu pete gri care incepe sa fuga dupa mine si eu dai si dai si dai la pedala ca nu cumva sa ajung Pedigree, razbesc cumva cu vre-o 3 figuri de Bruce Lee si una de Chuck Norris sa scap de el, la un moment dat intorc eu capul si vad stapanul fiarei si incep sa ii trag o injuratura deaia asa ROMANEASCA deaia de pe suflet ce o pomeneste tot neamu lui de acum incolo. (pacat ca era neamt )
Bun, ajung acasa, imbuc oareceva, citesc o carte (beau o bere) si plec la munca razand ce smecher am fost ca am injurat un neamt si nu am fost muscat de caine, sfarsit.


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2014, 11:34:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta am patit-o pe 8 oct.
Buuuun....eram in metrou (statia izvor mergea spre timpuri noi), intra o cucoana care vorbea la telefon...si cum vorbea ea acolo numai ce vad ca o da intr-o boceala - scot castile din urechi si aud asa ceva:
Te rog spune-mi ca nu e adevarat, Alex te rog spune-mi ca nu e adevarat!! te rogggg!! (eu ma gandeam..ba ori i-a dat asta papucii ori a murit cineva)
Te rog spune-mi ca nu a murit (deci a murit cineva, plm asta e toti murim, sunt naspa/nu imi pasa, ma pregateam sa imi pun castile in urechi cand...)
Te rog spune-mi ca nu a murit cainele ( deci nici macar nu avea nume....il striga cainele...sau poate asa il chema din lipsa de imaginatie, anywaaaaay...ce urmeaza..)
Ti-am zis ca l-ai deocheat, e numai vina ta ca a murit....DE CE A TREBUIT SA IL DEOCHEZI??? DE CE??? L-AI OMORAT ( plangea si incerca sa isi tina echilibru lipita toata pe bara)
In clipa asta...eu ma tineam cu dintii de falci ca deh - ..in mintea mea bolnava circula numai "the new supervillain - Deocheatorul", ma gandeam oare poti da vina pe deochi mereu cand e ceva de rau?
A murit dacia din 92 a lu bunicu...i-a deocheat-o vecinu..ca deh a spalat-o si arata ca noua.
Un medic care isi omoara pacientul sa vina la tribunal cu " pacientul raspundea tratamentului perfect, dar familia lui la deocheat si acum...plm"
Esti in pat cu prietena si iti moare **** - no vezi ce ai facut? te-ai minunat tu cu "zici ca-i de negru "

2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 17-11-2014, 14:03:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai aberant lucru? Faptul ca exista un topic despre cel mai aberant lucru.

 
Staff message (Wipe):
 
+1 warn. Offtopic, si nesimtit pe deasupra.



"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 17-11-2014, 15:54:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No bun, încerc ºi eu. Mi-a povestit un prieten faza asta, am murit efectiv. (O zic direct din perspectiva lui)
"Era o zi de Marþi, eram la liceu ºi aveam mici probleme cu cureaua de la blugi. Anume? Era ruptã catarama ºi trebuia sã mã þin de blugi sã nu cadã de pe mine. Frumos, n-am ieºit din bancã toatã ziua. Bun, vine ora de englezã, profa` o brunetã criminalã pe la vreo 24 de ani, a intrat în clasã ºi a început sã predea. Eu, neastâmpãrat ca de obicei, am început sã fac pe nebunu` ºi mi-a zis sã ies la tablã. Hopaaa?! Ce te faci cu blugii? Te þii frumos ºi discret sã nu-þi cadã. Am început sã scriu la tablã, am greºit la un moment dat (eram deja c***t pe mine), am luat buretele sã ºterg, ªI AM UITAT CÃ AM CUREAUA BULITÃ! Ce s-a întâmplat? Simplu, mi-au cãzut blugii ºi am rãmas în boxeri în faþa profei. Umilitor... Dar replica de dupã m-a omorât efectiv. Profa` îmi zice: "Auzi, bine cã mãcar scrisu` îl mai mare..." BOOM, PERVERSA, MI-A DAT-O! Am mers cu capu` în jos prin liceu tot semestrul ºi profa` râdea de mine când mã vedea..."
MOR -))))))

4 3
  
Back to top
View user's profile Send private message
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 17-11-2014, 16:31:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incerc si eu .. eram micut , aveam vreo 11 ani ( deci s-a intamplat acum vreo 12 ani )

Eram in vacanta de vara ,eram la tara si ma jucam pe jocul ala pe televizor (negru cu 2 butoane albastru) .. in timp ce eram eu in toiul jocului vine un verios ( el era cu varamea prin spatele curtii) in casa razand si imi spune ca a luat foc acoperisul de la grajd. Ma duc eu afara sa vad ce s-a intamplat si constat ca lucerna de pe grajd era On fire
Nici nu apuc sa reactionez ca apar cativa vecini dornici sa stinga focul in timp ce se luau de mine ca am dat foc la grajd .
Bun .. toate ok pana aici , stingem noi focul , se calmeaza spiritele si cand vor sa plece ei acasa o vecina se apuca sa-i spuna matusei mele sa nu ma mai lase nesupravegheat ca uite ce se intampla .
Oricat am incercat sa explic ca nu eu am fost vinovat , nu m-a crezut decat matusa ... toti ceilanti spuneau ca eu sunt ala care a dat foc
Mi-as fi dorit sa fi fost , dale'as foc la case
Am momente si acum cand ma saluta si nu-i bag in seama -


 
Staff message (Wipe):
 
Fara scris colorat.



'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 17-11-2014, 20:20:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, ultima traznaie -. Nu stau sa-mi amintesc toate idioteniile pe care le fac, deci sa incepem.

Eram tanar, cam 18 ani, prin vara anului 2014 (august). Singur acasa, totul frumos, la pc si vine momentul cand te izbeste foamea. No problem pana aici -. Pun la incins uleiul pentru cartofii prajiti si-mi zic "Ascult o melodie si vin sa-mi pun cartofii". Fix asa am facut, dupa 3-4 melodii si 1 raid la WoW "scurt", aud pe TeamSpeak cuvantul cheie "mancare", sar de la pc, castile se smulg de pe urechi, deschid usile pe rand, fum in toata casa, ma las pe burta (credeti-ma ca altfel nu puteai sa respiri), ajung la bucatarie, haos, flacara la aragaz, deschid geamurile si usa (nu vreau sa-mi imaginez ce au crezut vecinii). In urmatoarele zile am fost pedepsit sa dau cu lavabila bucataria si sa curat cele afectate -. M-am invatat minte? NO -. Am mai patit-o de 2 ori de atunci, dar nu asa rau. Piromaniac involuntar -.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 17-11-2014, 22:06:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mah story:
Aveam cam 5 ani, si eram la bunici. Aveam o pereche de pantaloni de trening gri. TL;DR am iesit afara-n drum la copii in chiloti cu pantalonii in cap, crezandu-ma buggs bunny. Dupa m-a fugarit bunica-mea pe toata strada. Femeie batrana alergand dupa un copil in chiloti cu pantalonii-n cap, care mai si topaie ca un cangur.


 
Staff message (Wipe):
 
Aici e concurs, iti poti exprima parerile despre patania celorlalti printr-un PM, sau intr-un alt topic de discutii. Am sters quote.



୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 18-11-2014, 12:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cea mai mare aberatie pe care am putut sa o fac vreodata (we all were kids once) a constat in turnarea unui litru si jumatate de benzina intr-o groapa de un metru jumatate adancime si doi metri lungime. Cand un prieten de al meu a aruncat un chibrit aprins, in timp ce ma uitam indeaproape, in mijlocul gropii s-a produs o explozie care mi-a aruncat sapca de pe cap, mi-a ars fata si o mica aschie imi sarise in ochi. Incepusem sa aud mandra vocala i si cea mai frumoasa culoare (ALB). In 5 minute au venit ai mei de m-au dus la oftalmolog, care m-a pus sa port ochelari de soare 3 zile.


Retired

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 18-11-2014, 12:55:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Be me, un prieten si o prietena. Eram toti mici, sub 10 ani. Locuiam in apropierea unui camp mare, era doar iarba, fara gradini. In ziua respectiva ne-a pus naiba sa dam o fuga pe acel camp si sa observam vreo 3 capite mari de fan, cred ca aveau 3 metri intaltime fiecare.

Ne era foame, afara era frig, pe camp erau.. as vrea sa spun rate, dar cred ca ma insala memoria... erau creaturi inaripate, dar care nu puteau zbura - asa ca o sa le numesc rate - si evident, capite de fan, asa ca eu vin cu ideea ca ar trebui sa facem un gratar. Ce sa prajim? Ratele de pe camp. Cu ce sa facem gratarul? Cu capitele de fan, desigur. -

Mergem la alimentara, luam chibrituri, ne intoarcem la capita de fan si ne pregatim sa fugarim ratele. Aranjez putin capita de fan ca sa se aprinda, pentru ca afara batea vantul, si dintr-o data se dezlantuie iadul. Capita de fan ia foc mai repede decat o torta. Ne-am panicat toti si am fugit de acolo, pentru ca dupa cateva minute pompierii si politia sa-si faca simtita prezenta. Capita noastra de fan ardea majestic pe campul vast, asemeni unei flacari olimpice.

Mai tarziu ne viziteaza politia pe toti trei si primim amenzi usturatoare la vremea aceea. Un milion de caciula. Fun times

As mai povesti si despre cum am fost prins la furat de legume de catre un cioban care ne-a fugarit doua ore si dupa ce ne-a prins era sa ne bata cu ciomagul lui, dar deja plictisesc audienta.



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 18-11-2014, 21:02:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok deci mergeam intr-o zi pe strada, ca tot omul(cred ca veneam de la meditatii, ma duceam spre casa). Undeva pe langa Piata Domenii, aproape de liceul Nicolae Iorga (pentru cei din Bucuresti), deci o zona foarte publica, trecea multa lume pe acolo, era chiar si o scoala pe acolo, era parcata o masina. Un logan alb, d-ala break sau nu stiu exact cum se numeste. In fine, nu e important.

Asa si mergand eu pe strada, arunc o privire trecatoarea spre masina, la soferul masinii, aflat pe scaunul sau. Mi s-a parut ca acesta avea o miscare suspecta din mana. Am crezut ca agita o sticla sau ceva si m-am gandit "Haha, ala arata de parca da l**a".

Ma uit eu mai atent si observ ca de fapt chiar asta facea, acolo in public, unde il putea vedea oricine, chiar niste copii care ieseau de la scoala -




[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-11-2014, 22:32:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inscrierile au luat sfarsit. Incepand de astazi si pana in data de 21.11.2014 la ora 21:00 puteti vota povestioara preferata.
    !!! Se iau in considerare doar voturile userilor cu minim 500 posts.

Fie ca cea mai interesanta aberatie sa castige!



Don't touch this

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-11-2014, 22:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vot Cariinush

*Bob had a good one aswell, but can only choose one -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-11-2014, 22:42:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vot pms.

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Wipe, 21 November 2014 19:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 02-05-2024, 15:04:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x