User
Pass
2FA
 
 

Discutii / Nelamuriri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 153, 154, 155  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message226299
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 21-11-2014, 14:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Funny, ce sa zic. Da, a fost gresala mea ca nu citisem regulamentul, dar nu am avut timp. Pica ne.a facut.o, ii era frica de faptul ca ii fur dns.ul. Avioane, iti promit ca azi dupa scoala voi citi tot regulamentul si il voi respecta


La cat ridica domnul -Pik@- comunitatea cu cele 3 servere ale lui iti zic eu ca nu moare de un dns "war3ft"

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 21-11-2014, 17:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BoGdanCoFcd wrote:
Code:
Funny, ce sa zic. Da, a fost gresala mea ca nu citisem regulamentul, dar nu am avut timp. Pica ne.a facut.o, ii era frica de faptul ca ii fur dns.ul. Avioane, iti promit ca azi dupa scoala voi citi tot regulamentul si il voi respecta


La cat ridica domnul -Pik@- comunitatea cu cele 3 servere ale lui iti zic eu ca nu moare de un dns "war3ft"

Ba tu iar esti pupincurist, termina-te o data am inteles ca esti catelusul staff-ului.
L-am intrebat pe el nu pe acolitii lui, mi-ai trimis PM-uri in care ma jignesti, am zis ok, ti-am dat ignor, dar acum insisti si aici.
Veziti de serverele alea ale tale, ca nu esti in stare sa intretii nici macar unu sa-i faci propriul addon si topicurile necesare din care unul deja i-ai dat copy paste pe fury al tau, cand ti-am atras atentia si pe dr cu acel topic si tu te bagi peste mine.
-PIC@- daca te-a suparat felu in care m-am adresat scuzele mele, dar prea sunt multe "rezervari" aici pe niste lucruri care nu exista sincer...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 21-11-2014, 18:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog frumos sa nu va certati aici. Nu e vorba de atitudine ci de faptul ca am verificat serverul aseara si se dadeau accese pe bani lucru interzis pe Freakz. Legat de dns, am spus in topic despre ce e vorba, voi vorbi cu Avion si vom lua o decizie in scurt timp.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 21-11-2014, 18:50:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am specificat ca nu am intrat 2 zile, voi lua legatura cu celalalt owner in privinta asta si va asigur ca nu se va repeta asta. El este principalul owner, din cauza timpului sau limitat, m-am ocupat eu de restul, a mai pus el cateva chestii de care nu stiam, acum totul este ok.
Daca nu se poate, acceptam acel dns specificat in topic. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pedobear

[Jb.Freakz.Ro]



Status: Offline
(since 02-12-2019 19:37)
Joined: 20 Dec 2013
Posts: 743, Topics: 34
Location: Alexandria

Reputation: 98.5
Votes: 14

         
Post Posted: 22-11-2014, 00:19:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fury.freakz.ro @^Avioane^ e off de nush cand mama naibii, i-a o decizie, a fost off mai mult de 3 zile...
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 22-11-2014, 00:37:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pedobear wrote:
Fury.freakz.ro @^Avioane^ e off de nush cand mama naibii, i-a o decizie, a fost off mai mult de 3 zile...


Au si ei alte probleme; nu pot sa verifice fiecare server in parte in fiecare zi.. si 3 zile nu este mult..




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 22-11-2014, 02:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zilele astea m-am ocupat cu altceva.
Nu e graba aici, nu deranjeaza nu afecteaza pe nimeni.
Asteptati.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 22-11-2014, 07:36:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pedobear wrote:
Fury.freakz.ro @^Avioane^ e off de nush cand mama naibii, i-a o decizie, a fost off mai mult de 3 zile...


Daca nu stii nu te baga in seama .Ieri a fost online , erau ceva probleme la gametracker.Am dat tiket celor de la host , sa vedem.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-11-2014, 02:58:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Doresc sa-l scoateti pe PedoBear de la moderatori , deoarece mia sters tot serverul de jb care urma sa-l aduc in comunitate..
Cum raspunzi la reclamatia asta? Aud tot felul de lucruri de ***** din partea jb.freakz.ro, va eliminati concurenta sa inteleg?
Code:
Fury.freakz.ro @^Avioane^ e off de nush cand mama naibii, i-a o decizie, a fost off mai mult de 3 zile...

Ingrijeste-te de serverul tau, asa cum eu nu vin sa iti spun cum sa iti faci treaba, as vrea sa spun ca am pretentia, dar nu e pretentie e mai mult un ordin, nu imi spune cum sa-mi fac treaba.


Code:
La cat ridica domnul -Pik@- comunitatea cu cele 3 servere ale lui iti zic eu ca nu moare de un dns "war3ft"

Pica nu are 3 servere, Pica este unul din ownerii celor 3 servere, cele 3 servere merg nemaipomenit, acolo toti ownerii au acces ftp [pe toate war-urile mai exact], acolo nu exista prostia asta, 1 owner, ceilalti doar mod pe forum, acces la ftp nu au.


Am retras "rezervarile" pe termen indelungat, se poate rezerva un DNS maxim 3 zile (cat tin verificarile serverelor ce doresc sa intre in comunitate). cs.freakz.ro nu intra in afacere.

IMPORTANT:
Cine mai sterge topicuri de azi inainte, i se retrage dreptul de moderare in propria ograda.
@ Takaz
De ce la GT apare DRX.freakz.ro in loc de /zpm.freakz.ro, rezolva.
@ xItalianu
La zmo2.freakz.ro pe GT apare /zmo.freakz.ro, rezolva.
@ BoGdanCoFcd
Pe GT la dr.freakz.ro ai reclama, rezolva.
@ ZyK / GuarD.
Serverul bhop.freakz.ro pica zilnic, rezolvati.
@ BoGdanCoFcd
Serverul fury.freakz.ro are alt nume pe GT, rezolva.
@ Pato
Serverul bp.freakz.ro este de 3 zile cazut, rezolva.
@ Nelutzu / Sk!NN3r.
Serverul pro.freakz.ro este cazut de aproape o saptamana jumatate, rezolvati.
@ kalwin
Serverul respawn.freakz.ro este cazut de aproape o saptamana jumatate, rezolva.

Momentan astea sunt problemele la servere.
Aveti din acest moment, 24 ore sa rezolvati. Nu ma intereseaza cine este owner, voi apareti ca raspunzatori in mod DIRECT ai serverelor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 23-11-2014, 08:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Code:
Doresc sa-l scoateti pe PedoBear de la moderatori , deoarece mia sters tot serverul de jb care urma sa-l aduc in comunitate..
Cum raspunzi la reclamatia asta? Aud tot felul de lucruri de ***** din partea jb.freakz.ro, va eliminati concurenta sa inteleg?



1-e ce sa-mi fie frica de concurenta?Sv l-am ridicat din 0 playeri (decand cu dns-ul stricat)
2:Eu vorbesc cu XItalianul in fiecare zi despre jb/serverele lui
3:Daca ai observat eu nici nu aveam ftp de la jb-ul lui
4:Eu imi vad de serverul meu,decand am sv nu am venit niciodata sa fac reclama la cineva,etc.(Nici playeri nici admini,am si scris in mesajele serverului ca : CIne face reclama la serverele din freakz sau alte servere din alta comunitate v-a primi ban permanent)

Deci te rog frumos sa nu mai ma acuzi ca eu imi elimin concurenta.



Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GuarD.

[Want a drug?]



Status: Offline
(since 17-08-2015 12:28)
Joined: 11 Oct 2014
Posts: 1132, Topics: 105
Location: WaR4.FrEaKz.Ro

Reputation: 71.4
Votes: 96

   
Post Posted: 23-11-2014, 08:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ ZyK / GuarD.
Serverul bhop.freakz.ro pica zilnic, rezolvati.
INcerc din rasputeri sa il fac on , dar nu mai dau de zyk..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-11-2014, 10:29:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drogatule, intreb pe Pedobear si raspunzi tu? Tocmai v-ati dat de gol.
@ Takaz
De ce la GT apare DRX.freakz.ro in loc de /zpm.freakz.ro, rezolva.
@ xItalianu
La zmo2.freakz.ro pe GT apare /zmo.freakz.ro, rezolva.
@ BoGdanCoFcd
Pe GT la dr.freakz.ro ai reclama, rezolva. // A anuntat ca rezolva.
@ ZyK / GuarD.
Serverul bhop.freakz.ro pica zilnic, rezolvati.
@ BoGdanCoFcd
Serverul fury.freakz.ro are alt nume pe GT, rezolva. // A anuntat ca rezolva.
@ Pato
Serverul bp.freakz.ro este de 3 zile cazut, rezolva. // A anuntat ca o rezolva luni.
@ Nelutzu / Sk!NN3r.
Serverul pro.freakz.ro este cazut de aproape o saptamana jumatate, rezolvati.
@ kalwin
Serverul respawn.freakz.ro este cazut de aproape o saptamana jumatate, rezolva.

Mi-ar placea sa existe interesul asta din partea voastra pentru servere fara sa va dau eu mereu pm-uri, sau sa postez aici.
Sunteti owneri, ingrijiti-va de serverele voastre.
Daca nu puteti singuri, aduceti owneri, va ajuta la plata hostului, oferiti acces ftp si asta e, impartiti responsabilitatea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 23-11-2014, 10:33:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu acolo vad ca ai spus din partea jb.freakz.ro si ca ne eliminam concurenta.Si normal ca am raspuns ca ma acuzi de ceva ce nu am facut.


Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZyK

[World Biggest Spamer]



Status: Offline
(since 11-10-2015 20:07)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 2836, Topics: 53
Location: La Cafenea

Reputation: -127.2
Votes: 31

   
Post Posted: 23-11-2014, 19:24:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GuarD. are acces la ftp la ambele servere - Poate si el sa se ocupe de server in lipsa mea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pedobear

[Jb.Freakz.Ro]



Status: Offline
(since 02-12-2019 19:37)
Joined: 20 Dec 2013
Posts: 743, Topics: 34
Location: Alexandria

Reputation: 98.5
Votes: 14

         
Post Posted: 23-11-2014, 20:05:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Code:
Doresc sa-l scoateti pe PedoBear de la moderatori , deoarece mia sters tot serverul de jb care urma sa-l aduc in comunitate..
Cum raspunzi la reclamatia asta? Aud tot felul de lucruri de ***** din partea jb.freakz.ro, va eliminati concurenta sa inteleg?
Code:
Fury.freakz.ro @^Avioane^ e off de nush cand mama naibii, i-a o decizie, a fost off mai mult de 3 zile...

Ingrijeste-te de serverul tau, asa cum eu nu vin sa iti spun cum sa iti faci treaba, as vrea sa spun ca am pretentia, dar nu e pretentie e mai mult un ordin, nu imi spune cum sa-mi fac treaba.


Code:
La cat ridica domnul -Pik@- comunitatea cu cele 3 servere ale lui iti zic eu ca nu moare de un dns "war3ft"

Pica nu are 3 servere, Pica este unul din ownerii celor 3 servere, cele 3 servere merg nemaipomenit, acolo toti ownerii au acces ftp [pe toate war-urile mai exact], acolo nu exista prostia asta, 1 owner, ceilalti doar mod pe forum, acces la ftp nu au.


Am retras "rezervarile" pe termen indelungat, se poate rezerva un DNS maxim 3 zile (cat tin verificarile serverelor ce doresc sa intre in comunitate). cs.freakz.ro nu intra in afacere.

IMPORTANT:
Cine mai sterge topicuri de azi inainte, i se retrage dreptul de moderare in propria ograda.
@ Takaz
De ce la GT apare DRX.freakz.ro in loc de /zpm.freakz.ro, rezolva.
@ xItalianu
La zmo2.freakz.ro pe GT apare /zmo.freakz.ro, rezolva.
@ BoGdanCoFcd
Pe GT la dr.freakz.ro ai reclama, rezolva.
@ ZyK / GuarD.
Serverul bhop.freakz.ro pica zilnic, rezolvati.
@ BoGdanCoFcd
Serverul fury.freakz.ro are alt nume pe GT, rezolva.
@ Pato
Serverul bp.freakz.ro este de 3 zile cazut, rezolva.
@ Nelutzu / Sk!NN3r.
Serverul pro.freakz.ro este cazut de aproape o saptamana jumatate, rezolvati.
@ kalwin
Serverul respawn.freakz.ro este cazut de aproape o saptamana jumatate, rezolva.

Momentan astea sunt problemele la servere.
Aveti din acest moment, 24 ore sa rezolvati. Nu ma intereseaza cine este owner, voi apareti ca raspunzatori in mod DIRECT ai serverelor.








1. @^Avioane^, nu are nici o legatura, la faza cu scosu de la Moderatori de la ZMO + nu am avut server cu el + inaite sa vina cu zmo2 avea sv-ul in alta comunitate + era de jb.
2. Eu nu am cum sa elimin concurenta + nu sunt un heker, ca sa pot...
3. Mie imi este de altii sa nu ne faca la JB-ul nostru acest lucru, adica TheLord sau Strumf [CRED CA II CUNOASTETI]

Atata am avut de zis..... Si el ma acuza ca am facut, dar poate era altcineva - oricum...
+ Imi cer scuze @^Avioane^ dar acel lucru nu a fost ca un ordin, doar te atentionam... ca sa stii...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 11 December 2019 17:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 153, 154, 155  Next    


The time now is 25-09-2024, 17:15:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x