User
Pass
2FA
 
 

Ajutor
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8963
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 22:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
"Cartea insasi se fereste de voi".
Esti agramata grav.

Daca nu ai grija de datele tale personale vrei ca NOI sau Freakz-ul sa avem grija? Ti s-a raspuns clar, scurt si la obiect.

CITESTE REGULAMENTUL!!!
Dupa o sa dai dreptate celor spuse de staff, in primul rand, apoi celor care ti-au dat detalii, desi nu meritai.



Nu ca tu ma scoti din sarite....Nu esti din staff, nu oferi nici un sfat , nu esti decat un virus ,tu existi doar sa insulti pe alti , daca simti nevoia ATAT de tare sa iti afirmi existenta,iti recomand sa mai iesi din casa atunci.Totul incepe cu primul pas, iar pentru tine iesitul din casa si sa socializezi fata in fata cu cineva te va ajuta foarte mult.

"Cartea insasi se fereste de voi..." Chiar TE ROG sa imi explici ce anume este in neregula cu afirmatia aceasta. CHIAR INSIST sa imi oferi o lectie de gramatica . Te vad asa de insistent pe acest topic de gramatica. Ma faci agramata de la inceput si nu ai explicat nici macar odata cum de...

Domnule profesor " you have the floor"...let's hear it.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 13-01-2015, 22:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stop it. Doar va faceti 'reclama' proasta voua insiva, asta denota mult despre o persoana, fie IRL fie in mediul online. Daca nu veniti cu nimic util mai bine va tineti gura decat sa o deschideti si sa spuneti numai balarii care instiga la flame aiurea si alte trash talks. Pms, inceteaza.


Last edited by Rageless on 13-01-2015, 23:26:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2015, 23:22:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rageless wrote:
Stop it. Doar va faceti 'reclama' proasta voua insiva, asta denota mult despre o persoana, fie IRL fie in mediul online. Daca nu veniti cu nimic util mai bine va tineti gura decat sa o deschideti si sa spuneti numai balari care instiga la flame aiurea si alte trash talks. Pms, inceteaza.



Rageless dar chiar nu caut sa ma afirm pentru un rol in lumea "teatrului" ..am o problema , este cu e-mailul, mai intai LOGIC am sortat problema cu cei de la yahoo, iar iei mi-au zis sa imi fac alt cont.

Acuma, motivul principal pentru care am petrecut o zi intreaga cu cei de la yahoo este ca am nevoie sa imi confirm modificari la contul meu aici la voi muncit de la lvl 1 si nu pot.

Nu este SUB NICI O FORMA vina mea caci yahoo are problema la update-uri si chestii din astea si probleme le evita sa le rezolve, daca nu era sa am nevoie AICI la voi nevoie de emai sa imi confirm ce am nevoie nu pierdem o zi intreaga de aventuri cibernetice in speranta de a-mi rezolva problema.Si NICI NU VA DERANJAM PE VOI.

EI nu pot , voi nu puteti ...da va bateti joc noi? joc de 4 ani si un pic pe WOW FREAKZ si am donat de-a lungul anilor in jur de 800 de euro, am votat de atatea ori pe toate conturile mele,eu zic ca sunt intitulata la DREPTURILE MELE MACAR , NU CREZI?

La yahoo nu am ce sa ii cer, nu i-am donat nimica vreodata,nu am votat pentru ei vreodata,nu mi-a oferit nimica vreodata, nici macar nu il frecventez, il fac ca ma nevoie oriunde m-as inscrie de un e-mail sa pot sa ma alatur si eu colectivului/comunitati lor ...

Dar de la voi ? nu pot sa cer ajutor cu o problema ce sta in puterea voastra..? Nu credeti ca este o totala indiferenta fata de cei care va sustin aceasta comnitate?

Credeti ca daca acuma aveti multi membri gata puteti sa ne tratati cu indiferenta ca aveati faima si suficient membri sa inlocuiti pe cei care ii pierdeti ?

Cate unu plecam toti ..ce faceti dupaia ?

In 4 ani de zile eu nu v-am chinuit pe forum cu aberati si drame de tot felu ca mi-a furata banana nu stiu ce copil asmatic.Am si eu o problema deodata care nu s-a creat din viana mea si nici nu este in puterea mea sa o rezolv si toate usile sunt inchise. Scrieti dragii mei MARE SI CLAR caci aceasta comunitate este comunista si in felu asta cui nu ii place sa plece si asa nu veti avea oameni ca mine la usha voastra cerand ajutor din asta.

Da chiar trebuie pus piciorul in prag in legatura cu asta... ori ne unim sa mergem inainte ori ne batem joc uni de alti si ne omoram intre noi ca ipocritii si inculti.

NU pot domnle sa ma bucur de ce aveti voi aici pentru noii...chiar nu va pasa?

Sa numai zic ca acuma 5 ore am donat iar si mi-am cumparat ceva cu o parte din bani donati si dupa 5 oreee tot nu mi-au ajuns,inca astept ingrijorandu-ma ca poate s-a intamplat ceva cu tranzactia de pe site pe cont in joc. Probleme peste probleme si totusi nu va deranjez decat acuma odata...thuamne fereste!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 14-01-2015, 00:23:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://forum.wow-freakz.com/view-post-4369630.html?#4369630


воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 14-01-2015, 00:38:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raster wrote:
https://forum.wow-freakz.com/view-post-4369630.html?#4369630


Sincer daca v-ati obosi sa citii ce scriu a-ti sti exact ce am scris si tu nu mi-ai mai cere asa ceva ...

Contul nu primeste mail nici de la yahoo staff nici de dumnezeu nici de la nimeni. i-am contactat si am facut live support intelegi acuma?

Cat despre mascat ...ce maschez? zimi ca iti refac poza aia doar pt tine

Daca nu e ceva ce imi compromite contul meu sa fie mai ushori pentru hackeri sa incerce sa imi sparga contul iti refac poza doar pentru tine dragul meu..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloodiethink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-06-2015 23:11)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 685, Topics: 61
Location: La mare

Reputation: -268.8
Votes: 28

Post Posted: 14-01-2015, 00:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristiana26 wrote:
Buna ziua

Am citit in regulament ca nu se schimba e-mailul ...dar trebuie schimbat sau sa se gaseasca o solutie.!

Nu mi-a furat nimeni nimika, nu mi-a sters nimeni nimika............

Daca erai baut nu se pune.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 14-01-2015, 00:58:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In sfarsit cineva cu putin umor,merci ca ai venit blood.

Iti urez o seara placut
a

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 14-01-2015, 01:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Seems I'm right, have fun.


воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 14-01-2015, 01:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raster wrote:
Seems I'm right, have fun.



LOL , buna incercare colegu ...auzi la el. Sa ii arat numele contului .ODATA CE M_AM LOGAT PE CONT si am aratat CLAR LOGIN_URILE ca sunt cu alb TOATE e dovada clara caci este CONTUL meu .

Auzi la el, de ce nu arat numele contului...ca sa ajut hackeri sa imi sparga contul... dute sanatos.

Oi fi eu fata si ca toti barbati cred ca fetele sunt mai prejos ca barbati dar nu sunt blonda dragul meu .

Nici in 20 de ani nu va putea careva sa imi de-a mie keylogere sau sa ma expun eu singurica la toti "inteligenti" de pe internet.
Credema nu sunt multe keilogere care au capacitatea necesara sa imi copie parola mea, si chiar daca reuseste oricarui inteligent ii va lua cel putin 20 de incercari sa o scrie corect el singur.

Nu ma plimb de ieri pe internet colegu...mergi sanatos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2015, 08:19:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristiana26 wrote:
Raster wrote:
Seems I'm right, have fun.



LOL , buna incercare colegu ...auzi la el. Sa ii arat numele contului .ODATA CE M_AM LOGAT PE CONT si am aratat CLAR LOGIN_URILE ca sunt cu alb TOATE e dovada clara caci este CONTUL meu .

Auzi la el, de ce nu arat numele contului...ca sa ajut hackeri sa imi sparga contul... dute sanatos.

Oi fi eu fata si ca toti barbati cred ca fetele sunt mai prejos ca barbati dar nu sunt blonda dragul meu .

Nici in 20 de ani nu va putea careva sa imi de-a mie keylogere sau sa ma expun eu singurica la toti "inteligenti" de pe internet.
Credema nu sunt multe keilogere care au capacitatea necesara sa imi copie parola mea, si chiar daca reuseste oricarui inteligent ii va lua cel putin 20 de incercari sa o scrie corect el singur.

Nu ma plimb de ieri pe internet colegu...mergi sanatos.


Imi place ca te-ai chinuit sa le explici o anumita problema si ai mentinuto la un nivel placut fara jigniri ,dar nu ai cu cine draga cristina..majoritatea sunt niste copii abia scosi in lume si se cred mari in zei intr-o lume virtuala...cu stafful e la fel ,eu zic sa pui punct aici ca sa nu mai vad ca esti bataia lor de joc ,pentru ca nu meriti asta din partea unor necunoscuti lipsiti de viata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 14-01-2015, 09:19:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnisoara Ana, imi pare rau pentru situatia ta, si eu consider ca ar trebui sa se schimbe mailul in cazul in care dovedesti ca e contul tau si bla bla. Ce am eu sa-ti spun:
1)Nu inteleg cum ti-ai protejat tu datele impotriva marilor hackeri cand ti-ai oferit e-mailul si nu un parlit cont de wow.
2)Invata sa accepti critici, crede-ma, ai greseli de gramatica in posturile alea, destule...
P.s. : Sper sa ti se rezolve problema doar pentru simplul fapt ca ai vorbit/scris fara sa bagi cai si morti peste tot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JustTrolling
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-01-2015 11:45)
Joined: 14 Jan 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

Post Posted: 14-01-2015, 09:49:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BAHAHHAHAHAHHAHA. Am trait sa o vad si pe asta, o feminista care joaca wow. Cristina iti recomand cu incredere un psihiatru. Haide sa iti impartasesc definitia nebuniei : "Nebunia înseamnã sã faci acelaºi lucru în mod repetat ºi sã te aºtepþi sã obþii alt rezultat." oh si.. nu in ultimul rand cu drag o urare - https://www.youtube.com/watch?v=FUfB9s69xxg
O dimineata placuta draga Cristina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hdtv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2017 08:15)
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 52, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 129.8
Votes: 5

Post Posted: 14-01-2015, 09:54:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e o poracarie, exista metode mai bune pentru protectie cont decat o regula tampita de a nu schimba mail niciodata. Contacteaza staff direct, demonstreaza ca aia chiar e adresa ta de mail iar daca nu se aproba nici asa inseamna ca nu intereseaza pe nimeni, sau au probleme cu capul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristiana26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2019 04:21)
Joined: 13 Jan 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.8
Votes: 3

 
Post Posted: 14-01-2015, 10:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JustTrolling wrote:
BAHAHHAHAHAHHAHA. Am trait sa o vad si pe asta, o feminista care joaca wow. Cristina iti recomand cu incredere un psihiatru. Haide sa iti impartasesc definitia nebuniei : "Nebunia înseamnã sã faci acelaºi lucru în mod repetat ºi sã te aºtepþi sã obþii alt rezultat." oh si.. nu in ultimul rand cu drag o urare - https://youtube.com/watch?v=FUfB9s69xxg:


O dimineata placuta draga Cristina.



Sa ceri ajutor pe o comunitate din care aparti, nu este ceva aberant,nu este ceva absurd, este absolut normal.Daca nu imi cerea E-mail la register,nici eu nici restul nu am fi aici VREODATA pentru a cere o astfel de asistenta "PUNCT"


Va rog sa imi gasiti o solutie problemei mele,caci este important pentru oricare membru (nou sau vechi) al acestei comunitati sa poate beneficia fiecare in parte de avantajele oferite de catre VOI. Nu este corect absolut deloc sa fiu lasata asa la voi sortii pentru o regula ce clar este absurda.

Cineva a zis ca daca imi schimbati mie e-mailul vor vrea toti.DAR, pot toti cu adevarat sa dovedeasca caci este contul lor? Nu cred...
Cei ce pot dovedi ceea ce este a lor sa li se ofere ajutor,cei ce nu sa mearga sanatosi, "EXACT" cum a facut shocker intr-un post in 2011 cu un individ "florin" ce dorea sa isi schimbe e-mail dar nu putea nici pe naiba sa o intoarca cum vrea el ca sa ii poata dovedi lui shocker caci este cu adevart e-mailul lui si uite asa shocker la refuzat din lipsa abilitati lui "florin" sa dovedeasca ceea ce pretindea sa fie a lui.

Domnilor, nu este greu sa intrebi=> "poti sa dovedesti" caci acel ceva este tau ?" <=

Asta este parerea mea, nu ca v-ar pasa,caci daca va pasa cu adevarat nu ajungeam aici la 2 pagini de encyclopedie cu tot felul de raspunsuri.


Gasiti-mi o solutie va rog frumos daca nu vreti deloc sa imi schimbati e-mailul "ceea ce ar fi cea mai simpla optiune", ca sa pot sa imi vad de drum si sa nu mai stau la dezbateri intelectuale aici caci sunt sigura ca aveti si voi alteva mai bun de facut decat sa cititi toate paginele astea aurii.


O zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dezibil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2019 09:12)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 152, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 45.6
Votes: 5

 
Post Posted: 14-01-2015, 10:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De cand se face revolta pe Freakz? Oricum, tu esti raspunzator pentru contul tau, poate reusesti pana la urma sa gasesti o solutie fara sa ne violezi ochii cu compunerile tale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pirinush, 15 January 2015 20:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 28-04-2024, 21:37:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x