User
Pass
2FA
 
 

Forum chat
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message5721
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 12-07-2015, 16:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k S k wrote:
Sa inteleg ca promovati shitpostingul si spamul prin topicuri ? Singurele posturi care ar putea sa scada ar fi cele de la spam-zone/+18, unde deja abia se posteaza, deci nu sunt de acord cu argumentele voastre.


"Shitpostingul" ºi restul abaterilor de la regulament se sancþioneazã.
Este spre binele forum sa se posteze orice problemã, discuþie. De ce? Când un om cautã rãspunsul la o întrebare pe google este posibil ca rezolvarea sã o gãseascã într-un post de pe Freakz.Ro, ce înseamnã asta? Un vizitator în plus. Un posibil utilizator nou. Un posibil membru de bazã. Vrei mai multe? Okay, atunci Freakz.Ro se poate împãca cu ideea cã a ajutat un om care cãuta un rãspuns. În chat cel puþin nu va gãsi nimic. Este opinia mea, eu gândesc spre binele comunitaþii care are nevoie de membri cât mai mulþi, de activitate cât mai mare, de lucruri care sã atragã lumea, nu de chat care sã-i sperie. ªi zic asta pentru cã în chat se vor gãsi urmãtoarele: glume de prost gust, pupincurisme, linguºeli, bârfe, insulte, caterincã fãrã sens ºi exemple pot continua. ªtiu cã exista regulament ºi pentru chat, dar nu va sta nimeni 24/24 sã contorizeze fiecare cuvânt scris în chat, pentru cã în chat se scrie mult ºi nu se pãstreazã o arhivã, pentru cã ar îngreuna forumul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*ZeuS*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2015 19:01)
Joined: 24 Jun 2015
Posts: 778, Topics: 70
Location: Romania / Mare Mures / Baia Mare

Reputation: -82.7
Votes: 11

       
Post Posted: 12-07-2015, 17:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Khajiit wrote:
k S k wrote:
Sa inteleg ca promovati shitpostingul si spamul prin topicuri ? Singurele posturi care ar putea sa scada ar fi cele de la spam-zone/+18, unde deja abia se posteaza, deci nu sunt de acord cu argumentele voastre.


"Shitpostingul" ºi restul abaterilor de la regulament se sancþioneazã.
Este spre binele forum sa se posteze orice problemã, discuþie. De ce? Când un om cautã rãspunsul la o întrebare pe google este posibil ca rezolvarea sã o gãseascã într-un post de pe Freakz.Ro, ce înseamnã asta? Un vizitator în plus. Un posibil utilizator nou. Un posibil membru de bazã. Vrei mai multe? Okay, atunci Freakz.Ro se poate împãca cu ideea cã a ajutat un om care cãuta un rãspuns. În chat cel puþin nu va gãsi nimic. Este opinia mea, eu gândesc spre binele comunitaþii care are nevoie de membri cât mai mulþi, de activitate cât mai mare, de lucruri care sã atragã lumea, nu de chat care sã-i sperie. ªi zic asta pentru cã în chat se vor gãsi urmãtoarele: glume de prost gust, pupincurisme, linguºeli, bârfe, insulte, caterincã fãrã sens ºi exemple pot continua. ªtiu cã exista regulament ºi pentru chat, dar nu va sta nimeni 24/24 sã contorizeze fiecare cuvânt scris în chat, pentru cã în chat se scrie mult ºi nu se pãstreazã o arhivã, pentru cã ar îngreuna forumul.


Sunt deacord cu tine , asta tot incerc si eu sa spun dar dejaba , ei daca vor nu se lasa si de stiu ca iau ban pana ce se inchide topik-ul eu vreau sa aud o ultima decizie , a lui ^AvioanE^



Casuta Vocala : *ZeuS*
Addons classic modat : 78% -> in constructie !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
destroi112

[DEV]



Status: Offline
(since 12-03-2020 22:13)
Joined: 24 May 2014
Posts: 4042, Topics: 119
Location: ---------

Reputation: 515.9
Votes: 118

   
Post Posted: 12-07-2015, 22:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Nu mai activa casuta a 10 persoane also acest shitposting de care vorbiti nu ar mai exista daca s-ar sanctiona folosind regulamentul ad litteram (fara abateri/exceptii).Staff-ul e mai ingaduitor acum si accepta si unele abateri pe care nu le sanctioneaza(si de aici apare : "daca aluia nu i-a dat warn mie de ce sa imi dea").
Cred ca sa reluat discutia asta cu chat-ul de n ori si de fiecare data s-a stabilit ca nu o sa existe ,dar lumea ca de obicei insista .



Retired from Amxmodx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-07-2015, 21:36:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shocker & admins: Vã mai gândtiți sau închidem topicul?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 24-07-2015, 23:20:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt in continuare de parere ca insistam pe prea multe platforme.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
depresie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-07-2015 09:40)
Joined: 02 Dec 2013
Posts: 183, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

Post Posted: 25-07-2015, 01:08:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO

Membrii ar petrece mai mult timp pe forum
Membrii ar avea ocazia de a se cunoaste mai bine
S-ar evita topicuri inutile

Oricum, nu o sa se intample, pentru ca in comunitatea aceasta membrii tind sa vada doar acea mica parte negativa si nimic altceva..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
XuPs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2015 15:17)
Joined: 03 Jul 2015
Posts: 50, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 54.8
Votes: 4

Post Posted: 25-07-2015, 02:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

depresie wrote:
PRO

Membrii ar petrece mai mult timp pe forum
Membrii ar avea ocazia de a se cunoaste mai bine
S-ar evita topicuri inutile

Oricum, nu o sa se intample, pentru ca in comunitatea aceasta membrii tind sa vada doar acea mica parte negativa si nimic altceva..



Sã-ți aduc la cunoștințã cã : comunitatea FREAKZ , este 100% originalã , chat au majoritatea comunitãților din România , în + ãsta ar fi doar un motiv.

Eu zic cã nu ești tu în mãsurã sã judeci STAFF-ul FREAKZ , atâta timp cât este printre primele comunitãți de gaming din România sau poate chiar prima .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-08-2015, 19:33:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, nu se implementeaza.
Continuam cu forumul si ts3-ul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 23 August 2015 17:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 01-10-2024, 06:45:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x