User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message20642
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 10-10-2015, 00:37:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iulifer - respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bracke

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2017 19:18)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 111, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 24

 
Post Posted: 20-10-2015, 21:04:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by Bracke on 04-01-2016, 10:26:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 20-10-2015, 21:30:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bracke Acceptat wisper Dedric in-game


Recrutãrile sunt deschise pentru:

Death Knight Blood

Druid Feral / Balance

Priest Shadow

Hunter Marksmanship / Survival

Monk Mistweaver

Shaman Restoration

Minim 495 ilvl, full enchants&sockets.
Legaþi cont-ul cu cel din joc.
Daca nu sunteti deacord cu oricare punct din Regulament nu mai aplicati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katalyna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2019 18:07)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 482, Topics: 53
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 278.1
Votes: 15

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2015, 23:47:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 23
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? Dupa-masa si seara sunt online tot timpul.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Restoration [ 495] / Feral Tank [490]
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/shnitzi
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/S1l0HT0 si din raid --> http://imgur.com/5m6baXB
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am inceput sa joc druid restoration de pe T.B.C si mi-a placut ,cu timpul am invatat clasa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Primul haste break-point este de 3043 pentru primul tick de Rejuvenation si Tranquility,iar al doilea este de 13,163 Haste. Prioritatea Stast-urilor --> Intellect = Spirit > Haste Cap > Mastery > Crit . Am ales sa joc la tier 6 cu Nature's Vigil deoarece este un cooldown de heal foarte bun,momentan,poate pe viitor in Siege of Orgrimmar o sa joc cu Heart of the Wild. Mentin Lifebloom 3x pe tank sau pe player-ul care ia cel mai mult damage. Regrowth il folosesc cand un player ia damage mai mare ,avand si un cast mic. Rejuvenation il folosesc cel mai des,de obicei pun rejuvenation pe mai multi playeri care i-au damage si ma ajuta sa pot folosi Swiftmend. Healing Touch il folosesc mai rar. Nourish il folosesc dupa ce am pe 3 playeri sau mai multi Rejuvenation pentru ai reduce cast-ul. Tranquility il folosesc atunci cand se ia foarte mult damage AoE . Wild Growth il folosesc cand se ia damage AoE , impreuna cu Swiftmend. Genesis il folosesc il folosesc tot asa,cand se ia damage AoE ,accelerand efectele date de Rejuvenation,expirand mai repede. Folosesc Incarnation ( Tree of Life ) cand este nevoie si folosesc lifebloom pe mai multi playeri , regrowth care este instant si wildgrowth care da pe mai multi playeri heal,ca de obicei si rejuvenation. Gemuri : folosesc cu intelect, intelect si mastery si intelect cu spirit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). Joc de pe T.B.C , la inceput nu stiam foarte bine clasa,cu timpul am inceput sa citesc mai multe despre druid restoration . Pe WOTLK am jucat aici si pe Cataclysm. Am jucat Mist of Pandaria un timp pe official dar m-am lasat cand sa bagat World Of Draenor.
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** - INL (I need a life) ,unde am facut si "first realm" The Stone Guard si Feng the Accursed,dupa care guilda a avut din ce in ce mai putina activitate . HKP pe pachul trecut.
12. Detalii PC****. Pentium (R) Dual-Core T4300 4GB ram Placa video 1GB . Ts 3 + microfon.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Doresc o guilda cu progress si cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez cateva ore pe zi (4-5 ore ),in rest imi place sa ies in oras cu prietenii ,sa ne distram.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Am participat la "first realm" The Stone Guard si Feng the Accursed.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 18-11-2015, 10:06:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ katalyna Acceptat /w un ofiter in-game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
defallen

[Best hunter eu]



Status: Offline
(since 12-12-2017 19:28)
Joined: 29 Oct 2010
Posts: 201, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 3.7
Votes: 24

Post Posted: 21-11-2015, 11:19:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW?: Vineri-Luni cat e nevoie, Miercuri-Joi nu prea pt ca munca+faculta
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Marksmanship [492] / Survival[492]
6. Link Armory: Sigdir
7. Screenshot cu Interfata**:
Spoiler:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am inceput sa joc hunter de pe lk si mi'a placut incat a ramas main, ca spec joc in functie de expansion, fiecare avand un spec mai op, acum fiind mm.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: Eu unul joc la crit. Stats Hit/Expertise cap->Agility->Crit->Haste->Mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: Joc de pe TBC, unde am inceput cu Rogue si Priest, dar cu priest jucam mai mult pvp si rogue faceam pve mai mult, pe WoTLK am trecut la warlock(am facut lk la 10 secunde dupa prima guilda pe 10n) si pala holy, spre end patch am descoperit hunteru si am continuat pe cata unde am jucat pana cand au bagat warmaster inclusiv si m'am lasat o perioada de joc, m'am apucat putin cand au bagat pandaria si am jucat pana au bagat lei shi si m'am lasat ca sa ma apuc dupa ce mai faceau fixuri, adica acum - (am facut full mv/hof/toes pe 10n, si hc doar feng si stone guard)
11. Foste Guilde: TheForgottenHeroes pana m'am lasat, dupa cand m'am reapucat am aflat ca guilda s'a spart, am intrat in betrayers(am fost putin ocupat 2 saptamani si probabil au considerat activitatea mea insuficienta).
12. Detalii PC: i3-3110M @2,40GH, 4gb ram(soon upgrade la 8gb), amd radeon hd r5 m200 2gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Doresc o guilda in care oamenii isi cunosc clasa si dau tot ce pot la raiduri ca sa mearga cat mai smooth toata treaba.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Student la info economica anul 2, moldovean betivan(pleonasm), tin la glume mai ceva ca Crudu la p**e.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). Nada *sad face*
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only):
Spoiler:


Ty for your time

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 21-11-2015, 18:09:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ defallen Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robert2315

[< Kein System >]



Status: Offline
(since 25-01-2019 22:57)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 66, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 5

   
Post Posted: 25-11-2015, 17:28:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Anoonhq
2. Varsta: 18
3. Localitate: Ramnicu Sarat
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 5ore pe saptamana, in weekend mai mult de 5 ore
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): MS: Marksmanship(500) OF: BM(500)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Anoonhq
7. Screenshot cu Interfata**: http://i67.tinypic.com/15gtpae.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca BM nu merge bine, m-am trecut pe mm pana o sa fie bm cat de cat acceptabil
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Telentele si le pune fiecvare cum vrea si cum crede el ca joaca mai bine, cat despre rotatie incep asa: Chimera shot>serpent sting>2x Steady Shot>A Murder of Crows>Dire Beast dupa care macro de burst: stampede/rapidfire/trinket use/rabid/potiune.
In momentul de fata joc cu la urmoatoarele stats Critical strike>haste>mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).: Am inceput sa joc wow de pe tbc experienta a fost una placuta si toate expansiunile mi-au placut dar wotlk ramane baza pentru mine - Are unu din cele mai frumoase raiduri la fel si lore
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Nu prea am stat intr-o guilda stabila pentru nu ca era atmosfera si starea pe care o caut eu - Si nici nu prea am jucat cine stie ce mop pe freakz singura guilda stabila pe care am stat cel mai mult a fost the forgoten heroes dar asta a fost pe cataclysm
12. Detalii PC****. 2gb ram, procesor 2.8 dualcore 1gb placa video nvidia
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Pai din cate am inteles sunteti o guilda serioasa si eu asta caut o guilda serioasa si cu spirit de echipa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : momentan sunt in liceu clasa 12 timpul meu liber mil petrec invatand si jucand fotbal sau wow
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante): NU am
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Code:
>http://postimg.org/image/jtc3b18ad/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 25-11-2015, 18:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ robert2315 Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Visan15

[Ambassador]



Status: Offline
(since 09-12-2019 20:20)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 988, Topics: 111
Location: United Kingdom

Reputation: -167.4
Votes: 67

Post Posted: 04-12-2015, 09:15:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt deschise pentru:


- DRUID RESTORATION

- WARRIOR PROTECTION

- DEATH KNIGHT BLOOD


Minim 505 ilvl, full enchants&sockets.
Legaþi cont-ul cu cel din joc.
Daca nu sunteti deacord cu oricare punct din Regulament nu mai aplicati.



Detalii /w in game Xeleron sau cerere aici .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RedSquad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2015 19:32)
Joined: 02 Jul 2015
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 0.9
Votes: 1

Post Posted: 08-12-2015, 16:32:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Anoonhq
2. Varsta: 18
3. Localitate: Ramnicu Sarat
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 5ore pe saptamana, in weekend mai mult de 5 ore
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): MS: Marksmanship(500) OF: BM(500)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Anoonhq
7. Screenshot cu Interfata**: http://i67.tinypic.com/15gtpae.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca BM nu merge bine, m-am trecut pe mm pana o sa fie bm cat de cat acceptabil
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Telentele si le pune fiecvare cum vrea si cum crede el ca joaca mai bine, cat despre rotatie incep asa: Chimera shot>serpent sting>2x Steady Shot>A Murder of Crows>Dire Beast dupa care macro de burst: stampede/rapidfire/trinket use/rabid/potiune.
In momentul de fata joc cu la urmoatoarele stats Critical strike>haste>mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).: Am inceput sa joc wow de pe tbc experienta a fost una placuta si toate expansiunile mi-au placut dar wotlk ramane baza pentru mine - Are unu din cele mai frumoase raiduri la fel si lore
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Nu prea am stat intr-o guilda stabila pentru nu ca era atmosfera si starea pe care o caut eu - Si nici nu prea am jucat cine stie ce mop pe Freakz singura guilda stabila pe care am stat cel mai mult a fost the forgoten heroes dar asta a fost pe cataclysm
12. Detalii PC****. 2gb ram, procesor 2.8 dualcore 1gb placa video nvidia
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Pai din cate am inteles sunteti o guilda serioasa si eu asta caut o guilda serioasa si cu spirit de echipa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : momentan sunt in liceu clasa 12 timpul meu liber mil petrec invatand si jucand fotbal sau wow
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante): NU am
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Cod:
>http://postimg.org/image/jtc3b18ad/


Heroes never die.They just go in hell to regroup.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Visan15

[Ambassador]



Status: Offline
(since 09-12-2019 20:20)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 988, Topics: 111
Location: United Kingdom

Reputation: -167.4
Votes: 67

Post Posted: 09-12-2015, 19:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-ai gasit deja guilda -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SerethIsBack
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-02-2016 20:56)
Joined: 11 Dec 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.2

Post Posted: 02-01-2016, 02:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu smecheru, bossu, mafiotu. Am vrut sa fac si eu o cerere corecta, corespunzatoare, da e tarziu si imi e siluț. Vreau sa stiu daca ma reapuc de pandaria sau nu(pve, ca pvp nu ai cum la H, doar daca invata Adrean sa joace). Ma jucam azi linistit pe lich king si ma acosteaza un jucator ca nu mai sunt ferali pve pe freakz si sa ma intorc. Asa ca pentru satisfacerea populatiei serverului si pentru bunastarea planetei, astept raspuns.

PS: Am ban pe contul mare si am contul ingame legat acolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cryve

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2019 19:46)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 457, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 386.2
Votes: 46

   
Post Posted: 02-01-2016, 11:50:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi s-a ridicat parul in cap cand am vazut cererea de la cine e -)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lavaloare
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-05-2016 15:38)
Joined: 15 Jan 2014
Posts: 271, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 18
Votes: 36

 
Post Posted: 02-01-2016, 13:21:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca bati trash din MV singur, te asteptam !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 05-05-2024, 21:53:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x