User
Pass
2FA
 
 

Jocuri de putere - invitata special: Cariinush
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message9948
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 15-12-2014, 21:45:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La cererea lui Beowulf (super plan, totuºi - )

Beowulf.: Iti place de Avioane dar el fuge de tine (de frica sentimentelor)? Ce putem sa facem sau sa faci?

Carina: Sincer? Chiar îmi place de el, dar daca el fuge de mine, n-am ce sa-i fac...Dragoste cu forta înseamna viol..
Oh wait... This gives me an idea


Beowulf.: Dar stiu ca esti frumoasa, mai schimba pozele alea sa mai visam si noi baietii de pe Freakz si altceva

Carina: Btw eu nu pun pozele ca sa aveti voi ce vedea, le pun doar pentru ca nu gasesc altele mai frumoase.


Beowulf: Replica cu pozele a fost buna...prea buna.
Esti o fire mai deschisa, nu esti timda si iti plac aventurile?!

Carina: Fire deschisa, no, deloc. Timida, rareori.. Daca îmi plac aventurile.. HELL YEAH!! ^_^


Beowulf.: Din ce vad pe forum...esti destul de deschisa, intelegatoare si nu te superi la glume (bineinteles la cele de bun simt).
Este adevarat ca unii useri te streseaza? (tinand cont ca m-am bagat aiurea in seama, pot fi si eu printre ei...dar eu sunt mai nebun si usor nu ma las dus:D )

Carina: E adevarat. Mai toti userii ma streseaza, dar nu mereu.. Numai atunci când ma bag cu ei în seama, e jale.. Dar tu nu esti printre ei -. Sunt deschisa la glume, da, dar cum ai zis, în limita bunului simt.. Întelegatoare..? Meh, nu prea, cel putin nu cu toata lumea.


Beowulf.: Iti displac tipii care-si etaleaza muschii prea des? (astia sunt cei suferinzi )

Carina: Da, îi urasc, adica, înteleg amice, ai muschi, bine bravo, da tine-i în mortii tai sub haine, nu te dezbraca si sa umbli pe-afara la fenta.. Barem când ma duc la sala, numai d-astia vad, deja ma satur de ei... De-aia, mi-am si ales iubitu, nu e mare cu muschi, dar decent, sa nu aiba 50 de kg -


Beowulf.: Bun raspuns, nu ma asteptam sa fie chiar asa. Incepe sa-mi placa:)) Ca la interviu suntem...in caz ca n-ai observat:))
Iti place sa fii mintita? (dar cu masura si sa fie dulce:D)

Carina: <3 Sincer, nu sunt mintita prea des, dar când se întâmpla, sunt minciuni mici, deci nu ma deranjeaza, atâta timp cât nu e ceva mai grav.. Dar, de obicei, nu-mi place sa fiu mintita în legatura cu ceva important, îmi pierd mintile -


Beowulf.: Sa vedem. Frisca, stropi de ciocolata si ceva alune deasupra. Merge.
Viata nu este asa dulce uneori. Este o simpla destrabalare si un prilej pentru unii de a-si bate joc!!! O mare de nepasare si un fruct amar!!!
Uneori ai simtit sau simti acest lucru si tu?

Carina: Mereu.. Nu mai vad lucruri care m-ar putea bucura în viata mea, nu cred ca exista.. Sau poate exista dar nu sunt eu în stare sa le pot vedea.. Nu vreau acum sa mi-o ard eu de fita sau ceva, dar m-am obisnuit numai cu "necazuri" sa zic asa, si numai pe astea am învatat sa le vad.. Nu gasesc niciun remediu pentru asta..


Beowulf.: Se spune ca cel mai bun psiholog al nostru suntem noi. Practic, te poti ajuta mai mult decat acel psiholog specializat si careia ii achiti si ceva banuti.
Unora le place muzica, altora filmele, altora sa citeasca si lista poate continua....
Este adevarat ca tu preferi doar muzica si filmele? (fiecare intr-o anumita masura)

Carina: Sincer, filmele foarte rar.. Dar cel mai mult muzica si cititul.. Uneori chiar le combin si iese ceva super tare. Unii spun ca nu pot citi cu muzica, dar la mine e invers, mai bine citesc cu putina muzica de ambient..

Beowulf.: "Te iubesc, esti viata mea". Replica multor bagabonti (in mare parte) dar si a baietilor buni.
Este adevarat ca si iubitul tau ti-o spune atunci cand te supara sau vrea ceva?-

Carina: Nu -, nu e genul ala de tip, când vrea sa-mi ceara ceva îmi cere pur si simplu. Iar daca ma supara... Acolo e alta treaba. Nu vreau sa fiu love queen sau drama queen pe-aici, dar nu gasesc cuvinte sa-l descriu, îl cunosc de atât de mult timp, ca si când m-as cunoaste pe mine si stiu 'ce-i poate pielea'. -


Beowulf.: Chestiile piperate si intamplarile (de orice fel) fac ca viata sa merite traita.
Este adevarat ca prima partida nu se uita si nu mereu este una placuta?

Carina: True, nu se uita, it's unique. Pentru mine a fost extrem de placuta, chiar nu pot descrie suficient. -
Dar din ce am mai auzit, ba a fost prea scurta, ba prea lunga, ba s-a plictisit, ba a obosit-o în draci.. La mine a fost foaarrte ok.


Beowulf.: Uneori este si dupa frumusetea si gesturile fetei. In cazul tau nu e greu de crezut ce spui.
Uneori prea multe intrebari despre viata si caracterul omului strica.
Pe Freakz sunt fel si fel de caractere, in staff si nu numai.
Este adevarat ca ai schimba 30% din staff si din cei cu VIP (ma refer inclusiv la Helperi)

Carina: As schimba 1 maxim 2 membri, dintre toti. Daca sunt deja în staff înseamna ca sunt în firea lor.


Beowulf.: Buuun. Uneori schimbarile pot aduce beneficii.
Ajutam, degeaba sau recompensati...uneori ne saturam.
Ajuti Freakz din placere si ai face si mai mult daca ai putea?

Carina: Categoric, as face o multime daca mi-ar permite timpul, tot ce fac pentru forum o fac din pura placere si sper sa continui tot asa, chiar mai bine, pâna când o fi.. Ca eu si forumul sa ne luam ramas-bun.. :<


Beowulf.: Cel mai greu este sa-ti iei ramas-bun.
Si sinceritatea este tot un adevar.
Ce le-ai transmite celor care au profitat de functia care o au pe forum?

Carina: Faceti ce vreti fratilor, e decizia voastra si totodata pedeapsa pe care o veti lua e tot a voastra..


Beowulf.: Si un mesaj special? De Craciun si de final?
Carina: Avioane, daca vezi asta.. Te iubesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
B.Ruffneck

[W.G.A.C.B.A.]



Status: Offline
(since 11-09-2016 16:31)
Joined: 10 Dec 2013
Posts: 7359, Topics: 1663
Location: Alexandria, Teleorman

Reputation: 193.4
Votes: 807

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  inactiv 
Post Posted: 15-12-2014, 22:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun interviu Beowulf,totusi ti-am zis ca nu iti mai revii deloc de la un timp. Zici ca a dat Eminescu in tine mai rau ca-n Veronica,asa replici ai...



Cumpar Gift CS:GO 1,5k rep

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 15-12-2014, 22:29:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De vazut toti vad, de crezut, mai greu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 15-12-2014, 22:30:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu pleacã


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 08-02-2016, 21:58:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam pustiu pe aici in ultimul timp. Totusi, am gasit o amintire tare placuta - Carinna , facem un duo la interviu? Am un plan -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-RmC-

[Maniac]



Status: Offline
(since 25-07-2020 21:15)
Joined: 02 Feb 2015
Posts: 2349, Topics: 82
Location: Undeva pe aici :X

Reputation: 155.3
Votes: 106

       
Post Posted: 19-03-2016, 11:07:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu,chiar cel mai frumos dintre toate,felicitari.


Nu promite când esti fericit.
Nu raspunde când esti nervos.
Nu decide când esti trist.
Daca ai privilegiul de a sti ai datoria de a actiona.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-03-2016, 07:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I'm gonna cry - ...hmm...da ce aveti tati cand apare o fata pe net gata va inmuiati toti ?

Am citit si in 2014 interviul si acuma la fel ...se vede clar ca fata e alimentata de tinerei necontrolati hormonal si o apreciez ca reuseste asta ,plus ca da o senzatie de experienta din cuvinte..dar ce conteaza cuvintele ? faptele sunt importante asa cunosc si eu fete..ca eu fac si dreg..si in fapt sunt panicate ,dar tu nu esti asa nu ?- no offense..just getting bored at my desk job



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-03-2024, 04:17:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x