User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message20624
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 07-04-2016, 17:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@salamander Respins nu ai respectat toate campurile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
casmet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-07-2016 15:05)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 422, Topics: 17
Location: iasi

Reputation: -64.9
Votes: 24

       
Post Posted: 14-04-2016, 16:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Casmet Ionut
2. Varsta: 22
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? in fiecare zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Enha/ele si resto la cerere
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/overshamy
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc enha main, deci fire nova, deci top dps uneori
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). joc la full mastery haste fiind secundar, cum joaca majoritatea shamanilor enha de meserie. Am o rotatie prestabilita, insa se adapteaza in functie de encounter, aoe are rotatia sa,
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). am inceput sa joc wow, la sfarsit de wotlk, putintel, apoi am reapucat pe 4.0,6 intr-o guilda la alianta, jucandu-ma vre-o 4 luni am luat pauza si apoi am jucat tot patch-un 4.3.4 la alianta, apoi pe sfarsitul acelui patch, m-am transferat la hoarda si am inceput sa joc cu allstar si apoi cu aeon, cu pauze, desigur
pe MoP am jucat intregul Patch, avand o mare placere pentru gameplay-ul prezent aici, momentan incerc sa ma adaptez si eu guildelor si cerintelor fiecarora
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** pai am fost si prin opus, madness, apoi in allstar si dupa aeon, fiind prieten cu akyzor am vrut sa fiu in unleashed cand aeon s-a destrama, am fost primit, recunosc, apoi am iesit dupa 20 de minute pentru ca m-a speriat cu toti membrii erau "prieteni" intre ei si noi venitii nici macar nu erau bagati in seama
12. Detalii PC****. Lenovo g70, i&, 8gb ram, amd radeon de 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? consider importand ca fiecare membru sa fie tratat la fel ca si cei vechi, pentru ca unii poate chiar isi doresc sa se joace, si mai ales ca fiind un guild bun, sa aiba fiecare sansa sa dovedeasca ce poate, nu sa fie luat la raiduri cu offchare sa care carpe de caractere ofiterilor sau altora... parerea mea. nemaijucand pe alte caractere decat pentru meserii nu sunt de acord cu asa ceva.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student, am destul de mult timp liber, incerc sa impart timpul intre facultate, iubita, sala, si wow
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante). unii dintre membrii aactuali deja ma cunosc si per ca faptul ca am iesit atunci sa nu cantareasca atat de mult
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 15-04-2016, 19:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@casmet Rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GoRo2011

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2016 13:50)
Joined: 18 Apr 2016
Posts: 13, Topics: 1
Location: South Africa

Reputation: 7.5

Post Posted: 22-04-2016, 09:47:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PERSONAL INFORMATIONS
Briefly describe yourself (including age): I am Pieter, 31 of age, located in South Africa, I am dedicated player with daily online status, I believe in good team work and commitment and adherence to rules and regulations.

CHARACTER INFORMATIONS:

Race and Class: Goblin Shamman

Main spec/Off spec: Restoration (Heal) Main Spec / Ele & Ench (Off-Spec) - Both ilvl 522

What's your item level in PvE gear? 522 ilvl

Alts: Lussypicker / Plussypicker

Professions: Enchanting & Jewelcrafting

Freakz's armory link of your main: https://armory.freakz.ro/character/genesis/xlussypicker

EXPERIENCE:

I have done all Cata & ToT raids, currently ToT 11/12 as I haven't done my weekly raid as yet.

In what guild(s) have you been and why have you left/kicked ?

ZAFT, I am looking for more active raids during the week, there is nothing wrong with my current guild but want to be more active with raids and to share my experience with fellow guild members.

What was your role/rank in those guild(s)?

Heroic Raider (Heal)

What's your raiding experience on 5.4.8 Specify if it's on Freakz or elsewhere:

The last 2 runs we done with ToT, we 1 shot all 11 bosses. The most important factor for me is to know the scripts and be raid awareness, team work and clear communication is also very important.

HOW YOU PLAY YOUR CLASS

Explain us your main spec rotation in all situation (at pull, AoE, bursting, end phase):

This depends on the situation and / or boss that you would be facing:

If you know that there would be damage in-comming you need to keep riptide active on all players to pre-heal them with HOT, use Unleash Elements (this will boost healing rain) and make sure that the healing rain is placed where most of the players have been stacked, it is also of most importance that the shield with 9 stacks must be placed on the tank that will take the initial damage.

If there is a situation here you need to burst heal while all is grouped, Unleash Elements, place healing rain, Healing Stream Totem and Healing Tide Totem (make sure you are glyped to place two of the same totems down without destroying the 1st one), if more heal is required you can activate Ascendance and Spirit Link Totem but this is rarely required.

If you need to heal while you are moving like at Drumu, you need to use Spiritwalker's Grace and chain heal.

Explain us your stats priority and caps you are using (hit, exp, haste, etc):

Intellect
Spirit
Crit

I use re-forge lite to work out my total caps on 4k haste.

Which addons are you using?

DBM
Recount
TotemTimers
RSA - Raeli`s Spell Announcer
OmniCC
Tidy Plates

PERFORMANCE

Link us a screen shot of your dps on a dummy (this counts for any DPS spec, main or off). Open recount so we can all spells you have used. Stop at 20 million damage.

Link us a screenshot of your dps/heal in a raid.

http://i66.tinypic.com/1zvvo1h.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 22-04-2016, 10:20:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@GoRo2011 Rejected
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ilanca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2016 17:51)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.6
Votes: 2

 
Post Posted: 01-05-2016, 14:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 22
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 4-5 ore (mai mult in week-end)
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl): Prot 524/Retri 529
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Japca
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/s3pvyjk29/ http://postimg.org/image/f8hxbsfgx/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fantezia clasei+ pe acest pach speck-ul de dps este destul de jos (pana fac bonusul de 4 piese sunt dependent de arma-fara arma. TV cu dmg mic-dps mic)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru paladin e cam simplu, Haste+mastery ambele speck-uri, pentru tank depinde de fight si ce cum vrei sa absorbi dmg (poti sa iti pastrezi HP pentru 2 shilduri cap la cap in cazuri de dmg fizic, sau sa abuzezi de glyph pentru cat mai putin magic dmg, aici pot discuta o zi intreaga despre fiecare boss in parte, dar in general shild pana faci 5 stack-uri pentru eternal flame, si cd-uri pentru dmg fizic/magic (in caz de dmg fizic mai mult decat cel magic folosesc glyphs divine protection). Dar dupa cum se stie, paladinul tank exceleaza in situatiile cu mult magic dmg
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).
am inceput sa joc in WOTLK, dar m-am apucat de raiduri in cata (pana atunci am jucat shadow prist/elemental sahmy in pvp) cand m-am indragostit de paladin. Am avut full progres HC la alianta, guilda de acolo s-a dus, asa ca am venit la hoarda cu cativa prieteni pentru un progres full HC (din lipsa membrilor la alianta nu am reusit sa face progres hc). Am venit la hoarda odata cu ToT si am facut progres pe hc pana la ji-kun
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)*** Urban elite la alianta, iar la hoarda Evolution
12. Detalii PC****. Laptop HP pavilion G6, 6GB ram, procesor quad-core 1.5 (AMD) 2 placi video, una dedicata si un ati radeon de 4gb dedicata amd radeon HD 6520G
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE? Progres, intelegere, corectitudine in ceea ce priveste loot-ul, si in general o buna comunicare fara rage(cu rabdarea treci si marea)(nu astept sa intru in primul raid HC, sunt constient ca or sa fie zile cand am sa stau pe banca sau nu o sa am loc)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, WoW este doar o distractie (in general nu stau unde se tipa/jigneste, joc pentru fun si progres, nu loot si idiotenii)
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://postimg.org/image/s3pvyjk29/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 01-05-2016, 14:22:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ilanca Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shaggy

[Am si eu rank!]



Status: Offline
(since 18-11-2020 18:36)
Joined: 27 Mar 2007
Posts: 1180, Topics: 48
Location: N-ai tu treaba!

Reputation: 1012.9
Votes: 22

 
Post Posted: 08-06-2016, 13:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sebastian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?
Depinde, in general in timpul saptamanii dupa 19:30 pana pe la 11:30-12 (depinde daca am ceva treaba in seara aia sau nu), pt weekends nu am nimic stabilit.
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec (si ilvl): SV/MM 539
7. Link Armory*:
https://armory.freakz.ro/character/Genesis/Trollpickadc

8. Screenshot cu Interfata**:
http://i66.tinypic.com/290xvdx.jpg

9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Cam asta am jucat de cand mi-am facut hunteru, din ce am citit acum nu sunt mari diferente intre specs asa ca am decis sa raman la fel.Poate am sa schimb spec-ul, nu stiu, vad in timp

10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Mai conteaza ce cred eu cand sunt atatea statistici/how-to-faceroll pe net?

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).
Am trecut prin majoritatea raidurilor din vanilla si pana acum (am jucat de pe 1.12) m-am oprit in Cata la DS (parca inainte de ultimii 3).

12. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***
Tin minte ca am fost prin Deathwish, ultima oara. Era ok, baieti simpatici. N-am decis sa o parasesc ci pur si simplu m-am lasat de joc, intre timp s-a si dat disband o perioada.

13. Detalii PC****.
i7 6700, 16gb ram, gtx 970

14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?
Vreau sa am o guilda cu care sa fac raids, easy. Prea multe asteptari nu am, poate sa reusesc sa mai pun ceva gear pe vreun alt, dupa cum mi-o permite timpu / oi avea noroc la raids. Cat despre ce e important probabil sa nu fie certuri, organizarea ok la raids, fara rage sau pierdut vremea aiurea (stai ca imi suna telefonu, stai ca imi moare pisica si asa te lungesti 1 ora degeaba).

15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt web developer de ceva vreme, in timpul liber mai caut cate un proiect micut si poate cu putin noroc ma apuc si de sala/inot if i can get off my fat ***.

16. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).
Stiu ca guilda e de hoarda, pot transfera caracterul daca sunt acceptat. Pretentii de gear n-am, poate doar pt un alta candva in functie de timp. Caracterul e full donor.
Stiu ca nu am 30d played pe caracter si poate ganditi ca nu am jucat deloc expansionul asta dar oricum, se trece la phase nou.
Also, e numerotata gresit lista din primul post -

17. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i63.tinypic.com/90bm6e.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 08-06-2016, 15:49:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shaggy Acceptat
Wisper in-game Dedric sau un ofiter.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cryve

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2019 19:46)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 457, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 386.2
Votes: 46

   
Post Posted: 26-06-2016, 13:50:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda Unleashed este in cautare de:

- Shaman Resto
- Druid Resto
- Priest Disc/Holy
- Monk Mistweaver



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 28-06-2016, 05:46:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adica healeri mai pe romaneste -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
triban22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2020 01:51)
Joined: 03 Apr 2015
Posts: 23, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 62.5
Votes: 4

       
Post Posted: 05-07-2016, 10:18:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Catalin
2. Varsta:14
3. Localitate:Resita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?4-5 ore pe zi.
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec (si ilvl):Main Spec: Holy (520) Offspec nu am.
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/casper
7. Screenshot cu Interfata**:http://imgur.com/Zb0UIhD
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca am vrut un healer si mi-a placut Paladinul inca din Cataclysm, si am ramas la el.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Eu cred ca Paladin Holy se joaca la Mastery>Spirit>Crit>Haste , Mastery pentru ca pune un shield x% (x fiind mastery-ul tau) din healul dat, Spirit pentru mana regeneration, pentru ca la heroic te seaca de mana imediat, Crit .. nu cred ca trebe explicat , haste , parerea mea este ca nu prea ajuta cu nimic daca nu joci la Eternal Flame.
Talente: Long arm of the Law , Evil is a Point of View, Selfless Healer, Unbrekeable Spirit sau Clemency (Se schimba in functie de fight) , Divine Purpose, Light's Hammer .
Rotatie : Judgement>Holy Shock>Judgement>Light Of Dawn>Holy Radiance>Holy Shock>Judgement s.a.m.d.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP).Am inceput sa joc Paladin (Retri) de la inceputul Cataclysmului, si m-am mutat pe Holy la sfarsitul Cataclysmului, si am ramas Holy pana in prezent.
11. Foste Guilde (prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)***: Sylvanas(S-a desfiintat)Deathwish(kick pe motivul ca nu am venit la raid cu un offchar)
12. Detalii PC****.: Procesor:Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80 GHz (2CPUs) .
Rami: 2048 MB RAM
Placa Video: ATI Radeon HD 5400 Series.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Care sunt asteptarile tale si ce anume consideri important intr-un guild PVE?: Vreau sa ma alatur guildei voastre pentru ca este o guilda buna cu oameni de treaba. Consider foarte important intr-un guild Pve sa fie lumea calma, daca faci o greseala, sa se explice acea greseala, nu sa se urle la tine, si sa nu intelegi nimic.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.). Sunt elev, imi place sa ies cu prieteni.
15. Alte mentiuni (pe care le consideri importante).Dornic de progres.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daeron

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 28-10-2022 08:33)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 3091, Topics: 115
Location: Craiova

Reputation: 1140.9
Votes: 149

   
Post Posted: 05-07-2016, 11:08:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@triban22 Rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Merlynx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 21:16)
Joined: 11 May 2013
Posts: 81, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 183.9
Votes: 26

 
Post Posted: 14-07-2016, 18:13:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. nume alex
2. varsta 25
3. localitate:bucuresti
4. timp de joc: tot timpul atata timp cat e lume la arene de farmat
5. clasa: balance druid ,shadow priest,shaman elemental,mage
6.interfata :main spec/off spec(ilv): 550+
7 link armory: https://forum.wow-freakz.com/Tyrannical-Gladiator-PVP-season-has-ended-t425997.html, https://armory.freakz.ro/character/genesis/boomboom/pvp
8. interfata: nu am nevoie.folosesc decata 2 butoane pe unele clase si monitorul e ars........
9. de ce am ales specul/specurile pe care joc: hmmm pai am dat cu capul in tastatura am stricat hardul la niste arene cu cineva si am vazut ca tostusi merge treaba
10.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: ce rotatie sa ai nevoie cand dau cu capul in tastaura si daca am monitor eventual ce se aprinde pe ecran sau nu am cd!!!!!!
11. experienta in raiduri: full progres scenarii si rdf.cred ca asta spune totul
12. foste guilde: pai am fost unleashed dar am fost dat afara......
13.detalii pc:daca laptopul nu merge ma joc de pe tableta sau telefon.16 gb memorie 2 gb ram
14.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am auzit ca e caterinca la raiduri aveti full progres si multe first realm luate.vreau sa fac parte din cei care stau si privesc
15.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: barbat bn sportiv
16. alte mentiuni: nu am
17. Screenshot Recount: nu pot pune ca o sa se vada exploiturile!!!!!
ACESTA A FOST UN PAMFLET VA ROG SA IL TRATATI CA ATARE!!!!!! sal unleashed -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Visan15

[Ambassador]



Status: Offline
(since 09-12-2019 20:20)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 988, Topics: 111
Location: United Kingdom

Reputation: -167.4
Votes: 67

Post Posted: 14-07-2016, 18:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Merlynx wrote:
1. nume alex
2. varsta 25
3. localitate:bucuresti
4. timp de joc: tot timpul atata timp cat e lume la arene de farmat
5. clasa: balance druid ,shadow priest,shaman elemental,mage
6.interfata :main spec/off spec(ilv): 550+
7 link armory: https://forum.wow-freakz.com/Tyrannical-Gladiator-PVP-season-has-ended-t425997.html, https://armory.freakz.ro/character/genesis/boomboom/pvp
8. interfata: nu am nevoie.folosesc decata 2 butoane pe unele clase si monitorul e ars........
9. de ce am ales specul/specurile pe care joc: hmmm pai am dat cu capul in tastatura am stricat hardul la niste arene cu cineva si am vazut ca tostusi merge treaba
10.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: ce rotatie sa ai nevoie cand dau cu capul in tastaura si daca am monitor eventual ce se aprinde pe ecran sau nu am cd!!!!!!
11. experienta in raiduri: full progres scenarii si rdf.cred ca asta spune totul
12. foste guilde: pai am fost unleashed dar am fost dat afara......
13.detalii pc:daca laptopul nu merge ma joc de pe tableta sau telefon.16 gb memorie 2 gb ram
14.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am auzit ca e caterinca la raiduri aveti full progres si multe first realm luate.vreau sa fac parte din cei care stau si privesc
15.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: barbat bn sportiv
16. alte mentiuni: nu am
17. Screenshot Recount: nu pot pune ca o sa se vada exploiturile!!!!!
ACESTA A FOST UN PAMFLET VA ROG SA IL TRATATI CA ATARE!!!!!! sal unleashed -



Acceptat /w in game unui ofiter !


App am niste video care apare unu cu numele tau , sa ii faci report !

1. https://youtube.com/watch?v=nVtqeujH5rA:


2. https://youtube.com/watch?v=X_bEgH4ViNQ:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 03-05-2024, 05:02:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x