User
Pass
2FA
 
 

I was such a noob when I started
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message73697
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 02-03-2010, 15:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mama, ce vremuri -
-Jucam pe 1.1.2 si mi-am facut un mage/troll.
Nu stiam ce e ala Orgrimmar, heartstone, backpack -
Am facut cu un prieten level 23 doar din kills, dar nu cu spells si cu altele, cu staff-ul. Am ajuns la un mob rare din Stonetalone, si acum tin minte ca am murit de vreo 10 ori, si nu l-am facut.
Muream si dadea release de la spirit intr-una. Aveam armura rosie, nu stiam ce sa fac si am sters wow.
-Apoi am jucat pe 2.4.2 pe un server privat cu rata 2x (nici nu stiam ce e aia 1x,10x etc)
Am facut un troll/mage ca atat stiam si am ajus pana la lvl 43-44. Atunci m-am invatat cu adevarat sa joc wow. Stiam cam tot ce trebuie stiut (intre timp am invatat ce e ala Orgrimmar, Undercity, aveam portale...).
Apoi s-a inchis acel server, tragedie mare...
- Apoi am trecut pe fostul Ultimate (2.4.3) mi-am facut troll/mage LOL nu stiam altceva. Am facut lvl 70, instante (Grull si Kara la greu) etc si acum imi aduc aminte ca aveam 2 inele de rogue (Agil+Stamina) si radeau astia de mine, dar eu eram bucuros ca ajunsesem la 13k HP
- Am trecut la 3.1.3 si am facut Mage(Blood Elf de data asta), Priest si DK
Si cand ma gandesc ca nici acum nu stiu nici macar 10% din tot ce inseamna WoW (nu cred ca este cineva sa stie tot ce inseamna WoW, adica absolut tot).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 02-03-2010, 17:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vanilla
-eram clicker
-faceam in fiecare zi alt char
-faceam lvl numai din mobi
-nu stiam cum sa scriu pe canale
-habar nu aveam ce insemnau abrevierile cu toate astea insa le foloseam XD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sp|der.FTW
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2010 06:21)
Joined: 07 Feb 2010
Posts: 69, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 8
Votes: 14

Post Posted: 02-03-2010, 20:41:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
Eu stiu ca am jucat acum vreo 6 ani sau cat a trecut ca nu mai stiu, pe 1.x.. cu human warrior... singurul lucru pe care mi-l amintesc e cum ma farma un warlock in tanaris cu hack (casta shadow bolt din mers)


si tu il urmezi pe el ? de joci numai cu warlock :<



contact: [email protected]
skype:cstrike_spider
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ady01
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 25-05-2010 19:56)
Joined: 08 Feb 2010
Posts: 74, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 73.7
Votes: 5

 
Post Posted: 03-03-2010, 23:12:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai, m-am apucat de wow prima data pe vechiul Ultimate TBC, primul meu char -> Darkady - am facut ce am stiu pe acolo la human starting area si am dat de un drum -> ajungg Goldshire si se bifurca drumul o.O ce sa fac, o iau la stanga si ghiciti -> gasesc STORMWIND ;o erau multi playeri ma simteam misto acolo, si apoi ma ajuta unu sa fac lvl 70 in o zi, porma vad eu la unu sabie misto cu foc pe ea ( merciless sword ), farmez 3 zile honor sa o iau apoi ma gandesc ca vreau warrior si sterg charu. intre timp apasam pe sealuri aiurea pana puteam da judgement, nu puneam spell pe bara cu numere 1-10 pt ca arata urat -, aveam divine shield de 5 ori pe bara ca sa il vad repede, si multe altele so dak vreti sa aflati mai multe despre mine si primul meu char inventati time machine si uitativa


Soz ca am scris fara "-" dar e prea plicti sa stii romana -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Avengedx

[ZzzzZzzzZ]



Status: Offline
(since 16-01-2023 12:28)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 228, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 231.4
Votes: 16

 
Post Posted: 04-03-2010, 17:10:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vai - best topic...
primu character a fost warlock nume: wildcat -
am inceput pe clasic -
cand am inceput sa joc nu imi placea jocu mi se pare o prostie nu imi placeau cum arata vrajile
credeam ca toata harta este elwyn forest
cand am luat grifonu prima data nu-mi venea sa cred
cand am luat voidu ( la locK ) eram atata de fascinat cum arata -
primu hordac care l-am vazut ( desigur nu stiam ce e ala ) dadea smelt la niste oruri si habar nu aveam ce face il vedeam cu cap de mort ( lvl mare ) si credeam ca e zeu -
apoi cand am vazut calul de warlock am renuntat la call of duty si m-am apucat in totalitate de wow
cand am auzit de raiduri habar nu aveam ce is alea si cum ma bat pe iteme credeam ca tre sa facem dueluri....
oricum am invatat jocul singur si era foarte misto cand descopereai ceva -

e si era sa uit - le ziceam la toti ca eu am inventat corrupted ashbringer - lolwut? nu stiu dece -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Falci13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 04:52)
Joined: 16 Feb 2010
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 195.2
Votes: 4

Post Posted: 04-03-2010, 17:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am inceput pe un fun sv eram cu pristu si dadeam fade, credeam ca sunt invizibil - cand ma atacau alti playeri ma ascundeam in tufe (dinalea de iarba) ca ma gandeam ca nu ma vad - si nu imi faceam roug deoarece credeam ca da cu "storm" - cv gen chain lighting .


Mai stiu 1 care la inceput vorbea cu mobi si ii injura ca nu zicea nime nimic -


EE si credeam ca cele mai tari iteme sunt cele care dau cel mai mult armura -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pateu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2016 05:47)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 20

 
Post Posted: 04-03-2010, 19:38:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

faza cu duelu' pt. iteme ar fi faina -

ps:cand mi'am facut dku pe blizz am stat 2h la un quest ca nu gaseam biserica la ala q ochiu -)))


Exorder1337 wrote:
Cat despre frost mage, crede-ma, e printre cele mai grele clase din joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shaggy

[Am si eu rank!]



Status: Offline
(since 18-11-2020 18:36)
Joined: 27 Mar 2007
Posts: 1180, Topics: 48
Location: N-ai tu treaba!

Reputation: 1012.9
Votes: 22

 
Post Posted: 06-03-2010, 23:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmmm....dragoste la prima vedere ce sa spun.am inceput pe un private 3x daca nu ma insel,1.12,human pally,nu a fost greu avand in vedere faptul ca nici nu am inceput bine si am dat peste un om cu foaaaarte multa rabdare care a binevoit sa raspunda la toate intrebarile puse de meh,cred ca daca nu dadeam peste el ma lasam de wow in maxim 2 sapt.am facut paladinu (lvl 60,full t3,eram mandru rau),am facut un rogue apoi un warlock.dupa ce au dat wipe adminii am zis ca ma las de wow dar dupa 2 luni am revenit la insistentele celui de la care am invatat.ocazional mai vorbesc cu el,omu e de prin venezuela daca nu ma insel,mereu rade de mine deoarece inca mai joc wow...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
realrog

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2010 13:14)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 48, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 82.2
Votes: 4

 
Post Posted: 07-03-2010, 12:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ooo da....prima data am jucat cu un mage....belf...jucam pe un sv cu x5 tbc...cam atata mai stiu...la lvl 11 omoram mobi de lvl 2-3 si ma bucuram cand omoram un mob de lvl 6 - si de atunci nu m`am lasat pana nu am facut 70 dupaia mi`am facut un warr eram full cloth si incercam sa tankez cu 13k HP in black temple -

http://www.youtube.com/watch?v=4FFITWbUu3M&feature=related


Ha!!!! ARCANE!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
- Ja[gu]aR

[-jGr-]



Status: Offline
(since 27-01-2018 13:04)
Joined: 31 May 2008
Posts: 492, Topics: 29
Location: al 3 canal pe dreapta

Reputation: 502.5
Votes: 33

 
Post Posted: 07-03-2010, 14:16:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prima data cand am jucat wow am jucat pe 1.8.0 pe un srv de romani oO (promptsoftware) . Am apucat sa fac lvl 23 cu un tauren druid numai din omorat moobi in cam 1 luna si... Ma ascundeam prin boscheti , vorbeam cu aliacii cu toate ca ei nu intelegeam de vb....ce`mi mai amintesc este ca eram milogu srv-ului... ceream la toti gold -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Reason

[Paladin]



Status: Offline
(since 30-05-2010 14:36)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 153, Topics: 22
Location: Dalaran

Reputation: 94.6
Votes: 6

 
Post Posted: 07-03-2010, 15:34:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prima data am jucat pe server original - pe bune , a cumparat tasu la unu jocul din magazin si baiatul ala a zis ca nu ai merge ca el nu avea net , si mi'a dat mie jocu in schimb la alt jos , l'am instalat jocu tot ( aveam licenta 15 zile ) , dupa care m'am bagat la joc m'am facut Orc Warior , am omorat niste porci pe acolo , era plictisitor , l'am sters dupa care dupa mai mult timp , m'am apucat cu un prieten de wow tbc ( baiatul ala stia wow bine ) , m'am facut la alianta , m'am crescut doar in darnasus ca in rest nu stiam ce sa fac , si m'a ajutat baiatul acela pana la lvl 70 ( era 100x ) , dupa care s'a bulit serveru - si am venit tot pe tbc pe vechiul ultimate , m'am crescut cu un pala .. , si mi'a zis unu ca nu e mai nimeni pe tbc si m'am mutat pe lk , mi'am facut pala am invatat sa joc , am invatat detoate de la toti si inca mai invat :d si uite asa am ajuns unde am ajuns D

fan SomeN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kimen

[T.S.A.R]



Status: Offline
(since 05-06-2020 11:53)
Joined: 22 Oct 2007
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 157
Votes: 9

 
Post Posted: 07-03-2010, 23:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-vanilla
-server team reloded (patch 1.8.0)
-prima clasa shaman .. faceam doar din kills lvl (nu mergeau majoritatea questurilor)
-nu stiam sa schimb realmistul ....la inceput (cred ca asta zice tot la cat de nub eram)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 09-03-2010, 23:29:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand mi-am cumparat prima data WoW-ul am inceput sa joc pe retail, insa 2-3 zile mai tarziu mi-am uitat parola. M-am apucat de privat si am inceput cu un undead warlock.
Tin minte ca ma plimbam prin felwood si atunci am vazut prima data o Elita (cap de mort)...m-a omorat si am ramas traumatizat cateva zile ( South Park ftw - ).

-Am sters si eu deasemenea Piatra
- Nu stiam ce e Innkeeper
- Cred ca am aflat ce este o guilda
- Am aflat ca hunterul poate avea pet care si ataca daca il pun eu -
- Credeam ca pietrele pretioase gen Malachite sunt mai mari in valoare ca goldul si ca din gold bar fac banuti..insa nu stiam cum.
- Cand am murit prima data mi-am sters contul ca nu aveam corp si nu stiam ce sa mai fac

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aodzilla

[FameMønster]



Status: Offline
(since 05-11-2011 10:35)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 145, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 156.4
Votes: 7

Post Posted: 10-03-2010, 02:02:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Credeam ca banii se clasifica in nuci , ghinde si alune ( dupa icoane ) ;-s.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad15

[Furios la culme]



Status: Offline
(since 14-03-2013 22:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 781, Topics: 74
Location: Romania

Reputation: 165.2
Votes: 20

 
Post Posted: 10-03-2010, 09:23:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmm...Prima data cand am jucat eu WoW
-eram pe original pe free trial 10 zile,versiunea 1.2 cred(am tot facut free trial-uri pana cand sa aflu ce e un server private)
-habar nu aveam ce e alianta si hoarda,asa ca am ales din priviri un night elf rogue
-am inceput sa fac questuri si cand omoram un monstru lootam tot,pt gold -
-nu stiu de ce mereu cand ajungeam la shop cumparam munitie pt arc
-cand am ajuns la lvl 10 imi era cam greu sa omor monstrii,eu nestiind ce e stealth,incercand sa sar cumva in spatele lor,sa ii surprind -
-cum am avansat in lvl am ajuns in al doilea orasel,acolo gasind un cloth shop,mereu imi consumam banii sa cumpar iteme,crezand ca acolo este magazinul unde te imbraci frumos:)
-mereu cand intram in apa din darnassus imi dadeam jos hainele ,ca sa nu le ud.
-m-am lasat atunci cand din greseala m-am aruncat in mare dintr-un copac inalt si am cazut pe la jumatate pe o piatra.Vazand ca sunt spirit nu am stiut ce sa fac,asa ca am mers spre darnassus,unde m-am pierdut intr-un "labirint"
-acolo,incercand sa scap am vazut un human shaman care a zis "wait here" si normal ca am crezut ca se referea la mine
-si asa am asteptat,si-am asteptat,si mi s-a dus trial-ul -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next    


The time now is 29-04-2024, 03:04:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x