User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message542496
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 28-01-2017, 21:12:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.matei wrote:
Craciunita_Perversa wrote:
WTF twister, pe bune, mi-ai dat ***? Pentru ca a luat teLovesc ban de la server? Si cumva, asta are legatura cu mine?

Deci pe baza unei supozitii de-a ta imi dai ban, fara dovezi, fara nimic? Asa ceva? Fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa ai vreo dovada, fara nimic?

Daca asta nu e abuz nu mai stiu ce se incadreaza la abuz.

ami plake baeti cu ceafa lata si bemve !
I'm back :sss


Tu i-ai dat ban lu teLovesc?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 28-01-2017, 21:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am un an de cand nu am mai vazut cum arata cs-ul -
Si o sa mai treaca vreo luna...dar daca vrei sa ne certam, eu i-am dat ban, pedepseste-ma -
am glumat


Unknown
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 28-01-2017, 21:21:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita_Perversa wrote:
WTF twister, pe bune, mi-ai dat ***? Pentru ca a luat teLovesc ban de la server? Si cumva, asta are legatura cu mine?

Deci pe baza unei supozitii de-a ta imi dai ban, fara dovezi, fara nimic? Asa ceva? Fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa ai vreo dovada, fara nimic?

Daca asta nu e abuz nu mai stiu ce se incadreaza la abuz.


Defineste abuz, use google, ca sa vezi exact ce ai facut tu acum o ora, cand ai banat un admin folosind accesul unui alt admin, doar pentru ca ai primit slap.
Cine a abuzat pe cine?
Dubla personalitate, interval de post scazut intre posturi, conturi multiple, VPN ?
Daca nici asta nu e o dovada clara de copilarisme si de batjocura, imi poti spune ce altceva e?





Last edited by TwisTer on 28-01-2017, 21:24:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 28-01-2017, 21:24:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abuz? E usor de definit: un abuz este o fapta de agresiune aplicata unei alte persoane, fara fundamente.

Tu abuzezi crunt atunci cand imi dai mie *** pe baza faptului ca "crezi tu ca eu i-am dat ban unui alt player", eu neavand vreodata admin pe serverul asta, si asta fara sa vorbesti cu teLovesc, fara sa vezi din ce cauza a luat el ban si de la cine si asa mai departe. Nu era greu sa faci toate astea.

Oricum, multumesc pentru compliment, chiar crezi ca sunt un zeu al calculatoarelor care intra pe ce admin vrea el si da ban oricui, cand are el chef.

S-a intamplat vreodata o treaba de genul asta si sa se dovedeasca ca eu "am dat ban" cuiva, ever, pe server?

PS. Cu teLovesc chiar ma amuz, si daca as putea nu i-as da ban.

EDIT:

TwisTer wrote:

Dubla personalitate, interval de post scazut intre posturi, conturi multiple, VPN ?
Daca nici asta nu e o dovada clara de copilarisme si de batjocura, imi poti spune ce altceva e?


Dubla personalitate?
Interval scazut intre posturi?
Conturi multiple?
VPN?

WTF?!? lol... ar fi bine sa si definesti toate chestiile astea. Se pot debunk-ui usor:

Dubla personalitate? No idea ce vrei sa zici, si oricum irelevant in discutia asta;
Interval scazut intre posturi = nu reprezinta nimic, irelevant in discutie;
Conturi multiple = n-am asa ceva;
VPN = nu am, am IP de Romania.

There! Vezi ce usor s-a rezolvat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 28-01-2017, 22:15:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am incercat sa port o discutie normala, dar aparent nu am cu cine, "inteligent" nu inseamna neaparat si "intelept" sau "moral".


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 28-01-2017, 22:50:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Am incercat sa port o discutie normala, dar aparent nu am cu cine, "inteligent" nu inseamna neaparat si "intelept" sau "moral".


Nu poti pomeni o discutie normala cand tu dai *** ca ti s-a parut tie ca X a facut nu stiu ce, bazat pe absolut nimic. Vorbeste cu omul intai si vezi de ce a luat ban. Si nu mai acuza bazat pe nimic oameni la intamplare (dincolo de ridicolul faptului ca nici nu as fi putut fizic sa-i fac orice cand eu ori scriam pe chat, ori jucam, deci mereu faceam ceva).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 28-01-2017, 23:08:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O gramada de coincidente care te au in plin plan, duce la o astfel de decizie, care nu e "morala" sau "inteleapta", dar e necesara.
Si nu am zis ca ai facut tu nimic, dar indirect sunt sigur ca banul ala are legatura cu tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 28-01-2017, 23:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, nu are nicio legatura cu nimic. Cel mai probabil teLovesc a luat ban automat de la server, pentru "spam". Cel mai probabil are legatura cu faptul ca am zis eu ca "nu inteleg cum scrieti voi de apare spatiu gol" - am incercat sa dau "y" si enter si cand am citit in consola luasem cateva warninguri automate pentru "spamming the chat". Gen, daca as fi continuat, as fi luat ban de la server pentru spam.

Cred ca asta a patit el, sau ceva similar.

Uite ce a primit el in consola (mi-a dat intr-un private message, sa nu crezi ca am eu acces la consola lui sau cine stie ce alte nebunii):

Quote:
BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 24
Fake players spamming or protocol violations


So, who knows? Tu ai scris Psychobotul ala sau ma rog, l-ai luat de undeva. Vezi in ce conditii apare genul asta de mesaj, pe care l-a primit el, si o sa afli ce s-a intamplat (macar la nivel general).

Eu n-am nicio legatura cu banul lui sau orice legat de server, eu intru sa joc, sa rad si sa scriu prostii, nu sa abuzez de oameni, si nici nu as prea putea, nu am acces la IPurile de pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 28-01-2017, 23:30:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E clar, oricum nu am ce sa iti fac ca sunt sigur ca gasesti o modalitate sa intri, asa ca o sa te las sa te joci.
Dar subliniez un lucru, niciodata sa nu mai ma abordezi, ca nu iti mai raspund.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Craciunita_Perversa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2019 20:23)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 179, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 343.5
Votes: 13

Post Posted: 29-01-2017, 10:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Man, exista doua posibilitati:

1) Sunt cel mai tare hacker, si dau ban cui vreau eu. Asta te include si pe tine. Iti scot accesul cand am eu chef, intru pe server cand vreau etc. Si abuzez de asta dupa bunul meu plac. Caz in care, apropo, n-ai fi fost in stare sa-mi dai *** sau ce mi-ai dat, ieri. Deci nu prea merge. Daca era asa, cum as fi vazut ca "te iei de mine" as fi prevenit ca tu sa ai puterea sa-mi dai ***.
2) De fapt n-am nicio legatura cu banul lui teLovesc, si nu fac altceva decat sa joc si sa rad pe chat, iar teLovesc a luat ban automat de la server din X motiv (cauta care e motivul, ca sa nu ia si altcineva pe viitor), si pur si simplu s-a nimerit sa fiu eu pe server si sa dai vina pe mine.

Care dintre astea doua scenarii ti se pare mai plauzibil?

Si inca 3 lucruri:

A) Exista si alti oameni care se pricep la calculatoare. Nu e ca si cum sunt singurul de pe planeta;
B) Ar fi culmea sa strig "abuz" eu abuzand la randu-mi. Ca sa nu iti pui intrebari daca e sau nu asa, iti pot raspunde eu direct, aici, public: "nu este cazul". Oi spune eu multe, dar nu FAC lucruri, nu-mi bat joc gratuit de oameni si nu-mi bat joc in general. E o diferenta intre a spune prostii si a FACE prostii.
C) Inca nu ai vorbit cu el sa vezi in ce context a luat el banul ala, ceea ce era primul lucru pe care trebuia sa-l faci, inainte sa devii paranoic si sa-mi dai mie *** gratuit.

PS. Pe bune acum, suntem oameni de peste 30 de ani care discutam asa ceva? I mean, really? Eu n-am timp de prosteala d-asta si cred ca nici tu si nici ceilalti care mai avem si alta treaba de facut pe planeta. D-asta zic ca e complet irational sa crezi ceea ce crezi tu in prezent.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 30-01-2017, 18:57:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita_Perversa wrote:
Man, exista doua posibilitati:

1) Sunt cel mai tare hacker, si dau ban cui vreau eu. Asta te include si pe tine. Iti scot accesul cand am eu chef, intru pe server cand vreau etc. Si abuzez de asta dupa bunul meu plac. Caz in care, apropo, n-ai fi fost in stare sa-mi dai *** sau ce mi-ai dat, ieri. Deci nu prea merge. Daca era asa, cum as fi vazut ca "te iei de mine" as fi prevenit ca tu sa ai puterea sa-mi dai ***.
2) De fapt n-am nicio legatura cu banul lui teLovesc, si nu fac altceva decat sa joc si sa rad pe chat, iar teLovesc a luat ban automat de la server din X motiv (cauta care e motivul, ca sa nu ia si altcineva pe viitor), si pur si simplu s-a nimerit sa fiu eu pe server si sa dai vina pe mine.

Care dintre astea doua scenarii ti se pare mai plauzibil?

Si inca 3 lucruri:

A) Exista si alti oameni care se pricep la calculatoare. Nu e ca si cum sunt singurul de pe planeta;
B) Ar fi culmea sa strig "abuz" eu abuzand la randu-mi. Ca sa nu iti pui intrebari daca e sau nu asa, iti pot raspunde eu direct, aici, public: "nu este cazul". Oi spune eu multe, dar nu FAC lucruri, nu-mi bat joc gratuit de oameni si nu-mi bat joc in general. E o diferenta intre a spune prostii si a FACE prostii.
C) Inca nu ai vorbit cu el sa vezi in ce context a luat el banul ala, ceea ce era primul lucru pe care trebuia sa-l faci, inainte sa devii paranoic si sa-mi dai mie *** gratuit.

PS. Pe bune acum, suntem oameni de peste 30 de ani care discutam asa ceva? I mean, really? Eu n-am timp de prosteala d-asta si cred ca nici tu si nici ceilalti care mai avem si alta treaba de facut pe planeta. D-asta zic ca e complet irational sa crezi ceea ce crezi tu in prezent.


Nu trebuie sa fi nustiu ce hacker sa spargi un server hostat pe linux SeemsGood Trebuie doar timp si rabdare sa faci rost de multa "banda de retea", dar pe tine oricum nu inteleg de ce te ia la rost, ca inafara de momentele cand ai chef de random-chat esti cuminte pe server o.o

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 01-02-2017, 14:06:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am primit ban pe war4, am descarcat Cs Freakz si aveam numele "Player" si mi-a spus ceva de genul "Fake player spamming" si dupa 2 incercari mi-a dat ban - ,unban pls


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spartans.

[<®>]



Status: Offline
(since 29-04-2019 17:53)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 7113, Topics: 1016
Location: Buzau

Reputation: -356.8
Votes: 203

 
Post Posted: 02-02-2017, 17:23:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O noua cupa de 1 vs 1 awp de cs 1.6 a fost deschisa, mai multe detalii aici : https://forum.wow-freakz.com/Freakz-CS-Tornament-1vs1-AWP-ONLY-INSCRIERI-t451838.html


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 04-02-2017, 07:20:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Craciunita_Perversa wrote:


Am sa postez aici pentru ca am primit mesaje de la trei useri diferiti. Eu si acest individ ce joaca in prezent pe serverul war4 , suntem doua persoane diferite ! El are nick-ul acesta in-game , eu am user-ul pe forum ! Deci cand mai face vreo gafa or some sh*t like this , bombarda-ti-l pe el . Va multumesc !


All kids watch this - Click


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*H a z z u*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2019 10:55)
Joined: 05 Nov 2016
Posts: 20, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 71.7
Votes: 2

Post Posted: 13-02-2017, 09:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hello . Ce se intampla cu serverul ? A devenit server de respawn???
Ca daca e asa .. e trist ... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 354, 355, 356, 357, 358, 359  Next    


The time now is 26-04-2024, 08:49:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x