User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42259
QueenOfDarkness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 20:27)
Joined: 03 Aug 2018
Posts: 146, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -209
Votes: 17

 
Post Posted: 29-09-2018, 22:27:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty wrote:
Ma bucur ca abeea astepti sa-mi exprim parerea si despre tine -
De ce esti negativist/a si crezi ca as avea o parere proasta? - din contra, pentru simplul fqpt ca nu ti-a fost lene sa scri acele sapte randuri pentru asteptarile acestui server inseamna foarte mult -.
Incerci sa-mi spui sa merg pe principiul ca "cel mai inteligent cedeaza"? Slabe sanse, deoarece mie imi place sa manipulez oamenii slabi si sa creez divergente intre ei. Si imi place si mai mult sa creez conflicte relativ inutile intre mine si ei deoarece astfel de oameni ii domin din majoritatea punctelor de vedere si imi place sa le demonstrez asta -. Fiecare persoana aflata in orice functie are un rol pana si playerii au rolul lor acela ca nu se stie niciodata cand o sa doneze si ala, asa si persoanele aflate in staff. Insa adevarata problema este ca actualele persoane aflate la "putere" nu sunt capabile nici macar sa populeze acest server care sincer din punctul meu de vedere merita asa ceva insa absolut nimeni nu se implica in asta. Si te contrazic, pot sa-mi exprim punctul de vedere privit de oricine de aici mai ales daca stiu despre ceea ce vorbesc. Intradevar gusturile nu se discuta dar te caracterizeaza ca si persoana, eu n-am dezbatut manelele, am dezbatut persoana care le asculta. Nu ma intereseaza parerea ta despre mine, cat nici a altora, voi sa-mi multumiti in privat deoarece va mai tin forumul in viata -

Cu persoanele ca tine sincer se merita sa fii negativist. stii de ce? Tot ceea ce scoti tu pe gura sunt doar cuvinte rele la adresa cuiva. Asa ca nu te astepta ca din partea mea sa vina cuvinte extrem de dragalase sau pline de pozitivitate.Nu le spun ca nu se merita sa le prad pe oameni de genu' tau.
Interesant, ai stat sa-mi numeri randurile. Ce dragut din partea ta - Ti-as fii scris mai multe dar n-am mereu timp, de pierdut zic. Btw sunt fata, nu-ti pica mana sa apesi pe iconita de la fb sa vezi ce sunt, 5 secunde iti lua... in fine, trecand peste asta, n-o sa-mi fie niciodata lene sa fac romane cand vine vorba de pareri exprimate prost, de catre oameni care nici nu cunosc bine persoana ci doar comenteaza. Despre mine n-ai ce zice. N-ai stiut nici daca sunt fata sau baiat, si tu vrei sa zici ca am pretentia sa-ti formezi o parere despre mine? hilarrr -
Chiar tu ai zis ca nu vrei conflicte. Citez "deoarece incerc sa evit pe cat posibil un posibil conflict cu copii irascibili", iar acum te contrazici spunand ca-ti place sa creezi conflicte inutile intre tine si ei... mhmm ce sa mai cred acum?
Ce aere de superioritate ai smr:)))
Asaaaa, acum te iei de staffu meu? Nu-ti permit. Baietii astia is niste oameni geniali, nu se ocupa din cauza ca nu prea mai au timp. La conducere care mai au timp am cam ramas eu si cu Mihaita, si el are de asemenea f putin timp liber. Iar singura nu prea reusesc sa fac ceva, am nevoie totusi de o mana de ajutor.
In loc sa critici staff-ul, de ce nu ajuti tu cu o promovare? Daca tot ti atata de drag..
Lasa persoanele sa fie cum vor ele, tie sa-ti pese doar de tine. El i asa cum i. Arata tu ca esti mai bun decat el, dar nu spunand despre el ca e copil sau alte chestii care dovedesc chiar contrariul.
Nu tii doar tu forumul in viata, il tinem mai multi, iar asta nu e motiv de lauda sau motiv sa-ti multumim tie.
Ti-as mai scrie destule, dar mai las si pe mai incolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 29-09-2018, 23:28:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Devine interesant -)
Chiar crezi ca ma intereseaza daca esti fata sau baiat? Nu dau un leu pe treburi de genul. Daca tu consideri ca anumite idei de ale mele se contrazic inseamna ca nu ai inteligenta necesara pentru a-mi intelege ironia, este okay -. Ce n-ai inteles? Ca am spus ca nu vreau un scandal desii dupa am spus ca imi place sa am parte de el? Simplu, asta se traduce ca fiind in felul urmator caut scandal insa eu sa profit de starea de victimizare aparandu-ma impotriva unor comentarii impertinente ca cel postat de tine anterior - stii ce este dradug? Ca tu acum "aperi" acest server datorita rankului care il ai, si partea cea mai nasoala si care te da de gol stii care este? Anume ca aperi niste persoane perfect inutile? Vrei sa-mi spui mie ca persoanele aflate acum in staff? N-au timp de server? Atunci inseamna ca nu au ce cauta in staff, exista persoane in staff multe chiar cu rabkuri inalte care n-au mai intrat pe acest server de foarte mult timp, nici macar de atata lucru nu sunt in stare daramite sa ajute la buna functionare a acestuia? Ai grija de rol joci fetita, deoarece s-ar putea sa pici la jumatate nevinovata. Aere de superioritate am,recunosc asta insa iti garatez ca fata de alte persoane ale mele sunt bine intemeiate - "baietii tai din staff sunt niste oameni geniali" asta fiind ironia maxima golosita in acest topic de discutii generale nu? -) simplu, imi place sa critic acest staff deoarece imi face placere sa creez scandal -) de ce nu donez pentru el? N-ai fonat tu in toate jocurile jucate de tine in total cat am donat eu pe acest server -) stai linistita ca n-am nevoie sa arat ca-s mai bun decat nimeni, baietii deja sunt constienti ca-s mai bun decat ei, de aceea n-au tupeu sa se contrazica cu mine, dar imi place ca tu ca si nou venita ai avut acest tupeu. Totusi sti care este norocul tau? Ca m-ai prins intr-o etapa in care de 4 zile sunt intr-o stare de ebrietate continua. Si sincer imi este mila de voi cand o sa ma trezesc din aceasta stare de hibernare -)
Si sunt ferm convins de faptul ajut la suprsvietuirea acestei pagini de forum fin moment ce sunt anuntat ca "in acest topic nu s-a mai npostat nimic de 64 de zile, esti sigur ca vrei sa faci asta?" -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
QueenOfDarkness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 20:27)
Joined: 03 Aug 2018
Posts: 146, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -209
Votes: 17

 
Post Posted: 30-09-2018, 16:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici nu mai are rost să-ţi mai dau importanta. Rămâi în lumea ta si nu ne mai deranja. Nu-mi pasă cine ești, ce-ai făcut pe server înainte sa ajung eu la conducere sau orice altceva legat de tine. Du-te pe alte servere din comunitate dacă tot nu-ţi convine staff-ul sau playerii de pe el.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 30-09-2018, 20:48:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

QueenOfDarkness wrote:
Nici nu mai are rost sã-þi mai dau importanta. Rãmâi în lumea ta si nu ne mai deranja. Nu-mi pasã cine ești, ce-ai fãcut pe server înainte sa ajung eu la conducere sau orice altceva legat de tine. Du-te pe alte servere din comunitate dacã tot nu-þi convine staff-ul sau playerii de pe el.


Nu-i problema mea cata importanta decizi tu sa-mi oferi. -
Va deranjez de cate ori am ocazia si de cate ori imi oferiti aceasta ocazie. Stalin, sa-ti explic ceva ce se pare ca nu intelegi, tu nu esti la conducere. Tu poti sa zbori din "functia" care o ai in orice moment, exista oameni mult mai importanti decat tine sau ceea ce faci tu aici anume sa-mi raspunzi mie deoarece ei nu sunt in stare sa faca asta. Porti rolul de purtator de cuvant, nu unul foarte bun ce-i drept dar acesta este un alt subiect de discutie.
Daca nu-mi convin playerii si stafful de pe acest server? -) aici este singurul loc in care as putea spune ca pot interactiona cu acestia deoarece de 3 zile de cand am mai verificat ocazional activitatea de pe server am reusit performanta de a observa ieri 2 playeri! Bine... unul dintre ei avea nick-nameul unui alt server (facea reclama prin nume) iar celalalt probabil era afk deoarece era de peste 2 ore activ, presupun ca omul incerca sa-si faca activitate ca sa poata si el sa faca o cerere de admin. Deoarece majoritatea care mai frecventeaza acum serverul reprezinta un oarecare membru al staffului (0 playeri).
Acum sa vorbesc despre activitatea acestui staff pe server? Incercati sa ma aburiti ca nu are nimeni timp? Sigur din cei 15 (aproximativ) membrii ai staffului s-au gasit sa aiba toti treaba in aceasta perioada si sa nu poata sa-si sacrifice nici macar 30/60 de minute din timp pentru a mai verifica ocazional serverul?
Din punctul meu de vedere aceste persoane nu au ce cauta in staff daca nu pot intra nici 30 de minute pe saptamana pe server.
Activitatea acestora pana si pe forum este aproape de inexistenta.
Presupun ca daca 50% din multitudinea de oameni din staff-ul curent daca s-ar implica in popularizarea acestui server in maxim 2 zile serverul ar avea minim 10 playeri la orice ora... dar asta demonstreaza dezinteresul acestor oameni pentru acest server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Creature12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 21:37)
Joined: 28 Jun 2018
Posts: 134, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.2
Votes: 3

Post Posted: 01-10-2018, 18:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wtf


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 06-10-2018, 06:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grasule taci ca te tai
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QueenOfDarkness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 20:27)
Joined: 03 Aug 2018
Posts: 146, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -209
Votes: 17

 
Post Posted: 07-10-2018, 17:39:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

interesant -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nirolf

[Nirolf]



Status: Offline
(since 29-01-2021 22:54)
Joined: 28 May 2016
Posts: 1255, Topics: 22
Location: Braila

Reputation: 2104.8
Votes: 87

     
Post Posted: 02-11-2018, 11:18:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce mai fac băieți pe aici.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 02-11-2018, 19:39:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baieti face bine aici.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 14-11-2018, 19:09:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://tinypic.com/r/oiowg/9
Un nou record de playeri pe zp.freakz.ro ����





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 16-11-2018, 20:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam bate vantu pe aici..ce se intampla ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 16-11-2018, 23:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai, ce se intampla aici?! De ce este pustiu ?!

 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DriNNker.

[Dj Drink]



Status: Offline
(since 12-11-2023 19:57)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 6252, Topics: 171
Location: CLUB.

Reputation: 1733.6
Votes: 91

   
Post Posted: 17-11-2018, 09:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Posibil sa revenim cat de curand, avand in vedere vremea de afara timpul o sa fie mai promitator pentru noi.
Revenim cu anunt daca e !


YT: DJ DRINK

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 17-11-2018, 15:31:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty wrote:
http://tinypic.com/r/oiowg/9
Un nou record de playeri pe zp.freakz.ro ����

cata suferinta pe tine

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 17-11-2018, 20:26:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty ce suferi tu asa mult ,stai linistit.
Ne descurcam.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    


The time now is 20-04-2024, 17:08:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x