User
Pass
2FA
 
 

Foarte important

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1240
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 13-09-2019, 17:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum cativa ani am intrat in lumea wow.Am inceput cu un caracter apoi am dat de gustul goldului si pana sa intre mop-ul in actiune mi-am facut toate clasele posibile pe vremea aia si toate meseriile bineinteles la maxim.Apoi am inceput sa farmez retete de Bs , de tailoring ( indiferent de lvl ) si voiam sa am tot ce se poate obtine in wow ( fara bani ).Am strans o cantitate considerabila de iteme pentru transmog.

Mop Era :

Avand BS pe dk a trebuit sa farmez cam vreo 1 luna spirit of harmony sa pot sa cumpar retetele pentru cele mai panarama seturi de pvp,sa le fac si sa le vand la AH ca dupa ceva timp sa se descopere ca nu trebuiau retetele sa fie la vanzare pe harmony ci sa fie descoperite prin lvl la BS.

Nici bine nu s-a instalat mop-ul pentru toti ( din cate stiu nici macar siege of ogrimar nu era complet ) ca hop-tzop hai cu legiunea lu` salam.

Ce s-a intamplat ? Am crescut dk-ul la 90,apoi warlockul,hunterul,magul,paladinul,druid ,war ( pentru care am si votat ca sa il mut de la alianta la hoarda sa nu mai fac alt warrior ) , rogue si daca nu ma insel si priest, DEGEABA ! Am facut meserii si tot ce tinea de meserii ( reputatie cu x faction ca sa pot sa cumpar reteta x ) DEGEABA !

Acum stau si ma uit pe legion ca este extrem de mult grinding si ceva imi spune ca daca as face iar ce am facut pe cataclism este posibil sa imi revin si sa obtin totusi ceva ceva din valoarea pe care o doresc in joc.
A trecut cam 1 an si jumatate de cand s-a bagat legion si sper ca pana acum ati cam reparat treburile cele mai importante ( clase,spelluri,meserii etc etc ).


Intrebarea mea pentru Shocker ( restul de admini va rog sa nu raspundeti ) este :

Exista vreo sansa sa ma trezesc peste 1,2,3 luni ca am crescut degeaba 10 caractere,am facut degeaba toate meseriile , ca am alergat,pierdut timpul degeaba ?
Exista vreo sansa sa bagi alt patch,sa pierd ceva din progres la meserii,la transmoguri,la retete ? Sa se schimbe ceva la vreo meserie cum a fost pe mop cu spirit of harmony ?



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017



Last edited by but#pglist on 13-09-2019, 17:47:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Troolangutan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-10-2020 18:24)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 80, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -191.6
Votes: 25

     
Post Posted: 15-09-2019, 13:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in mare parte cam "totul" e scriptat, mai este ultimul boss din tos si nu cred ca o sa mai tina mult 7.2.5 si se va trece pe 7.3.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 01-10-2019, 15:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Troolangutan wrote:
in mare parte cam "totul" e scriptat, mai este ultimul boss din tos si nu cred ca o sa mai tina mult 7.2.5 si se va trece pe 7.3.


multam de info. @Shocker e adevarat ? ceva mai concret ? un raspuns clar ?



Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 12-10-2019, 14:50:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

but#pglist wrote:
Troolangutan wrote:
in mare parte cam "totul" e scriptat, mai este ultimul boss din tos si nu cred ca o sa mai tina mult 7.2.5 si se va trece pe 7.3.


multam de info. @Shocker e adevarat ? ceva mai concret ? un raspuns clar ?
Nu avem inca informatii publice despre 7.3.5, tot ce trebuie sa stiti momentan e ca totul merge conform planului.

Legat de ce ai zis tu mai sus cu new expansion si grindingul "pierdut", e prea devreme sa discutam despre asa ceva avand in vedere ca urmatoarea schimbare e 7.3.5, nu direct BFA. O sa iau in considerare si asta cand o fi sa discutam de alt expansion


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IzzyCelRau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2021 19:15)
Joined: 06 Jun 2015
Posts: 301, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -156.1
Votes: 19

 
Post Posted: 12-10-2019, 22:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

but#pglist wrote:
Acum cativa ani am intrat in lumea wow.Am inceput cu un caracter apoi am dat de gustul goldului si pana sa intre mop-ul in actiune mi-am facut toate clasele posibile pe vremea aia si toate meseriile bineinteles la maxim.Apoi am inceput sa farmez retete de Bs , de tailoring ( indiferent de lvl ) si voiam sa am tot ce se poate obtine in wow ( fara bani ).Am strans o cantitate considerabila de iteme pentru transmog.

Mop Era :

Avand BS pe dk a trebuit sa farmez cam vreo 1 luna spirit of harmony sa pot sa cumpar retetele pentru cele mai panarama seturi de pvp,sa le fac si sa le vand la AH ca dupa ceva timp sa se descopere ca nu trebuiau retetele sa fie la vanzare pe harmony ci sa fie descoperite prin lvl la BS.

Nici bine nu s-a instalat mop-ul pentru toti ( din cate stiu nici macar siege of ogrimar nu era complet ) ca hop-tzop hai cu legiunea lu` salam.

Ce s-a intamplat ? Am crescut dk-ul la 90,apoi warlockul,hunterul,magul,paladinul,druid ,war ( pentru care am si votat ca sa il mut de la alianta la hoarda sa nu mai fac alt warrior ) , rogue si daca nu ma insel si priest, DEGEABA ! Am facut meserii si tot ce tinea de meserii ( reputatie cu x faction ca sa pot sa cumpar reteta x ) DEGEABA !

Acum stau si ma uit pe legion ca este extrem de mult grinding si ceva imi spune ca daca as face iar ce am facut pe cataclism este posibil sa imi revin si sa obtin totusi ceva ceva din valoarea pe care o doresc in joc.
A trecut cam 1 an si jumatate de cand s-a bagat legion si sper ca pana acum ati cam reparat treburile cele mai importante ( clase,spelluri,meserii etc etc ).


Intrebarea mea pentru Shocker ( restul de admini va rog sa nu raspundeti ) este :

Exista vreo sansa sa ma trezesc peste 1,2,3 luni ca am crescut degeaba 10 caractere,am facut degeaba toate meseriile , ca am alergat,pierdut timpul degeaba ?
Exista vreo sansa sa bagi alt patch,sa pierd ceva din progres la meserii,la transmoguri,la retete ? Sa se schimbe ceva la vreo meserie cum a fost pe mop cu spirit of harmony ?

- - - -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 19-10-2019, 15:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

off topic si posthunt face asta de mai sus ma @denim nu eu ....


Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marius_xy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-12-2019 09:13)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 253, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -288.8
Votes: 19

 
Post Posted: 19-10-2019, 22:28:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

but#pglist wrote:
off topic si posthunt face asta de mai sus ma @denim nu eu ....

Pai rade de tine si pe buna dreptate.
Haide ma ca doar esti jucator vechi pe freakz si nu poti fi chiar atat de naiv...
MOP expansion si toti s-au mutat de pe cataclism.
Legion alt expansio si toti s-au mutat de pe mop.
Ce crezi ca o sa se intample cand se va lansa BFA?
Va urma un anunt pe site si idem ca la migrarea de pe mop pe legion va fi probabil acelasi scenariu.
Investesti timp in jocul asta si lasi impresia ca te astepti sa primesti dividente la final de an.
Trezeste-te omule si traieste-ti viata.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
but#pglist
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-11-2020 18:35)
Joined: 07 Sep 2012
Posts: 2591, Topics: 133
Location: Trollland

Reputation: -105.1
Votes: 171

 
Post Posted: 20-10-2019, 15:12:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scopul postului si-a atins targetul my friend.nu est inca destul de vechi sa intelegi un maestru al cuvintelor.


Reputatie aproape moca -

R.I.P Abis

11.05.2014-27.12.2017

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Power, 20 October 2019 17:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 13:22:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x