User
Pass
2FA
 
 

Unban pls !! am laut ban pe nedrept !!
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3821
Xeon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 10:42)
Joined: 19 May 2010
Posts: 25, Topics: 5
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 74.8
Votes: 4

Post Posted: 20-05-2010, 23:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="CrazyVogue17"]Xeon cat poti sa suferi - nu poti sa vb calm ? din toate posturile tale eu am inteles ca ai hack la cum te agiti sa " dovedesti " ca esti nevinovat... asta e - si acu toti warriori ( YES ! /cheer ) iau ban din cauza ta -

Nu pot spune decat : GG 4 hacking dude. Go play on a funserver.[/quoteS


Si da sufar de nervi !!!!!!!!! Pt ca unii copii bastrazi ca tine vin aici si acuza in stanga si n dreapta fara sa aibe habar de ce vorbesc. NU POT SA VB CALM cand vad cat de cretina e lumea din ziua de azi si cum se dau toti despteti !!!!!!!!!!!!!!!!! nu mai pot am si eu limite !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghepeto

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2010 16:27)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 00:09:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite cum apar prostii ca ciupercile dupa ploaie ... de unde le scoateti frate pe astea cu hack-uri, wpe-uri ???
V-ati luat-o prea mult la laba dupa "Hackers" cu Angelina Jolie si acum vedeti numai h4xz0r, 1337z04r si alte tampenii .... habar n-aveti cum arata un linux, insa sunteti experti in depistat "coade" .... mai bine ziceti direct ca nu il suportati pe om, pentru ca va rupe capu' cu warr-u' ala pe oriunde va prinde: arene, bg !!!111oneeleven
Cat despre GM-i ... mai bine iti dai cu picamaru' in coaie (si apar copii bolnavi ca cei care tipa pe aici visand la Angelina) decat sa incerci sa comunici cu ei (cel putin asta e impresia mea dupa intalnirile cu ei pe server si dupa posturile eu-gen Stigmata @ friends).
Apropos: oricine ar tipa daca ar pierde un char echipat fara sa faca ceva gresit ... ergo tipati si plangeti degeaba, ca banurile le luati in urma "programarii" anti-hack-ului (OP @ warr = 666d FTLHFGGBBKKPAX !!!) ... stiu ca aceasta afirmatie vine ca un shock pentru voi dar asta este realitatea !!!111oneeleven
PS: Nu are rost sa comentati la adresa mea pentru ca nu ma intereseaza, si oricum nu joc warr !!!
Toate diss-respectele mele ... pana la urmatoru' post !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amore

[Creep]



Status: Offline
(since 31-07-2015 03:29)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 698, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: -3.3
Votes: 16

 
Post Posted: 21-05-2010, 03:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok Xeon din cate se vede este foarte suparat de cele intamplate si cu greu isi stapaneste furia....este de inteles ...oricine ar fi frustrat cand este acuzat pe nedrept...nu inteleg dc este vreo dovada ca are hack faptul ca a dat dmg mare in bg....cand un om stie cum sa dea dmg si cum sa stea in viata normal ca va fi in topuri la dmg....am vazut multe cazuri in bg cand loocu 1 avea cu +1 milion dmg.Multi se pare ca iau ban de la acea chestie cu overpower care in mod evident este o aberatie...cum de odata se trezira ca atatia warriori au wpe???c'mon....si legat de Xeon este un om serios despre care pot valida zeci de playeri ca nu foloseste nimik si stie pur si simplu sa isi joace clasa...o investigatie mai amanuntita trebuie facuta si numai in prezentza unor dovezi de necontestat sa se acuze de WPE...acele dovezi nu au fost deloc prezentate...din cate am inteles un alt motiv pt ban a fost ca gerice a primit prea mult burst in arena ...sa ne arate si el ss cu combat logu in care primeste 2x overpower unu dupa altu sub 6 secunde in cazul in care xeon NU are glyph of overpower...in cazul in care are este posibil sa fie dat -----taste of blood overpower proc---parry=iar overpower---continuat de alt rend tick=overpower si asa dai 3 overpower in cam 6 sec
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyVogue17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2010 12:54)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 66, Topics: 3
Location: Slatina

Reputation: 80
Votes: 4

 
Post Posted: 21-05-2010, 10:35:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate eu nu iti vreau raul. Si am fost si eu in multe ipostaze de genu' ca aveam speed si eu aveam Pursuit of Justice rank 2 si Meta socket cu move speed increased. Si multe altele. Da' am vorbit calm clar am adus dovezi ca nu am hack si am luat unban. Tu crezi ca daca vi aici si iti faci nervi rezolvi ceva ? Uite ca nu rezolvi nimic , ba mai rau iti faci mai mult rau tie. Incearca sa te calmezi si sa explici clar si daca poti sa aduci dovezi ca nu ai ( nu stiu cum da' trebuie sa gasesti tu ceva ). Anyway good luck with the unban.

Culmea rãbdãrii: Sã fii român.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Xeon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 10:42)
Joined: 19 May 2010
Posts: 25, Topics: 5
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 74.8
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 10:47:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrazyVogue17 wrote:
Frate eu nu iti vreau raul. Si am fost si eu in multe ipostaze de genu' ca aveam speed si eu aveam Pursuit of Justice rank 2 si Meta socket cu move speed increased. Si multe altele. Da' am vorbit calm clar am adus dovezi ca nu am hack si am luat unban. Tu crezi ca daca vi aici si iti faci nervi rezolvi ceva ? Uite ca nu rezolvi nimic , ba mai rau iti faci mai mult rau tie. Incearca sa te calmezi si sa explici clar si daca poti sa aduci dovezi ca nu ai ( nu stiu cum da' trebuie sa gasesti tu ceva ). Anyway good luck with the unban.


Ms pt sfat. Vezi ca daca nu ma mai provoci ca pot sa fiu si calm? uite ca se poate....putem sa fim si oameni cumsecade.

In atentia lui Shocker-ajuta ma sa ti demonstrez ca nu am folosit nicun fel de hack te rog frumos.....uite te pe loguri.....compara cu alt warriori care au acelasi gear si care joaca axe spec....doar pt ca s a procuit overpower intr un interval de cateva secunde mai des asta e acuzatie de hack ? hai sa fim seriosi te rog si rezolvam cumva situatia asta extrem de frustranta pt mine....Va multumesc pt intelegere.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xeon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 10:42)
Joined: 19 May 2010
Posts: 25, Topics: 5
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 74.8
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 11:04:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze ca v am jignit....aseara eram prea nervos si nu am mai suportat. Am editat posturile....inca odata imi cer scuze...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iinsane

[Mentaly Unstable]



Status: Offline
(since 22-02-2013 20:53)
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 360, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 89.6
Votes: 8

 
Post Posted: 21-05-2010, 14:27:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amore wrote:
[...]din cate am inteles un alt motiv pt ban a fost ca gerice a primit prea mult burst in arena ...sa ne arate si el ss cu combat logu in care primeste 2x overpower unu dupa altu sub 6 secunde in cazul in care xeon NU are glyph of overpower...in cazul in care are este posibil sa fie dat -----taste of blood overpower proc---parry=iar overpower---continuat de alt rend tick=overpower si asa dai 3 overpower in cam 6 sec[...]


Priestu nu are parry ....

Sunt contra unbanului datorita faptului ca eu cu proprii mei ochi lam vazut in battlegrounduri facand DAMAGE INCREDIBIL DE MARE FARA A AVEA MAI MULTE HONORABLE KILLS CA restu ... imi pare incredibil de rau ca nu am facut si un screenshot la acele battlegrounds... nu stiu cum sa va mai explic ca sa intelegeti toti "destepti" care sustineti faptul ca a luat ban degeaba el fiind SKILLAT doar ....

Am postat asta pentru a incerca sa va explic diferenta dintre KS si HK ....
imaginativa ca are 24HK si ca damage done avea undeva la 1mil LA ASTFEL DE DAMAGE MA REFER EU....acest lucru ma determinat sa sustin ca foloseste hackuri si i`am cerut lui Shocker sa il verifice ... si a luat ban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xeon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 10:42)
Joined: 19 May 2010
Posts: 25, Topics: 5
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 74.8
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 14:48:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iinsane wrote:
Amore wrote:
[...]din cate am inteles un alt motiv pt ban a fost ca gerice a primit prea mult burst in arena ...sa ne arate si el ss cu combat logu in care primeste 2x overpower unu dupa altu sub 6 secunde in cazul in care xeon NU are glyph of overpower...in cazul in care are este posibil sa fie dat -----taste of blood overpower proc---parry=iar overpower---continuat de alt rend tick=overpower si asa dai 3 overpower in cam 6 sec[...]


Priestu nu are parry ....

Sunt contra unbanului datorita faptului ca eu cu proprii mei ochi lam vazut in battlegrounduri facand DAMAGE INCREDIBIL DE MARE FARA A AVEA MAI MULTE HONORABLE KILLS CA restu ... imi pare incredibil de rau ca nu am facut si un screenshot la acele battlegrounds... nu stiu cum sa va mai explic ca sa intelegeti toti "destepti" care sustineti faptul ca a luat ban degeaba el fiind SKILLAT doar ....

Am postat asta pentru a incerca sa va explic diferenta dintre KS si HK ....
imaginativa ca are 24HK si ca damage done avea undeva la 1mil LA ASTFEL DE DAMAGE MA REFER EU....acest lucru ma determinat sa sustin ca foloseste hackuri si i`am cerut lui Shocker sa il verifice ... si a luat ban


Frate nu mai mintzi ca un copil de 10 ani. Daca am dat damage incredibil de mare fara a avea mai multe Hk decat unii din bg care e problema ? asa e ca stiu si eu in ce bg uri am jucat de curand....sti care e problema prietene ? Sunt de vina cei care intra in bg cu 15k HP si 0 resi. Nu mai incerca sa ma acuzi pe mine sa faci tot posibilul sa nu mai joc eu. Asta da dovada de ce fel de caracter esti si in viata reala. Chiar asa crezi ca mi-era atat de greu sa zic o faza de genul "ca am hax si nu ma intereseaza". ce aveti frate kiar e asa de greu de inteles ? Faza asta a ta cu bg-u e o prostie, o aberatie nu are nicio relevantza. Nu mai vorbi aiurea si nu ma mai incrimina doar pt ca te ai ofticat ca te am farmat in arene, bg's, etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghepeto

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2010 16:27)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 14:49:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iinsane wrote:
Priestu nu are parry ....

Sunt contra unbanului datorita faptului ca eu cu proprii mei ochi lam vazut in battlegrounduri facand DAMAGE INCREDIBIL DE MARE FARA A AVEA MAI MULTE HONORABLE KILLS CA restu ... imi pare incredibil de rau ca nu am facut si un screenshot la acele battlegrounds... nu stiu cum sa va mai explic ca sa intelegeti toti "destepti" care sustineti faptul ca a luat ban degeaba el fiind SKILLAT doar ....

Am postat asta pentru a incerca sa va explic diferenta dintre KS si HK ....
imaginativa ca are 24HK si ca damage done avea undeva la 1mil LA ASTFEL DE DAMAGE MA REFER EU....acest lucru ma determinat sa sustin ca foloseste hackuri si i`am cerut lui Shocker sa il verifice ... si a luat ban


Vrei sa spui ca 2 + 2 = 5 ... si ai dreptate in mintea ta ...
Dupa cum bine se stie hoarda intotdeauna a avut/are heal/eri in bg ... deci daca faci 1 KB, 1HK si dai 200k dmg pe unu care are 30k ... clar ai WPE, nu ar avea nici o logica sa bagi in seama healeru' din spatele lui ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xeon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2011 10:42)
Joined: 19 May 2010
Posts: 25, Topics: 5
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 74.8
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 14:52:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iinsane wrote:
Amore wrote:
[...]din cate am inteles un alt motiv pt ban a fost ca gerice a primit prea mult burst in arena ...sa ne arate si el ss cu combat logu in care primeste 2x overpower unu dupa altu sub 6 secunde in cazul in care xeon NU are glyph of overpower...in cazul in care are este posibil sa fie dat -----taste of blood overpower proc---parry=iar overpower---continuat de alt rend tick=overpower si asa dai 3 overpower in cam 6 sec[...]


imaginativa ca are 24HK si ca damage done avea undeva la 1mil LA ASTFEL DE DAMAGE MA REFER EU....acest lucru ma determinat sa sustin ca foloseste hackuri si i`am cerut lui Shocker sa il verifice ... si a luat ban


Cred ca aveam mult mai mult de 24hk din cate imi amintesc eu nu mai incerca sa mintzi lumea ca sa nu mi scoata mie banu. Da aveam 1 MILION DAMAGE alaturi de icantheal care avea undeva la 700k. Care era diferenta ?? EU aveam 2 healeri in permanenta pe mine(OBOSIT, TINAH). Incearca sa nu mai fi asa de obsedat.ms

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iinsane

[Mentaly Unstable]



Status: Offline
(since 22-02-2013 20:53)
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 360, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 89.6
Votes: 8

 
Post Posted: 21-05-2010, 15:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xeon wrote:
[...] nu mai incerca sa mintzi lumea ca sa nu mi scoata mie banu[...]

banu nu lai primit de la "lume" si nu lumea decide daca iti va fi scos

In arene nu neam intalnit ... si pe mine sigur nu mai farmat in bg, eu miam spus doar parerea si miam sustinut punctul de vedere ... oricum nu de la mine si nu din cauza mea ai primit ban, eu doar am zis ca lai meritat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyVogue17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2010 12:54)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 66, Topics: 3
Location: Slatina

Reputation: 80
Votes: 4

 
Post Posted: 21-05-2010, 15:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iinsane nu te gandi doar la hack. Exista posibilitatea sa fi fost aliaci cu gear PvP in BG-ul respectiv. Exista posibilitatea sa fi dat dmg da' sa nu fi facut Killing Blow. Exista posibilitatea sa se fi batut cu unul care avea healer in spate. Sunt multe explicatii logice. Try and think for Gods sake. Si cu acel screenshot nu inteleg ce ai vrut sa arati... ca ala e un zeu sau ce...
Si apropo Icantheal e idolu' tau ? ca prea il venerezi. Nu stiu cine e da' daca are gear Wrath nu inseamna ca trebuie sa fie locu' unu la dmg dat. Depinde oricum mah... Si aici sunt multe posibilitati... daca stai sa te gandesti ai sa vezi ca iese adevarul la iveala -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iinsane

[Mentaly Unstable]



Status: Offline
(since 22-02-2013 20:53)
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 360, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 89.6
Votes: 8

 
Post Posted: 21-05-2010, 18:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrazyVogue17 wrote:
Iinsane nu te gandi doar la hack. Exista posibilitatea sa fi fost aliaci cu gear PvP in BG-ul respectiv. Exista posibilitatea sa fi dat dmg da' sa nu fi facut Killing Blow. Exista posibilitatea sa se fi batut cu unul care avea healer in spate. Sunt multe explicatii logice. Try and think for Gods sake. Si cu acel screenshot nu inteleg ce ai vrut sa arati... ca ala e un zeu sau ce...
Si apropo Icantheal e idolu' tau ? ca prea il venerezi. Nu stiu cine e da' daca are gear Wrath nu inseamna ca trebuie sa fie locu' unu la dmg dat. Depinde oricum mah... Si aici sunt multe posibilitati... daca stai sa te gandesti ai sa vezi ca iese adevarul la iveala -


/facepalm

nici nu mai am cuvinte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghepeto

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2010 16:27)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 4

Post Posted: 21-05-2010, 23:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iinsane wrote:
nici nu mai am cuvinte


Macar o chestie buna sa faci si tu !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pwr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2010 20:39)
Joined: 22 May 2010
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 4

Post Posted: 22-05-2010, 09:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum ca ati incetat sa l mai acuzati pe saracul om sa va explic eu cum sta treaba cu overpowerul(in atentia playerilor si GM-ilor).
Se poate intampla dintr un motiv necunoscut sau dintr-un bug de joc, sa se activeze overpower mai repede de 6 secunde cum scrie acolo la taste of blood, pt ca eu am observat ca atunci cand pui rend pe cineva a doua oara si primul rend nu trecuse, se activeaza overpower din nou.....ca si cum s-ar face stack la doua rend-uri sau doua taste of blood. Repet se intampla mai rar dar se intampla deci am am avut o faza si in arene in bg si in duel sa se activeze overpower de 3 ori la rand din cauza ca am pus al doilea rend pe o tinta fara sa se termine primul. Asa ca Shoker uite-te si tu si vezi ce se intampla si lasa-ti-l pe saracul Xeon sa respire....nu l mai incriminati aiurea si nu-l mai suspectati de tot felul de prostii, wpe sau mai stiu io ce rahaturi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *0ranGe ! extrem, 23 May 2010 06:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 28-09-2024, 21:23:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x