User
Pass
2FA
 
 

Best Players on the servers
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 72, 73, 74  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message217006
zec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 08:18)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 182, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 16

 
Post Posted: 22-11-2010, 20:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru toti haterii cand faceti rank 10 in full furious sa ma pupati in ... unde vreti voi -

bKL wrote:
saw nu era mai usor sa zici druid: tot serveru,mage: tot serveru ,etc ! !!! -

off @ zec: frate invata-ti wow`ul,lasa emo-rage`u ca banuiesc ca ai facut urat dupa farmingu ala de la 2v2 si 3v3 - dar uratttt,si ce treaba ai tu cu saw frate il pupi prea tare in poponeatza pe besthuntereu sau iti e ceva neam si nu stiu eu ?


hutzy pe tine te farmam in hatefull ma copile (numele la team l-am avut cand jucam in verzituri furious si hatefull ) hai pa copil trist
http://img694.imageshack.us/img694/2122/wowscrnshot100810220847.jpg


 
Staff message (ion):
 
+1 warn




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FreeMaNN
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2011 21:58)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 844, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 22

Post Posted: 22-11-2010, 20:29:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ne calmam si postam ce trebuie.

PM From Paduraru:

Padurarul wrote:
Din ce comentezi de mine se vede ca esti "fanboy-ul" lui Drain

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Itsvlead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-01-2011 17:39)
Joined: 24 Oct 2010
Posts: 111, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -33
Votes: 18

 
Post Posted: 22-11-2010, 20:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toti sunteti al d`pro..totusi eu am facut rank 1 cu un copil de 15 anii care nu stie ce e hand of salvation..( i-am zis eu de spellu ala )...

btw sal poza dp sv concurent..( no ultimfake ) ...
http://www.picz.ro/show-image.php?id=0776a6241a0535d897844d75e5adff23

Rank 1 pe all the best romanian server.

Warr:Hares z3u
pala: Malibu aka ( Deadmouselol) , Mara
hunter: Sieg in rest paraleli
rogue:trable , chimie...
prist:zec,mafi , Hysagi , dispelbot
warlock: QQ
shaman:
druid: sickfield rest varzeturi
dk:---- Archdemon
mage: fasole aka gotflow



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brilanth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2023 13:24)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 290, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 236.3
Votes: 19

 
Post Posted: 22-11-2010, 22:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK:Scoryllus
Rogue:Motion
Priest:Dispelbot
Mage:Madskill
Pala:Belakor
Druid:Manbearcat/Predator
Hunter:Besthuntereu
Shaman:Scary
Warr:Crashy/Aod
Warlock:Drainmachine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 23-11-2010, 00:13:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ahaha sia chemat saw nevasta sa faca gura (hutzy) -
bai hahalelelor eu nam negat niciodata ca am fost carat (de parteneri sau de corpse explosion) deci nu ma raniti la sufletel spunandumi mie alea
also cand am spus ca saw e bata mam referit strict la clasa hunter..sunt destui peste el no problem
s@l hateri

da recunosc sunt carat de paladin si lock - and it feels soooo good.


 
Staff message (ion):
 
1 warn


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alma

[Owner of Evolution]



Status: Offline
(since 16-09-2017 00:34)
Joined: 10 Mar 2010
Posts: 1160, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 252
Votes: 23

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-11-2010, 01:01:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jezus, s'a inceput trollingul :<
@zec, de 4 ori am dat de tine in arena, nu ai miscat deloc, nici macar 1 heal nu i'ai dat lui besthuntereu -> poti face si rank 1 in brutal, nu ma impresionezi deloc (in special dupa cum vorbesti pe forum).

warr: znk
pala: implied(bckinbussine), skillz(prostu)
mage: ingineru, failed(baq)
rogue: motion
dk: aprowsan
druid: manbearcat, implied(nellyfurtado), skillz(spartu)
shaman: spiner(scary i think), xlr(cel ce se culca la 9)
priest: dispelbot
hunter: saw
wtb suferinta astora noi veniti pe server <3


LE: eu nu am jucat mai deloc spriest rogue, dar sper ca poti face diferenta intre un mage si un rogue :o


Zohlomg wrote:
Eram pe TBC si vroiam sa fac gnome cu codite roz.



Last edited by Alma on 23-11-2010, 12:50:13; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 08:18)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 182, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 16

 
Post Posted: 23-11-2010, 10:30:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai picat cu mine cand aveam furious si tu full wrathfull ?
saw e full wrathfull = mega dmg = pro gamer
uite cum se joaca un hunter - aici e diferenta dintre besthunter , skarin si ceilalti hunteri -
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=164633

Pentru hutzy sa vada lumea cat m-ai farmat tu pe mine la 2v2 :



Uploaded with ImageShack.us

Am dat de scroll in addon si am observat ca am castigat peste 15 meciuri in fata ta iar tu nu ai castigat nici macar unul .. care pe care farmeaza ma copile?
la 3s m-ai batut de 4 ori pt ca recunosc si o repet , nu joc decat de 2-3 zile rmp .

acum ma astept sa primesc un PM de la tine : "Salut Zec imi zici si mie te rog frumos cum se numeste addonul ala ?"

ON : nu am gasit nimic nou ^^





Last edited by zec on 23-11-2010, 13:58:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 23-11-2010, 13:17:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Daca nu ma cunosti nu ma judeca so i don't give a *** about you haters!.

Saw, afirmatia asta suna cam ciudat dupa un wall of text in care incerci sa spui ca ei nu au dreptate.
Rami dadea clasa tuturor healerilor? Daca l'as compara cu Implied ar fi ca si cum te'as compara pe tine cu Cherez.
Si Splashy nu ma asteptam la genu asta de suferinta din partea unuia care joaca druid de pe 3.0.9.
Acuma cam ce ar fi un top (ordinea nu conteaza)
Druid: Implied, Shapeshifter.
Dk: Cypyy e singurul ce l'am mai vazut la arene, la duels se misca cam la fel ca si Aprow din cate imi amintesc.
Hunter: Nu prea pot sa'mi dau cu parerea, e clasa pe care nu o pot intelege, presupun ca Saw, Besthuntereu, si care i'ati mai zis.
Mage: Au fost si o sa fie cei mai buni, Cap, Hanry, Blessu, Nignug, Madskill. Sincer sunt curios cum joaca Gotflow, nu prea l'am vazut.
Paladin: Din nou Implied, apoi Belakor.
Priest: disc- ramane xlr, pe Death si shadow- vechiul disclololo.
Rogue: Motion, Qqmore.
Shaman: Spinner si Omega.
Warlock: Pacat ca s'a lasat Soulflames, il stiu de pe 2.4.3 xwow si dadea clasa la presupusii warloci buni. Pacat ca nu mai joaca Darkalex, si el le dadea clasa la astia noi gen Chaosbolt (OMG CRIT MAI BUN CA HASTE, hopa dfo ma pun haste). Am vazut pe Fantasy in arene cu WLDu, a jucat foarte bine, insa druidul lui cam scartaia. Si Unstabel joaca bine, imi amintesc parca de un silence fel dom are l'a dat intr'un meci 3v3.
Warrior: Crashy, Aod, Znk, Hibb (ultimii nici nu mai joaca cred).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 23-11-2010, 14:30:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ zec..vad ca ai facut screenshoturi cand m-ai batut,e ceva impresionant...din pacate nu prea este warr pe server sa stie sa dea intervene la trap,iar daca imi iau un pala retri te farmez pana iti vine rau si te lasi de wow amice...nu stau sa fac screenshoturi dupa fiecare retardat pe care il bat la arene - ia spune-ne si tu noua cum team farmat eu de pe paladin,si cu piscotel si cu shadowpierce,tu,marele popa al freakzului..si ss`ul ala nu demonstreaza nimic din moment ce landor nu are o treaba cu warrul . si daca tot ai addonul ia dai un search la ihasnoguts si spune de cate ori m-ai batut - ala fiind off char
Quote:
Si Splashy nu ma asteptam la genu asta de suferinta din partea unuia care joaca druid de pe 3.0.9.


3.0.9 ? amice nu ai tu atatia floci pe cwaie cat am jucat eu pe druid so gtfo and l2p

on: priest:zec
dk: cypyyy sau cum dumnezo il cheama


 
Staff message (ion):
 
1 warn pentru flame.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 08:18)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 182, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 16

 
Post Posted: 23-11-2010, 15:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am facut print sa vezi de cate ori m-ai batut tu la 2s in 20 + meciuri si raspunsul este 'niciodata' , ti-am dat si ss cu log arena .
La 3s m-ai batut de 4 ori .
Piscotel ala ... no comment -) sa spuna hysagi ce parere are despre el , si altii ..
Joci bine tu ma pe paladin cu shadowmourne si full wrathfull iar eu in furious , tu fiind cu inca un dps in team .
Hai salut , nu vreau sa mai fac flame pe forum . Ne intalnim in arene . Bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 23-11-2010, 15:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh come1, aveti 12 ani de contiunati sa faceti offtopic si sa va umflati ca niste cocosi? Stiti juca BINE, STITI, STIM, stop suferinta, o glumita ca il arzi merge dar nu emorage continuu. Incercati sa terminati cu off-topicul, nu e de ajuns ca stii tu insuti ca stii sa joci, se pare ca nu, trebuie sa SUFERIITIII.

@Saw:Ti-am zis de 100000 de ori sa nu-ti mai pui mintea cu ei
Persoanele cu iq de doua cifre dar cu skill nu vor intra in topul meu btw.

Warr: Crashy, Energo
pala: Belacur, Skillz(dont care ce parere aveti de skillz)
hunter: saw(pve/pvp), skarin(nu te-am vaz sa suferi pe forum si stii sa joci, KEEP IT UP) , pve in afara de mn si saw nam ce zice, l2p hunter and l2p it as a support class.
rogue:trouble, piscotel
prist:Dispel,Hysagi
warlock: NU STIU D'ASTEA, pacat ca mr chaosbolt e bucata de suferinta umblatoare.
shaman: Scary
druid: Piu, RAmi, Shapeshifty, Hutzy, si mai era unu bun la horde, forgot the name
dk:Bestdkeu
mage: Madskill

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sawy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2020 14:46)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 101, Topics: 11
Location: United Kingdom

Reputation: 448.4
Votes: 12

 
Post Posted: 23-11-2010, 15:19:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zec wrote:

saw e full wrathfull = mega dmg = pro gamer
uite cum se joaca un hunter - aici e diferenta dintre besthunter , skarin si ceilalti hunteri -
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=164633


interesant e ca tu vb de skill si te referi la 2v2. imi arati movie cu hunt priest probabil vrei sa spui ca asa joci tu cu hunter ok, dar de unde si pana unde iti faci tu impresi false cand nici nu sti cum joc la 2v2? vad ca ai o impresie in mare ca am picat la 3's dar tu te referi de 2v2 skill ciudat, 3v3 fata de 2v2 e alta mancare de peste. (dau la pariu ca facea cu tn arene pt dispel si eventual mana burn dar iti farmez comboul asta cu druid lejer,plm fiecare cu setupu lui nu sufar acum ca sunt anti combo, go on UT vezi cn are rank2 pacat ca stau 10 min que nu prea e lume dar doar acolo fac 2's). go make a 3's team cu hunteru pe care il consideri mai bun ca mn (pt ca nu am partener de 2's) sa vada toata lumea cn e mai bun dar sa fie acelas combo pe care il am eu desi e cam weird combo nu am gasit priest cautam de 3 luni=)).
cypyy sti cum erai tu la 3's ? un omulet care ma scarpina la c**ie, as fi zis si cv de tn in postu de mai sus dar nu mai impresionat cu nimik probabil ca joci bn la 2's si 1vsx deci nu imi fac impresi false ca zec.
Drain wrote:

Saw, afirmatia asta suna cam ciudat dupa un wall of text in care incerci sa spui ca ei nu au dreptate.
Rami dadea clasa tuturor healerilor? Daca l'as compara cu Implied ar fi ca si cum te'as compara pe tine cu Cherez.

afirmatia aia se refera la exact ce am scris mai sus.
and chestia cu rami e ca ma refeream la healeri - druid, implied erea best hpala se stie.

On: Priest: Zec.
Dk: Cypyy.


 
Staff message (ion):
 
1 warn.



"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."- 2pac.

https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/sawlol


Last edited by Sawy on 23-11-2010, 15:26:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 08:18)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 182, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 75.6
Votes: 16

 
Post Posted: 23-11-2010, 15:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sawy wrote:
zec wrote:

saw e full wrathfull = mega dmg = pro gamer
uite cum se joaca un hunter - aici e diferenta dintre besthunter , skarin si ceilalti hunteri -
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=164633



cypyy sti cum ereai tu la 3's ?


Saw mai treci pe la scoala.
Si da , hunteru facea cu mine si pe alte servere doar pt dispel.
Si nu stiu ce pomenesti tu de druid acolo dar eu nu fac ,nu am facut si nu o sa fac cu druid - esti pe alta lume.





Last edited by zec on 23-11-2010, 15:28:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sawy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2020 14:46)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 101, Topics: 11
Location: United Kingdom

Reputation: 448.4
Votes: 12

 
Post Posted: 23-11-2010, 15:28:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai ca am dat edit simpaticule vad ca esti prof de romana mai nou.no comment -

"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."- 2pac.

https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/sawlol
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 23-11-2010, 15:36:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alianta saw hutzy la atac
fetele ataca sixty nine -)

saw am recunoscut public ca sunt carat de parteneri la 3v3 si ca sunt o petarda de jucator..un scrub in limbajul vostru..insultele tale nau efect

si hutzy..nam nimica cu tine nush de ce te bagi in seama aiurea..mai batut la 3v3 team batut la 3v3 toate bune si frumoase imi place cum joci..de ce esti rau? :<

on: hunter: skarin si besthuntereu (tu inca ramai 0 pentru mine avand in vedere ca nu esti in stare sa faci un chain CC cap coada cum fac aia de mai sus)
dk: bestdkeu

inca un edit: cu asta ma retrag din partea asta a forumului pentru ca se sufera prea mult ;o
saw daca mai ai ceva cu mine dai pe privat sa nu luam warn kk?

pup dulshe



Last edited by cypyy on 23-11-2010, 15:49:11; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 15 January 2011 19:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 72, 73, 74  Next    


The time now is 08-07-2024, 08:23:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x