User
Pass
2FA
 
 

ROFL - Regulament de Ordine Fenomenal de Lacrimogenã
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message26882
Harry Pothead

[FilthyWaterRapeShark]



Status: Offline
(since 08-04-2012 16:05)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 984, Topics: 47
Location: United States

Reputation: 25.2
Votes: 46

 
Post Posted: 04-01-2011, 17:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spectre wrote:
sa o luam cu virbatoarele .. ownerul topicului e tatal meu?




Spectre wrote:
Eu am alta idee - sa lasam offtopic-ul ca deja am facut o droaie.


Nu existã off-topic aici, din moment ce nu existã alt topic decât producþia, recolta ºi traficul de lacrimi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spectre

[plecat, numai revin!]



Status: Offline
(since 10-12-2011 22:54)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 347, Topics: 31
Location: away.

Reputation: 45.4
Votes: 16

Post Posted: 04-01-2011, 17:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai dreptate, topic-ul tau e un offtopic. Cat despre rank, n-ai haz, la cati "tata vostru" am vazut eu pe forum-uri ..

plecat, numai revin pe aci!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 04-01-2011, 17:39:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti umblat omule, dar totusi lasati flame-ul si mai cititi o data primul post, am impresia ca n-ati inteles nimic unii din voi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 04-01-2011, 17:46:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Esti umblat omule, dar totusi lasati flame-ul si mai cititi o data primul post, am impresia ca n-ati inteles nimic unii din voi


Am inteles cel mai imp aspect, AI FOST UITAT!!

Anywayz, 2nd part was naice, cum zicea 1, brainscore>gearscore.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spectre

[plecat, numai revin!]



Status: Offline
(since 10-12-2011 22:54)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 347, Topics: 31
Location: away.

Reputation: 45.4
Votes: 16

Post Posted: 04-01-2011, 18:28:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cerinþe minime pentru a putea citi topicull (se scrie cu un L, oi fi tu umblat dar ai greseli minore):
- ochi (banalitate)
- creier (toata lumea are un creier, depinde cat de dezvoltat este)
- oxigen (iar, banalitate)
- mediu transparent (wtf ?)
- abecedar (abcedarul, din cate stiu eu e plin de litere si cuvinte monosilabice, oare pentru ce iti trebuie in topicul asta .. )
- macar 2 clase în cadrul unui sistem educaþional (cu 2 clase nu poti juca wow sau naviga pe un forum, so .. fail)
- în cazuri extreme: net sau dicþionar (deci net-ul este pus ultimul ... in loc sa fie primul in ierarhia cerintelor, si ne pune sa alegem net sau dictionar ... bai, eu aleg dictionarul! ... dar de calculator nu ai spus nimic.)

Quote:
Deci, aþi intrat aici pentru ca aþi vrut. Nu v-a pus nimeni vreun Carpaþi la tâmplã, nu v-a rapit un amic ºi dupã 2 zile de viol anal cu fieru' de cãlcat v-a facut cont pe wow.freakz.ro. Dacã da, pics or it didn't happen.


(sa vedem ... e improbabil spus, ati intrat, freakz nu are nici o usa sau poate nu o vad eu ... ne-am integrat intr-un grup de oameni care au in comun aceeasi dorinta, obiceiuri, care este gaming-gul, wow-ul, cs-ul. Freakz nu inseamna doar wow.

Quote:
În plus, din câte am vãzut, majoritatea celor care se vaitã de lag sunt niºte analfabeþi letargici care nu stiu sã articuleze douã vocale darãmite sã þinã un pix între degetul care (din pacate) este opozabil, degetul cu care îºi scobesc bârna (ºi mama în) ºi degetul cu care se freacã la oaie cand nu sunt disponibile primele douã activitãþi.


ce minte bolnava ar spune asa ceva? "degetul cu care îºi scobesc bârna (ºi mama în)" .. poate in orar tu ai asa ceva cu fiinta care trebuia sa se gandeasca de 2 ori inainte sa te aduca pe acest taram fara viitor numit Romania.

Quote:
De ce nu poþi ieºi ? Pãi, eºti legat din anumite privinþe de server. Singurele lucruri care te þin aici sunt:
a) investiþia, de orice tip ar fi ea: emoþionalã, temporalã, socialã, monetarã etc.
b) mã-ta: în cazul în care vrea sã te þinã ocupat pentru cã eºti recidivist ºi îi e fricã sã nu fuþi iar câini lângã Parlament.


daca nici tu nu poti iesi de aici, numai vorbi de altii ... cat despre mame, de ce vorbesti de mamele lor/noastre?

Quote:
Ca ºi concluzie parþialã: Puteþi sã vã duceþi de unde aþi venit, dar nu în ***** mamii voastre, ci pe alt server.


se vede ca ai o atractie mai speciala pentru mamele altora decat ai pentru a ta -, pentru ca :
Quote:
nu iºi ia omor de la: mamã, tatã=câine=frate

tata care este caine si iti este frate, ai o atractie de mamele altora dar ai o dizgratie fata de tutorele masculin, tata.

Quote:
A, ºi dacã te afli în oricare din categoriile regasite mai sus ºi ai de spus ceva, te implor, mai întâi scuipã încãrcatura seminalã aflatã în cavitatea ta oralã în gãleata careia tu îi zici "mamã".


iar cuvantul mama, nu toti ne uram mamele, majoritatea le iubim, eu zic sa te uiti in oglinda, sa iti dai 2 palme si sa iesi din forumul asta

numai conteaza ce a postat in episodul 2, daca ai de gand sa faci episoade, mai bine las-o balta, sau de ce nu, si un sezon intreg.

Cum poti sa stai intr-o astfel de comunitate? ... nu stiu, poate imi raspundeti voi. And now ... astept sa fiu injurat, scuipat, calcat in picioare de staff si fanii lui Harry pentru ca am indraznit sa critic aceatsa minunatie opera minunata, vasta etc.. toate adjectivele bune sunt cele mai perfecte sinonime.

diferenta intre comunitatea blizzard si comunitatea freakz este ca : daca apare un asemenea agarici care sa insulte jucatorii de pe server, zbura in secunda 2 de cand era apasat butonul "post".

Harry Pothead wrote:
Baftã, bã.
Froster wrote:
i'm out!


plecat, numai revin pe aci!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 04-01-2011, 18:56:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Esti umblat omule, dar totusi lasati flame-ul si mai cititi o data primul post, am impresia ca n-ati inteles nimic unii din voi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 04-01-2011, 19:09:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spectre wrote:
Cerinþe minime pentru a putea citi topicull (se scrie cu un L, oi fi tu umblat dar ai greseli minore):
- ochi (banalitate)
- creier (toata lumea are un creier, depinde cat de dezvoltat este)
- oxigen (iar, banalitate)
- mediu transparent (wtf ?)
- abecedar (abcedarul, din cate stiu eu e plin de litere si cuvinte monosilabice, oare pentru ce iti trebuie in topicul asta .. )
- macar 2 clase în cadrul unui sistem educaþional (cu 2 clase nu poti juca wow sau naviga pe un forum, so .. fail)
- în cazuri extreme: net sau dicþionar (deci net-ul este pus ultimul ... in loc sa fie primul in ierarhia cerintelor, si ne pune sa alegem net sau dictionar ... bai, eu aleg dictionarul! ... dar de calculator nu ai spus nimic.)

Quote:
Deci, aþi intrat aici pentru ca aþi vrut. Nu v-a pus nimeni vreun Carpaþi la tâmplã, nu v-a rapit un amic ºi dupã 2 zile de viol anal cu fieru' de cãlcat v-a facut cont pe wow.freakz.ro. Dacã da, pics or it didn't happen.


(sa vedem ... e improbabil spus, ati intrat, freakz nu are nici o usa sau poate nu o vad eu ... ne-am integrat intr-un grup de oameni care au in comun aceeasi dorinta, obiceiuri, care este gaming-gul, wow-ul, cs-ul. Freakz nu inseamna doar wow.

Quote:
În plus, din câte am vãzut, majoritatea celor care se vaitã de lag sunt niºte analfabeþi letargici care nu stiu sã articuleze douã vocale darãmite sã þinã un pix între degetul care (din pacate) este opozabil, degetul cu care îºi scobesc bârna (ºi mama în) ºi degetul cu care se freacã la oaie cand nu sunt disponibile primele douã activitãþi.


ce minte bolnava ar spune asa ceva? "degetul cu care îºi scobesc bârna (ºi mama în)" .. poate in orar tu ai asa ceva cu fiinta care trebuia sa se gandeasca de 2 ori inainte sa te aduca pe acest taram fara viitor numit Romania.

Quote:
De ce nu poþi ieºi ? Pãi, eºti legat din anumite privinþe de server. Singurele lucruri care te þin aici sunt:
a) investiþia, de orice tip ar fi ea: emoþionalã, temporalã, socialã, monetarã etc.
b) mã-ta: în cazul în care vrea sã te þinã ocupat pentru cã eºti recidivist ºi îi e fricã sã nu fuþi iar câini lângã Parlament.


daca nici tu nu poti iesi de aici, numai vorbi de altii ... cat despre mame, de ce vorbesti de mamele lor/noastre?

Quote:
Ca ºi concluzie parþialã: Puteþi sã vã duceþi de unde aþi venit, dar nu în ***** mamii voastre, ci pe alt server.


se vede ca ai o atractie mai speciala pentru mamele altora decat ai pentru a ta -, pentru ca :
Quote:
nu iºi ia omor de la: mamã, tatã=câine=frate

tata care este caine si iti este frate, ai o atractie de mamele altora dar ai o dizgratie fata de tutorele masculin, tata.

Quote:
A, ºi dacã te afli în oricare din categoriile regasite mai sus ºi ai de spus ceva, te implor, mai întâi scuipã încãrcatura seminalã aflatã în cavitatea ta oralã în gãleata careia tu îi zici "mamã".


iar cuvantul mama, nu toti ne uram mamele, majoritatea le iubim, eu zic sa te uiti in oglinda, sa iti dai 2 palme si sa iesi din forumul asta

numai conteaza ce a postat in episodul 2, daca ai de gand sa faci episoade, mai bine las-o balta, sau de ce nu, si un sezon intreg.

Cum poti sa stai intr-o astfel de comunitate? ... nu stiu, poate imi raspundeti voi. And now ... astept sa fiu injurat, scuipat, calcat in picioare de staff si fanii lui Harry pentru ca am indraznit sa critic aceatsa minunatie opera minunata, vasta etc.. toate adjectivele bune sunt cele mai perfecte sinonime.

diferenta intre comunitatea blizzard si comunitatea freakz este ca : daca apare un asemenea agarici care sa insulte jucatorii de pe server, zbura in secunda 2 de cand era apasat butonul "post".

Harry Pothead wrote:
Baftã, bã.
Froster wrote:
i'm out!


cand te simti te mai si oftici, of of mai mai. Thank you captain obvious for not getting it.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cizma

[Mortal Kombat FTW]



Status: Offline
(since 30-08-2014 15:49)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 1453, Topics: 73
Location: Netherealm

Reputation: 60.9
Votes: 38

 
Post Posted: 04-01-2011, 19:10:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o intrebare nevinovata: cand apare si urmatorul episod ?:S un trailer ceva?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 04-01-2011, 19:25:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cizma wrote:
un trailer ceva?

haha #1

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 04-01-2011, 22:02:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster, ii dau warn pentru limbaj, conform regulamentului forumului, nu e problema mea ca nu stie sa se exprime altfel decat printr-un limbaj de balta, aschia nu sare departe de trunchi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 05-01-2011, 01:15:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Froster, ii dau warn pentru limbaj, conform regulamentului forumului, nu e problema mea ca nu stie sa se exprime altfel decat printr-un limbaj de balta, aschia nu sare departe de trunchi.


Eh, eu vorbeam metaforic si metafizic. Stai linistit, chiar ma bucur ca-ti faci treaba -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 05-01-2011, 01:24:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai macar rockaru sa si-o faca, ca restu dorm in post -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 05-01-2011, 10:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba boss spectre -

daca tot faci corectari, ce inseamna "plecat, numai revin!" ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akamara
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-03-2011 14:40)
Joined: 05 Oct 2010
Posts: 99, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 8

 
Post Posted: 05-01-2011, 14:49:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tare Topicu ! Pentru cei care nu l-au inteles chiar ii rog sa nu posteze deoarece ... A scris cam pentru toate varstele si capacitatile tuturor.!

RESPECT ! DACA AR MAI FI EXISTAT MAI MULTI OAMENI CA EL POATE CA ACUM TARA NOASTRA NU AR FI FOST CE ESTE ACUM ! -


--Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk--

--Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk----Squenk--
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cizma

[Mortal Kombat FTW]



Status: Offline
(since 30-08-2014 15:49)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 1453, Topics: 73
Location: Netherealm

Reputation: 60.9
Votes: 38

 
Post Posted: 05-01-2011, 15:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akamara wrote:


DACA AR MAI FI EXISTAT MAI MULTI OAMENI CA EL POATE CA ACUM TARA NOASTRA NU AR FI FOST CE ESTE ACUM ! -


votat !!! juelz presedinte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 07-05-2024, 20:53:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x