User
Pass
2FA
 
 

Conquest points
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message11189
truepower

[epicFacegaming1337]



Status: Offline
(since 10-06-2022 18:27)
Joined: 22 Aug 2013
Posts: 935, Topics: 93
Location: Italy

Reputation: 244.1
Votes: 91

   
Post Posted: 21-05-2015, 20:37:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexstraszaalla , uitate in topicurile unde au dat astia 2 reply si o sa imi dai dreptate , degeaba incercati sa aveti replici "destepte" daca replicile respective nu au nici un sens , bft.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 21-05-2015, 20:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca incurca la nimeni sa mariti banal conq win de la 50 la 75 daca tot o intindeti cu arenele, celelalte probleme trebuiesc discutate mai detaliat.

drthbe5rt6jertjerthergvtbbreterr55byrtbyrt
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-05-2015, 21:09:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

? askyourself. wrote:
Conquest cap din bgs nu trebuie modificat, ori suntem blizzlike ori o dam in fun server; Asta e situatia, nu va pune nimeni sa faceti bgs, oricum sunt useless; Gear-ul il faceti cand se da drumu la arene, sau bgs faci cand ai un premade capabil, ca sa nu fie pierdere de timp / nervi.


Oh..snap, e asa o ''diferenta'' intre full dreadful si malevolent, zici ca de parca nu e aceeasi oneshotereala & zerg feast. Full Dreadful: 140k slam; Full Malevolent: 155k slam. Well played.

Chestia e ca avem conquest cap mai mic ca pe blizz -.-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 21-05-2015, 21:17:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Voi credeti ca pocnim din degete si e all good? Nici pe blizz nu era perfect cand se baga expansion nou. Am jucat acolo si era plin de buguri la inceput. De exemplu in pre-cata sau cata (nu mai tin minte exact), alianta nu prea putea castiga Isle of Conquest pentru ca atunci cand distrugeai poarta hoardei, ghici ce!
Spoiler:

Asta se intampla. Si nu puteai sa intri in baza. - Si era blizz, da? Aveam dreptul sa am pretentii din moment ce plateam lunar sa joc.

Prin urmare, calmati-va, ca se vor rezolva lucrurile treptat.

Eu nu zic sa pocniti din degete vreunu din voi, dar nu sa vina Wingz sa imi zica mie sa fac 50 mii de bg`uri cand eu stau 30 minute in que si mai iau si crash in majoritatea. E vorba si despre atitudine aici...




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
? askyourself.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2017 15:28)
Joined: 11 May 2015
Posts: 23, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 6.3
Votes: 6

Post Posted: 21-05-2015, 21:27:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

david33 wrote:
? askyourself. wrote:
Conquest cap din bgs nu trebuie modificat, ori suntem blizzlike ori o dam in fun server; Asta e situatia, nu va pune nimeni sa faceti bgs, oricum sunt useless; Gear-ul il faceti cand se da drumu la arene, sau bgs faci cand ai un premade capabil, ca sa nu fie pierdere de timp / nervi.


Oh..snap, e asa o ''diferenta'' intre full dreadful si malevolent, zici ca de parca nu e aceeasi oneshotereala & zerg feast. Full Dreadful: 140k slam; Full Malevolent: 155k slam. Well played.

Chestia e ca avem conquest cap mai mic ca pe blizz -.-


Ma refeream la cat iei per bg win, dar e prea greu sa iti dai seama, citeste atent numerele mentionate de turbo, eu la asta m-am referit, chit ca am specificat ''conquest cap''; Deci, your reply = useless. Also, nici nu are rost sa iti raspund.. esti unul dintre playerii care tot ceea ce fac este doar sa se planga.. de cate ceva dar in schimb nu produci nimic, nu ajuti cu nimic... esti o larva mai exact.

Anyway, va bateti capul degeaba sa le raspundeti gm-ilor, intelegeti ca nu aveti cu cine sa cadeti de ''acord''.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-05-2015, 21:29:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

? askyourself. wrote:
david33 wrote:
? askyourself. wrote:
Conquest cap din bgs nu trebuie modificat, ori suntem blizzlike ori o dam in fun server; Asta e situatia, nu va pune nimeni sa faceti bgs, oricum sunt useless; Gear-ul il faceti cand se da drumu la arene, sau bgs faci cand ai un premade capabil, ca sa nu fie pierdere de timp / nervi.


Oh..snap, e asa o ''diferenta'' intre full dreadful si malevolent, zici ca de parca nu e aceeasi oneshotereala & zerg feast. Full Dreadful: 140k slam; Full Malevolent: 155k slam. Well played.

Chestia e ca avem conquest cap mai mic ca pe blizz -.-


Ma refeream la cat iei per bg win, dar e prea greu sa iti dai seama, citeste atent numerele mentionate de turbo, eu la asta m-am referit, chit ca am specificat ''conquest cap''; Deci, your reply = useless. Also, nici nu are rost sa iti raspund.. esti unul dintre playerii care tot ceea ce fac este doar sa se planga.. de cate ceva dar in schimb nu produci nimic, nu ajuti cu nimic... esti o larva mai exact.

Anyway, va bateti capul degeaba sa le raspundeti gm-ilor, intelegeti ca nu aveti cu cine sa cadeti de ''acord''.

Si tu esti un ra*** care nici macar nu are tupeul sa posteze de pe main account si isi face account nou ca o pi*** de te-ai crede un fel de justitia freakzului. Sa mori tu ca nu postez eu bug reporturi amaratule?
Te refereai la cat iei pe bg dar ai vorbit despre conquest cap si tot mie imi sari in cap. Jeg de om.

Cat despre tine draga AlexstraszaAlla, ce ar fi daca ai sterge posturile care instiga flame? Am uitat, apareti peste noapte 100 de moderatori in fiecare zi daca aveti o dovada ca sunteti femei ca na.


 
Staff message (AlexstraszaAlla):
 
+1 warn - limbaj.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 21-05-2015, 21:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa sterg posturile care instiga la flame? - Asta ar insemna sa sterg intreg topicul. Cum ziceam, calmati-va.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-05-2015, 21:51:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Sa sterg posturile care instiga la flame? - Asta ar insemna sa sterg intreg topicul. Cum ziceam, calmati-va.

Femeie, ai omis partea cand tipul de mai sus a facut flame:
''Deci, your reply = useless. Also, nici nu are rost sa iti raspund.. esti unul dintre playerii care tot ceea ce fac este doar sa se planga.. de cate ceva dar in schimb nu produci nimic, nu ajuti cu nimic... esti o larva mai exact. ''

Chestia e ca tu esti atat de...incompetenta incat tu citesti doar jumate din posturi.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 21-05-2015, 22:05:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate imi aduc aminte, primul tau post in topicul asta a fost unul prin care ai atacat. Ti s-a facut report si totusi am fost indulgenta, ti-am lasat doar staff message. Insa ai continuat, asta e a treia oara. - V-am rugat sa va calmati astfel incat sa se pastreze topicul si posturile la un nivel constructiv. Ca sa inchei, o scriu pentru ultima data: calmati-va, se vor rezolva problemele.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 21-05-2015, 22:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ daca tot e topic constructiv, sa nu mai vina cine stie ce gm/player cu atitudine de atotstiutor sau nevinovat si sa dea sfaturi complet inutile =/= constructive.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-05-2015, 22:15:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Din cate imi aduc aminte, primul tau post in topicul asta a fost unul prin care ai atacat. Ti s-a facut report si totusi am fost indulgenta, ti-am lasat doar staff message. Insa ai continuat, asta e treia oara. - V-am rugat sa va calmati astfel incat sa se pastreze topicul si posturile la un nivel constructiv. Ca sa inchei, o scriu pentru ultima data: calmati-va, se vor rezolva problemele.

1) ''Asta e cel mai frumos mod in care poti spune ca va doare in **** de pvp si de playerii care il joaca.''
Nu am atacat nici un player. Nu am injurat pe nimeni. Flame? Nici pe departe.

In al doilea post, din nou, atac stafful pentru ca apar oameni ca tine in topicuri in care n-au nici o treaba.
In al 3lea acolo imi dai warn pe bun merit, bun, dar cred ca nu ai vazut rosul ala. Draga super moderator, ai sarit peste postul acelui anonim fara sa ii dai un warn si mi-ai dat mie pentru ca m-am simtit atacat. Se mai intampla. Ce ar fi sa stergi toate rahaturile care le-am vorbit noi+ posturile inutile din acest topic? Macar atat poti sa faci si tu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 21-05-2015, 22:25:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, dar ai cam terfelit toata munca noastra. Voi chiar aveti impresia ca totul e usor si necesita cateva zile. Va comportati cu noi de parca ne platiti bani grei sa jucati si noi, ca niste nesimtiti, ne batem joc. Vezi lucrurile in ceata. Te-ai gandit ca daca te-ai exprima si tu mai... calm (sa nu zic civilizat), ai primi raspuns pe masura? Toata lumea are pretentii, dar nimeni nu ofera nimic! Si btw, am intervenit pentru ca ti s-a facut report.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-05-2015, 22:32:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexstraszaAlla wrote:
Nu, dar ai cam terfelit toata munca noastra. Voi chiar aveti impresia ca totul e usor si necesita cateva zile. Va comportati cu noi de parca ne platiti bani grei sa jucati si noi, ca niste nesimtiti, ne batem joc. Vezi lucrurile in ceata. Te-ai gandit ca daca te-ai exprima si tu mai... calm (sa nu zic civilizat), ai primi raspuns pe masura? Toata lumea are pretentii, dar nimeni nu ofera nimic! Si btw, am intervenit pentru ca ti s-a facut report.

Toate ca toate da tu tot nu citesti ce iti zic oricum as da-o.
Citeste, ultimele 2 posturi si afirmate te rog.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 21-05-2015, 22:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Conquest cap din bgs nu trebuie modificat, ori suntem blizzlike ori o dam in fun server; Asta e situatia, nu va pune nimeni sa faceti bgs, oricum sunt useless; Gear-ul il faceti cand se da drumu la arene, sau bgs faci cand ai un premade capabil, ca sa nu fie pierdere de timp / nervi.


Oh..snap, e asa o ''diferenta'' intre full dreadful si malevolent, zici ca de parca nu e aceeasi oneshotereala & zerg feast. Full Dreadful: 140k slam; Full Malevolent: 155k slam. Well played.


Cel mai competent post!
Restul e CANCAN!

@ Fair -

7 FIRST WINS + 13 NORMAL WINS = 1350 CP / 20 bg wins
Asta inseamna o medie de 3 bgs castigate / zi

Gasiti 3 wins / zi nerealizabil?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexstraszaAlla

[Alla bala portocala]



Status: Offline
(since 13-03-2020 17:53)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1821, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 6963.4
Votes: 59

   
Post Posted: 21-05-2015, 22:35:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai nu inteleg ce vrei de fapt! Ca te tot agiti cu litere cat China si nu stii decat sa arunci cu noroi. Scrie scurt si la obiect ce vrei si asteapta un raspuns concret. E chiar atat de greu?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 15-05-2024, 04:55:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x