User
Pass
2FA
 
 

How to Vote, WoW Freakz
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message93485
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 16-03-2014, 12:27:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

update, 15-03-2014.

cele care sunt cu font boldat inseamna ca au fost modificat sau adaugate, va trebui sa cititi cu atentie ce trebuie sa faceti.

am pus si video cu data inregistrarii, sa nu va mai aud ca e vechi or smth -


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cooxat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2017 22:19)
Joined: 02 Apr 2013
Posts: 45, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -63.5
Votes: 11

 
Post Posted: 17-03-2014, 16:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thinking eu am incercat de cateva ori sa votez (mentionez ca am urmat TOTI PASII din ghid) si tot nu merge...adica imi spune "voturile tale sunt in curs de validare etc" am asteptat 20 de min,jumatate de ora,apoii cateva ore(pentru ca nu imi pusese voturile) a trecut o zi si nimic,am mai incercat inca odata...acelasi rezultat si in cazul asta chiar nu merita sa-mi bat capul cu tampenia asta. Inainte mergea perfect...dar in situatia asta nu mai merita( si nu sunt singurul care nu poate vota) gg pierdeti voturi -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 17-03-2014, 17:02:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e mai easy acum fata de cum era inainte si tot nu sunteti in stare Sigh

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
erresi

[Mother of Dragons]



Status: Offline
(since 26-10-2014 22:39)
Joined: 23 May 2012
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 26.3
Votes: 3

Post Posted: 18-03-2014, 05:43:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aprob, nici eu nu pot vota. Adica fac tot ce trebuie facut, dar voturile nu se pun. Am incercat si cu IE, degeaba. :-s
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lovermeteor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2015 16:37)
Joined: 27 Feb 2013
Posts: 37, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 4

 
Post Posted: 19-03-2014, 02:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

erresi wrote:
Aprob, nici eu nu pot vota. Adica fac tot ce trebuie facut, dar voturile nu se pun. Am incercat si cu IE, degeaba. :-s


exact, la fel si eu, degeaba votez si fac corect de 1000 de ori, ca nu primesc nici un punct

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-03-2014, 02:28:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gresiti ori la primul site cu imaginile, nu dati click calumea pe ce imagini zice acolo, ori al al treilea unde trebuie sa dai click de 2 ori pe linkul catre freakz ca nu iti da redirect din prima.


votez in fiecare zi si imi merge perfect, primesc punctele, totu e ok, nu pot sa inteleg cum naiba voua nu va merge.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 19-03-2014, 20:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E greu sa urmati niste instructiuni? La altii cum merge si la voi nu? -

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blades

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2015 09:54)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 20, Topics: 2
Location: Polu' Vestic

Reputation: 42.1
Votes: 3

 
Post Posted: 01-04-2014, 07:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-e greu sa urmezi limba romana asa ca de ce noua ne-ar fi greu sa urmam niste instructiuni cu "da click acolo"?.Baieti inainte mergea perfect si erati in topuri chiar daca noi nu " ne deranjam " cu alte lucruri.Acum de cand cu script-ul asta cam pierdeti voter-i.Si pt. cei care nu stiu sa citeasca va spun eu cum fac:
1 click pe primu' link..click pe capcha provided click pe freakz link inapoi pe freakz
2 click pe al doilea link...introduc codul click pe banner..back to freakz
3 click pe al treilea link...introduc codul click pe link ,APOI CLICK PE BANNER..back to freakz
4 click pe al 4-lea link...introduc codul click pe banner..back to freakz
5 click pe al 5-lea link...introduc codul click pe banner..back to freakz
Dau reload la pagina.Apare mesajul "confirmarii" si astept.20 de min....12 ore.Inca are loc "confirmarea".Apoi Freakz ca printr-o magie imi elimina mesajul de confirmare,nu am pct-ele si o iau de la capat.Apoi injur "minunatia" de script,imi bag ce am si o las balta.Apoi freakz se intreaba de ce e pe 15-20 in top 100.Mentionez ca dau UN SINGUR CLICK pe fiecare website/banner link.



Last edited by blades on 01-04-2014, 19:22:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 01-04-2014, 08:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
mentionez ca dau UN SINGUR CLICK pe fiecare website/banner link.


WRONG!

Click GTOP 100, scrieti capcha code, click vote for this server, CLICK PE TEXTUL WOW FREAKZ dupa ce ati votat, APOI CLICK PE BANNERUL WOW FREAKZ. Da, trebuie sa dati de 2 ori click pe Freakz de pe site-ul GTOP100.(veti fi redirectionati pe wow.freakz.ro in cateva secunde)

si te miri de ce nu primesti punctele?


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blades

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2015 09:54)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 20, Topics: 2
Location: Polu' Vestic

Reputation: 42.1
Votes: 3

 
Post Posted: 01-04-2014, 19:20:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Juhziz wrote:
Quote:
mentionez ca dau UN SINGUR CLICK pe fiecare website/banner link.


WRONG!

Click GTOP 100, scrieti capcha code, click vote for this server, CLICK PE TEXTUL WOW FREAKZ dupa ce ati votat, APOI CLICK PE BANNERUL WOW FREAKZ. Da, trebuie sa dati de 2 ori click pe Freakz de pe site-ul GTOP100.(veti fi redirectionati pe wow.freakz.ro in cateva secunde)

si te miri de ce nu primesti punctele?


E normal ca am facut asta ca altfel n-ai cum sa revii pe website decat cu pasii descrisi pe tine.Scuze ca n-am spus si unde am pus cursorul.Am spus ca am dat cate un click pe banner fiindca unii spun ca mi se duce voting-ul pe apa sambetei fiindca dau dublu-click din greseala pe fiecare banner.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
diablouser
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2014 17:15)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 26-04-2014, 08:25:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai mult ma enerveaza cand citesc pe site :"ATENTIE! Daca nu primiti punctele inseamna ca nu ati urmat pasii de mai jos EXACT cum vi se cere !"

YOUTUBE VIDEO: https://youtube.com/watch?v=S-nbJ1q1Tr0:

:
In acest videoclip se arata ca la prosti cum sa votezi insa la finalul videoclipului nu apar punctele primite.....

Foarte enervant e ca pana in prezent nu a postat nici un admin in care sa isi ceara scuze ca nu mere votul si sa ne zica sa nu mai pierdem timpul aiurea.

Posturi unite automat, 26-04-2014, 09:25:42

Gata acum sunt convins 100% ca nu mere votul pe freakz.
Azi mi-am facut cont si pe un alt server privat de wow (nu e din ro) si m-am logat pe site->click pe VOTE->am dat click pe pictograma OPEN WOW -> am introdus textul cerut->am dat click pe butonul VOTE->a aparut site-ul openwow->nu e obligatoriu sa dati click pe banner ca sa va intoarceti inapoi la pagina de votare, eu inchid site-ul open wow.
Dupa ce am votat am vazut ca am si primit punctele. Tmpul de asteptare pt a primi punctele e de 0 secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 26-04-2014, 08:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

diablouser wrote:
Cel mai mult ma enerveaza cand citesc pe site :"ATENTIE! Daca nu primiti punctele inseamna ca nu ati urmat pasii de mai jos EXACT cum vi se cere !"

YOUTUBE VIDEO: htxtp://youtube.com/watch?v=S-nbJ1q1Tr0:
In acest videoclip se arata ca la prosti cum sa votezi insa la finalul videoclipului nu apar punctele primite.....

Foarte enervant e ca pana in prezent nu a postat nici un admin in care sa isi ceara scuze ca nu mere votul si sa ne zica sa nu mai pierdem timpul aiurea.

Posturi unite automat, 26-04-2014, 09:25:42

Gata acum sunt convins 100% ca nu mere votul pe freakz.
Azi mi-am facut cont si pe un alt server privat de wow (nu e din ro) si m-am logat pe site->click pe VOTE->am dat click pe pictograma OPEN WOW -> am introdus textul cerut->am dat click pe butonul VOTE->a aparut site-ul openwow->nu e obligatoriu sa dati click pe banner ca sa va intoarceti inapoi la pagina de votare, eu inchid site-ul open wow.
Dupa ce am votat am vazut ca am si primit punctele. Tmpul de asteptare pt a primi punctele e de 0 secunde.


serios?

trebuia sa mai filmez inca 5 minute in + pana se VALIDAU voturile, dupa cum vezi scrie mare cu rosu "voturile tale sunt in curs de validare, acest proces dureaza intre 5-20 minute. dupa ce se finalzieaza iti vei primi punctele".

dupa cum vezi, eu dupa ce am terminat de votat am oprit filmarea.


Quote:
Gata acum sunt convins 100% ca nu mere votul pe freakz.


iar eu sunt 100% convins ca nu stii sa citesti / sa bagi capcha code alea cum trebuie.



Quote:
nu e obligatoriu sa dati click pe banner ca sa va intoarceti inapoi la pagina de votare, eu inchid site-ul open wow.


la noi da, e obligatoriu sa dai click de pe site-urile de pe care votezi sa revii pe freakz. numai ca pe GTOP 100, scrieti capcha code, click vote for this server, CLICK PE TEXTUL WOW FREAKZ dupa ce ati votat, APOI CLICK PE BANNERUL WOW FREAKZ. Da, trebuie sa dati de 2 ori click pe Freakz de pe site-ul GTOP100.

dupa cum vezi, esti singura persoana pe luna asta care se plange ca nu merge votul, why?


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
diablouser
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2014 17:15)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 26-04-2014, 09:34:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ieri am votat pe freakz si am dat de cateva ori click si pe bannere pt a ma intoarce pe freakz. Azi am intrat pe site si 0 puncte primite. In urma cu 40 minute am intrat iar la vot si am dat click pe bannerul freakz pt a ma intoarce la vot. Pana acum 0 puncte primite dar mai astept.
Dupa ce am votat nu ar trebui sa imi apara scris pe pictograma: 12 ore sau 24 ore pana la urmatorul vot?
Poate ca in ultima luna nu ai mai vazut reclamatii pe site din cauza ca jucatorii au renuntat sa mai voteze.

Dar asta e prea de tot: mai devreme am votat pe un alte site si ei au 12 pictograme de vot si am primit fara probleme punctele la toate cele 12 voturi (nu a durat mai mult de 5 minute sa votez la toate) iar aici presimt ca nici azi nu o sa vad vreun punct.

A trecut mai bine de 1 ora si 0 puncte.
Dar e atat de greu sa recunoasteti ca nu mere votul pe freakz???? Parca va taie cineva capul si continuati sa ne aburiti de parca avem 2 ani.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
diablouser
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2014 17:15)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 26-04-2014, 11:15:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Juhziz wrote:


iar eu sunt 100% convins ca nu stii sa citesti / sa bagi capcha code alea cum trebuie.



Pe un alt server am facut acelasi lucru si am primit punctele imediat iar aici e a 2 zi de cand tot votez si nici un punct. Aici m-am logat pe https://www.freakz.ro->VOTE->;http://www.mmorpgtoplist.com/in.php?site=29338&&user=486920 click pe cele 4 imagini-> click pe butonul vote for wow freakz...->click pe banner wow freakz si .... o puncte.
Sunt 100% convins ca e teapa cu votul aici pt ca pe alt site am primit punctele dupa cateva minute iar aici am impresia ca si dupa 100 de incercari tot 0 puncte o sa primesc.
Sigur pe site-ul ala port ochelari iar aici nu....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
diablouser
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2014 17:15)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 30-04-2014, 13:40:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In sfarsit am primit cele 5 puncte. Acum inteleg de ce se plangeau atat de multi jucatori ca nu mere votul.
Aseara am facut un mic experiment si am votat doar la primele 2 siteuri. Astazi am intrat pe freakz si 0 puncte primite. Aveam o banuiala si am vrut sa vad daca am dreptate.
Persoana care a facut site-ul freakz a facut in asa fel comenzile incat sa primim cele 5 puncte DOAR DACA VOTAM CORECT LA TOATE CELE 5 SITE-URI. E suficient sa votati gresit la un site si 0 puncte primite. Adica nu mere sa votati doar la 1-2 siteuri ca sa primiti 1-2 puncte. Trebuie sa votati obligatoriu la toate pt cele 5 puncte si neaparat sa nu uitati sa dati click pe bannerul freakz dupa fiecare vot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 11 June 2015 23:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 29-04-2024, 05:51:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x