User
Pass
2FA
 
 

O simplã opinie despre comunitatea și serverul de wow
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message24521
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 25-09-2014, 03:20:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

{} FIRST {} -- Site --

Bagati primul punct in seama DOAR daca nu s-a inceput designul la site sau daca staff-ul nu are timpul sau resursele necesare. M-am gandit la 2 variante.

1 - Event in comunitatea freakz pentru idei de design ( fara chestii de genu, 3 linii in paint ). Sa se aduca schite, sigla, aranjare, chestii facute in photoshop sau alte programe de design etc. Ideile care se pastreaza sa fie premiate cu ceva $$ pe cont, o suma nici foarte mare, nici foarte mica. Stiu ca o sa ziceti ca asa s-a invatat romanul si ca nu e bine, dar altfel nu il pui la treaba + ca e spre binele freakzului in viitor.

2 - Angajarea unui web designer/developer. Banuiesc ca sunt oameni din comunitate care stiu sa faca un site sau au prieteni cu cunostinte in domeniu. Daca e problema de bani se pot da reduceri la donatii un numar de "n" zile iar banii stransi sa se aloce pentru web design ( ma gandesc ca mai mult de 200 de playeri o sa renunte la un pachet de tigari sa isi ia un mount smecher ).

{} SECOND {} -- Lich King vs. Pandaria --

1 - Lich King. Aici sunt avantaje si dezavantaje. Un mare minus ar fi timpul investit in deschiderea realm-ului si repararea bug-urilor. Este o sansa ca realmul sa aiba succes ( old pve content pentru plictisitii de pe cataclysm si balanced classes pentru pvp-isti ). Alt dezavantaj ar fi ca, in mare, lumea o sa migreze de pe genesis pe realmul de LK. Practic am schimba mana dreapta cu mana stanga pentru o alta senzatie. Ideea e sa atragem oameni noi si sa ii facem pe cei vechi sa revina.

2 - Pandaria. Este inevitabila pandaria. Ca il baga acuma sau peste 2 ani, pandaria tot vine pe freakz. Deschiderea unui PTR de pandaria este o idee foarte buna. Nu o sa-ti faca toata lumea bug report, dar o sa fie 50 de tristi care o sa isi dea interesul in postarea bug-urilor (pentru reputatie pe forum, placere, dorinta de a ajuta serverul, etc.)

Ideile sunt impartite cand vine vorba de LK sau Pandaria, dar ambele, in functie de bulan, pot fi un mare boom privind populatia. Sau pot fi un fail total. Voi astia care vreti LK, sunteti ca mosnegii aia de resping muzica actuala si asculta numai muzica din 50-60. Nu ma intelegeti gresit, am cele mai frumoase amintiri pe LK; prefer LK in detrimentul Cataclysm-ului. Dar de asta scoate Blizzard noi expansions, ca sa nu se plictiseasca lumea.

{} THIRD {} -- Cataclysm content --

Se baga Madness hc. Bun. Lumea o sa farmeze 2 luni Ds-ul si o sa fie plini de gurthalace pe toate dificultatile. Orice content pve adaugat dupa madness o sa fie facut asa de cateva ori de gearatii serverului pentru un achievement, item, off char. Dupa se plictisesc ( si cred ca intra nu numai gearatii aici ).
Se poate deschide PTR de Pandaria sau realm de LK. Se impart task-urile la gms. In timp ce se lucreaza la un boss pentru Cataclysm, gms mai mici se ocupa de mob spawn, class spells, quests etc.

{} FOURTH {} -- Youtube channel sau Subforum

Ideea de canal de Youtube este super buna. Eventual un subforum cu filme de pe freakz. Sunt cateva guilde capabile de 25hc full run. Trebuie sa aveti un om cu "racheta". Filmati bosii actuali, de la Sc,ToT,Et pana la Madness 25n/hc si postati pe canal sau la rubrica respectiva. Si daca aveti pe unul de stie engleza, sa faceti chiar guide cu subtitrare in romana pentru cei care nu stiu engleza. As filma chiar eu, dar nu ma tine pc-ul.

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 25-09-2014, 11:08:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panseluta wrote:


1 - Lich King. Aici sunt avantaje si dezavantaje. Un mare minus ar fi timpul investit in deschiderea realm-ului si repararea bug-urilor. Este o sansa ca realmul sa aiba succes ( old pve content pentru plictisitii de pe cataclysm si balanced classes pentru pvp-isti ). Alt dezavantaj ar fi ca, in mare, lumea o sa migreze de pe genesis pe realmul de LK. Practic am schimba mana dreapta cu mana stanga pentru o alta senzatie. Ideea e sa atragem oameni noi si sa ii facem pe cei vechi sa revina.

dar nu prea ai inteles de ce insistam pe LK. toti care veniti cu idei veniti doar in privinta PvE-ului.
e si o doza de nostalgie, dar punctul forte al LK-ului e faptul ca PvP-ul o sa mearga mult mai bine si o sa vi se intoarca o gramada de playeri care au jucat pe LK, si s'au lasat de catclysm odata ce au facut full cata gear (2 luni maxim?). PvP-ul e exact lucrul care nu il ai pe cataclysm, pentru ca nu ai rating requirements, si toata lumea e frustrata de stadiul claselor.

Nu prea ai ce sa bagi ca sa iti maresti numarul de playeri cu mult. Aici sincer un MoP test realm ar fi probabil mult mai de succes decat un Wotlk pvp realm sa zicem, problema e ca o sa fie plin cacalau de buguri si o gramada de lume o sa iasa dupa o saptamana doua. Pe cand un wotlk pvp realm ti'ar aduce badiatorii vechi inapoi, si le'ar da sansa celor de pe cata sa faca pvp pana face freakzu un MoP stabil. cat despre bugs, pe wotlk nu erau prea multe buguri in pvp, si din cate am inteles inca mai au database-ul vechi.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 25-09-2014, 11:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am incercat asta odata cu Nero si altii din ASR sa ne intoarcem la LK ''aoelu, nostalgie, pos farm.. etc'' insa nu a durat mult, ne-am plictisit repede si ne-am intors la criturile de 50k cu abilitatile.
LK e doar o idee bagata in capul vostru de la atat LK pe forum in ultima vreme, va zic ca daca se deschide, sau mergeti pe un server lk, dupa ceva timp va intebat ''dc am venit aici in the 1st place ? -'' S-a dus, ne-am distrat, am facut tot ce se putea, insa nu putem tece de la o monotonie la alta.



Twitch
Vand wow gametime
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 25-09-2014, 11:41:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti constienti ca actualul patch e mult superior ca si calitate content & fixes decat vechiul wotlk?

De ce sa bage iar un patch plin de bug-uri? Sa plangeti pentru amandoua ca "Vai doamne ati bagat un patch plin de bug-uri si nici pe cele de pe cata nu le rezolvati! Vrem Mop cu alte bug-uri hai repede FIXURI si colo si colo !!! OMG BUGS " .... Patetic.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 25-09-2014, 11:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma dau batut, le zici de PvP si ei iti zic in continuare de dungeons/raiduri.
doar pentru ca sunt playeri care prefera si altceva decat sa dea 50k crits in AI, nu inseamna ca sunt spalati pe creier.
momentan asta e singurul lucru care il faci pe freakz. constructiv post totusi, ai venit cu multe idei si argumente.
pms wrote:
Sunteti constienti ca actualul patch e mult superior ca si calitate content & fixes decat vechiul wotlk?

De ce sa bage iar un patch plin de bug-uri? Sa plangeti pentru amandoua ca "Vai doamne ati bagat un patch plin de bug-uri si nici pe cele de pe cata nu le rezolvati! Vrem Mop cu alte bug-uri hai repede FIXURI si colo si colo !!! OMG BUGS " .... Patetic.

altul.
dupa 2 ani si ceva de development wotlk a fost plin de buguri. k

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 25-09-2014, 12:01:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blessu wrote:
ma dau batut, le zici de PvP si ei iti zic in continuare de dungeons/raiduri.
doar pentru ca sunt playeri care prefera si altceva decat sa dea 50k crits in AI, nu inseamna ca sunt spalati pe creier.
momentan asta e singurul lucru care il faci pe freakz. constructiv post totusi, ai venit cu multe idei si argumente.
pms wrote:
Sunteti constienti ca actualul patch e mult superior ca si calitate content & fixes decat vechiul wotlk?

De ce sa bage iar un patch plin de bug-uri? Sa plangeti pentru amandoua ca "Vai doamne ati bagat un patch plin de bug-uri si nici pe cele de pe cata nu le rezolvati! Vrem Mop cu alte bug-uri hai repede FIXURI si colo si colo !!! OMG BUGS " .... Patetic.

altul.
dupa 2 ani si ceva de development wotlk a fost plin de buguri. k


Fa o comparatie.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-09-2014, 12:04:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de 3-4 luni pe server.
joc mai mult pvp si este ok .
cand nu am ce face incerc sa fac din achiev.

ca player nou ai ce face.pana si sa pescuiesc a fost interesant.

cei vechi va dati seama ca s-au plictisit.

am citit cateva pagini si se pare ca serverul ori va stagna ori se va duce in jos.

mop nu se va baga.nu ma pricep aproape la nimic din ce inseamna sa introduci un patch nou dar clar ca serverul actual nu va putea sa sustina mop nici macar pentru o ora.

o propunere totusi dar cred ca imposibil de realizat.
un realm doar pentru pve si un realm dedicat total pvp.detaiile o sa le stabileasca stafful.

limita de honor & justice & valor sa fie marita.

ieri din tb si cateva bg-uri am facut 4000.le-am schimbat in justice points si am facut 4000 cu ce mai aveam.

itemele,mounturi,trinketuri rare sau unice sa fie cumparate cu astfel de puncte.

gurthalakul este vreo 1 mil si ceva.mi-ar place unul dar pana la urma este un joc.daca ar fi fost pentru 100 000 onoare sau orice altceva mi-as fi dat interesul si l-as fi obtinut.
dar asa ce sa fac? dau bani pe o arma si apoi de la anul sa aud ca se inchide serverul sau ca se trece la mop?

aaa si mai este ceva : nemultumitului i se ia darul.bucurati-va de ce aveti. ( eu unul asta fac )




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 25-09-2014, 12:04:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blessu wrote:
panseluta wrote:


1 - Lich King. Aici sunt avantaje si dezavantaje. Un mare minus ar fi timpul investit in deschiderea realm-ului si repararea bug-urilor. Este o sansa ca realmul sa aiba succes ( old pve content pentru plictisitii de pe cataclysm si balanced classes pentru pvp-isti ). Alt dezavantaj ar fi ca, in mare, lumea o sa migreze de pe genesis pe realmul de LK. Practic am schimba mana dreapta cu mana stanga pentru o alta senzatie. Ideea e sa atragem oameni noi si sa ii facem pe cei vechi sa revina.

dar nu prea ai inteles de ce insistam pe LK. toti care veniti cu idei veniti doar in privinta PvE-ului.


N-am zis numai de pve... " si balanced classes pentru pvp=isti ". Vad ca esti setat pe LK PVP. Nu te mai uiti stanga, dreapta. Cum auzi ceva de pve o iei razna. Eu am vorbit la modul general, am incercat sa analizez problema.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 25-09-2014, 12:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Blessu wrote:
ma dau batut, le zici de PvP si ei iti zic in continuare de dungeons/raiduri.
doar pentru ca sunt playeri care prefera si altceva decat sa dea 50k crits in AI, nu inseamna ca sunt spalati pe creier.
momentan asta e singurul lucru care il faci pe freakz. constructiv post totusi, ai venit cu multe idei si argumente.
pms wrote:
Sunteti constienti ca actualul patch e mult superior ca si calitate content & fixes decat vechiul wotlk?

De ce sa bage iar un patch plin de bug-uri? Sa plangeti pentru amandoua ca "Vai doamne ati bagat un patch plin de bug-uri si nici pe cele de pe cata nu le rezolvati! Vrem Mop cu alte bug-uri hai repede FIXURI si colo si colo !!! OMG BUGS " .... Patetic.

altul.
dupa 2 ani si ceva de development wotlk a fost plin de buguri. k


Fa o comparatie.


wotlk pvp: 15 +teams 2s que din care cel putin 5 la 2k mmr+
puteai face 2k rating in timp foarte scurt la cate teamuri erau la 3s? (fara sa fie arena realm). erau momente cand erau si cate 5+ teams in que.



cataclysm pvp: 0 3v3
<10 teams in 2s? <2 2k mmr + ?



ai jucat macar pe lk?
zi'mi niste buguri din pvp te rog.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 25-09-2014, 12:23:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca a enumerat cineva intr-o pagina anterioara cele mai jegoase buguri si exploituri posibile de pe wotlk.

Posturi unite automat, 25-09-2014, 13:23:19

Fenriabis wrote:
Sunt de 3-4 luni pe server.
joc mai mult pvp si este ok .
cand nu am ce face incerc sa fac din achiev.

ca player nou ai ce face.pana si sa pescuiesc a fost interesant.

cei vechi va dati seama ca s-au plictisit.

am citit cateva pagini si se pare ca serverul ori va stagna ori se va duce in jos.

mop nu se va baga.nu ma pricep aproape la nimic din ce inseamna sa introduci un patch nou dar clar ca serverul actual nu va putea sa sustina mop nici macar pentru o ora.

o propunere totusi dar cred ca imposibil de realizat.
un realm doar pentru pve si un realm dedicat total pvp.detaiile o sa le stabileasca stafful.

limita de honor & justice & valor sa fie marita.

ieri din tb si cateva bg-uri am facut 4000.le-am schimbat in justice points si am facut 4000 cu ce mai aveam.

itemele,mounturi,trinketuri rare sau unice sa fie cumparate cu astfel de puncte.

gurthalakul este vreo 1 mil si ceva.mi-ar place unul dar pana la urma este un joc.daca ar fi fost pentru 100 000 onoare sau orice altceva mi-as fi dat interesul si l-as fi obtinut.
dar asa ce sa fac? dau bani pe o arma si apoi de la anul sa aud ca se inchide serverul sau ca se trece la mop?

aaa si mai este ceva : nemultumitului i se ia darul.bucurati-va de ce aveti. ( eu unul asta fac )


O sa zici ca iar am ceva cu tine. Cum sa pui itemele donabile, de vinerea viitoare putand fi obtinute prin drop, pe honor sau sa separi un realm care deja scartaie?
Serverul se intretine din pufuleti, nu uita asta.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 25-09-2014, 12:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Vezi ca a enumerat cineva intr-o pagina anterioara cele mai jegoase buguri si exploituri posibile de pe wotlk.

care n'au nici o treaba cu PvP-ul.
si daca aveau, ss -> ban. big deal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 25-09-2014, 12:45:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce sa se faca acuma un realm pvp de LK? Nu o sa castigam lume cu asa ceva ci doar o sa migram de pe genesis pe realmu de lk. Lumea daca vrea pvp se duce pe ATR. De ce ar veni pe freakz? Blessu, daca se deschide realm de lk, o sa fiti 100 de oameni pe el si atat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 25-09-2014, 13:16:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panseluta wrote:
De ce sa se faca acuma un realm pvp de LK? Nu o sa castigam lume cu asa ceva ci doar o sa migram de pe genesis pe realmu de lk. Lumea daca vrea pvp se duce pe ATR. De ce ar veni pe freakz? Blessu, daca se deschide realm de lk, o sa fiti 100 de oameni pe el si atat.

eu zic ca o sa ajunga la 500. mai mult nici nu ai neaparat nevoie, deocamdata


ce rost are? nu iti pleaca lumea de pe server, ramane. serveru asta a avut 3 realmuri, a avut playeri cacalau. s'a bagat cata, s'a injumatatit populatia, s'a ajuns la un realm. ai de gand sa concurezi cu alte servere avand singur realm?? Gl. Ai de gand sa ajungi la 4 ani de 4.3? hf.


daca freakz si'ar face arena realm stai linistit ca toti care au plecat pe ATR, isi vor face caractere aici si ti'ar face arene. Pentru ca una e sa joci pe ATR unde nu ai asa multi prieteni, si alta e sa isi faca freakz realm de LK din nou si sa joci iar vs playerii care jucai si cu care jucai pe LK. E o chestie total diferita; unde au jucat playerii astia atatia ani? pe freakz, sau pe ATR.
Nu inteleg de ce zici ca e un lucru rau sa iti intre playerii de pe genesis pe serverul de arene. Ce sa faca altceva? Sa stea in orgrimmar/sw degeaba? Sa iti para bine ca nu pleaca altundeva si raman pe serverul tau. Tot expansionul asta a fost un pve-fest. Lasai naibii sa vada si ei pvp, si odata cu asta se intorc si aia care au plecat dracu stie pe ce servere de LK si arene. Baga si 2 GMi sa se ocupe de eventuri in weekend, un sistem de gearing bine gandit, sezoane de arene, si ai castigat destul timp sa lucrezi la MoP sau ce vrei tu.


atata timp cat ai un singur realm, care are 50% din cati playeri are molten pe un realm, care are de 3 ani acelasi patch, si nu e full content (nu atac developerii sau ceva, zic doar), are PvP-ul mort, mai faci si gear intr'o saptamana, si mai exista si posibilitatea sa mai stai juma de an pe acelasi patch, nu vad cum ai putea atrage playeri. poti schimba designul site-ului, poti baga pe youtube boss encounters, plm, acelasi lucru il au si ceilalti. Poate iti vin ceva playeri, dar iti pleaca aia care ii aveai deja si s'au plictisit de 4.3, acelasi *****.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 25-09-2014, 13:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serverul se intretine din pufuleti, nu uita asta.

sunt constient.dar la ce scoruri au pentru set cata sau pentru o arma care in curand cum spui tu o sa fie la drop este f scump.

inainte presupun ca gurth pica.apoi s-a scos si s-a bagat la vanzare.acum este iar la drop.

nu am idee cati si-au cumparat iteme, dar in loc sa cumpere 100 la pretul ala mai degraba cumparau 200-250 la un pret mai mic...cu incasari mult mai mari.

nu vreau sa fiu rau domnilor admini..dar..va amintiti postul meu in care va spuneam ca merge-ul nu o sa aduca nimic bun decat nemultumiri? cati playeri erau in total pe cele 2 realmuri cand nu erau unite? cati sunt acum?




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 25-09-2014, 14:36:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa ne certam ca pe mirc...doar asta este topicul asta ^_^.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 25 September 2014 12:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 29-04-2024, 08:16:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x