User
Pass
2FA
 
 

O simplã opinie despre comunitatea și serverul de wow
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message24506
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2014, 14:28:09 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Expansionul acesta a fost cat de cat ok, mai putin patchurile anterioare acestuia: 4.3.4 (unde, in momentul de fata, e scriptat totul si clasele merg bine).
E prea tarziu sa se mai scripteze old content acum, nu mai are farmec, si la urma urmei cine si-ar bate capul cu asa ceva, cand oricum playerii sunt satui de acest expansion.
Legat de ce a mai spus Snoppy, ar fi foarte frumos sa se faca armory-ul calumea pentru ca in momentul de fata este dezastru... si astept cu nerabdare site-ul acela.
Sedinta aia... sincer mi se pare useless avand in vedere ca majoritatea persoanelor din staff sunt mai degraba intr-o continua concurenta sau pe bisericute, iar majoritatea playerilor (care inca nu au buletin) nu ar fi capabili sa inteleaga problemele care intervin, si cat de greu e sa le rezolvi sau cat de greu e sa mentii serverul la un nivel inalt.



Don't touch this

5 4
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 22-09-2014, 14:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Partea cu sedinta intre staff si playeri o sa aduca doar plangeri repetate intr-una si se se va lasa cu ban-uri si rahaturi.
1. datorita comunitatii
2. din cauza ca se face un changelog o data la 3 luni, din cate am auzit.

M-am bagat de cateva zile sa ajut un amic care se intoarce dupa ce n-a mai jucat de la lansarea cataclysmului(acum 10 ani) si observ ca bugurile gen se fu*** ah-ul cand dai sa vezi dupa curent bid, inca mai cade druidul prin texturi cand iese din fly form, se teleporteaza lumea pe mounturi. Sunt chestiile micute care iti dau un gust neplacut in gura jucand.

Cand jucam inainte(m-am lasat cand s-a bagat ultraxion) eram concentrat sa fac 100 de ds-uri si nu ma deranjau prea mult chestiile astea, in mare parte din cauza ca ce ofera serverul era(aproape) tot ce stiam. Insa acum venind de pe oficial, am reusit sa ajung foarte departe, in schimb aici decat s-au bagat 3 bosi...

Cata s-a bagat de cand era deja cata pe blizz din cate stiu. Acum se termina MoP, iar 5.4-ul a durat o VESNICIE, toata lumea are full progress fata de celelalte patchuri care au tinut putin, daca te uiti la un armory al unui player care a fost de la inceput vezic a ultimul patch e de peste 54 de saptamani, iar forumul e plin de topicur cu oameni care spunc a s-au saturat. Daca ei s-au saturat de un patch din mop, e clar ca oamenii de aici care stau ani de zile pe 4.3 doar, nu mai suporta sau sunt niste roboti cu 3-4 conturi de alts.

Anyways...e full DS acuma, din ce asumam cu totii, ori se va axa pe pvp ori se va sta 1-2 luni si se baha 5.0.

Mno... +pentru preturile mai mici.



Twitch
Vand wow gametime
3 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 22-09-2014, 15:13:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca s-ar baga questurile pentru toate legendarele(de la wotlk pana la 4.3 inclusiv) ar mai avea lumea ce face.Altfel mai tine o luna,intra si Madness pe farm mode si o sa vina o mega motonie pe server.Oricum greseala a fost de la inceput ca s-a sarit peste contentul unui patch,altfel s-ar fi putut lungi un an de zile cum vrea stafful fara nicio problema.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2014, 15:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Credeți-mã, nici eu nu eram adeptul offcharelor, adeptul unei clase noi, am jucat paladin de pe bc și mi-a plãcut orice buff, nerf pe care l-a primit. Mi-a plãcut sã rãmân pe comunitatea aceasta pentru cã e altceva, oferã puține chestii de duzinã fațã de ce au alte servere, dar oferã ceva esențial de care oricât ai spune cã vrei sã scapi, nu vrei: românii și înjurãturile, caterinca în fiecare searã și distracția. Restul comunitãților sunt super încuiate și super stricate. Nu cred cã s-a plâns majoritatea playerilor(când erau 3000 și ceva pe wotlk) cã erau scripturi cam tank and spank, înafarã de council și lk. Terminam un icc 25h în 15-20 de minute+RS&VOA cu ens-ul cât era în floare. Puneți-vã în locul nostru, unii cer schimbarea expansiunii, unii cer schimbarea gândirii, o nouã viziune pe care trebuie sã o afișați cât mai des, majoritatea spun acum cã patch-ul e plictisitor, dar dacã se vor adãuga câteva chestii se vor întoarce și în același timp vor veni playeri noi cu mare drag. E la alegerea staff-ului ce vrea sã fie, eu am fãcut acest topic prin care mi-am spus totate ofurile, nu am exagerat cu chestii de genul: deschideți server de wotlk, sã se întoarcã veteranii, deschideți server de pvp, deschideți ptr cu pandaria. Cel mai bine e sã ajungeți la comun de acord, sã evitați bisericuțele și sã vorbiți clar, sã ascultați opinia oricãrui membru din staff, oricãrui ofițer(cei cu cap) și guild master din fiecare guildã PVE și PVP și sã auziți clar ceea ce vor. Cã scrie x-ulescu pe forum, cã insistã cu atâtea, toate acestea sunt frustrãri. Ceea ce am scris eu nu e o frustrare, e o pãrere venitã de la un player random care a avut ceva activitate, nu am stat foarte MULT în wow, dar m-am implicat pe forum, in-game sã ajut diferite persoane, am plecat și m-am întors de atâtea ori. Sper sã primesc un rãspuns de la staff.
Sper sã nu fie închis topicul, sã mai fie lãsat la discuții, poate și vã rog sã-l faceți sticky, sã se mai discute pe aici și nu știu. Rãmâne la atitudinea voastrã.
@ Shocker : Știi cã am vorbit asearã și știi cã ți-am explicat cã am diferite probleme cu messengerul, sper sã citești când ai timp tot ce am scris aici și tot ce au rãspuns și restul și sã-ți dai o pãrere, mi-am petrecut o grãmadã de timp, cum au fãcut și alții, am bãgat și eu bani cum au bãgat și alții și m-am atașat de aceastã comunitate pentru cã e o comunitate grozavã, chit cã suntem români și ne mâncãm de cãcat, cã suferã majoritatea cã ți-ai luat mașina X și cã faci vacanțe în Tenerife sau pe unde ai fost, dar toți am rãmas aici pentru cã am apreciat ceea ce ai fãcut pentru ea, pentru noi și pentru cã ai ținut-o în picioare pânã în ziua de azi.



,,Angel Among demons"

3 2
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
allecs10

[( . Y . ) ---> <3]



Status: Offline
(since 27-11-2016 18:12)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 233, Topics: 19
Location: Onesti

Reputation: 304.7
Votes: 9

 
Post Posted: 22-09-2014, 16:52:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WotLK e un patch care te prinde...Joci ani la rand si nu te plictisesti..
Cata NU e asa. Cata dupa un an deja e monoton. Nu degeaba Cata e considerat cel mai mare fail al blizz-ului si LK cea mai mare realizare a lor, doar cu LK au intrat in Cartea Recordurilor.


Munca te elibereazã
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2014, 16:56:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

allecs10 wrote:
WotLK e un patch care te prinde...Joci ani la rand si nu te plictisesti..
Cata NU e asa. Cata dupa un an deja e monoton. Nu degeaba Cata e considerat cel mai mare fail al blizz-ului si LK cea mai mare realizare a lor, doar cu LK au intrat in Cartea Recordurilor.

De fapt cea mai mare realizare a lor a fost bc-ãrul și toate raidurile, implicit encounterele. Vã rog, nu mai intrați în alte discuții, legați-vã strict de ce am spus.



,,Angel Among demons"

0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alin100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-02-2019 16:56)
Joined: 09 Oct 2009
Posts: 146, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 401.6
Votes: 9

Post Posted: 22-09-2014, 17:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 snoppy, BC BEST!!! Dar si mop=ul e dragut.
0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 22-09-2014, 17:35:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiecare are expansionul lui preferat, daca iti place tie asta nu inseamna ca e best, e best pentru tine ca ti-ai atins peak-ul de satisfactie. Insa se stie ca wow-ul si-a atins peak-ul de playeri pe LK, iar de acolo a luat-o in jos.


Twitch
Vand wow gametime
1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 22-09-2014, 17:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca nu raman la cerinta topicului si nu vreau sa fiu impertinent doar ca vreau sa vedeti ca singura schimbare in bine a freakzului va fi cand se va baga MOP(si cu rele si cu bune, mentalitatea copiilor de pe freakz nu se va schimba, ca tot se spune ca lumea vrea Mop si pe urma o sa faca rage ca sunt buguri, sa lase plevele astea deoparte si sa nu mai fie bagate in seama), majoritatea serverelor trec la MOP cu un ptr in spate(freakzu' nici pe acesta nu-l are).

Ma uit la 10000 de "tembeli" care joaca pe servere de 5.4 unele decente altele buguite, serverele deja isi aduna playeri pt MOP.

Snoppy, toate chestiile alea propuse sunt extraordinare si intr-un final vor fi o tarana de playeri care le vor experimenta, nu acum dar in timp.


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Spin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2014 23:02)
Joined: 30 Oct 2011
Posts: 152, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 19

   
Post Posted: 22-09-2014, 17:54:13 [Bad post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

10.11.2014 mop on fritz acum puteti da 1000 LIkE-Uri
1 24
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 22-09-2014, 19:42:55 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Spin si asa te-au umpult baietii de dislike-uri -))
O.T: Cum zicea si Barnie, fiecare are expansionul lui preferat, eu m-am obisnuit cu Cata si nu mi-ar placea sa se revina la LK .
Sunt obisnuit cu spellurile si tot ce tine de clase aici . Nu e expansionul un fail , au scos altii mmorpg mult mai bune , acum WoW-ul are concurenti , WoW pierde teren si castiga alte jocuri in fata . Plus ca cei de 20-21 , care erau o data s-au lasat , si-au gasit un job , au familie etc. , nu toti mai au timp de WoW...

2 4
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2014, 22:11:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkworld81 wrote:
@Spin si asa te-au umpult baietii de dislike-uri -))
O.T: Cum zicea si Barnie, fiecare are expansionul lui preferat, eu m-am obisnuit cu Cata si nu mi-ar placea sa se revina la LK .
Sunt obisnuit cu spellurile si tot ce tine de clase aici . Nu e expansionul un fail , au scos altii mmorpg mult mai bune , acum WoW-ul are concurenti , WoW pierde teren si castiga alte jocuri in fata . Plus ca cei de 20-21 , care erau o data s-au lasat , si-au gasit un job , au familie etc. , nu toti mai au timp de WoW...

Exact, wow-ul nu mai este un hobby cum erau o datã, erau sãli pline de wow unde veneam și ne jucãm toți când eram mai mici. Sãlile au dispãrut acum, poate ați observat și voi, oamenii s-au schimbat, țara e nașpa și trebuie sã-ți câștigi pâinea, totul devine la un moment dat monoton și nu mai ai ce face. Nu vreau sã o dãm în alte discuții, vã rog frumos, pãstrați linia opiniei și mai veniți și voi cu argumente pro/contra, asta mi-au cerut majoritatea înainte sã fac topicul.
Spoiler:



,,Angel Among demons"

1 4
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2014, 22:54:15 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lumea numai joaca wow...ce ne facem ce ne facem... Yea big picture, lumea nu mai joaca wow de pe oficial, deci comparatia asta care o faceti voi cu "wotlk freakz" si "cata freakz" cade din start. E exact ca si cum ai compara "Wotlk blizz" unde s-a atins apogeul si "cata blizz" unde s-a dus totul pe pola. Degeaba va chinuiti sa gasiti "buba" de ce nu mai joaca lumea sau mai stiu eu ce "ideei inovatoare" pentru a aduce lumea pe server....pt ca nu tine de asta. Jocul s-a futut nu serverul.
Hai sa vorbim despre changelogs ca vad ca va fute grija enorm de ele....cate buguri erau pe wotlk si cate sunt acum? o ardeti toti cu " pe wotlk erau change logs la 2 sapt", ba voi ganditi??? vreti sa va zic eu o bucata din wotlk ? mage care buguia pyro sa ia cd 3sec si sa aibe instant cast, mage care buguia combustion la 10 stacks pe el( dadeai un aoe si aveai 100% crit de la combustion bug stack), pala care stacka 3 gliphs de un singur fel/ la fel si dk si orice alta clasa care se bazau pe o anumita abilitate in recount, rogues care faceau exploit de spec swaps, defapt cu toate clasele puteai face un exploit cu spec swap, bleesing exploits, buffuri peste buffuri stackabile la infinit te durea capul frate... alea erau buguri majore, de aia aveai change log la saptamana in **** mea, ca erau 10000 de chestii MAJORE de reparat, nu ca acum vine un gladiator de pe arena tournament( unde kkt e server scriptat specific pvp) si isi ia o bataie in arena si drept scuza cauta cel mai mic rahatel de bug posibil si vine pe forum GM RATATI SERVER DE KKT NU FACETI NIMIC UITE AICI BUG MAJOR GAME BREAKING FUTE TOT JOCUL, nu fratioare jocul e futut de la sine de la patch, dar asta e alta mancare. Deci inainte sa vorbi de " change logs saptamanale" ganditi-va ce buguri erau atunci si ce sunt acum, pai nu visati voi pe wotlk sa aveti atatea buguri reparate la ora actuala.

3 4
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amore

[Creep]



Status: Offline
(since 31-07-2015 03:29)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 698, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: -3.3
Votes: 16

 
Post Posted: 22-09-2014, 23:42:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
darkworld81 wrote:
@Spin si asa te-au umpult baietii de dislike-uri -))
O.T: Cum zicea si Barnie, fiecare are expansionul lui preferat, eu m-am obisnuit cu Cata si nu mi-ar placea sa se revina la LK .
Sunt obisnuit cu spellurile si tot ce tine de clase aici . Nu e expansionul un fail , au scos altii mmorpg mult mai bune , acum WoW-ul are concurenti , WoW pierde teren si castiga alte jocuri in fata . Plus ca cei de 20-21 , care erau o data s-au lasat , si-au gasit un job , au familie etc. , nu toti mai au timp de WoW...

Exact, wow-ul nu mai este un hobby cum erau o datã, erau sãli pline de wow unde veneam și ne jucãm toți când eram mai mici. Sãlile au dispãrut acum, poate ați observat și voi, oamenii s-au schimbat, țara e nașpa și trebuie sã-ți câștigi pâinea, totul devine la un moment dat monoton și nu mai ai ce face. Nu vreau sã o dãm în alte discuții, vã rog frumos, pãstrați linia opiniei și mai veniți și voi cu argumente pro/contra, asta mi-au cerut majoritatea înainte sã fac topicul.
Spoiler:


de fapt tara e mai ''bine'' ca niciodata,avansam treptat cu fiecare an,painea a trebuit castigata de cand existam,si ce daca au disparut salile?nu mai fac profit ca din ce in ce mai multi oameni au pc si net acasa,doar prin zona mea am prins sa vad 6 sali inchise

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 23-09-2014, 01:28:12 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Lumea numai joaca wow...ce ne facem ce ne facem... Yea big picture, lumea nu mai joaca wow de pe oficial, deci comparatia asta care o faceti voi cu "wotlk freakz" si "cata freakz" cade din start. E exact ca si cum ai compara "Wotlk blizz" unde s-a atins apogeul si "cata blizz" unde s-a dus totul pe pola. Degeaba va chinuiti sa gasiti "buba" de ce nu mai joaca lumea sau mai stiu eu ce "ideei inovatoare" pentru a aduce lumea pe server....pt ca nu tine de asta. Jocul s-a futut nu serverul.
Hai sa vorbim despre changelogs ca vad ca va fute grija enorm de ele....cate buguri erau pe wotlk si cate sunt acum? o ardeti toti cu " pe wotlk erau change logs la 2 sapt", ba voi ganditi??? vreti sa va zic eu o bucata din wotlk ? mage care buguia pyro sa ia cd 3sec si sa aibe instant cast, mage care buguia combustion la 10 stacks pe el( dadeai un aoe si aveai 100% crit de la combustion bug stack), pala care stacka 3 gliphs de un singur fel/ la fel si dk si orice alta clasa care se bazau pe o anumita abilitate in recount, rogues care faceau exploit de spec swaps, defapt cu toate clasele puteai face un exploit cu spec swap, bleesing exploits, buffuri peste buffuri stackabile la infinit te durea capul frate... alea erau buguri majore, de aia aveai change log la saptamana in **** mea, ca erau 10000 de chestii MAJORE de reparat, nu ca acum vine un gladiator de pe arena tournament( unde kkt e server scriptat specific pvp) si isi ia o bataie in arena si drept scuza cauta cel mai mic rahatel de bug posibil si vine pe forum GM RATATI SERVER DE KKT NU FACETI NIMIC UITE AICI BUG MAJOR GAME BREAKING FUTE TOT JOCUL, nu fratioare jocul e futut de la sine de la patch, dar asta e alta mancare. Deci inainte sa vorbi de " change logs saptamanale" ganditi-va ce buguri erau atunci si ce sunt acum, pai nu visati voi pe wotlk sa aveti atatea buguri reparate la ora actuala.

Esti prost gramada.


Daca chiar credeti ca o sa castigati playeri reparand armory, sau postand clipuri pe youtube cu toate raidurile care merg, sunteti mai prosti ca asta de deasupra.

Freakz avea 5k playeri pe wotlk din cauza ca :
-a fost promovat pvp-ul (oamenii chiar veneau de pe ro-wow sau alte servere ca sa faca pe serveru asta arene, pentru ca spre deosebire de ***** asta de expansion, pe wotlk chiar era concurenta, fiecara clasa avea eroii ei, fiecare ne chinuiam sa fim cei mai buni si sa ii batem pe ceilalti, acuma ai cel mult 1 team pe zi la 3v3); asta ne duce la : eventuri (GM-ii isi dadeau interesu sa distreze populatia, se faceau foarte des eventuri 1v1, 2v2, w/e, ba chiar si best of class, pe langa asta pve events. nu cred ca s'a tinut pasul la fel in cata). Asta duce la drama, tot forumul asta era o drama, nu aveai cum sa nu iubesti tot flame-ul de pe forumul asta in ceea ce privea pvp-ul, feude intre X si Y, oamenii chiar daca aveau gear full gear, faceau arene doar ca sa demonstreze ca's mai buni ca ceilalti. Au fost si cazuri in care anumite persoane dadeau sute de duele si erau cate 100 de oameni stransi sa se uite la aia cum se injura si se bat. Ca sa intelegeti ce vreau sa zic: SERVERU ERA VIU. Serveru' acuma e MORT. Pot sa enumar vreo 50 de playeri care dupa cateva luni de cataclysm s'au lasat dracu de serveru asta. FIecare dintre aia cu inca 20 de prieteni de ai lor. Vreti sa va mintiti ca "omg oamenii au familiile lor si isi castiga painea"? Sunteti prosti, oamenii joaca ori pe alte servere, ori joaca LoL, ori Starcraft, ori alte jocuri, pentru ca serveru asta a ajuns de *****. Nu din cauza ca au imbatranit. DIn cauza ca e serveru de *****. lumea facea filme PvP, filme care ajungeau pe warcraftmovies, youtube si faceau reclama la server, nu zic ca au adus cacalau de playeri, dar nu cred ca au facut nici rau. Pe LK, dupa implementarea sezoanelor, numarul de teamuri in que la 3v3 era nu cu mult mai mic decat numarul de teamuri in que la 2v2 pe cataclysm.
La competitia care era oamenii se straduiau sa faca PvE trinkets, T10, tot ce puteau pentru ca avea mai multe sanse la top 3/eventuri/**** mea. Acuma belesc ****.


Wotlk a fost the shit.Mai ales pe serveru' asta. Playerii chiar aveau idei bune in ceea ce privea imbunatatirea serverului. Si toti aia care au avut idei bune, rand pe rand au plecat, si'au bagat ****. Scuzati limbajul si negativitatea, dar pana bagati MoP o sa mai pierdeti vreo cateva sute, si pana o sa ajunga MoP stabil probabil o sa ajungeti sa mai aveti 1k-1.5k playeri.


Si sincer pana si PvE-ul era mai fun pe LK (probabil din cauza ca lista de online friends era plina, nu goala ca acum; si din cauza ca mergeau instantele ofc)

Concluzia: Odata ce au plecat toti cei care tineau pvp-ul in viata, serveru' asta a devenit un pve-fest. La un moment dat toata lumea se plictiseste de facut caractere si de facut acelasi ***** de gear din aceleasi dungeonuri si din aceleasi raiduri. Si pana bagati MoP mai multi o sa se plictiseasca si mai multi o sa emigreze.


Cat despre solutie, fiecare cu parerea lui, nu poti sa stergi tot si sa faci un realm de LK/BC fara sa iti sara toti in cap, asa ca voi stiti, ca plm "vremea LK-ului a trecut", da 4.3 u a durat cat wotlk pe freakz si hysteria la un loc.

doar opinia mea, Drain.

9 2
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 25 September 2014 12:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 28-04-2024, 23:08:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x