User
Pass
2FA
 
 

O simplã opinie despre comunitatea și serverul de wow
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message24501
Quatrozilla

[Web Dev]



Status: Offline
(since 09-09-2018 19:06)
Joined: 08 May 2013
Posts: 919, Topics: 22
Location: Transilvania

Reputation: 157
Votes: 22

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2014, 09:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Lumea numai joaca wow...ce ne facem ce ne facem... Yea big picture, lumea nu mai joaca wow de pe oficial, deci comparatia asta care o faceti voi cu "wotlk freakz" si "cata freakz" cade din start. E exact ca si cum ai compara "Wotlk blizz" unde s-a atins apogeul si "cata blizz" unde s-a dus totul pe pola. Degeaba va chinuiti sa gasiti "buba" de ce nu mai joaca lumea sau mai stiu eu ce "ideei inovatoare" pentru a aduce lumea pe server....pt ca nu tine de asta. Jocul s-a futut nu serverul.
Hai sa vorbim despre changelogs ca vad ca va fute grija enorm de ele....cate buguri erau pe wotlk si cate sunt acum? o ardeti toti cu " pe wotlk erau change logs la 2 sapt", ba voi ganditi??? vreti sa va zic eu o bucata din wotlk ? mage care buguia pyro sa ia cd 3sec si sa aibe instant cast, mage care buguia combustion la 10 stacks pe el( dadeai un aoe si aveai 100% crit de la combustion bug stack), pala care stacka 3 gliphs de un singur fel/ la fel si dk si orice alta clasa care se bazau pe o anumita abilitate in recount, rogues care faceau exploit de spec swaps, defapt cu toate clasele puteai face un exploit cu spec swap, bleesing exploits, buffuri peste buffuri stackabile la infinit te durea capul frate... alea erau buguri majore, de aia aveai change log la saptamana in **** mea, ca erau 10000 de chestii MAJORE de reparat, nu ca acum vine un gladiator de pe arena tournament( unde kkt e server scriptat specific pvp) si isi ia o bataie in arena si drept scuza cauta cel mai mic rahatel de bug posibil si vine pe forum GM RATATI SERVER DE KKT NU FACETI NIMIC UITE AICI BUG MAJOR GAME BREAKING FUTE TOT JOCUL, nu fratioare jocul e futut de la sine de la patch, dar asta e alta mancare. Deci inainte sa vorbi de " change logs saptamanale" ganditi-va ce buguri erau atunci si ce sunt acum, pai nu visati voi pe wotlk sa aveti atatea buguri reparate la ora actuala.


Stim sa cititm si noi news de pe forumul de la Blizzard si da wow-ul si-a pierdut multi oameni cand s-a bagat Cataclysm, dar nu cred ca asta e problema de ce Freakzu "moare".

Pe 4.0.6 erau 1 tona de playeri, chiar eu cu guilda in care eram pe atunci ne-am mutat pe Evolution din cauza ca Genesis era suprapopulat (lag & stateai in que), au fost destui si pe 4.3.4, iar diferenta dintre 4.0.6 si 4.3.4 a fost, era interesul mult mai mare pe 4.0.6 se faceau o groaza de evente pvp gen "Best Class", "1v1", "3v3" la care imi facea placere sa ma uit si sa discut despre meciuri pe /gchat, si asta vine de la un non pvp player O_o.

Nu sunt singurul care va zice asta si nici ultimul, numarul playerilor o sa tot scada pana e MoP live pe freakz, dar nu va ganditi ca "Fratilor gata am bagat MoP, o sa infloreasca iar serverul" atat timp cat o sa fie ca inceputul de Cataclysm pe Freakz adica (2 trashuri care sa le farmezi pana iti vine rau, etc) nu e nimic fun in asta! Nu-ti face placere deloc sa iti pierzi timpu in acest fel si o zic din postura unui player care nu isi pierde timpu sa farmeze gold, ca doar asta poti scoate din ce am zis mai sus sau sa-ti farmezi iteme pe alte 10 chare, altceva ce n-am sa fac.

Da stiu, "Fraieru' asta e doar 1, nu-l bagam in seama", credeti-ma ca mai sunt o gramada ce urasc sa farmeze gold/ iteme pt off-chare sau sa faca achivs points.

Acum ca tot vine MoP-ul pe Freakz in curand ar fi frumos sa fie si 1-2 bg-uri, 1-2 dungeons, 1-2 arene in primele zile ale MoP-ului pe Freakz, iar dupa ce serverul e stabil + preturi scazute la donatii + spam de events, cuz ii exact ca rotatia la Warrior daca nu spamezi Colossus Smash la Cd (la debuff) ti se f*te tot dps-ul - --> daca nu spamati chestii ce tin oamenii interesati de server si tineti aceeasi rutina timp indelungat NORMAL ca playerii se plictisesc...



https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 23-09-2014, 11:03:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blameftw wrote:

Defapt freakz a avut playerii aia din cauza ca *** rowow ultimate si mai stiu eu ce server romanesc de 300 playeri on au fost inghitite de el, nu pentru ca au "promovat" ei pvpul sau pveul, ai facut prost in stanga si dreapta, dar tu esti singurul prost. Normal ca freakz pierde playeri cand concurenta lor acum e molten, iar pe wotlk erau niste servere cu populatia de 3 ori mai mica. Si da unu din factori nu e doar serverul ci si expansionul care dupa 2 luni de gameplay te face sa te lasi de joc.
Am jucat si pe rowow si pe *** si aveau scripts in pve mai bune ca freakz la fel si la clase pvpul mergea mai cursiv, dar deja acolo daca te certai cu 5 persoane nu mai aveai cu cine sa joci, erau 2 guilde pve, iar pvp stateai 3 ore bg que ca nu intra h sau A dupa caz, si normal ca alegeai sa vi pe freakz de la un marogar lady deathbringer 90% working script pe serverele de mai sus, la un la tank and spank server doar pt ca avea 1k+ playeri.



si pe Wotlk era Molten. Si nimanui nu ii pasa, pentru ca era mult mai fun freakz. zici ca's prost, ca n'am dreptate, dar daca veneai in plm de pe ro-wow, ultimate sau mai stiu eu unde, fiind un pvp-er si gaseai arenele in stadiul in care sunt acuma pe catacaclysm, nu cred ca iti era tot una. Si LOL @ scripturile voastre care mergeau pe ro-wow si pe ultimate. Practic din ce scrii tu ro-wow si ultimate erau cele mai bune servere, ma mir de ce nu aveau playeri tho (ca eu sunt prost si scriu prostii; hint: motivul e in postul meu de mai sus).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2014, 11:30:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adevãrat, mergea prea bine ultimate-u ești nebun, nu îmi mergea un seal cum trebuie și paladinul era leșinat, noroc de Crithappensz cã îi bãtea pe toți cu Delos prot sau holy.
Nu mai cãuta sã o faci pe inteligentul, ne-ai fãcut pe toți proști pentru cã te crezi superior și ești de fapt un simplu puști, îți dau 32948239 de motive pentru care cataclysm-ul de azi e superior fațã de ce era wotlk-ul pe freakz. Cã nu e aceași activitate cu eventurile și ce ai mai zis tu acolo e adevãrat. Scripturile erau tank&spank, nu trecea nimeni de profesor dacã era scriptat, iar raidurile cu globalul nu treceau sigur de marrowgar. RS-ul îl fãcea oricine, dacã era scriptat cum trebuie, îl fãceau de abia douã guilde. Wotlk-ul a fost frumos datoritã poveștii și datoritã lk-ului, nu o mai tot înflori. Erau o grãmadã de exploituri și bug-uri, lumea juca de fun pentru cã descopereai câte ceva nou în fiecare zi. Dacã stau sã mã gândesc, cât a fost cataclysm-ul de abia așteptam sã bage câte un boss și nici nu mã așteptam sã ajungem cu DS-ul aproape full scriptat(mai trebuie mod pe h).
Sunt prost cã am zis de chestia cu sãlile închise? Pãi amice, dacã nu erau sãlile, lumea nu se apuca de CS, de DotA, de L2 și implicit WoW. O datã cu sãlile închise, activitatea a scãzut, știu cã eram în Forte rânduri pline de jucãtori de pe freakz și retail și ne certam într-una. N-ai auzit de probleme cu banii? Oh, stai, ai mentalitatea aia cã poți scoate bani din droguri, vândut de telefoane și trãiești bine, trãiești pânã ți-o iei, nu toți își permit sã mai stea degeaba, dacã tu trãiești pe banii lui mamii și tatii, îmi pare rãu sã te anunț dar unii mai și muncim, învãțãm și ne scoatem berea, pâinea pentru noi și ciocolata pentru prietenã. Înainte nu jucai și altceva decât WoW? Te minți singur. Nu prea mai existã competiție, de când s-au ridicat servere strict pvp, majoritate playerilor buni au plecat acolo pentru cã se fac eventuri peste eventuri. Se mai întorc doi sau trei glads wannabe care fac scandal când își iau o bãtaie pe aici și sunt ceva de genul: PE ATR AȘA MERGE SPELLUL ACELA, PE ATR SE FACE AIA, VOI DE CE NU FACEȚI? Puțini dintre voi știți cã toate spec-urile acolo sunt boostate pentru a fi totul competitiv, niciodatã n-ai sã poți face asta pe un server unde 85% din server face și PVE.
Ultimate-ul avea scripturi ok, era pãcat de staff pentru cã fãceau mânãrii, nu zic cã eu n-am fãcut cu ei și mã boostau prin encountere unde nu putea intra nimeni și n-aveam o grãmadã de add-uri fãrã donații, știam orice exploit acolo. N-aveau jucãtori pentru cã aveau un staff incompetent, intra Alexandru, greșea ceva în DB, pușca ceva și fugea departe fãrã sã se mai întoarcã și restul nu știau ce sã facã, singura soluție era wipe-ul.(sã nu zic de flood-uri și când a fost spart serverul de atâtea ori, când fãceam mișto cu Vladymirov pe skype pe la 1-2 dimineața, era totul liniște și-i spuneam:Bãi vlady, știi vorba aia, sunteți cam proști așa și cam freakz e baza, îl apucau spumele instant). Dacã n-ai jucat de când era BC pe ultimate, nu te mai pronunța despre comunitãți moarte.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 23-09-2014, 11:51:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Adevãrat, mergea prea bine ultimate-u ești nebun, nu îmi mergea un seal cum trebuie și paladinul era leșinat, noroc de Crithappensz cã îi bãtea pe toți cu Delos prot sau holy.
Nu mai cãuta sã o faci pe inteligentul, ne-ai fãcut pe toți proști pentru cã te crezi superior și ești de fapt un simplu puști, îți dau 32948239 de motive pentru care cataclysm-ul de azi e superior fațã de ce era wotlk-ul pe freakz. Cã nu e aceași activitate cu eventurile și ce ai mai zis tu acolo e adevãrat. Scripturile erau tank&spank, nu trecea nimeni de profesor dacã era scriptat, iar raidurile cu globalul nu treceau sigur de marrowgar. RS-ul îl fãcea oricine, dacã era scriptat cum trebuie, îl fãceau de abia douã guilde. Wotlk-ul a fost frumos datoritã poveștii și datoritã lk-ului, nu o mai tot înflori. Erau o grãmadã de exploituri și bug-uri, lumea juca de fun pentru cã descopereai câte ceva nou în fiecare zi. Dacã stau sã mã gândesc, cât a fost cataclysm-ul de abia așteptam sã bage câte un boss și nici nu mã așteptam sã ajungem cu DS-ul aproape full scriptat(mai trebuie mod pe h).
Sunt prost cã am zis de chestia cu sãlile închise? Pãi amice, dacã nu erau sãlile, lumea nu se apuca de CS, de DotA, de L2 și implicit WoW. O datã cu sãlile închise, activitatea a scãzut, știu cã eram în Forte rânduri pline de jucãtori de pe freakz și retail și ne certam într-una. N-ai auzit de probleme cu banii? Oh, stai, ai mentalitatea aia cã poți scoate bani din droguri, vândut de telefoane și trãiești bine, trãiești pânã ți-o iei, nu toți își permit sã mai stea degeaba, dacã tu trãiești pe banii lui mamii și tatii, îmi pare rãu sã te anunț dar unii mai și muncim, învãțãm și ne scoatem berea, pâinea pentru noi și ciocolata pentru prietenã. Înainte nu jucai și altceva decât WoW? Te minți singur. Nu prea mai existã competiție, de când s-au ridicat servere strict pvp, majoritate playerilor buni au plecat acolo pentru cã se fac eventuri peste eventuri. Se mai întorc doi sau trei glads wannabe care fac scandal când își iau o bãtaie pe aici și sunt ceva de genul: PE ATR AȘA MERGE SPELLUL ACELA, PE ATR SE FACE AIA, VOI DE CE NU FACEȚI? Puțini dintre voi știți cã toate spec-urile acolo sunt boostate pentru a fi totul competitiv, niciodatã n-ai sã poți face asta pe un server unde 85% din server face și PVE.


Coae, ai probleme, confuzi posturile.
Prost direct l'am facut doar pe ala de mai sus, ca asta e, e prost.
Dar daca tu consideri ca armory o sa iti sporeasca numar de playeri, da, te consider prost. Nimanui nu ii pasa de armory. Bine, probabil catorva playeri, plm ai dreptate, eu sunt ala prost.
Ai zis ca imi dai 329k motive pentru care cataclysm-ul de azi e superior. Pana acuma tot ce vad e "omg lk tank and spank, omg". "Wotlk-ul a fost frumos datoritã poveștii și datoritã lk-ului". Surpriza, freakz era fun cu mult inainte sa se bage LK-ul, si nu, nu stiu cata lume intra sa se masturbeze la lore-ul descoperit in instantele alea "de ***** si tank n spank scriptate geapula" (cum zici tu).
N'am zis nimic de nostalgia ta cu salile, nu te'am facut prost pentru aia, din contra, postul tau chiar mi'a placut, dar in ultimul post pur si simplu nu ai dreptate.
Ah si **** mea, repet, sunt playeri care au 2 joburi, si inca joaca pe freakz, ii vezi on, si sunt alti playeri cacalau, care nu au decat facultate si nu joaca pe server ca e de *****. COntinua sa iti zici ca e criza de vina, whatever makes you sleep better.
Serverele strict pvp existau cu mult inainte de wotlk freakz, asta e doar alt ***** de scuza care o cauti tu. Fac eventuri peste eventuri? Tocmai ca asta se intampla pe freakz, da SE INTAMPLA. Nu infloresc nimic, daca tot ce am zis io acolo ti se pare inflorit, inseamna ca am jucat pe servere diferite, sau probabil nu faceai nimic altceva decat ceea ce faci si astazi pe cataclysm. Aceleasi dungeons aceleasi raiduri pe aceleasi caractere de 10 ori pe saptamana. Asta ar explica probabil de ce iti place.

3 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 23-09-2014, 12:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ai un armory vai steaua lui, care e de wotlk, nu merg 'nspe mii de chestii si-ti prinzi urechile in el, doar gandeste-te ce imagine de kitch aduce serverului. Un motiv si asta.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2014, 12:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dacã ai zis cã ți-au plãcut posturile anterioare înseamnã cã ai citit și cã am încercat fiecare comunitate în parte, de la toxic wow, x-wow, ultimate, hysteria, ascension, molten pânã la monster ȘI DA AM JUCAT PE MONSTER, nu puteam sã înțeleg cum erau atât de mulți, atât de mulți jucãtori, mi se pãrea totul penibil, parcã jucam metin la un moment dat, pentru playerii vechi sã caute și sã se uite la fiecare encounter al lor în Dragon Soul și sã vã întrebați și voi cum au ei 3000/4000 de playeri. Serverele strict pvp de wotlk pe vremea în care activa și freakz-ul erau slave, erau oameni incompetenți și nu știau cum sã strângã jucãtori, au avut noroc de oameni ca hydra și alții care au venit acolo și au jucat pentru cã era instant 80 și nu trebuia sã te chinui sã crești, au fãcut stream-uri cu oameni cunoscuți de pe retail care le comenta lor eventurile, de aia s-au dus majoritatea acolo. Cât timp era freakz-ul în picioare și mai pica din când în când, ATR era o portițã sã nu te plictisești și sã faci PvP. Nu stau sã intru în detalii, patch-ul pe care-l avem acum, e cu mult mai scriptat fațã de ce era pe wotlk, adicã s-a depus o muncã la fiecare script în parte și s-a vãzut, s-au implementat chestii de care molten-ul nici acum nu beneficiazã, mã refer la mechanicile jocului, nu la custom stuff etc. Dacã era o altã versiune și terrain-ul nu era atât de prost și nu existau probleme de loss&path finding, eram mai mulți aici acum.
Restul comunitãților beneficiazã de reclamã. Uitã-te la asta, asta e reclamã.



,,Angel Among demons"



Last edited by Snoppy on 23-09-2014, 12:17:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bizo

[Stalker]



Status: Offline
(since 16-11-2022 21:48)
Joined: 05 Jun 2010
Posts: 230, Topics: 31
Location: Bucuresti

Reputation: 584.6
Votes: 16

 
Post Posted: 23-09-2014, 12:07:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lui vlady nu-i placea ideea ca ramane fara bani de pizza florina (din donatii ofc). -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2014, 12:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bizo, noi(ens-ul) ce ne ținea pe server? Ești un player vechi la fel ca și mine, chiar te rog sã-ți zici pãrerea. -


,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 23-09-2014, 12:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Dacã ai zis cã ți-au plãcut posturile anterioare înseamnã cã ai citit și cã am încercat fiecare comunitate în parte, de la toxic wow, x-wow, ultimate, hysteria, ascension, molten pânã la monster ȘI DA AM JUCAT PE MONSTER, nu puteam sã înțeleg cum erau atât de mulți, atât de mulți jucãtori, mi se pãrea totul penibil, parcã jucam metin la un moment dat, pentru playerii vechi sã caute și sã se uite la fiecare encounter al lor în Dragon Soul și sã vã întrebați și voi cum ei 3000/4000 de playeri. Serverele strict pvp de wotlk pe vremea în care activa și freakz-ul erau slave, erau oameni incompetenți și nu știau cum sã strângã jucãtori, au avut noroc de oameni ca hydra și alții care au venit acolo și au jucat pentru cã era instant 80 și nu trebuia sã te chinui sã crești, au fãcut stream-uri cu oameni cunoscuți de pe retail care le comenta lor eventurile, de aia s-au dus majoritatea acolo. Cât timp era freakz-ul în picioare și mai pica din când în când, ATR era o portițã sã nu te plictisești și sã faci PvP. Nu stau sã intru în detalii, patch-ul pe care-l avem acum, e cu mult mai scriptat fațã de ce era pe wotlk, adicã s-a depus o muncã la fiecare script în parte și s-a vãzut, s-au implementat chestii de care molten-ul nici acum nu beneficiazã, mã refer la mechanicile jocului, nu la custom stuff etc. Dacã era o altã versiune și terrain-ul nu era atât de prost și nu existau probleme de loss&path finding, eram mai mulți aici acum.
Restul comunitãților beneficiazã de reclamã. Uitã-te la asta, asta e reclamã.


Ai prea multa dreptate si ii doare, dar daca rezolvi o parte din chestiile astea, nu cred ca vin peste noapte 1000 de playeri, doar in timp sa-i mai castigi pe ce-i ce se apuca de joc. La patch nou sigur vor migra dintr-o parte in alta.

Faza cu Monster. Si eu am incercat, m-a furat reclama, m-au furat videos cu bossi. E cel mai frustrant sa vezi ca bossilor LE LIPSESC abilitati, faze din scripts, tank-ul nu are nevoie de heal, iti merg 90% din exploit-urile reparate pe freakz, class fixes arata mai mult a PTR server. Cand vezi ceva frumos (doar frumos) facut, reclama, aranjat, te atrage. Unul care nu stie cum trebuie sa functioneze bine ceva sau nu-i place estetica, pleaca. Playerii noi trag spre ceva bine prezentat (e logic), playerii cu experienta trag spre calitate content-ului in care activeaza and so on.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT




Last edited by pms on 23-09-2014, 12:12:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bizo

[Stalker]



Status: Offline
(since 16-11-2022 21:48)
Joined: 05 Jun 2010
Posts: 230, Topics: 31
Location: Bucuresti

Reputation: 584.6
Votes: 16

 
Post Posted: 23-09-2014, 12:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda si atat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 23-09-2014, 12:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

snoppy wrote:
blablablal blablal blablabla


vrei reviewuri?despre?despre faptul ca freakz in 3 ani de Cata au terminat de scriptat un singur raid si nici ala inca full released? ca baga jumatate de content?ca ccurile se duc in pereti si playerii in arena ies fara motiv din cc?ca fac turnee de 10$ locul 1 iar altii fac de 5k?ca rdf a fost scriptat acum 2 luni si cu 6 luni inainte de mop?ca 90% din server au iteme donate?

vrei advertising?sincer tu ce ai pune intr-un advertising despre freakz?

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hareszerk.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2014 20:17)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 38, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -87.9
Votes: 7

Post Posted: 23-09-2014, 12:20:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati avut 3 realm-uri care mergeau - 2 inchise . a mai ramas 1 de cata . si nu sunteti in stare sa ne bagati un realm de LK !-) sa ne jucam si noi . pariez ca vin peste 1k + - !


FAC LEGEA . 3010 RATING . FIRST 3K ROMANIA.

3 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 23-09-2014, 12:21:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=eXkKspRCAq4:

.be 0:43 spell reflect bugged xD

Io nu neg, s'a depus munca in DS, doar ca majoritatea playerilor care au plecat nu aveau PvE-ul pe primul loc in agenda, si pathing-ul si los-ul afecteaza si pvp-ul in egala masura.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 23-09-2014, 12:21:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hareszerk. wrote:
Ati avut 3 realm-uri care mergeau - 2 inchise . a mai ramas 1 de cata . si nu sunteti in stare sa ne bagati un realm de LK !-) sa ne jucam si noi . pariez ca vin peste 1k + - !


FAC LEGEA . 3010 RATING . FIRST 3K ROMANIA.


Esti mai mult decat off-topic.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2014, 12:22:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nazzgull wrote:
snoppy wrote:
blablablal blablal blablabla


vrei reviewuri?despre?despre faptul ca freakz in 3 ani de Cata au terminat de scriptat un singur raid si nici ala inca full released? ca baga jumatate de content?ca ccurile se duc in pereti si playerii in arena ies fara motiv din cc?ca fac turnee de 10$ locul 1 iar altii fac de 5k?ca rdf a fost scriptat acum 2 luni si cu 6 luni inainte de mop?ca 90% din server au iteme donate?

vrei advertising?sincer tu ce ai pune intr-un advertising despre freakz?

Ceea ce ar trebui sã vândã serverul, aș pune ceea ce are, dungeons-urile actuale, raiduri bg-uri, arenele, imagini&videouri din events, prezentare generalã a site-ului, ce conține site-ul, cã are(doar dacã s-ar schimba) armory. Da, sunt importante și chestiile acestea, tu vroiai sã se repare rdf doar pentru ET?
O singurã comunitate are cele mai imposibil de perfect scriptate chestii, dar au și o grãmadã de developeri, problema lor e cã nu știu cum sã cheme/fure oameni din alte comunitãți, chiar dacã au site-ul tun, armory și multe, foarte multe chestii.



,,Angel Among demons"

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 25 September 2014 12:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 28-04-2024, 21:04:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x