User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168216
CrazyBlonde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2013 20:25)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 64.8
Votes: 2

 
Post Posted: 20-02-2013, 17:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Norbi.
2. Varsta: 17 ani.
3. Localitate: Oradea.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:5-8 ore pe zi.
4. Clasa: Shaman.
5. Main Spec/OFF spec: Resto, momentan doar unul nu de mult m-am mutat la hoarda.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mistiquee
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/wtdtn6/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Am jucat mult timp Fmage si inca joc, m-am gandit ca ar fi buna o schimbare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: In principiu Tidal waves up, healing waves e bun consuma putina mana folosit cel mai des, chain heal aoe, great healing wave cand ia raidul crituri mari(tidal waves need to be up), joc la mastery peste haste care mi se pare cam low in momentul de fata il tin la 950.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc de pe LK pe mage, am facut totul inafara de LK, cataclysm full tot pe mage 25hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Momentan la alianta sunt in Wee Pee in Moonwells sunt de mai bine de 2 ani.
12. Detalii PC: I3 3.20ghz, 4gb ram, Nvidia gt420 256bit, 2gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Dupa cum spuneam recent m-am mutat la hoarda si vreau sa ma stabilesc intr-o guilda capabila.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt in clasa a 11-a timpul liber il petrec de obicei pe wow,hobby sala.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Dupa cum spuneam imi caut o guilda buna iar daca o gasesc ma acomodez si ma simt bine as dori sa ma mut definitiv la H si cu Mage-ul pe care il detin.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 20-02-2013, 19:41:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrazyBlonde wrote:
1. Nume IRL: Norbi.
2. Varsta: 17 ani.
3. Localitate: Oradea.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:5-8 ore pe zi.
4. Clasa: Shaman.
5. Main Spec/OFF spec: Resto, momentan doar unul nu de mult m-am mutat la hoarda.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mistiquee
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/wtdtn6/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Am jucat mult timp Fmage si inca joc, m-am gandit ca ar fi buna o schimbare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: In principiu Tidal waves up, healing waves e bun consuma putina mana folosit cel mai des, chain heal aoe, great healing wave cand ia raidul crituri mari(tidal waves need to be up), joc la mastery peste haste care mi se pare cam low in momentul de fata il tin la 950.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc de pe LK pe mage, am facut totul inafara de LK, cataclysm full tot pe mage 25hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Momentan la alianta sunt in Wee Pee in Moonwells sunt de mai bine de 2 ani.
12. Detalii PC: I3 3.20ghz, 4gb ram, Nvidia gt420 256bit, 2gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Dupa cum spuneam recent m-am mutat la hoarda si vreau sa ma stabilesc intr-o guilda capabila.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt in clasa a 11-a timpul liber il petrec de obicei pe wow,hobby sala.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Dupa cum spuneam imi caut o guilda buna iar daca o gasesc ma acomodez si ma simt bine as dori sa ma mut definitiv la H si cu Mage-ul pe care il detin.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-




Momentan nu mai recrutam Resto Shaman.in caz ca va fi nevoie,voi lua legatura cu tine.
Multumesc de aplicatie,o seara placuta!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreyutz1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2019 15:58)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 80, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 45.6
Votes: 11

 
Post Posted: 25-02-2013, 15:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Drd
2. Varsta: 18
3. Localitate: Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-7 ore zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Main Feral / Tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drd
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Prima oara cand am inceput sa joc pe Druid am jucat Balance si am vrut sa incerc ceva nou si am inceput sa joc feral.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand conteaza sa iti sti rotatia eu de exemplu Folosesc Mangle>Rake>Rip>Faerie Fire apoi incep cu Shred imi fac combo cu Rake pentru a activa si Savage Roar pentru un dps decent pe scrut. In ce consta gear pentru Feral este important agilyti , masteri , critical , mastery si haste de ce haste ? pentru a creste Energia mai rapid. Ca si sockete folosesc Agility si Agilyty+Hit rating.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat prima si prima oara de wow de pe TBC am evoluat pe WOTLK si am aflat de Freakz am jucat un timp dar am facut si pauza un an cat a fost 4.0.6 nu am jucat m-am reapucat pe la sfarsitul patchului 4.0.6 mai exact cu 2 saptamani.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Luxx,The Betrayers,Elgg dc l-eam parasit ? Nu m-am putut acomoda cu toti membri din guilda...
12. Detalii PC: 4 GB Ram, 2 Ghz dual core, 2 gb placa video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Doresc o guilda capabila care stie ce vrea si poate !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt deocamdata elev in cls a-XII a 50% din timp il petrec in fata pc-ului si sa invat pentru BAC.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 25-02-2013, 15:43:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreyutz1 wrote:
1. Nume IRL: Drd
2. Varsta: 18
3. Localitate: Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-7 ore zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Main Feral / Tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drd
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Prima oara cand am inceput sa joc pe Druid am jucat Balance si am vrut sa incerc ceva nou si am inceput sa joc feral.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand conteaza sa iti sti rotatia eu de exemplu Folosesc Mangle>Rake>Rip>Faerie Fire apoi incep cu Shred imi fac combo cu Rake pentru a activa si Savage Roar pentru un dps decent pe scrut. In ce consta gear pentru Feral este important agilyti , masteri , critical , mastery si haste de ce haste ? pentru a creste Energia mai rapid. Ca si sockete folosesc Agility si Agilyty+Hit rating.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat prima si prima oara de wow de pe TBC am evoluat pe WOTLK si am aflat de Freakz am jucat un timp dar am facut si pauza un an cat a fost 4.0.6 nu am jucat m-am reapucat pe la sfarsitul patchului 4.0.6 mai exact cu 2 saptamani.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Luxx,The Betrayers,Elgg dc l-eam parasit ? Nu m-am putut acomoda cu toti membri din guilda...
12. Detalii PC: 4 GB Ram, 2 Ghz dual core, 2 gb placa video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Doresc o guilda capabila care stie ce vrea si poate !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt deocamdata elev in cls a-XII a 50% din timp il petrec in fata pc-ului si sa invat pentru BAC.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



Momentan recrutari inchise la druizi (toate specurile).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bufony

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 07:21)
Joined: 24 Feb 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-03-2013, 19:49:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: stefan
2. Varsta: 17
3. Localitate: brasov.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara si wee-kend
5. Main Spec/OFF spec: dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Najin
7. Screenshot cu Interfata: http://img43.imageshack.us/img43/5282/wowscrnshot030213192301.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ma atrage mai mult rogue.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).la rouge e foarte important rotatia si poison.Rotatia la 3 ss dai snd, la 4ss dai un rs si faci 5 combo points si dupa dai eviscerate.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) we paly neked (s-a desfiintat) blue world(prea inganfati)
12. Detalii PC: 2GBram procesor dual-core 2ghz, placa video1GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti o guilda foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt sunt la liceu clasa a 11-a,fac sport de performanta in speta fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic nu mai am de adaugat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://img836.imageshack.us/img836/9987/wowscrnshot030213194809.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 02-03-2013, 20:26:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bufony wrote:
1. Nume IRL: stefan
2. Varsta: 17
3. Localitate: brasov.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara si wee-kend
5. Main Spec/OFF spec: dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Najin
7. Screenshot cu Interfata: http://img43.imageshack.us/img43/5282/wowscrnshot030213192301.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ma atrage mai mult rogue.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).la rouge e foarte important rotatia si poison.Rotatia la 3 ss dai snd, la 4ss dai un rs si faci 5 combo points si dupa dai eviscerate.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wotlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) we paly neked (s-a desfiintat) blue world(prea inganfati)
12. Detalii PC: 2GBram procesor dual-core 2ghz, placa video1GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti o guilda foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt sunt la liceu clasa a 11-a,fac sport de performanta in speta fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic nu mai am de adaugat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://img836.imageshack.us/img836/9987/wowscrnshot030213194809.jpg


Imi pare rau, dar nu. 20k dps la 900k damage e un simplu burst. Gear slab, dps slab. Meserii - lipsa.

Esti respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azkweed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2014 20:38)
Joined: 08 Dec 2012
Posts: 27, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2013, 10:57:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru Catalin
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:nu am stat sa adun orele pe care le petrec,de obicei stau seara de la 7 8 pana la 10 11...in timpul zilei nu prea ca am Bac-ul anul asta:P
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Retri dar am gear slab
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azkweed cred ca apare gear pvp pe mine eventual un inspect in game daca e
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/2vkhsaa/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place sa joc holy.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca pala holy joc la haste si intel.Incerc sa imi fac gear in timpul liber si sa ajung la un nivel mai ridicat in privinta itemelor si a stilului de joc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de pe TBC si am facut unele pauze dar m-am reapucat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Db care e pvp si cam atat...Si Havock in care sunt acum dar nu prea am prieteni acolo
12. Detalii PC: procesor:Intel Core i3,4 gb rami ddr3,placa video 1gb,windows 7 64 biti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca vreau sa fac raiduri cu guildul ca m-am saturat de ninja global
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan sunt elev,timpul liber il petrec iesind cu prietena sau cu prietenii la o plimbare sau jucand wow,depinde de situatie.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 03-03-2013, 12:08:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azkweed acceptat /w desstroy,qeqk,ex,sharkyz,arrowskill,deusexmachin.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deathpunk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2014 12:22)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 27, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 203.2
Votes: 5

 
Post Posted: 06-03-2013, 01:02:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bodea Valentin
2. Varsta: 20 ani
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? zii 3 4 ore
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Main MM off spec BM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathpunk
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca momentan e cel mai favorabil pentru clasa hunter...- si am experienta din Patchu trecut"Rotatii etc"
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Joc full crit pentru ca hasteul deocamdata e distrus!! Gemming agility full rotatie cu Bl,TW sau Rapid fire Aimed-chimera 2x steady fara burst steady si chimera!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wow am inceput sa joc amus cam 6-7 ani am experienta in toate genurile de raiduri!Tbc wotlk cata orice!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Foste guilde !Realness,Used to could,Hkp!
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Momentan am nevoie de o guilda pve fac si pvp dar e cam plictisitor si nu ocupa mult timp de joc...asa ca ma axez mai mult pe pve,,,din cate am vazut guilda aceaste e una dintre cele mai bune de la H!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la marketing,lucrez la o firma de mobila si hoobyul preferat este dansul!:aparatii "Dansez pentru tine ""Romanii au talent"
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 06-03-2013, 08:20:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deathpunk wrote:
1. Nume IRL: Bodea Valentin
2. Varsta: 20 ani
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? zii 3 4 ore
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Main MM off spec BM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathpunk
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca momentan e cel mai favorabil pentru clasa hunter...- si am experienta din Patchu trecut"Rotatii etc"
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Joc full crit pentru ca hasteul deocamdata e distrus!! Gemming agility full rotatie cu Bl,TW sau Rapid fire Aimed-chimera 2x steady fara burst steady si chimera!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wow am inceput sa joc amus cam 6-7 ani am experienta in toate genurile de raiduri!Tbc wotlk cata orice!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Foste guilde !Realness,Used to could,Hkp!
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Momentan am nevoie de o guilda pve fac si pvp dar e cam plictisitor si nu ocupa mult timp de joc...asa ca ma axez mai mult pe pve,,,din cate am vazut guilda aceaste e una dintre cele mai bune de la H!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la marketing,lucrez la o firma de mobila si hoobyul preferat este dansul!:aparatii "Dansez pentru tine ""Romanii au talent"
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):


Aplicatie incompleta , Respins !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-03-2013, 23:05:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: Tg mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6 ore
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: heal / dps boomkin
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/5pgzo6/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place felul in care dau heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente : http://tinypic.com/r/2wc40fr/6
rotatie : rejuvenation, 3 life bloom pe tank, healing touch cand se ia dmg la intervale mari, wild growth la cooldown si swiftmend la fel, regrowt in situati de low HP ca si tranquility, innervate daca raman fara mana
gems rosii cu intelect, galbene de haste sau mastery, mov cu crit si intelect
stats : intelect > mastery > haste > crit > spirit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe wotlk, stiu script la toti bossi bagati pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts dar sa destramat guilda, au ramas doar nabii
12. Detalii PC: decent, lag putin si mai rar
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt seriozitatea care globalu si alte guilde nu o ofera
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev liceu
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ilvl 386 nam pvpuri pe mn, heroic morchok
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 08-03-2013, 09:35:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida13 wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: Tg mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6 ore
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: heal / dps boomkin
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Talrak
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/5pgzo6/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place felul in care dau heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talente : http://tinypic.com/r/2wc40fr/6
rotatie : rejuvenation, 3 life bloom pe tank, healing touch cand se ia dmg la intervale mari, wild growth la cooldown si swiftmend la fel, regrowt in situati de low HP ca si tranquility, innervate daca raman fara mana
gems rosii cu intelect, galbene de haste sau mastery, mov cu crit si intelect
stats : intelect > mastery > haste > crit > spirit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe wotlk, stiu script la toti bossi bagati pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) perverts dar sa destramat guilda, au ramas doar nabii
12. Detalii PC: decent, lag putin si mai rar
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt seriozitatea care globalu si alte guilde nu o ofera
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev liceu
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ilvl 386 nam pvpuri pe mn, heroic morchok
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):


Respins-ne pare rau dar momentan chiar nu mai sunt locuri la druizi,in caz ca avem 1 loc liber...o sa iti dau /w in game.multumesc pentru aplicatie,o zi buna!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 10-03-2013, 10:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Ciprian
2. Varsta:21
3. Localitate:Alba iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de zi 7-8 ore!
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ykh
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/844/wowscrnshot030613201104.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca e singura clasa care am jucato si o cunosc destul de bine!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai incepem cu vt, swp, dp, mind flay, burst(potiune, trinkets, archangel) mind blast. 17% hit cap, Haste Blana, Mastery nu e asa important, dar e bine sa il ai undeva pe la 12% si crit undeva pe la 15-16% !
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai am inceput sa joc cand era pe terminate WOTLK!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) GMs and Donors - mam certat cu officer si mia dat kik pe ca iam zis adevaru in fata, si LOD - mam certat cu GM!
12. Detalii PC***. intel amd 3ghz, placa video Nvidia GT220 1gb, 2gb ram ddr2!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt progres!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez si in timpul liber joc wow!!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nimic!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/405/wowscrnshot030613180652.jpg/



Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 10-03-2013, 11:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kashuu wrote:
1. Nume IRL:Ciprian
2. Varsta:21
3. Localitate:Alba iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de zi 7-8 ore!
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ykh
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/844/wowscrnshot030613201104.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca e singura clasa care am jucato si o cunosc destul de bine!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai incepem cu vt, swp, dp, mind flay, burst(potiune, trinkets, archangel) mind blast. 17% hit cap, Haste Blana, Mastery nu e asa important, dar e bine sa il ai undeva pe la 12% si crit undeva pe la 15-16% !
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai am inceput sa joc cand era pe terminate WOTLK!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) GMs and Donors - mam certat cu officer si mia dat kik pe ca iam zis adevaru in fata, si LOD - mam certat cu GM!
12. Detalii PC***. intel amd 3ghz, placa video Nvidia GT220 1gb, 2gb ram ddr2!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt progres!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez si in timpul liber joc wow!!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nimic!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/405/wowscrnshot030613180652.jpg/




Respins-Ne pare rau dar nu mai sunt locuri disponibile momentan pentru S priest..iti dau add la friends si cand se elibereaza ceva am sa te anunt.Multumesc pentru aplicatie.O zi buna!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tyberik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2015 11:49)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 29, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 5

 
Post Posted: 13-03-2013, 00:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emi,Emil,Emilian...cum vreti
2. Varsta: 18
3. Localitate: Buzau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : de pe la vreo 6-7 pana la 11-12...
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Tank/Balance/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emilianzor
7. Screenshot cu Interfata: Default...n-am nimic schimbat la ea
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca dintre toate specurile feral tank mi se pare cel mai funny de jucat
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : as putea sa scriu aici roman:)) multi fac greseala sa stakeze 90% din sokete stamina...mi se pare o prostie...am doar 1 soket sau doua cu stamina 20 si ajung nebufat la vreo 190k parca...restu sunt stakat agility si mastery...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai..m-am apucat de wow direct pe wotlk...am prins direct cand s-a bagat icc pe freakz..ce pot sa zic...am o experienta destul de mare..am facut toti bossii....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) AirWalk-QQ guivers,Twinkiez,Darkfall,Betrayers,momentan sunt in Rage Quit
12. Detalii PC: procesor amd athlon x2 dualcore p320,placa video ati mobility radeon hd 5470, 3 gb ram...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca vreau o guilda in care sa fac pve calumea...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : cant la vioara...la anu o sa fiu student...joc wow...ies pe afara...ca toti copii...mai si bem..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : ceea ce vreau sa mentionez este ca am un net foarte praf..de la orange...3 gb ratie lunara la viteza buna...iar dupa ce se consuma cei 3 gb merge ca mortul...de aceea nu as putea sa intru pe ts la raiduri...iar cand ratia e consumata la raidurile de 25 sunt leguma....la raidurile de 10 mai merge pot sa-mi fac treaba.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 06-07-2024, 13:40:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x