User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message168116
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 13-03-2013, 08:23:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tyberik wrote:
1. Nume IRL: Emi,Emil,Emilian...cum vreti
2. Varsta: 18
3. Localitate: Buzau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : de pe la vreo 6-7 pana la 11-12...
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Tank/Balance/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emilianzor
7. Screenshot cu Interfata: Default...n-am nimic schimbat la ea
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca dintre toate specurile feral tank mi se pare cel mai funny de jucat
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : as putea sa scriu aici roman:)) multi fac greseala sa stakeze 90% din sokete stamina...mi se pare o prostie...am doar 1 soket sau doua cu stamina 20 si ajung nebufat la vreo 190k parca...restu sunt stakat agility si mastery...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai..m-am apucat de wow direct pe wotlk...am prins direct cand s-a bagat icc pe freakz..ce pot sa zic...am o experienta destul de mare..am facut toti bossii....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) AirWalk-QQ guivers,Twinkiez,Darkfall,Betrayers,momentan sunt in Rage Quit
12. Detalii PC: procesor amd athlon x2 dualcore p320,placa video ati mobility radeon hd 5470, 3 gb ram...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca vreau o guilda in care sa fac pve calumea...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : cant la vioara...la anu o sa fiu student...joc wow...ies pe afara...ca toti copii...mai si bem..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : ceea ce vreau sa mentionez este ca am un net foarte praf..de la orange...3 gb ratie lunara la viteza buna...iar dupa ce se consuma cei 3 gb merge ca mortul...de aceea nu as putea sa intru pe ts la raiduri...iar cand ratia e consumata la raidurile de 25 sunt leguma....la raidurile de 10 mai merge pot sa-mi fac treaba.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



Ne pare rau..RECRUTARI INCHISE MOMENTAN.multumesc de aplicatie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 21-03-2013, 15:47:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM : PALADIN PROTECTION.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 23-03-2013, 00:15:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? -8 ore
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Resto , Off spec Elemental
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bubbar
8. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/2r27ue0/6
9. De ce ai ales specul pe care joci acum ? Este specul pe care il joc de 6 ani.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Riptide mereu pe target inainte de a casta Healing wave / Greater Healing wave pentru a dispune de Tidal waves pentru un cast time mai rapid , aoe healing Chain Heal /Healing rain(tot cu riptide up pentru un healing improvement) , ca si stats priority merg mereu spre Spirit - Intellect - Haste - Mastery
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wow joc din vanilla(oficial) dar pe frekz joc de curand (4.3.4) , ca si raiding experience am tote raidurile la progress din vanila pana in prezent , pe freakz am Bh10/25 , Ds10/25+Heroic , FL ( trash ) , cunosc scripturile.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Singura guilda in care am activat a fost si este si in momentul de fata Drunken Badgers , motivul pentru care vreau sa plec este ca aceasta guilda se bazeaza pe PvP iar eu vreau sa ma axez pe PvE.
13. Detalii PC: Dell U2711 - i7 930 2.8ghz - Ati Radeon 5970 - Asus Rampage III Extreme - 6 GB ram.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa si activa.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student doar momentan.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): -
18. Screenshot /played: http://tinypic.com/r/2hhhyxw/6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 23-03-2013, 08:20:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mircoloco wrote:
1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? -8 ore
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Resto , Off spec Elemental
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bubbar
8. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/2r27ue0/6
9. De ce ai ales specul pe care joci acum ? Este specul pe care il joc de 6 ani.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Riptide mereu pe target inainte de a casta Healing wave / Greater Healing wave pentru a dispune de Tidal waves pentru un cast time mai rapid , aoe healing Chain Heal /Healing rain(tot cu riptide up pentru un healing improvement) , ca si stats priority merg mereu spre Spirit - Intellect - Haste - Mastery
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wow joc din vanilla(oficial) dar pe frekz joc de curand (4.3.4) , ca si raiding experience am tote raidurile la progress din vanila pana in prezent , pe freakz am Bh10/25 , Ds10/25+Heroic , FL ( trash ) , cunosc scripturile.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Singura guilda in care am activat a fost si este si in momentul de fata Drunken Badgers , motivul pentru care vreau sa plec este ca aceasta guilda se bazeaza pe PvP iar eu vreau sa ma axez pe PvE.
13. Detalii PC: Dell U2711 - i7 930 2.8ghz - Ati Radeon 5970 - Asus Rampage III Extreme - 6 GB ram.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa si activa.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student doar momentan.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): -
18. Screenshot /played: http://tinypic.com/r/2hhhyxw/6



Ne pare rau,momentan e full la shamani.O zi buna!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuckingUnicorns

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2013 20:28)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

 
Post Posted: 23-03-2013, 16:05:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Trofin Paul Silviu
2. Varsta: 27
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Nu am limita daca e pot sta 12 ore pe zi,muncesc ca operator internet cafe
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Protection/Orice este nevoie
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Burgers
8. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/585/wowscrnshot011502150819.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai am vazut ieri ca aveti nevoie de prot paladin si imi place sa joc tank.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Eun cred ca sealul folosit este Seal of Truth care trebuie sa fie in permanenta on, de asemenea inainte de a face pull (a lua aggro la boss/mob sau a incepe lupta) ma asigut ca am Righteous Fury.
O rotatie propriu-zisa dupa aceea nu exista, doar prioritati:
Shield of the Righteous (Doar la 3 Holy Power)Hammer of the Righteous - Avenger's Shield - Hammer of Wrath - Judgement - Holy Wrath
Stats.Mastery>Parry>Dodge>Hit>Expertise (am omis primary stats gen stamina/strenght)
Gems.Sa zicem ca prioritatea este stamina pary.

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Of doamne joc WoW de 6 ani pe oficial odata cu Cataclysm nu am mai jucat pe oficial nu am mai considerat ca mai are rost facusem tot ce se poate PVE (am 3 world first pe bossi in Burning Crusade),iar in BC am avut din 5 sezoane de arena 5 terminate cu gladiator toate 3 bracketuri.Vanilla am jucat PVP mai mult am facut Rank 14 pe un hunter poate ati auzit vrodata de el Alifie,Hélp,Orly sunt numele care le-am folosit pe caracterele mele ca PVE am facut tot in afara de Naxxramas ultima aripa daca nu ma insel FrostWing lair se numea.In WOTLK am dat reroll pe Deathknight Hélp realizarea mea cea mare e ca am terminat sezonul 6 pe primu loc(Deadly Gladiator) Bracket 3v3,ca pve nu pot sa zic am facut cine stie ce nu mi-a placut instatele cum au fost facute,poate Ulduar a fost mai stralucit dar le-am facut pe toate inclusiv LK.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am avut ceva guilde multe pvp dar cea mai notabila guilda care am avut-o a fost Forte (kazzak si bolderfist)realmuri europene,acolo am avut noroc de arabi si am primit sponsorizare de la Forte Gaming (pe Hunter).
13. Detalii PC: Inter Quad Core 6600 placa video Gigabyte nVidia GeForce GT 430 2GB DDR3, 128bit, 700/1600 MHz ,2x 2GB, 204-pin SODIMM, DDR3 PC3-12800
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pai am vrut sa joc alianta dar am zis hai sa ma bag sa joc hoarda si doresc sa joc cu voi pt ca cred ca sunteti o guilda ok si eu as vrea sa fac progres in pve(doar pve,pvp-ul a murit cu WOTLK).
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt un om care sunt serios punctual nu ma enervez pe orice faza de *****.Lucrez ca operator PC net cafe,ca hobby-uri sa ma joc pe pc,sa calatoresc si obsedat de curatenie(clean freak).
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Ca wow am facut orice se poate face in cele 3 jocuri care le-am jucat sunt un om care crede ca nu exista bariere(nu existu nu pot ci nu imi da interesul)am o experienta larga in WoW nu pe WoWFreakz dar am pe oficial si eu cred ca conteaza.Ce cred eu ca nu o sa va uitati cu ce e imbracat caracteru sau lipsa de enchanturi etc e facut de nici o zi si costa mult gold sa il fac cum vreau eu,dar cu putin ajutor si timp eu cred ca nu o sa va para rau ca ati oferit o sansa.Ultimu lucru sunt foarte parolist daca zic ca am sa vin la raid etc etc eu nu mint va sun daca se intampla ceva.
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played:
cred ca se vede pe screenshot-ul care vi l-am dat played time.




Multa stima Paul.

Posturi unite automat, 23-03-2013, 16:05:46

http://wow.joystiq.com/2008/06/11/forte-gaming-goes-the-way-of-the-alamo/

Cand a murit Forte Gaming.



Last edited by FuckingUnicorns on 23-03-2013, 17:38:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 23-03-2013, 16:11:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi sunt in buna dispozitie ( Cu toate ca nu-mi iese sa uploadez un filmulet , whatever ) asa ca m-am hotarat sa-ti dau o sansa.
Imi asum responsabilitatea pentru a te invita in guilda cu o singura conditie : Ai 2 saptamani de cand esti invitat sa iti faci full gear si sa vad implicare in "problemele" guildei (daca se vor ivi).
Wisper : Desstroy , Sharkyz , Bezea , Deliriumdk , Qeqk pentru mai multe discutii si eventual invite.


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hmaryus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2021 17:35)
Joined: 31 Oct 2011
Posts: 266, Topics: 8
Location: Cluj Napoca

Reputation: 365.3
Votes: 15

 
Post Posted: 24-03-2013, 02:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 21
3. Localitate: Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde , in general destul.
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec: Destro / Affli
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightmind
8. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/268/57651145879010750225921.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Merge bine
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Toate le-am jucat , pe servere diferite.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL ( m-a dat afara Sydef )
13. Detalii PC: Intel i5 2500K , 8 GB DDR 3 Kingstone 1666 , MSI nVIDIA GTX 560ti Hawk , Monitor BENQ V2220 , Carcasa Thermaltake Armor A60 , Placa de baza Gigabyte GA-Z77X-D3H
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti o guilda buna si il aveti pe Sydef .
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ma supar repede - imi trece repede , ma enervez repede - imi trece repede , injur repede - imi trece repede, sunt din Maramures , stau in Cluj Napoca DAR NU SUNT UNGUR SI NU MA CHEAMA CA PE PORCI.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Locul 1 pe oras in clasa a 7a la olimpiada de matematica.
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://imageshack.us/photo/my-images/268/57651145879010750225921.jpg/
18. Screenshot /played: http://imageshack.us/photo/my-images/542/asdasdasdu.jpg/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 24-03-2013, 08:27:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmaryus wrote:
1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 21
3. Localitate: Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde , in general destul.
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec: Destro / Affli
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightmind
8. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/268/57651145879010750225921.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Merge bine
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Toate le-am jucat , pe servere diferite.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL ( m-a dat afara Sydef )
13. Detalii PC: Intel i5 2500K , 8 GB DDR 3 Kingstone 1666 , MSI nVIDIA GTX 560ti Hawk , Monitor BENQ V2220 , Carcasa Thermaltake Armor A60 , Placa de baza Gigabyte GA-Z77X-D3H
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti o guilda buna si il aveti pe Sydef .
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ma supar repede - imi trece repede , ma enervez repede - imi trece repede , injur repede - imi trece repede, sunt din Maramures , stau in Cluj Napoca DAR NU SUNT UNGUR SI NU MA CHEAMA CA PE PORCI.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Locul 1 pe oras in clasa a 7a la olimpiada de matematica.
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://imageshack.us/photo/my-images/268/57651145879010750225921.jpg/
18. Screenshot /played: http://imageshack.us/photo/my-images/542/asdasdasdu.jpg/



Nu disperati dupa iteme , sau loc in raid - fiecare va avea la randul lui loc in raid. asta trb sa-ti fie clara treaba pentru un invite inapoi si inca ceva:considerand ca...raid1/raid2 fac Morchok first try,pana si globalul il face..nu inteleg dc trb sa te superi ca nu ai fost la raid 1.am facut destule schimbari vineri seara si niciunul nu s-a suparat...exceptia fiind tu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
somnusor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2019 01:31)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 16, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 68
Votes: 4

 
Post Posted: 26-03-2013, 18:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: Blood / Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arthrus
8. Screenshot cu Interfata:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca pe 4.0.6 am jucat dk frost si detui healeri si am zis ca pe acest patch sa incerc ceva nou, Dk tank.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ar trebui sa scriu un roman, dar pe scurt.. se poate juca la mastery (22) pentru ca mai mult nu are rost, si ca rotatie dau un heart strike, un death strike + rune strike, + outbreak si poate chiar raise dead daca nu am nevoie sa-mi dau heal folosind death pact.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 4.0.6. Ca experienta am avut full progres, iar cu druidul am participat la raidul de 25h al celor din Betrayers, care daca nu ma insel a fost a 3-a guilda ce a doborat Council pe 25h.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers, deoarece inafara de raiduri nu prea se face nimic altceva. Divinity, am avut anumite probleme cu un 2nd gm.
13. Detalii PC: Procesor dual core de 2.5 ghz. 2 gb ddr3. Placa video Nvidia 8400.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa gasesc o guilda pe care sa incerc sa o ajut si eu, iar aceasta sa ma ajute inapoi oferindu-mi progres full etc.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev inca, in clasa a 12-a.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 26-03-2013, 18:39:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

somnusor wrote:
1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: Blood / Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arthrus
8. Screenshot cu Interfata:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca pe 4.0.6 am jucat dk frost si detui healeri si am zis ca pe acest patch sa incerc ceva nou, Dk tank.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ar trebui sa scriu un roman, dar pe scurt.. se poate juca la mastery (22) pentru ca mai mult nu are rost, si ca rotatie dau un heart strike, un death strike + rune strike, + outbreak si poate chiar raise dead daca nu am nevoie sa-mi dau heal folosind death pact.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 4.0.6. Ca experienta am avut full progres, iar cu druidul am participat la raidul de 25h al celor din Betrayers, care daca nu ma insel a fost a 3-a guilda ce a doborat Council pe 25h.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers, deoarece inafara de raiduri nu prea se face nimic altceva. Divinity, am avut anumite probleme cu un 2nd gm.
13. Detalii PC: Procesor dual core de 2.5 ghz. 2 gb ddr3. Placa video Nvidia 8400.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa gasesc o guilda pe care sa incerc sa o ajut si eu, iar aceasta sa ma ajute inapoi oferindu-mi progres full etc.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev inca, in clasa a 12-a.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played:


aplicatie incompleta...respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
somnusor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2019 01:31)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 16, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 68
Votes: 4

 
Post Posted: 27-03-2013, 14:37:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atunci completez -

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: Blood / Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arthrus
8. Screenshot cu Interfata: http://i49.tinypic.com/258qwpl.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca pe 4.0.6 am jucat dk frost si detui healeri si am zis ca pe acest patch sa incerc ceva nou, Dk tank.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ar trebui sa scriu un roman, dar pe scurt.. se poate juca la mastery (22) pentru ca mai mult nu are rost, si ca rotatie dau un heart strike, un death strike + rune strike, + outbreak si poate chiar raise dead daca nu am nevoie sa-mi dau heal folosind death pact.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 4.0.6. Ca experienta am avut full progres, iar cu druidul am participat la raidul de 25h al celor din Betrayers, care daca nu ma insel a fost a 3-a guilda ce a doborat Council pe 25h.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers, deoarece inafara de raiduri nu prea se face nimic altceva. Divinity, am avut anumite probleme cu un 2nd gm.
13. Detalii PC: Procesor dual core de 2.5 ghz. 2 gb ddr3. Placa video Nvidia 8400.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa gasesc o guilda pe care sa incerc sa o ajut si eu, iar aceasta sa ma ajute inapoi oferindu-mi progres full etc.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev inca, in clasa a 12-a.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played: http://i49.tinypic.com/34xqn28.jpg ps: nu prea am jucat pe dk pe 4.0.6.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 27-03-2013, 15:44:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

somnusor wrote:
atunci completez -

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: Blood / Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arthrus
8. Screenshot cu Interfata: http://i49.tinypic.com/258qwpl.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca pe 4.0.6 am jucat dk frost si detui healeri si am zis ca pe acest patch sa incerc ceva nou, Dk tank.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ar trebui sa scriu un roman, dar pe scurt.. se poate juca la mastery (22) pentru ca mai mult nu are rost, si ca rotatie dau un heart strike, un death strike + rune strike, + outbreak si poate chiar raise dead daca nu am nevoie sa-mi dau heal folosind death pact.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 4.0.6. Ca experienta am avut full progres, iar cu druidul am participat la raidul de 25h al celor din Betrayers, care daca nu ma insel a fost a 3-a guilda ce a doborat Council pe 25h.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers, deoarece inafara de raiduri nu prea se face nimic altceva. Divinity, am avut anumite probleme cu un 2nd gm.
13. Detalii PC: Procesor dual core de 2.5 ghz. 2 gb ddr3. Placa video Nvidia 8400.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa gasesc o guilda pe care sa incerc sa o ajut si eu, iar aceasta sa ma ajute inapoi oferindu-mi progres full etc.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev inca, in clasa a 12-a.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
18. Screenshot /played: http://i49.tinypic.com/34xqn28.jpg ps: nu prea am jucat pe dk pe 4.0.6.


Respins.Nu mai recrutam momentan.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 28-03-2013, 21:53:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam: Shaman Elemental cu offspec Resto minim 385 ilvl pve



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Epique

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2014 23:57)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 56, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 85.7
Votes: 3

 
Post Posted: 30-03-2013, 19:50:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore pe zii daca e nev stau si mai mult
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Tank/Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Epique
8. Screenshot cu Interfata:

Uploaded with ImageShack.us
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca asa am inceput sa joc pe paladin tank si holy inca de pe WOTLK.
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Tank AOE: Avenging Wrath - Avenger's Shield - Hammer of Righteous
Tank Single Target: Avenging Wrath - Judgement - Crusader Strike
Interupt: Avenger's Shield - Rebuke
Stats principale Mastery/Parry

11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow pe WOTLK cu 1 an si ceva inainte sa schimbe patchul in cataclysm.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) EVO - Probleme personale
13. Detalii PC: http://www.cel.ro/laptop-notebook/notebook-hp-compaq-presario-cq61_355sq-t6600-500gb-4gb-g103m-512-l/?gclid=CPrEg6P-pLYCFYdb3godIy0ALA
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca aveti deja un grup de playeri cu care am jucat o perioada lunga de timp si cu care ma cunosc.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): Nu am spec dps
18. Screenshot /played:Aveti played time in screenshotul de la interfata






Last edited by Epique on 02-04-2013, 15:00:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 31-03-2013, 07:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Epique wrote:
1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore pe zii daca e nev stau si mai mult
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Tank/Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Epique
8. Screenshot cu Interfata:

Uploaded with ImageShack.us
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca asa am inceput sa joc pe paladin tank si holy
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow pe WOTLK
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) EVO - Probleme personale
13. Detalii PC: http://www.cel.ro/laptop-notebook/notebook-hp-compaq-presario-cq61_355sq-t6600-500gb-4gb-g103m-512-l/?gclid=CPrEg6P-pLYCFYdb3godIy0ALA
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca aveti deja un grup de playeri cu care am jucat o perioada lunga de timp si cu care ma cunosc.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): Nu am spec dps
18. Screenshot /played:Aveti played time in screenshotul de la interfata


Acceptat! /w Desstroy in game.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 03-07-2024, 23:18:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x