User
Pass
2FA
 
 

Suggestions @ PVE/PVP/Regarding the server etc.
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message39467
Ask the Arrows

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2016 12:36)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 162, Topics: 7
Location: Targoviste

Reputation: 10.7
Votes: 9

 
Post Posted: 27-03-2014, 00:20:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Claraa wrote:
Sa nu imi spui ca nu ramai in 3 fps la majoritatea ca nu te cred?

Inafara de germany phase la sajh nu prea scad sub 12 fps ...
Also,trebuie sa recunosc,la ultraxion ma uit pe cer ca sa dau dps.
Oricum,din cate stiu low fps e de la core'ul serverului.
Am auzit ca s-ar fi suprapus aceleasi texturi de mai multe ori ,de unde si bugurile cu LoS , fall through map , fake walls,etc..
Oricum,daca ai macar o placa video de 1gb iti merge struna pe low,30 fps nu scad pe un toshiba cu intel hd graphica din 2010..



This narcissism is a system to intimidate
Perpetuating overcompensating your self hate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvan1234567

[Lovingfire e Mirific]



Status: Offline
(since 03-02-2022 22:18)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 473, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 286.8
Votes: 29

 
Post Posted: 27-03-2014, 00:47:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam prea mult off topic pe aici de la sugestii sau ajuns iar la certuri si la prea mult off topic legat de fps si altele. un scris albastrel poate curata pe aici?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ask the Arrows

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2016 12:36)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 162, Topics: 7
Location: Targoviste

Reputation: 10.7
Votes: 9

 
Post Posted: 27-03-2014, 01:11:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

razvan1234567 wrote:
cam prea mult off topic pe aici de la sugestii sau ajuns iar la certuri si la prea mult off topic legat de fps si altele. un scris albastrel poate curata pe aici?


Scuze,ideea e ca totusi e un topic la discutii, ai am incercat sa tratez pe subiect...omu' a dat sugestia prioritizarii repararii lagului pe server aducand anumite argumente si eu am contribuit cu argumente pro / contra si explicatii la subiectil respectiv si anume low fps..

Ramane la latitudinea moderatoriior decizia stergerilor posturilor si/sau warns..

On: In opinia mea,daca rated bg titles pe hk,3v3 vendor, Bachuss' events si pastrarea sezoanelor 3v3 ( 6-8 sapt / season ; acordare de titlu astfel : 1st team season name gladiator + un fly mount , 2nd glad + ground mount si 3rd place glad + pvp tabard ) ar aduce un plus serverului.Toti stim cat de mult adora populatia freakzului sa sufere cu titluri de gladiatori calare pe al lor merciless gladiator's drake...deci odata scoase de la donatii nu vor mai putea fi asa usor de obtinut.
Hk rated bg titles - va balansa factiunile in bg + va ajuta la gearatul newbies
3v3 vendor and seasons - va ajuta la popularea bracketukui
Bachuss' events - great way to entertain the population,in plus pot fi folosite drept ''advertising'' pentru potentialii noi playeri.

*la sezoane cand spun fly mount nu ma refer la season's glad drake,ci la genuine donation mounts ca sa nu se repete in 3v3 vendor.

Cam asta consider eu ca sunt must-haves asap dintre sugestiile actuale.



This narcissism is a system to intimidate
Perpetuating overcompensating your self hate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 27-03-2014, 02:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wall of text incoming:

O sa incep aceasta postare, prin a-mi cere scuze daca nu mi-am facut aparitia mai publica. Imi pare rau ca n-am acordat serverului timpul care sincer, cred ca ar fi avut in momentele de fata mai multa nevoie decat de obicei. Mi-am stabilizat in sfarsit facultatea, si mi-am gasit niste proiecte care mi-au starnit interesul, insa nu va intereseaza pe voi asa ca lasand scuzele nejustificabile la o parte o sa incerc sa trec la subiect.


Unii dintre voi inca nu v-ati invatat minte cu vocabularul si limbajul chiar dupa luni/ani intregi de activitate pe freakz, insa nu am chef sa fac pe moralizatorul acum, e important ca va sustineti parerea (intr-un mod gresit, dar v-o sustineti). Am observat ca exista niste divergente de opinie privind reinvierea statutului de arene. Ce probleme ar exista acum? Simplu:
-unii dintre voi vreti rewarduri demne de skill-ul vostru, care sa fie cuantificate lunar;
-unii dintre voi nu vreti atat de mult rewarduri cat vreti glorie netarmurita si ca oamenii sa nu faca queue dodge;

In opinia mea, atat ambele cat niciuna in acelasi timp sunt niste variante posibile pentru solutionarea problemei. Incepem cu prima. Vreti reward-uri extra care sa vina lunar. Bun, pe ce considerent? Ce credeti ca arena rating-ul si faptul ca ciumpalacii pot sa voteze pentru aproape orice item ingame o sa-i faca sa vrea asta? Sa zicem totusi ca vor sa faca asta pentru items. Care sa fie arena rating. 1850? Unde poti ajunge daca te boosteaza un individ cu MMR mai mare? 2000? 2350? Numiti voi o cifra care sa nu para prea absurda dar nici sa aiba toti item-ul respectiv. Daca ar fi sa ma gandesc la o cifra (desi nu sunt in totalitate de acord cu ideea asta, m-as gandi la 2050).
Bun, a doua idee, ladder reset. Asta parca suna mai plauzibil, si probabil e alegerea optima. Intrebarea mea e: cat sa dureze un sezon? 1 luna? Doua luni? Aici e de discutat.


Na acuma astia-s aia 2 centi ai mei fata de pvp: Battleground-urile sunt facute din pura obligatie de catre majoritatea playerilor. 8% sunt premade, 90% sunt jucatori care incearca sa strang honor points (dintre care 25% fac afk-farm), iar 2% sunt jucatori carora chiar le plac battleground-urile si o mai fac din distractie. Outdoor pvp (HAI MA, IAR VINE FROSTER ASTA CU OUTDOOR PVP?) e mort. Si ingropat. Si are deja vesnicute crescute pe mormant. La arene treaba sta asa si nu vreau sa se supere lumea pe mine. Dar top 20 players sunt repetitivi. Ma uit in top 20 pe realms si vad urmatoarele: "moldovenii" sunt pe primele 5 locuri (Da ma baieti, sunteti buni, sau trisati maxim si nu ne prindem noi, jos palaria). Mai sunt niste indivizi care schimba rotatii si sunt pe urmatoarele 5 locuri. Printre ei sunt strecurati indivizii care au dat disband sau ajuns doar in varf si bafta. Si culmea, ii vad tot pe astia top 20 ca se plang aici (sau o buna parte dintre ei). No. Adica stai sa te intrebi daca merita sa implementezi asta pentru niste indivizi care oricum sunt 99% sigur ca ei o sa castige, sau sa te scutesti de o treaba si sa le dai direct premiul si sa-ti vezi de treaba.

No, acum ca mi-am zis si parerea, sa vin si cu o solutie, ca doar scriu cu albastru: Adevarul adevarat e ca ar trebui sa va concentrati (sau concentram, si eu fac parte inca din staff) pe anumite parti ale PvP-ului:
-Battleground-urile sa fie incercate sa se aduca la same level content si sa se adauge un ilvl queuer (playerii care au ilvl similar sa fie bagati in acelasi battleground; pentru cei care imi zic ca poti face bypass la chestia asta, am solutii si impotriva); Asta ar fi solutia mea pentru battlegrounds. Sunt ca si actul defecatiei: e ceva necesar, ca sa-ti mearga ziua mai bine. Foarte putini o fac din placere.

-O alta solutie la Battlegrounds, ar fi Guild Supremacy (N-am vazut pe nimeni sa se gandeasca la asta, asa ca incep eu). Rasar ca ciupercile de dupa ploaie, PvP guilds, ca si gen "Popandaii Betivani" sau cum mama dracului s-or numi si toti se cred tari in clanta. Te crezi tare in clanta? Every sunday, ora 16:00, premade battlegrounds, best out of 3. Castigatorul ia o anumita suma de gold cu care iti inscrii echipa la event. Sau gasim noi rewards;

-Cum sa atragi oamenii la arene? Sincer n-ai cum. Eu as pune queue reset o data la 3 saptamani; oamenii care-ti fac arene din placere vor continua sa-ti faca; oamenii care nu-ti fac arene n-o sa-ti faca niciodata; oamenii carora le trebuie rating, consider o marja buna de a-ti dezvolta ratingul in 3 saptamani; hai 4. La sfarsitul alora 3 saptamani, se iau primii 20, si se rasplatesc cu premii care mai de care mai interesante, aici va las mintea la contributie. Ah da, ai atins rating-ul de top 20 si esti inactiv mai mult de 1 saptamana? Nu mai primesti premiile. Salut. Queue dodgeri gasesti si pe retail, n-ai ce face impotriva lor;

-World PvP is dead. Long live World PvP. Aici n-ai cum sa faci, fiindca romanu' nu face ceva fara sa primeasca altceva inapoi. Iar pe patch-ul asta, n-ai cum sa-l dezvolti. Eventual deschizi un Wintergrasp, dar am discutat deja asta cu Zohl si nu se poate. Asta e.




Na, am terminat cu PvP-ul, trecem la PvE. Aici desi treaba ar arata putin mai usor, complexitatea bossilor e totusi de luat in considerare. Ce puteti voi sa faceti, e sa asteptati (sau sa deveniti incredibil de buni la scriptat peste noapte si sa scoateti bosses pe banda rulanta si sa ne dati scriptul benevol, free of charge). Procesul e laborios. "DAR FROSTER, CAT DE LABORIOS E? ASTEPTAM DE 2 LUNI". Sincer sa-ti fiu, nu ma pricep, deci nici eu nu stiu, asa ca nu comentez. Daca sunteti indivizi care ziceti ca dureaza prea mult, by all means, va invit sa scriptati voi, poate demonstrati colegilor mei ca nu-si fac treaba corespunzator si atunci o sa-i schimbam - (CU PILE CUM ZICEA NELLY, evident, o s-o bag pe vara-mea de 8 ani in staff, joaca Blood Elf Rogue si are level 10).

Ce-as face eu daca as avea toate resursele necesare?
Probabil dungeons. E mai amuzant sa faci dungeons decat raids. Si in plus discrepanta intre item levele (pvp wise) e imensa. De la 380 la 400 se sare de parca n-ar exista. Si sunt sigur ca Shocker stie asta, si am incredere in el (asa cum am avut de 6 ani de cand il cunosc, incoace). Daca n-as avea incredere in el, probabil as fi parasit barca de multa vreme, fiindca in momentul de fata, jocul nu-mi aduce nicio satisfactie materiala, iar la facultatea si profesia care o practic e o pierdere de vreme (asta ca sa aruncam in aer orice indoiala pe care v-ati pus-o multi cu privire la activitatea mea in topicul asta).



Ce probleme s-au mai ridicat? Suferinta GM-ilor. Citez :
"Si inca ceva, renuntarea la atitudinea de ''i don't give a f**k'' ca nu isi mai are rostul,sincer; Nu mai sunt perioadele alea roz in care sa mai isi aiba rostul atitudinea asta sau cea de ''power admin guy''; Just,majoritatea sa incerce sa devina mai seriosi,sa lasam rahaturile si suferintele acasa,just that;"

Recunosc, ar trebui sa fiu orb sa nu recunosc asta, nu mai sunt perioadele alea roz cand erau 4000 de playeri. Acum sunt in jur de 3000. Am pierdut 1000 de playeri, in 2 ani. In 2 ani ce s-au intamplat? Pandaria, concurenta, faptul ca jocul asta se afla intr-un continuu declin din 2010 incoace. Nu cred ca serverul a stagnat in acesti 2 ani. Imi e ciuda, ca nu mi-am salvat vorbele de pe global cand toti erati "vai Freakz, cel mai bazat server ever, n-o sa fie altul ca el, road to 5000, s00ntem zmey" si eu v-am dat replica "indiferent de progresele noastre, cel mai probabil in viitorul apropiat vor ramane doar jucatorii fideli datorita incercarii blizzard-ului de a-si salva barca scufundatoare care este WoW-ul" si cativa m-ati criticat pentru replica asta.
Suferintele si-au pierdut rostul. Aproape toti avem peste 20 de ani. Serverul e unul mai cizelat la minte, in pofida influxului constant de playeri cu mintea necoapta. Suntem mai experimentati, stim cum sa-i tratam. Dar asta-mi aduce aminte de o faza tare intre Azwraithz si Pyrin care se certau pe GM island pentru un nimic absolut. Ironic sa posteze el citatul de mai sus; iar ironic, cand majoritatea certurilor la care am asistat pe global, au fost din cauza anturajului lui (nu neaparat el sa fie implicat in mod direct).

Am renuntat de mult la atitudinea aia, eu cel putin. Eu am mers pe principiul ca esti idiot, mai bine iti spun in fata, decat sa te duc cu zaharelul sau sa-ti dau ban sau mute. Pentru ca actiunile de genul, il lasa pe om cu mintea-n ceata, devine mai agresiv, se umfla hormonii in el.



Alte sugestii nu mai am, pe moment o sa va las doar cu citatul lui Juelz (Zis si Shadowmourne): "Parerile pe Freakz sunt ca bolile venerice. O iei de la altul si zici intregii lumi ca e de fapt a ta". Pentru cei care ati citit pana la capat, imi pare rau ca v-am pierdut timpul. Dar simteam nevoia sa scriu ceva ce trebuia scris.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-03-2014, 03:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:

-Battleground-urile sa fie incercate sa se aduca la same level content si sa se adauge un ilvl queuer (playerii care au ilvl similar sa fie bagati in acelasi battleground; pentru cei care imi zic ca poti face bypass la chestia asta, am solutii si impotriva); Asta ar fi solutia mea pentru battlegrounds. Sunt ca si actul defecatiei: e ceva necesar, ca sa-ti mearga ziua mai bine. Foarte putini o fac din placere.


Idee buna, dar ar putea creste destul de mult timpul de que pentru unii playeri.
Pe blizz intra playerii de 3 ori mai dezbracati in bgs decat pe freakz.
Totul se bazeaza pe noroc, de oamenii pe care o sa ii ai in bg-ul respectiv si personal asa mi-ar place sa ramana.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-03-2014, 12:08:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster, din ce am citit am apreciat Guild Supremacy-ul, sinceritatea ºi progresul în a mai adãuga dg-uri. Deºi aveam pe wotlk cam tot ce se putea(erau ºi câteva lipsuri), grupuleþul nostru din ens se axa pe raiduri/dungeon-uri mai vechi(mai þii minte în molten core când înjuram Shazzrah-ul ? =) ), toate acestea le fãceam pentru cã apãrea acel fenomen hate-uit de mulþi "deja-vu-ul", faci tot icc clear in 18-22 de minute, te mai duci ºi în RS unde fãceam cu un hunter 3 bosses, mai mergeam în voa 25 ºi îl fãceam în 8-12 oameni ºi gata wotlk-ul.
De-alungul timpului am jucat ºi jocuri de genul Lineage 2(no Metin, srry) ºi mi-au plãcut acele siege-uri. O idee ar fi sã se facã o bazã cu graveyard etc ºi sã se facã un event pvp+pve în care baza x sã fie apãratã timp de 15 minute, iar în interiorul acelei baze sã se afle un boss ce trebuie tancat, bãtut, "scriptat" în aºa fel încât sã nu îl facã 3 rogue's ºi un druid tank.(ºtiu sunã aiurea, dar ar produce o concurenþã între guilde, nu ai nevoie de 416829589232iLVL ca sã baþi un boss ca cel din AV ºi sã fii full PVE.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 27-03-2014, 13:53:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
Wall of text incoming:
In opinia mea, atat ambele cat niciuna in acelasi timp sunt niste variante posibile pentru solutionarea problemei. Incepem cu prima. Vreti reward-uri extra care sa vina lunar. Bun, pe ce considerent? Ce credeti ca arena rating-ul si faptul ca ciumpalacii pot sa voteze pentru aproape orice item ingame o sa-i faca sa vrea asta? Sa zicem totusi ca vor sa faca asta pentru items. Care sa fie arena rating. 1850? Unde poti ajunge daca te boosteaza un individ cu MMR mai mare? 2000? 2350? Numiti voi o cifra care sa nu para prea absurda dar nici sa aiba toti item-ul respectiv. Daca ar fi sa ma gandesc la o cifra (desi nu sunt in totalitate de acord cu ideea asta, m-as gandi la 2050).
Bun, a doua idee, ladder reset. Asta parca suna mai plauzibil, si probabil e alegerea optima. Intrebarea mea e: cat sa dureze un sezon? 1 luna? Doua luni? Aici e de discutat.


Ce sa fie de discutat?
In primul rand sa-ti zic direct ca n-am citit toate prostiile scrise de tine ci doar prima parte, ma rog..
Cred ca ma inteleg mai bine cu boboc care are 13 ani sau cu trix decat cu tine. Unde am zis eu ca sa bage iteme la 1850 rating? (desi nici nu realizez la ce iteme te referi ca vad ca esti prea ocupat sa judeci situatia), am zis in fiecare post al meu despre vendoru ala amarat intr-o paranteza ce sa se bage ( MOUNTS, ITEME TRANSMOG [decat sa dai 150 vote pe el mai bine il iei aici ca tot ai adus vorba de vote]+ alte 1000 de idei ). Eu am propus vendoru asta penstru stimularea playerilor sa dea join 3v3 ca SUNT ROMANI si vor sa li se dea ceva ca sa faca. Nu am zis niciodata ca sa dea iteme la 1850 (decat cele de transmog care nu conteaza oricum) sau sa bage armele t2 la 2000 cum s-a propus; eu am fost scurt si la obiect pentru ca stiu situatia de pe server nu vin ca tine dupa 13 ani sa dau in stanga si in dreapta cum cred ca e bine fara sa stiu cum stau lucrurile.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 27-03-2014, 14:32:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy vezi ca titlurile au fost implementate,poti sa acolo la primul tau post de la acest topic sa scrii "DONE" Sau sa il scoti afara,cum doresti tu .

As propune tuturor sa ne mutam pe celalat topic,sau sa fie inchis cel de al 2 lea.

Am propus acolo o sugestie,nou realm instant 85 pentru o perioada mai multe detalii acolo,check it out:D.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 27-03-2014, 15:31:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intinzi coarda, Nelly, nu faceam referire la tine cu ideea respectiva, ci era altcineva in thread care a subliniat ideea asta. Iar fiindca daca ai impresia ca o nu-mi pierd vremea cu toti indivizii gen TU pe forum, asta nu inseamna ca nu sunt constient de situatia jocului. Totodata sunt de parere, ca (pe mine unul) items de transmog nu m-ar stimula sa fac arene de 3 v 3.


Si cum esti tu constient de situatia jocului cand acum 2 postari ziceai ca nu mai joci World of Warcraft oricum? Telepatie?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 27-03-2014, 16:02:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Froster wrote:
Intinzi coarda, Nelly, nu faceam referire la tine cu ideea respectiva, ci era altcineva in thread care a subliniat ideea asta. Iar fiindca daca ai impresia ca o nu-mi pierd vremea cu toti indivizii gen TU pe forum, asta nu inseamna ca nu sunt constient de situatia jocului. Totodata sunt de parere, ca (pe mine unul) items de transmog nu m-ar stimula sa fac arene de 3 v 3.


Si cum esti tu constient de situatia jocului cand acum 2 postari ziceai ca nu mai joci World of Warcraft oricum? Telepatie?


Nu joc de 2 luni pentru ca am 3 sesiuni in mai si o lincenta de dat, dar intru odata la 2 saptamani cand ajung pe acasa si crede-ma ca stiu cum sta situatia in comparatie cu tine; si nu, nu intind coarda ci te crezi tu prea superior din cate vad.Esti un gm pe un server privat de wow nu presedinte, calm down.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 27-03-2014, 19:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Nelly: El e GM pe un server privat de wow, nu presedinte. Dar tu ce esti? Un random jucator de pe un server privat de wow. (Citeste regulamentul, el este oricum deasupra ta).
Daca oamenii de aici nu ti-au inteles ideea, inseamna ca nu te-ai exprimat cum trebuie, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te enervezi. Topicul acesta a fost facut ca sa se discute aspecte legate de PVP/PVE ca intre oameni normali. Daca tu consideri ca Froster nu cunoaste situatia serverului, te invit sa-i explici situatia ca un om normal si cumsecade, daca tot zici ca esti la facultate.
In legatura cu topicul, parerea mea este urmatoarea:
atragerea oamenilor la 3v3 este greu, dar daca in fiecare zi, un anumit GM ar intra in arena (la un meci random sa zicem) si ar da un premiu ceva la echipa castigatoare, ar fi ceva? Ar ajuta asta cu ceva? Va rog frumos nu-mi sariti in cap, habar n-am daca e idee buna sau rea... (a fost o idee off the top of my head, nu prea am eu talent la inovatie).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 27-03-2014, 19:50:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N e l l y wrote:
Froster wrote:
Intinzi coarda, Nelly, nu faceam referire la tine cu ideea respectiva, ci era altcineva in thread care a subliniat ideea asta. Iar fiindca daca ai impresia ca o nu-mi pierd vremea cu toti indivizii gen TU pe forum, asta nu inseamna ca nu sunt constient de situatia jocului. Totodata sunt de parere, ca (pe mine unul) items de transmog nu m-ar stimula sa fac arene de 3 v 3.


Si cum esti tu constient de situatia jocului cand acum 2 postari ziceai ca nu mai joci World of Warcraft oricum? Telepatie?


Nu joc de 2 luni pentru ca am 3 sesiuni in mai si o lincenta de dat, dar intru odata la 2 saptamani cand ajung pe acasa si crede-ma ca stiu cum sta situatia in comparatie cu tine; si nu, nu intind coarda ci te crezi tu prea superior din cate vad.Esti un gm pe un server privat de wow nu presedinte, calm down.


In niciun caz nu m-am considerat superior. Ai zis ca nu m-ai vazut de 2 ani, m-am simtit obligat sa-ti dau un raspuns, nu-ti convine de raspunsul meu, te invit sa-l ignori, sau sa aduci argumente concise de ce n-am dreptate nu ca "HURR DURR, FACI PE DESTEPTUL DUPA 13 ANI DE INACTIVITATE". Acum inteleg de ce te intelegi tu mai bine cu persoanele de 13 ani, pentru ca ele neavand foarte multa tarie de caracter sunt fortate sa accepte bullshit-ul pe care-l scoti tu pe trahee (si da, asta il poti considera atac personal).

Lasand toate divergentele la o parte, iti urez mult succes cu acele 3 sesiuni si cu licenta. Stiu ce inseamna asta, si din acelasi motiv nu ma vezi pe forum. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blaine

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2015 16:28)
Joined: 23 Jun 2012
Posts: 79, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 43.8
Votes: 3

 
Post Posted: 31-03-2014, 01:12:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cea mai buna metoda de a promova arenele, atat 3v3 cat si 2v2 ar fii ladder reset cat mai des (o data pe luna sa zicem) cum a zis si Froster (cu rewards, ca deh, sa aiba spartacusii cu ce suferi).

o problema destul de enervanta la bg's momentan sunt que times (daca esti la H) deci s'ar putea face si ceva pentru balance intre A si H (ca si populatie).




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-03-2014, 15:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

24 ore free faction change...pt balance battlegrounds


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 31-03-2014, 15:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun sa se faca un Honor kills ladder mai ales ca recent s-a introdus title system, poate ar starni ceva competitie la kills who knows.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Juhziz, 28 September 2014 16:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Next    


The time now is 09-05-2024, 02:21:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x