User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE - LEVIER (nu exista topic de reclamatii S-MOD)
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8050
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 03-11-2011, 15:15:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

preasuferim wrote:
Catalepsia wrote:
Problema nu e daca sunt eu comunist sau nu, nu ma intereseaza cum ma consideri. Nu mai face flame aici, nu te priveste discutia asta.



Get a life dude <3 . Chiar nu ma intereseaza daca imi faci si mie report sau daca imi da vreun gm warn . Chiar trebuie sa iti gasesti o femeie si poate sa mai iesi din casa . Bafta cu asta Puppy Dog Eyes



Tu esti Chuck Norris al forumului si dai tu warnuri stafului ? nu cred ca topicul acesta vi se adreseaza , si nu vad de ce ati posta aici ( desi banuiesc ca e voie sa postati vorba aia " free for all ") nu vad nimic la adresa ta in topicu asta, iar legat de IRL-ul , lui Qiu nu cred ca te priveste atat pe tine cat si pe alti membri ai acestei comunitati, daca esti Fanul lui /w in game sa iti dea o semnatura, dar inceteaza cu suferinta asta " Get a life , get a girlfriend" its LAME, sincer iti zic nu am vazut nici un membru HKP care sa faca post legat de ce ar trebui sa faci u in IRL-ul tau.

Burebysta wrote:
.Incearca si tu sa iti dai seama unde ai gresit,nu sa incepi direct cu "Eu am dreptate el nu" pentru ca e cea mai mare greseala.Stiu ca ati primit Warn din cauza ca ati inceput sa va plangeti de Event cu Sundy

hmm cred ca ai postat aiurea pe acest topic , warnurile nu au fost luate asa -
Burebysta wrote:
Adica ati facut 25 si va laudati de mare zor,ati luat si mute pentru asta...Eu unul nu am nicio problema cu voi.Da bine ati donat,mersi mult pot juca pe un server mai bun,da sa te lauzi cu asta e chiar nesimtit

Arata-mi un print sau post pe forum in care vre-un membru HKP se lauda ca are lvl 25 si sufera de acest lucu ca si (aici te citez ) " nesimtit" . Banuiesc ca avem dreptul sa cerem first realm guild lvl 25, si sa facem anunt cu recrutari, + posturile pe subforumul guild-ei cu GG pt lvl 25 , sau alte posturi de genu (unde avem voie si noi sa ne dam cu parerea legat de guild-a noastra , iar daca u doresti sa privesti unele posturi e problema ta) iar daca lin imaginea ta pozitia trolling vezi
Burebysta wrote:
dar v-o cam luati in cap voi cu HKP
i`m so sorry
si inca ceva
Burebysta wrote:
"Daca vreti cearta PM " .Aici ti-ai incalcat singur regula.
unde vezi tu cearta? eu vad un post facut de un membru acestui forum adresat ownerului acestui forum adica Shokeru, in legatura cu warnurile date de un S-Mod al acestui forum ( exista vre-o regula in care nu avem voie sa facem acestu lucru?) care dupa parerea noastra sunt date aiurea (uneori)

another one
Thunderstormm wrote:
Deschizand topicul, nu inteleg cum ai crezut ca va fi "No Flame" cand postul in sine e o invitatie la Flame, reporteaza fiecare post, nu era nevoie de topic, mi-a procuit Casuta Vocala aiurea.
Cum a zis cel mai sus, get a life, nu esti tu membrul exemplar , nimeni nu e -

ce aveti frate cu IRL-ul lui ? nu va intelg ? vrea sa stea pe forum e strict viata lui , vrea sa stea cu iubita iarasi e viata lui face ce vrea ,
Punkyfunky wrote:
dar inceteaza cu suferinta asta " Get a life , get a girlfriend" its LAME


nu cred ca IRL-ul lui Qiu are vre-o legatura cu acest post.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thunderstormm

[ddd]



Status: Offline
(since 21-04-2018 00:56)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 1107, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 48

Post Posted: 03-11-2011, 15:19:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

get a life mai poate insemna sth gen "do something different". nu am nimic personal cu el, dar nu putea sa se multumeasca cu reports, sau macar topicul cu plangeri, trebuia sa dea quote @15 membri ?
LE - Ii inteleg nemultumirea, el crede ca HKP e prea bun ca guild si toti au ceva impotriva lor. E okay, dar nu tera nevoie sa dai atatea quoteuri, pacat ca nu pot da Report @Topicuri sterse, sa vezi cate posturi are el cu "..." si "random emote"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 03-11-2011, 15:25:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrei a primit bombonica, eu de ce sa nu primesc o bombonica ? (Exemplu in atinteza, aceasi mentalitate)

Grow up.


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 15:31:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E vorba de aplicarea corecta a regulamentului. Ca voi nu intelegeti asta pentru ca sunteti niste pusti frustrati nu ma intereseaza, iarasi. Cine a zis ca vreau sa moara si capra vecinului? Am zis ca vreau egalitate cu ceilalti membri, nu aplicarea preferentiala a regulamentului. Daca va simtiti vizati si postati aici, iarasi nu e problema mea. Si faptul ca faceti pe acest topic FLAME SI OFFTOPIC , care dealtfel nu sunt sanctionate, nu face decat sa demonstreze punctul meu de vedere.


P.S. Am dat Quote pentru a-mi demonstra afirmatia scrisa cu galben in primul post. Low iq can't understand that.





Last edited by Catalepsia on 03-11-2011, 15:33:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 03-11-2011, 15:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu vã înþeleg. De ce vreþi rãul altora?
Ca ºi moderator, trebuie sã ºtii sã mai laºi de la tine ºi sã ºtii când sã fii strict. Dacã nu ar trece nimic cu vederea ºi ar da la toatã lumea warnuri unde s-ar ajunge?

Ca ºi rãspuns la acest topic, îþi recomand sã foloseºti FUNCÞIA REPORT.
Te uiþi frumos aici ºi vezi ce a fãcut cu ei (atenþionare, avertizare etc). În cazul în care nimeni nu se uitã peste cererile tale, atunci sã te îngrijorezi.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 15:35:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Myt, problema e ca nimeni nu face report pe topicul nostru de discutii, iar Levier se autosesiseaza. Ma ingrijoreaza faptul ca se autosesizeaza doar pe topicul nostru de discutii, nu intelegi ? NU VREAU RAUL ALTORA, vreau aplicarea regulamentului asa cum trebuie. Ok inteleg sa treci cu vederea. Uita-te pe TOATE topicurile de discutii de la toate guildele si vezi pe care a mai dat warn pentru motivul invocat la noi. Iti spun eu, pe NICIUNUL. Asta e problema pe care o ridic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 03-11-2011, 15:43:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unul nu intru niciodatã pe secþiunile guildelor ºi nu am de unde ºti ce faceþi voi, dar în celelalte topicuri nu ezitã sã dea warn unei persoane care nu face parte din HKP.
Aºteaptã rãspunsul lui. I'm outt'o there.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 03-11-2011, 15:51:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrei sa nu mai citesc la voi? Sorry.

Ai ratat din lista aia foarte convenabil postul de ieri al lui ixi (DE LA VOI DIN GHILDA) care contine doar o poza. O sa-l warnuiesc si pe ala dupa ce fac reporturile de la report zone facute de tine si de prozacel.

Pentru toata lista aia am o chestie sa-ti zic. Fa-le report.

Iar faceti scandal, iar faceti speculatii pentru un warn.

A, si faptul ca ai pus in enumerarea aia si DONORI, tin sa-ti mentionez ceva: Stii unde ma doare pe mine ca sunteti donori in-game? Da-ti cu presupusul. Forumul are regulament separat si jocul este separat de forum.

Topic closed ca sa nu mai faceti flaming. Da-i tu link lu' Shocker pe messenger ca sa nu zici ca ti l-am inchis sa nu-l vada.

LE:
Catalepsia, Daca vrei corectitudine in warnuri, ar fi trebuit sa-ti dau ban + alte 3 warnuri.
Mi-au fost aduse in vedere prin report 4 posturi ale tale care se afla in incalcarea regulii 8.
Sa mai zici vreodata ca va dau numai voua si ca omg omg va urasc.

LE:
Bun, ca sa nu mai faceti alt topic de plangeri, reclamatii si alte chestii conexe, v-am redeschis acest topic.

Ca sa va fie si mai clar de ce si vreo cativa HKP-isti, inclusiv Catalepsia au luat warn azi.

http://img259.imageshack.us/img259/355/reporth.png

Dupa Marea Reportuiala din partea voastra in care ati dat report la absolut orice din Octombrie pana acum, tura doi din marea reportuiala a fost aparent impotriva voastra in sensul in care topicul ala discutii care apare repetitiv acolo e aproape exclusiv al vostru.

Puteti observa ca sunt si cateva topicuri deschise (nerezolvate). Motivul pentru asta, fiindca aparent v-am mai zis o data si n-ati inteles, este ca nu le fac pe toate. Sunt tot de la voi dar sincer nu stiu daca sa le warnuiesc (Un post raportat e al tau Prozacel, sa-ti ascult indemnul de mai devreme?) sau sa le pasuiesc. Asadar nu le rezolv.

Si ca sa aduc si eu o singulara critica: Vazand ca ati pus acolo toate posturile monosilabice, de ce ati omis sa le puneti si pe ale voastre?
Si care este scopul acestui topic public si anuntat pe la voi prin guilda de parca ar fi raid? Ca sa primiti raspuns de la Shocker? (permite-mi sa nu va cred)

Daca vroiati sa vorbiti cu Shocker, il gaseati pe messenger, il puteati gasi prin PM sau daca nici asa si nici asa, acum aveti un GM in guild, anume niotex care are acces la Staff Zone WoW si in mod cert daca ar fi postat acolo, raspunsul lui Shocker ar fi fost mai prompt.

In alta ordine de idei, mersi pentru reporturi, ma ajuta sa-mi fac treaba. (si nu e spus la caterinca, chiar mersi, singur n-as fi stat sa citesc fiecare pagina in parte)

Si ca sa nu uit, dualitatea prezentei pe forum este interzisa, asadar Prozacel sau Keysha, va rog frumos ca pana maine sa-mi elucidati de ce aveti acelasi IP.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 18:17:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Si ca sa nu uit, dualitatea prezentei pe forum este interzisa, asadar Prozacel sau Keysha, va rog frumos ca pana maine sa-mi elucidati de ce aveti acelasi IP.


sunt 2 persoane diferite care locuiesc in aceeasi casa, probabil de aceea impart acelasi ip.


Si referitor la subiectul discutiei, continuam pe privat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
buzzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2015 13:03)
Joined: 17 Sep 2010
Posts: 345, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -49.6
Votes: 6

Post Posted: 04-11-2011, 00:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un "mesaj" este definit ca acel cuvant monosilabic , reprezentat prin o strctura grafica care trimite un mesaj ce poate fi inteles de catre corespondent. deci levier numai sanctiona lumea si catalepsia numai da browse la forumul gravity pls noi suntem dusi cu capu scriem ce ne taie

Posturi unite automat, 04-11-2011, 00:31:29

si inca ceva numai fi un copil ca are ceva cu guilda ta ........ si numai da cu ciocu ca la scoala si la noi sa dat ban de catre shoker la ceva din guild chat deci.... snt multe




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSwann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2013 13:19)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 477, Topics: 58
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 8

 
Post Posted: 04-11-2011, 01:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
mda m-am convins de voi...am crezut ca ce au spus unii de voi sunt doar speculatii . "Nu vezi c@ multe lucruri te dep@sesc? " da imi pare rau ca nu m-am adaptat la "fitele " internetului si sa am o personalitate diferita si sa scriu cu "@" in loc de a. Legat de "corn cu lapte" am impresia ca am mai multi ani de scoala decat ani de viata ai tu.




credeam ca e limpede ca nu-i merge litera "A" de pe tastatura...da nah...unii se prind mai greu




Place my body on a ship, and burn it in the sea,
Let my spirit fly, Valkyries carry me,
Take me to valhalla, where my brothers wait for me,
Fire burning to the sky, my spirit will never die
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 04-11-2011, 01:52:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Credeam ca e limpede ca Levier nu a redeschis topicul ca sa va certati si sa faceti off-topic -.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 04-11-2011, 02:17:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh not another "Ma-Simt-Neindreptatit" topic. I've had enough of these these days.

http://forum.wow-freakz.com/view-post-1468085.html?#1468085 asta-i ce v-am lasat (Tot voua HKP-istilor).


Va simtiti neindreptatiti si marginalizati, ca Romanii din Franta, si va apucati sa protestati ca lesinatii pe forum, acesta fiind unul dintre motivele pentru care atrageti atata negativism (ca vorba aia, orice fel de reclama inclusiv dinaia negativa e buna). Nu stiu cine mi-a zis acum cateva zile, dar sunteti cea mai paracioasa si plangacioasa guilda dintre toate, si le dau dreptate.

Ati incercat sa ne reclamati pe noi, gm-ii (exemplu, Burton) si ati esuat. Acu incercati sa-l reclamati pe Levier? Continuati in stilul vostru caracteristic si probabil veti strange antipatia atat staff-ului, cat si a playerilor din jur. Si probabil aceasta antipatie se va aduna, intr-o donatie degeaba (fac referire la pretiosul vostru level 25 cu care va bateti atata in piept).

Disclaimer: nu fac nicio amenintare in mod direct, v-am zis, nu va cunosc, nu-mi pasa, n-am nimic cu voi, imi fac treaba in limita bunului simt si cat pot, intervin si eu.


Legat de toate avertizarile directe asupra voastra ale lui Levier: ati vrut atentia noastra? o aveti acum. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 04-11-2011, 02:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Disclaimer: Eu personal il consider pe Froster cretin, nu ma asociati cu el.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-11-2011, 04:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot suntem aici (topic reopen..) As vrea sa cer scuze persoanelor care au primit warnuri (nu tot forumul... - ).
Ce as vrea sa intelegeti e ca de multe ori ne simtim "privilegiati?" de o probabil usoara" atentie din partea unui moderator.(poate doar ni se pare)
- am incercat sa dovedim ca si voi la randul vostru v-ati simti la fel, iar mai devreme sau mai tarziua, acei nervi vor da nastere unor alte threaduri ca cel din fata.

Prea multi sau prea putini cunosc regula "post monosilabic", dar sa fim seriosi, atata timp cat 1individ nu raneste,agaseaza pe un altul prin ce scrie -dimpotriva,
nu vad dc ar trebuii pedepsit. -Da stiu..."regula"....totusi.... suntem oameni,chiar nu exista alte lucruri carora le-ar trebuii warn?

Cat despre agitatia creata, e pentru ca luam apararea unuia de-al nostru, asa a fost inainte sa intru eu in HKP, si probabil asa va fi si pe viitor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 04 November 2011 18:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 08-05-2024, 19:57:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x