User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message75200
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 13-11-2011, 20:09:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- nu tati,nu am ego-ul unui pro. si nu sunt pro,joc bine doar. ziceam la misto oricum faza cu pro.
gata cu offtopicul,aici e topic de recrutari,nu trebuie sa citeasca Qiu sarcasmul tau. trimite-mi pm daca ai ceva de zis,daca tot ti-ai facut cont special sa vorbesti cu mine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
notatrol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2016 17:30)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 13-11-2011, 20:16:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sykeye wrote:
- nu tati,nu am ego-ul unui pro. si nu sunt pro,joc bine doar. ziceam la misto oricum faza cu pro.
gata cu offtopicul,aici e topic de recrutari,nu trebuie sa citeasca Qiu sarcasmul tau. trimite-mi pm daca ai ceva de zis,daca tot ti-ai facut cont special sa vorbesti cu mine.


Daca joci bine de ce nu e bine cand joci bine?Sau daca joci bine de ce nue bine cand e verde si iei dmg?
Si sa stii ca nu e frumos sa troluiesti pe forumul de recrutari al propiei guilde
Si app Stiu ce ai facut asta vara (All rights reserved to Columbia Pictures)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 13-11-2011, 20:56:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati cu offtopicul ca va umplu de warnuri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 14-11-2011, 10:41:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Froststorm
Clasa:Mage
Talente:Arcane/Frost
Profesii:Tailoring
Played time(comanda ingame /played): 5zile, 14 ore, 12 minute
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Froststorm nu stiu de ce nu se vad reforge-urile

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 23
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Argaloth 10/25 down, Halfus 10/25N down, 10/25H down
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC Ilidan down, WOTLK ICC 10/25N 10/25H all down, LK just try
Mai ai si alte chare de 85? Da, un shaman resto Zagarel 358ilvl si un DK Steelskin 343 ilvl parca
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Specii: din lipsa de activitate, EthernalGatherinG: mia dat kick pentru ca nu am putut intra in dungeon din cauza la desertor facut tot cu ei
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? am avut un prieten pe nume Groundzero, nu stiu cat a ramas.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fiu printre cei buni prin multa munca si dedicatie
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Net Clicknet 6mb foarte stabil nu am avut niciodata probleme



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Avi

[Ultimul Mohican]



Status: Offline
(since 28-12-2013 19:11)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 16, Topics: 2
Location: Craiova

Reputation: 82
Votes: 2

 
Post Posted: 15-11-2011, 18:12:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Dios
Clasa: Paladin
Talente: Retribution/Protection (nu pot sa intru sa imi trec exact talentele dar sunt bine puse)
Profesii: minning/jwc
Played time(comanda ingame /played): 39 zile, 21 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dios

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 36
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH 10/25 done, Halfus 10n/hc 25n/hc done nu am apucat sa dau piept cu valiona inca - am avut o incercare in prima zi (la un 25 n)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? wotlk full raids - pe vanila si tbc nu am jucat
Mai ai si alte chare de 85? da - priest si dk
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? HKP (parerea mea - nu mi s-au recunoscut meritele), Mortis (inca nu am iesit - dar nu apuc sa fac raiduri cu ei
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? sa imi ajut cat pot de mult guilda si membrii ei, sa fiu on (daca o sa pot - intru zilnic la ora 21.30-22.00) la cat mai multe raiduri posibile
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - am romtelecom power destul de stabil ( nu pica decat foarte rar)

PS: As dori sa stiu cam la ce ore se fac raidurile




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 15-11-2011, 19:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

froststorm - rejected
dios - accepted, /w un offiter in game



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saiyan

[Sergent in HKP]



Status: Offline
(since 24-08-2017 18:16)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 61, Topics: 9
Location: Austria

Reputation: 47.3
Votes: 6

 
Post Posted: 16-11-2011, 00:26:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Supersaiyan
Clasa:DK
Talente:main-frost/blood
Profesii:enchanting/tailoring
Played time(comanda ingame /played):74d
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Supersaiyan
---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 24
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? 2 luni
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? 4 ani
Mai ai si alte chare de 85? nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? eternal gathering, prefer sa tac
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? am mai multi...
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? evolutie
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) momentan joc de la sala... nu e problema de net...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 16-11-2011, 00:32:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acelasi raspuns ca si ultima data.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2022 18:32)
Joined: 11 Jul 2010
Posts: 132, Topics: 13
Location: Spain

Reputation: 314.3
Votes: 13

 
Post Posted: 16-11-2011, 19:15:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Gosst
Clasa: Priest
Talente: 10-0-31
Profesii: tailoring/inscription
Played time(comanda ingame /played): 10 days 7 hours
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) am dat logout same shit , a ramas blocat pe specul pvp si itemele pvp http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gosst

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BoT 10/25n primul boss / Bh 25/10
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Full cu alte charactere
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Realness , am luat kick ca am facut-o neatenta pe prietena unui offiter - (sad)
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa ma cunosc cu cat mai multi playeri si sa invat cate ceva de la ei , dak am de invatat
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Click Net 10 mb/s


I`m not crazy !! My reality is just diferent than yours !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shreky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2011 15:01)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 50.7
Votes: 2

Post Posted: 16-11-2011, 21:18:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Velinna
Clasa: Blood Elf Priest
Talente:Holy+Shadow
Profesii: Inca nu m-am apucat dar o sa ma apuc cat de curand.
Played time(comanda ingame /played): 1 zi-Nu prea am dat importanta acestui character deoarece am jucat ceva timp pe blizzard,dar acum m-am apucat serios de el!
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Velinna

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Eu zic ca le stiu foarte bine deoarece am jucat si pe blizzard care a ajuns deja la ultima versiune de cata!
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanilla nu l-am apucat.Iar despre in TBC si WOTLK am facut absolut tot +LK 25HC!
Mai ai si alte chare de 85? Nu.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Nu prea am avut guilde serioase,acum momentan sunt in EXILED dar nu se face absolut nimic inafara de trash-uri!
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da, Abstrakt il stiu de mult timp.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu in WoW este ca sa ajut aceasta guilda sa devina mult mai sus decat HKP.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) UPC...nu am probleme deloc!

Daca mi-ati confirma aceasta cerere m-as apucat imediat de treaba serioasa in ceea ce priveste characterul meu + GUILDA!

IMG: https://www.wow-freakz.com/sig/Velinna-Genesis.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crithappensz

[LOLCAT]



Status: Offline
(since 23-10-2012 20:34)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 7

 
Post Posted: 16-11-2011, 22:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shreky wrote:


.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu in WoW este ca sa ajut aceasta guilda sa devina mult mai sus decat HKP.





Ce te face sa crezi ca ENS-ul este sub hkp ? Thinking



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2018 10:08)
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 211, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 106.1
Votes: 13

 
Post Posted: 16-11-2011, 22:11:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Marosaru
Clasa: Draenei Shaman
Talente:ELe resto pvp
Profesii: enchanting si tailoring aproape terminate
Played time(comanda ingame /played): 24 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=marosaru . Imi dati w ingame sau ceva nustiu sa pun itemele

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Experienta acceptabila
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?De pe 1.12.1 ins us
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Old gang. NU aveau destui oameni sa faca un 25 normal
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?Nustiu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Pai joc de fun dar cand e nevoie ma si concentrez sa realizez ce trebiue
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Rds stabilitate mereu ..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 16-11-2011, 22:16:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Reguli-General-info-t104856.html

Citeste primele 3 randuri.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FeeLGooD

[I♥House Music]



Status: Offline
(since 24-11-2020 12:54)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 7

 
Post Posted: 16-11-2011, 23:37:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Feeldance.
Clasa: Paladin.
Talente: Holy/Retribution.
Profesii: Jwl/Mining.
Played time(comanda ingame /played): 36 days.
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE): Armory.

Cati ani ai? 19.
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Baradin Hold 10/25. The Bastion of Twillight: Halfus Wyrmbreaker 10n/10hc/25n/25hc, incercari la Valiona and Theralion 10n/25n/25hc.
Dar in vanilla / TBC / WotLK? Joc de pe TBC, unde am fost si la voi in guild. Pe WotLK la fel. (dar nu aici pe sv)
Mai ai si alte chare de 85? Nu (am un shaman resto ramas la 80 il cresc daca este nevoie).
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? The QQ Givers. Nu imi placea organizarea in raiduri. Prefer sa nu iau niciun item si sa am cu cine sa fac raiduri bine organizate.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS? Kamylon, si mai cunosc cativa dar nu stiu sigur daca mai joaca. (Sachiko, Aphro, Politistu, ii cunosteam inainte, si mai sunt cativa).
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Cum spuneam sa ajut la raiduri ca sa decurga totu bine. Cu orice posibilitate.
Detalii conexiune internet (stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri): Rds.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 17-11-2011, 01:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crithappensz wrote:
Shreky wrote:


.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu in WoW este ca sa ajut aceasta guilda sa devina mult mai sus decat HKP.





Ce te face sa crezi ca ENS-ul este sub hkp ? Thinking



Intrebarea buna era: Ce te face sa crezi ca ENS-ul a fost vreodata sub hkp?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 23-09-2024, 08:35:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x