User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message71580
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 17-12-2011, 23:11:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tsisimhemied - Ai doar 2 iteme mail pe tine, si din cate vad esti shaman, deci iti trebuie Mail Specialization. Tailoring - 1/525 -> Rejected.
Silviutzz - Nu ai meserii , ai nici 2 zile played ( probabil iti e al 10-lea char) -> Rejected
Wozzy - La 47 zile played , ma asteptam macar sa ai 2 meserii maxate deja.Gear de prin raiduri vad ca ai , na. Accepted , si ai o saptamana sa maxezi meseriile.
Beemer - Rejected. No comment. Nu tu voiai sa ne bati din cauza lu' Kayaa ? -



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 18-12-2011, 14:54:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wacioc wrote:
polar17 wrote:
- terminati ca mor de ras


Tie ti-au dat kick din Twinkiez si cauti guilda acuma? Da o dai ca te-ai plictisit si ai iesit!


adevarat....eu eram officer si best healer in guild si imi dadeau kick
ai un os[/quote]

HAHA...n-ai mai vzut ofiter sa ia kick sau ce? daca erai tare-n gura si tupeist puteai sa fii ce vrei tu...mare healer mare tank/dps ca ot luai!..si totusi hai sa numai facem flame aici...+ai -80rep si 4 warns..de baiat bun ce esti nu?!


 
Staff message (Levier):
 
+1 warn offtopic.




Sarcasm---The ability to insults idiots without them realizing it!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 18-12-2011, 16:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wacioc, daca mai faci offtopic d-asta cretin, iei ban.
Continuati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
paloma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 23:44)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 23, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

 
Post Posted: 19-12-2011, 23:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Drrputricide
Clasa: druid
Talente: restoration ( 33-3-5 )
Profesii: herba , fishing , alchemy
Played time(comanda ingame /played): 28 days , 16 ore ... ( am bann pt contul celalalt )
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drrputricide

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? : am 17 pe 8 ianuarie fac 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? : pai.. bwd 10 n / hc ; 25n/hc.... bot 10 n /hc halfus pe n/hc valiona doar 10 n bot 25 n halfus si valiona iar 25 hc halfus ... si bh bineinteles 10 / 25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? : wtlk ..... full icc lk down
Mai ai si alte chare de 85? : da un priest disc / shadow dar fac mai mult pvp cu el 5.7 rezil , rogue in crestere la ilvl
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? : elgg ( ethernal gathering ) am iesit din cauza sec gm pt ca suferea de el... realness s-a destramat awaken guilda putin ciudata ..... si in rest guilde micute pe wtlk am fost in guilde mai bune )
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? da
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? : relaxare si progres cat mai mult idealul este sa fim o comunitate unita si sa facem progres
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : click net , rdps fibra optica download + 5mb/sec singurul lucru care ma opreste este o pana de curent



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 20-12-2011, 03:03:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w Crithappensz ingame cand il vezi si vorbeste cu el , decizia ii apartine.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Holyatheist

[Wielder of sarcasm]



Status: Offline
(since 17-05-2013 19:57)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 55, Topics: 4
Location: Sibiu

Reputation: 99.9
Votes: 6

 
Post Posted: 23-12-2011, 03:27:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Omgfearcrit
Clasa:Priest
Talente: 33/8/0 Discipline pvp
Profesii:Tailoring 389 /Enchanting 49
Played time(comanda ingame /played): aproximativ 4 zile
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Omgfearcrit

---Informatii despre tine---

Varsta: 24
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?
Full pve content pe retail(Contul este activ)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?
Mai stiu ceva din amintiri
Mai ai si alte chare de 85?
E singurul pe genesis
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?
Huge, nu am iesit (ne-am mutat, apoi m-am reapucat de retail)
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?
Nu stiu exact, probabil ca nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Am ales Ens pentru ca sunt oameni capabili, era 1st guild cand jucam Wotlk pe Genesis,vreau in general socializare iara daca este nevoie imi voi face si pve, am 2-3 prieteni cu care ma inteleg pe server si e funny in fiecare zii asta ma face sa raman, daca tot sunt de ce sa nu vad cum merge treaba.Am avut charul "Katherinne" pe Wotlk in caz ca ma mai tine minte cineva -
Detalii conexiune internet
Pai 24/7 Fibra 22Mb/s


Jesus said to his disciples: "I offer you salvation, my brothers."
The disciples reply: "Give us kings, noob!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 23-12-2011, 09:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aplici la o guilda pve cu spec pvp si fara meserii, not the smartest ideea, rejected

still, avem nevoie de boomkini, ret pala, rogues, resto dr00ds capabili



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ca7alynn

[PvE Addicted]



Status: Offline
(since 27-04-2012 09:20)
Joined: 09 May 2011
Posts: 99, Topics: 19
Location: Undeva in Ialomita

Reputation: 48.3
Votes: 5

 
Post Posted: 24-12-2011, 21:26:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bboy
Clasa: Druid
Talente: Boomkin MS --- Resto / pvp boomkin - OFF Spec (pvp cand nam ce face)
Profesii: Tailoring + Enchanting
Played time(comanda ingame /played): 29 dayz
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bboy off specul e specul de raids cu warlocks in el si cand este nevoie il fac si pe cel fara warlocki (bag puncte si in Earth and Moon)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 14
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Argaloth 25n down / Chimaeron 25hc down / Halfus 25hc down / Valiona 25n + 10n si multe tryuri la 25hc ( am aduso pana la 42 % ) +++Scriptu la toate
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Wotlk , lk 25 n down +Script
Mai ai si alte chare de 85? un priest dar mai rar cand nu avem vreun raid
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit ? HKP - au gasit un boomkin mai bun , nus no lifer / Eternal Gathering - suparati ofiteri pe mine pentru ca am avut o problema in familie.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? pe wotlk aveam dar vad ca nu mai sunt in guild (sincer am uitat numele - )
[color=yellow]Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
PvE-ul este idealul in wow de cand am inceput sa vad pozele de pe site-ul de unde am downlodat free trial ma gandeam : ce as vrea sa omor monstri astia - si cand am inceput adevaratul pve ( la jumatatea wotlk-ului de pe freakz) am vazut ca de fapt e putin mai greu de cat credeam dar NU imposibil
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) pe speedtest.net de obicei imi arata 30 mb/s dar in wow am bandwidth 3mb



Ghid Druid Balance PvE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 24-12-2011, 21:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ne cam deranjeaza varsta, dar accepted ca avem mare nevoie de boomkini, daca te comporti asa cum trebuie n-ar trebuii sa ai nici o problema la noi -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 25-12-2011, 21:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Chloe
Clasa:Priest
Talente:Shadow
Profesii:Eng/Tailoring/Cooking/Fishing/FA
Played time(comanda ingame /played):63 zile 19 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chloe (nu stiu exact daca arata,pot arata ingame daca nu merge)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18 peste o luna
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?: Sincer sa fiu mai nimic.Nu prea m-a interesat pana acum pve ul pe cata.In orice caz,invat repede si pot invata si singur.
Dar in vanilla / TBC / WotLK:Din tbc n-am prins decat foarte putin si astea pe rate de 1x deci nu trecem.Wotlk absolut tot(de specificat ca am avut full gear)
Mai ai si alte chare de 85?:da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Pe cata cum spuneam nefiind un mare fan al pve-ului nu am aplicat pentru nicio guilda.Singura in care am fost a fost twinkiez fiind fosti membri ai pve de pe wotlk.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?:Nu stiu exact.E foarte probabil deoarece cunosc foarte multa lume de pe sv
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?:Idealul in wow.Suna putin ciudat.Nu stiu exact..sa ajung la performantele de pe wotlk
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) :net de 16mb de la clicknet.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Itstroublelol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-01-2013 11:19)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 526, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: -88.9
Votes: 36

 
Post Posted: 26-12-2011, 00:50:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skidrow wrote:
---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:Chloe
Clasa:Priest
Talente:Shadow
Profesii:Eng/Tailoring/Cooking/Fishing/FA
Played time(comanda ingame /played):63 zile 19 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chloe (nu stiu exact daca arata,pot arata ingame daca nu merge)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18 peste o luna
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?: Sincer sa fiu mai nimic.Nu prea m-a interesat pana acum pve ul pe cata.In orice caz,invat repede si pot invata si singur.
Dar in vanilla / TBC / WotLK:Din tbc n-am prins decat foarte putin si astea pe rate de 1x deci nu trecem.Wotlk absolut tot(de specificat ca am avut full gear)
Mai ai si alte chare de 85?:da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Pe cata cum spuneam nefiind un mare fan al pve-ului nu am aplicat pentru nicio guilda.Singura in care am fost a fost twinkiez fiind fosti membri ai pve de pe wotlk.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?:Nu stiu exact.E foarte probabil deoarece cunosc foarte multa lume de pe sv
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?:Idealul in wow.Suna putin ciudat.Nu stiu exact..sa ajung la performantele de pe wotlk
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) :net de 16mb de la clicknet.


il recomand cu caldura, daca are vreo relevanta .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 26-12-2011, 18:33:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Moofasa
Clasa: Druid
Talente: http://www.wowhead.com/talent#0IfMdRoRkRucZMcz:RabmRVz0c . Aveti si glyphs.
Profesii: Alchemy/Jewelcrafting
Played time(comanda ingame /played): 37d
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moofasa

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Tot ce se poate, exceptand Valiona & Theralion pe heroic.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Pe vanilla si TBC nu am jucat, iar pe WOTLK am facut tot exceptand Lich King.
Mai ai si alte chare de 85? Da, am un priest shadow/holy.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Awaken - divergente cu guild masterul, imi erau criticate deciziile ca ofiter.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Ideal? Nu cred ca am un ideal anume, tinand cont ca este doar un joc. Dar pot spune ca imi place mult PvE, si sper sa am "performante" cat mai mari alaturi de voi (daca voi fi acceptat).
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Am o conexiune de 100mb la o retea de cartier. Nu am avut probleme pana in prezent.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-12-2011, 14:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Scamdruid
Clasa:Druid
Talente:Resto/feral in constructie
Profesii:Tail/Ench
Played time(comanda ingame /played): 95 zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Scamdruid

---Informatii despre tine---

Cati ani ai: 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man: Full pana acum inclusiv valiona 10hc
Dar in vanilla / TBC / WotLK :Full inafara de vanilla
Mai ai si alte chare de 85: Nu am un hunter troll de 80 si daca vrei va ajut pentru g acvh
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit:Wante Assasin mam transferat inapoi pe genesis
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS :Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi: Sa fiu printre cei mai buni din clasa mea si intentionez sa il fac prin munca
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) :Foarte buna
PS: Am donat azi pentru transfer nu stiu cand o sa ma transfere

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 27-12-2011, 14:48:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scamdruid - Esti pe Evo la A si vad doar gear pvp pe tine , momentan rejected pana te vad la H pe Genesis si cu gear pve.
Moofasa - Rejected.
Chloe - Accepted.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 28-12-2011, 17:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Emotional
Clasa: Druid
Talente: Boomkin
Profesii: Blacksmithing
Played time(comanda ingame /played):20 days
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emotional

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? : 17 (fac 18 peste 2 luni)
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? : Halfus(10/10hc/25n/25hc) / Valiona (10n,10h,25n) , Chimaeron ( 10n , 10hc,25n,25hc) , BH(Argaloth 10/25)

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? : Tbc(Bt , tk , swp,battle for mount hyjall ) . WOTLK (Full + Lk 10n,25n,25hc doar lk 10hc nam facut .... TOC 10N/HC 25N/HC .. Ruby sanctum full..os full ... naxxramas vro jumate de bosi )
Mai ai si alte chare de 85? : da..dar sunt la alianta..o sami fac altele si la hoarda
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? : pai eu mam mutat de la ally..deci guildele mele precedente au fost Showdown -> Deathwish -> Madness - > Gravity
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? : pai sunt cativa din liceu de la mine dar nu le stiu numele
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? : ca si pe wotlk..sa dau bosul suprem jos si sa ma distrez xD
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : 100mb /sec arata..oricum netul e bun descarc cu 5-6mb pe sec nui problema si nu pica.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 14-05-2024, 11:48:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x