User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message71589
daimav

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2012 16:23)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 19-02-2012, 16:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Lovemaths
Clasa si rasa: Druid/Troll
Talente: Balance PVE/Balance PVP
Profesii: Herbalism/Alchemy
Played time(comanda ingame /played): 22d
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lovemaths

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 16
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH 10/25, Chimaeron 10n/10hc/25n/25hc , Halfus 10n/10hc/25n/25hc, Valiona 10n/25n
Dar in vanilla / TBC / WotLK Am jucat doar cata.
Mai ai si alte chare de 85? --- Pe acest sv,nu.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Twinkiez, inactivitate.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Dudumanu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fac toate raidurile de pe acest patch. Intentionez sa imi realizez telul prin activitate, perseverenta, rabdare.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS 100ms/s
Stiti ce este sistemul DKP ? Da
Teamspeak si/sau microfon ? Da/da
Screenshot cu interfata : IMG: http://i43.tinypic.com/169osq9.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aliaswest

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2017 20:25)
Joined: 20 Feb 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -56.7
Votes: 5

 
Post Posted: 20-02-2012, 20:11:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti completa urmatorul model de cerere de inscriere:

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: iatiadio
Clasa si rasa: trol hunter
Talente: http://www.wowhead.com/talent#cMhMZfMG0GRMuroc
Profesii: inscription
Played time(comanda ingame /played): 8 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Iatiadio

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 21
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. bot 10n 1 2 down 10h 1 down 25n 1 down 25h 1 down si bwd 1 down pe toate dif
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? woltk tot pana la lk
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory. nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. nu eram interesat de guilda ptr ca eram axat pe pvp acum am trecut la pve si vreau sa fac parte din echipa celor mai buni
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? singurulideal in wow este sa imi fac preteni pe care il indeplinesc prin respect
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) click net
Stiti ce este sistemul DKP ? da
Teamspeak si/sau microfon ? da
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza.IMG: http://i40.tinypic.com/347b50l.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 21-02-2012, 14:40:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Convinced - Esti deja in ghilda.
Iatiadio - Rejected.
Lovemath - Rejected.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madalin12345

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2012 15:59)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 21-02-2012, 21:30:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by madalin12345 on 24-02-2012, 23:00:13; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 22-02-2012, 00:09:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 1 pala holy, 2 warriori fury, 1 druid resto.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aliaswest

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2017 20:25)
Joined: 20 Feb 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -56.7
Votes: 5

 
Post Posted: 22-02-2012, 06:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

 
Staff message (Zohlomg):
 
+3 warn-uri pt limbaj la adresa unei guilde intregi.




Last edited by aliaswest on 22-02-2012, 15:09:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 22-02-2012, 12:32:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iatiadio tati, dute invartindu-te, te bate viata prietene, daca ajungi sa iti tai venele pentru un reject la o guilda, inseamna ca ai probleme mari


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Desabafo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2012 02:33)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 6
Location: Sweden

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 22-02-2012, 17:39:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Cochilie
Clasa si rasa: Orc Warrior
Talente: Fury off - spec : prot -> in crestere
Profesii: alchemy/ench
Played time(comanda ingame /played): 9 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cochilie

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? cred ca asta se stie.
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc. -> bwd/bot 10/25 n/hc bh 10/25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? -> KILL LK 25 HEROIC -> swp/bt etc.
Mai ai si alte chare de 85? --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkesdudu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. -> multe pot spune doar ca am dat /gquit
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. -> nu cred ca se numesc prieteni
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? raids/pvp etc.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) - nu imi pica netu=D
Stiti ce este sistemul DKP ? -> da
Teamspeak si/sau microfon ? -> da
Screenshot cu interfata : http://i39.tinypic.com/2ufyhk8.jpg


Respecta Si Vei Fi Respectat!!
Shocker wrote:
A crapat fizic serverul, ma uit acum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scarcrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2013 15:36)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 460, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 61.1
Votes: 14

Post Posted: 22-02-2012, 17:59:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desabafo wrote:

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo. -> multe pot spune doar ca am dat /gquit



Serios. Multe poti spune?. Detalii, vrem detalii.


Desabafo wrote:

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. -> nu cred ca se numesc prieteni


Vrem sa stim daca este cineva care ne poate da detalii despre tine, despre cum joci, cum reactionezi la reprosuri, glume, etc. Vrem nume.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Desabafo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2012 02:33)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 6
Location: Sweden

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 22-02-2012, 18:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

burton sau dean -
guilds-> ninja/nu stiu sa faca glume / noobs.


Respecta Si Vei Fi Respectat!!
Shocker wrote:
A crapat fizic serverul, ma uit acum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DIMooN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 11:24)
Joined: 16 Dec 2011
Posts: 38, Topics: 7
Location: Palestinian Territory

Reputation: 77.4
Votes: 4

 
Post Posted: 23-02-2012, 00:40:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Dimonu
Clasa si rasa: Troll Hunter
Talente: Markship
Profesii: Am inceput Enchanting
Played time(comanda ingame /played): 5 zile, 22 de ore ,41 de minute
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dimonu

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? : 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- BWD 10/25 heroic , BOT 10/25 Heroic,etc
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? : toate
Mai ai si alte chare de 85? --- Am inceput acum un Priest , nu are cine stie ce iteme , dar il imbrac rapid http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zenovius
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- The Divinity , Prea multi nabi !
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Acum nu mai am , dar am avut pe LK.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? ; PVE
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : http://www.speedtest.net/result/1790371977.png
Stiti ce este sistemul DKP ? : da
Teamspeak si/sau microfon ? : Am team Speak , dar nu am microfon, (dar in cel mai scurt timp, voi face rost de unul.)
Screenshot cu interfata : http://i43.tinypic.com/3532w7q.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 23-02-2012, 01:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avem destui hunteri, in plus n-ai meserii, rejected dimonu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-02-2012, 15:44:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Expertfrost
Clasa si rasa: Mage / Blood elf
Talente: Fire pentru pve si frost pentru pvp
Profesii: Enchanting / tailor
Played time(comanda ingame /played): 33 zile 15 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Expertfrost

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Argaloth 10 man down , Halfus 25 n 10 /25 hc down.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? vanilla nu am jucat .. dar TBC am jucat putin asta insemnand (2-3 luni ) tot pe mage .. dupa am continuat cu WotLK pe freakz .. tot pe mage am facut toti bossi din toate instantele (exceptie lk 10h)
Mai ai si alte chare de 85? --- Mai am un warr care ma ocup mai mult PvP... si este cam slab la gear ...
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- inainte de cataclysm eram in MAD DOGS o guilda foarte buna .. dar pe cataclysm nu sa mai putut reface guilda si am ramas 40 in guild si am iesit ..
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nu.. dar sper daca voi fi acceptat sa am cat mai multi -
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? poi caut un grup de oameni intelegatori care pot face cu ei PvE cat si PvP..
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS.. 100 mbps
Stiti ce este sistemul DKP ? Evident..
Teamspeak si/sau microfon ? am teamspeak si skype dar nu imi merge microfonul .. (este stricata mufa din spate)
Screenshot cu interfata : http://www.2shared.com/photo/9QLHaJ_V/WoWScrnShot_022312_154450.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 24-02-2012, 01:42:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Expertfrost Accepted. Inca recrutam 2 druizi resto, 1 paladin holy, 1 warlock si 1 warrior fury.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wiise

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 13:07)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 24-02-2012, 07:57:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Branel
Clasa si rasa: Orc warlock
Talente: http://www.wowhead.com/talent#I0hZcbbZIbbfRbsRdo
Profesii: Inca nu am dar trebuie sa ma apuc sa fac Inscription si Herbalism
Played time(comanda ingame /played): 10 day 16 min
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- Link la armory. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Branel , In ciuda faptului ca am ilvl foarte mic am avut placuta surpriza ca in fiecare raid in care am fost sa fiu peste orice warlock ( cum se vede si in img de jos , Lockul acela avea 360 ilvl pve , iar eu 346 -)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc.
Poi pana acum am facut tot ce este posibil pe server pe dif 10n 25n ( inafara de omnotron) pe hc am facut valiona , halfus , Chimaeron , Stiu toate scripturile .
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Poi m-am apucat pe wotlk odata cu instanta Naxxramas ( KT lam doborat) , dupaia a aparut Ulduar unde am facut tot ce mergea la momentul respectiv pe serverul acela inclusiv HM de la unii bosi care erau ei si asa buguiti pe atunci - , Dupa aceea mam lasat pentru o perioadata de timp reapucandu-ma aici pe freakz cand a aparut Icc ( am batut si pe LK pe 10hc cu guilda REssurected dead de la alianta), intre timp m-am jucat si pe vanilla wow(pe serverul Feenix wow) unde am facut MC si Aq 40 m
Mai ai si alte chare de 85? --- Daca da , link la armory. --
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? --- Mentionate ghildele + de ce ati iesit din ele,eventual ce nu v-a convenit acolo.
Poi pana acum am trecut prin multe guilde mici , dar si prin una mai bunicica ( ELGG) , am iesit de acolo insa pentru ca nu puteam sa ma prezint la ora impusa de ei pentru raiduri.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Daca da , cine. Din pacate nui cunosc personal pe cei din ENS , dar am facut raiduri de multe ori cu ei pe global
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? #1 in recount
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) poi am fibra obtica 12 mb viteza, merge perfect , niciodata nu am probleme cu conexiunea
Stiti ce este sistemul DKP ? Da desigur
Teamspeak si/sau microfon ? Da
Screenshot cu interfata : Upload aici la poza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 15-05-2024, 08:48:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x