User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message163753
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 15-02-2012, 13:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:
Locatia:
Varsta:
Pe scurt cateva lucruri despre tine:

Informatii despre character
Armory link:
Nume character:
Clasa:
Rasa:
Main spec:
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):
Screenshot cu interfata:
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? :
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :
Te incadrezi programului nostru de raids? :
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):




Cei care nu completeaza toate intrebarile vor fi RESPINSI !



Last edited by DesstroY-gm on 20-04-2013, 15:34:36; edited 13 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Albush

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-03-2013 13:27)
Joined: 28 Oct 2011
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

 
Post Posted: 17-02-2012, 14:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 8 ore / zi
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Fury
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Galbenus
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/98y6g9/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? DMG foarte mare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talents : http://www.wowhead.com/talent#LG0cZcrrcszkMfdZb
Rotatie : Colossus Smash / Bloodthirst / Smash (la proc) Raging Blow / Heroic Strike

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de pe LK . Cunosc toate scripturile de pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: AMD Phenom II x4 955 , 3.2GHz , 4gb ram , AMD Radeon HD6790, 1024MB, GDDR5, 256bit, rds
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Guilda activa si serioasa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://tinypic.com/r/98y6g9/5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 17-02-2012, 15:11:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrei. /w Desstroy in game sa vorbim!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
claudinho

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2017 15:53)
Joined: 01 May 2011
Posts: 29, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 81.3
Votes: 6

 
Post Posted: 22-02-2012, 14:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: claudiu
2. Varsta: 25
3. Localitate: braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?maxim
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: holy / shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yashunchitza
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/696/wowscrnshot022212143002.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ma atrage mai mult holy
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda in crestere si de obicei e seriozitate ...si asta caut
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Desstroy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2012 05:47)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 18, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 46.8
Votes: 2

Post Posted: 22-02-2012, 14:37:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

claudinho wrote:
1. Nume IRL: claudiu
2. Varsta: 25
3. Localitate: braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?maxim
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: holy / shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yashunchitza
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/696/wowscrnshot022212143002.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ma atrage mai mult holy
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda in crestere si de obicei e seriozitate ...si asta caut
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):




Aplicatie incompleta!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
castiel123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2014 20:34)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 168, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: -45.4
Votes: 5

Post Posted: 10-03-2012, 20:54:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emanuel
1.1 In game: Unificator
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 ore...depinde de zi da pot sta si mai mult -
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: DPS/tank
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Unificator
7. Screenshot cu Interfata:


8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Din placere....mi-au placut clasele paladin si warrior...asa ca am jucat toate specurile posibile la ele.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
[Colossus Smash] [Bloodthirst] [Raging Blow] si Slam la activare + [Heroic Strike] cand am rage full.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Official 2 ani Vanila, TBC, Wrath ( am jucat cateva luni fiecare expansion) 4-5 ani privat spider... romania si freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverts - o guilda cu oameni calumea dar habsani cu lootul. Last One - o guilda foarte buna dar au fost niste probleme la conducere si in cele din urma sa destramat.
12. Detalii PC: Dell U2711 - i7 930 2.8ghz - Ati Radeon 5970 - Asus Rampage III Extreme - 6 GB ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca am vazut un progres imens fata de celalalte guilde si am vazut seriozitate in ceea ce faceti.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Colegiul Economic George Baritiu Sibiu.Imi petrec timpul liber cu familia, prietenii.....si ca hooby grafica de calculator.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Stiu ca nu aveti nevoie de warrior dar in cazul in care aveti nevoie stiti unde sa ma gasiti. -16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 10-03-2012, 21:19:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

castiel123 wrote:
1. Nume IRL: Emanuel
1.1 In game: Unificator
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 ore...depinde de zi da pot sta si mai mult -
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: DPS/tank
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Unificator
7. Screenshot cu Interfata:


8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Din placere....mi-au placut clasele paladin si warrior...asa ca am jucat toate specurile posibile la ele.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
[Colossus Smash] [Bloodthirst] [Raging Blow] si Slam la activare + [Heroic Strike] cand am rage full.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Official 2 ani Vanila, TBC, Wrath ( am jucat cateva luni fiecare expansion) 4-5 ani privat spider... romania si freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverts - o guilda cu oameni calumea dar habsani cu lootul. Last One - o guilda foarte buna dar au fost niste probleme la conducere si in cele din urma sa destramat.
12. Detalii PC: Dell U2711 - i7 930 2.8ghz - Ati Radeon 5970 - Asus Rampage III Extreme - 6 GB ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca am vazut un progres imens fata de celalalte guilde si am vazut seriozitate in ceea ce faceti.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Colegiul Economic George Baritiu Sibiu.Imi petrec timpul liber cu familia, prietenii.....si ca hooby grafica de calculator.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Stiu ca nu aveti nevoie de warrior dar in cazul in care aveti nevoie stiti unde sa ma gasiti. -16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



/W in game sa vorbim!-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
octibest

[Old Dog]



Status: Offline
(since 25-04-2019 09:59)
Joined: 07 Jul 2011
Posts: 182, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 84.9
Votes: 5

 
Post Posted: 18-03-2012, 18:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Octavian
2. Varsta:14
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) In timpu saptamani 2-3 ore de la ora 20 incolo in weekend cat de mult vreti
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec:Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fireimpact(sar putea sa fie gear pvp)
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/f/842/wowscrnshot031812122337.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Cel mai bun pentru dps are huge crits si andrenalia e la max pe el
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).PAi exista variati de specuri fiecare dupa propriul game style lafel si roatia si gearul.In mom de fata la low gear crit face legea la high(end game) gear haste e baza.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput prin wotlk like a nob stiam sa apas 2 butoane cu clicku dar mam dezvoltat si acum cunosc jocul si stiu ce trebuie sa fac.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Pe acest char am mai fost in specii( am fost intr-o pasa proasta si am primit kick) si in rest guilde de 2 lei
12. Detalii PC:PC bun 2,8ghz dual-core 2gb ram coneziune stabila
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Caut guilda cu care se poate raida calumea fara sa iau 9999 wipes
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Elev st pasionat de free-running fifa si handball
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).In anumite perioade nu voi putea fi on un lucru pe care il consider dezavantajos pentru mine
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):Daca aveti magi fire experimentati in guild o sa va spuna ca pe dummy mage da like a skiny bitch dar in raiduri ating pana la 20-22k dps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 18-03-2012, 22:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

octibest wrote:
1. Nume IRL:Octavian
2. Varsta:14
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) In timpu saptamani 2-3 ore de la ora 20 incolo in weekend cat de mult vreti
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec:Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fireimpact(sar putea sa fie gear pvp)
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/f/842/wowscrnshot031812122337.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Cel mai bun pentru dps are huge crits si andrenalia e la max pe el
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).PAi exista variati de specuri fiecare dupa propriul game style lafel si roatia si gearul.In mom de fata la low gear crit face legea la high(end game) gear haste e baza.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput prin wotlk like a nob stiam sa apas 2 butoane cu clicku dar mam dezvoltat si acum cunosc jocul si stiu ce trebuie sa fac.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Pe acest char am mai fost in specii( am fost intr-o pasa proasta si am primit kick) si in rest guilde de 2 lei
12. Detalii PC:PC bun 2,8ghz dual-core 2gb ram coneziune stabila
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Caut guilda cu care se poate raida calumea fara sa iau 9999 wipes
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Elev st pasionat de free-running fifa si handball
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).In anumite perioade nu voi putea fi on un lucru pe care il consider dezavantajos pentru mine
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):Daca aveti magi fire experimentati in guild o sa va spuna ca pe dummy mage da like a skiny bitch dar in raiduri ating pana la 20-22k dps


Respins , mai fa cv iteme de pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alext10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2015 19:06)
Joined: 12 Nov 2011
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 2

 
Post Posted: 19-03-2012, 22:53:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex in-game :roelite
2. Varsta:16
3. Localitate: ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? luni-vineri dimineata si seara 2-3ore in weekend oricat
4. Clasa: hunter
5. Main Spec/OFF spec: marks/Bm
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Roelite mi sa blocat pe specu pvp dar puteti da inspect la cel pve 363 ilvl
7. Screenshot cu Interfata: Normala
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pe asta am jucat din tbc in coace
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Agility ca main stat .Rotatie Chimera si aimed shot instant la cd in rest arcane si steady sa incarc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Tot Din Tbc in coace
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Wa FTH
12. Detalii PC: Destul de nou
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa am cu cn sa fac raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt cls a x-a.Timpul liber il petrec cu prieteni sau jucand wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). stiu sa ascult de lider si stiu toate scripturile
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):scot 15k

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 19-03-2012, 22:57:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alext10 wrote:
1. Nume IRL: Alex in-game :roelite
2. Varsta:16
3. Localitate: ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? luni-vineri dimineata si seara 2-3ore in weekend oricat
4. Clasa: hunter
5. Main Spec/OFF spec: marks/Bm
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Roelite mi sa blocat pe specu pvp dar puteti da inspect la cel pve 363 ilvl
7. Screenshot cu Interfata: Normala
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pe asta am jucat din tbc in coace
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Agility ca main stat .Rotatie Chimera si aimed shot instant la cd in rest arcane si steady sa incarc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Tot Din Tbc in coace
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Wa FTH
12. Detalii PC: Destul de nou
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa am cu cn sa fac raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt cls a x-a.Timpul liber il petrec cu prieteni sau jucand wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). stiu sa ascult de lider si stiu toate scripturile
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):scot 15k


Respins
pt 363 ilvl 15k pe dummy este extraordinar de putin (si pe viitor acolo unde scrie screenshot pui screenshot)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 20-03-2012, 17:22:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:ALex
2. Varsta:16ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:7-8ore in cursu saptamani; 9-10ore duminica si sambata.
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/?t=postupload
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Deoarece toti dk joaca dps frost si dau f.m. dmg
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:PAi nu am nici un secret adika primadata dau outbrake dupaia de cate ori pot da oblitarade le dau dupaia dau bowling blast si cand se tarmina dizizurile dau plague strike si un ice tought
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Joc de 3 ani pe dk sunt foarte experimentat j
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Mortis; Wandesd Asasisn;Speci;Prinde
12. Detalii PC***.Am un pc foarte performat si nu am probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece este cea mai buna guilda de pe servari din hoarda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt stundet
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nimik
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/?t=postupload

Posturi unite automat, 20-03-2012, 17:22:09

1. Nume IRL:ALex
2. Varsta:16ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:7-8ore in cursu saptamani; 9-10ore duminica si sambata.
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/?t=postupload
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Deoarece toti dk joaca dps frost si dau f.m. dmg
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:PAi nu am nici un secret adika primadata dau outbrake dupaia de cate ori pot da oblitarade le dau dupaia dau bowling blast si cand se tarmina dizizurile dau plague strike si un ice tought
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Joc de 3 ani pe dk sunt foarte experimentat j
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Mortis; Wandesd Asasisn;Speci;Prinde
12. Detalii PC***.Am un pc foarte performat si nu am probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece este cea mai buna guilda de pe servari din hoarda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt stundet
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nimik
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/?t=postupload

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 20-03-2012, 19:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

titileasca wrote:
1. Nume IRL:ALex
2. Varsta:16ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:7-8ore in cursu saptamani; 9-10ore duminica si sambata.
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/?t=postupload
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Deoarece toti dk joaca dps frost si dau f.m. dmg
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:PAi nu am nici un secret adika primadata dau outbrake dupaia de cate ori pot da oblitarade le dau dupaia dau bowling blast si cand se tarmina dizizurile dau plague strike si un ice tought
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Joc de 3 ani pe dk sunt foarte experimentat j
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Mortis; Wandesd Asasisn;Speci;Prinde
12. Detalii PC***.Am un pc foarte performat si nu am probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece este cea mai buna guilda de pe servari din hoarda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt stundet
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nimik
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/?t=postupload


Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2012 15:06)
Joined: 12 Jan 2012
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 21-03-2012, 14:33:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Andrei, in game: Andye
Varsta: 14
Localitate: Cluj-Napoca
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: 4ore/zi aproximativ
Clasa: Druid
Main Spec/OFF spec: Resto off: feral
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Andye
Interfata: http://tynipic.com/viewer.php?id=jdv1332333719v.jpg
De ce ai ales specul pe care joci acum?: Imi place de pe WOTLK
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):
Trebuie sa ai leather specialization, socketele sa fie mixte cu spirit si intelect si de preferat si haste. O rotatie anume nu este, dar doturile trebuie tinute constant, iar restul spellurilor trebuie date astfel incat sa nu ramai out of mana.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): De pe LK.
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): am fost in mai multe guilde, am iesit deoarece organizarea nu era bine pusa la punct.
Detalii PC: 4gb ram, procesor I3, 2 placi Nvidia Geforce 310M 1gb ram.
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Progrese foarte mari si activitate.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt la scoala si imi place sa joc Wow sa ascult rap si sa ma joc Lol.
Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 21-03-2012, 14:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o sa'ti dau /w in game!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 30-04-2024, 16:55:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x