User
Pass
2FA
 
 

*GIVEAWAY*
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message6815
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 01-05-2012, 20:58:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
  • "De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?"
  • "De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?"


prima intrebare: pt ca am foarte multi prieteni care joaca pe retail dar nu-mi permit in perioada asta sa fac achizitii foarte mari.
a 2-a intrebare: am ales freakz din lk deoarece era singuru server romanesc cu full script icc si tp ca aveam multi prieteni pe server care m-au chemat.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
uruk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2014 22:49)
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 72, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 18.7
Votes: 12

Post Posted: 01-05-2012, 20:59:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?"
Deoarece as acumula mai multa experienta.da de asta ar trebuii sa joc ,nu de aceeas as vrea neaparat
"De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?"
Deoarece i'm a freak.si imi place CALITATEA,adica freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-05-2012, 21:13:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?

As dori sa joc pe retail doarece vreau sa am o altfel de experienta decat cea care am avuto pe freakz timp de 2 ani si inca o mentin.De ce sa mint vreau sa fac si deathwing chiar si pe LFR.Un altu lucru pe care lam observat este ca guilda voastra nu are inca bossi facuti pe hc si as vrea daca se poate sa particip cand voi avea gear la raidurile voastre pe heroic.

De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?

Am inceput sa joc pe freakz acum 2 ani dupa cum am mentionat si mai sus deoarece m-au chemat niste prietenii sa vad cum e si am fost foarte incantat de server/playerii/gmi si chiar daca nu era full scriptat iccul tot il faceam.



Last edited by arggalati12 on 02-05-2012, 15:40:58; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 01-05-2012, 21:14:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce ar trebui sa joc eu pe retail?
Simplu. Daca ai nevoie de om de baza la raiduri, alaturi de care poti juca si caruia nu trebuie sa'i explici prea mult, eu sunt alegerea ta.

De ce am ales Freakz in locul altor servere?
L'am incercat, mi'a placut comunitatea, mi'am adus si prietenii aici sa jucam. Serverul se tot imbunatatea de la saptamana la saptamana si asta mi'a placut. Am ales sa raman aici si sa imbunatatesc ceea ce am creat alaturi de prietenii mei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 01-05-2012, 21:17:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?" : Deoarece vreau sa joc pe next patch ,sa vad cum sunt toate clasele , si sa joc si in paralel pe Freakz. Vreau sa fac 2k+ rating , si sa fac full raids . Vroiam sa-mi cumpar wowurile , dar deocamdata nu prea mai am fond suficient - .
"De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?": Hmm , more fun , trollin' , tipi de treaba , un STAFF foarte activ , mai ales pe forum . A fost o zii in care nu a fost nimeni , dar a revenit Zohl in forta si a citit tot - .

// Daca as "castiga" acest reward , m-as baga cu mare placere , sa fac parte din mica "comunitate" pe care o aveti acolo , si multi sunt din ARE 3 SCLAVI IN AFRICA cred (nu cred ca ma insel - ) , stiu ca erati cel mai bun guild pe evolution , pacat ca v-ati destramat . Bafta !



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WhatDaFack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2013 18:13)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 107, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 112.2
Votes: 4

 
Post Posted: 01-05-2012, 21:17:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?"
Deoarce vreau sa joc un joc decent fara bug-uri cu oameni decenti iar acel loc este pe blizz.
"De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?"
Dupa ce s-a deschis Freakzu la o luna mi-am facut si eu account si am inceput sa joc deoarece era cel mai stabil server de WOTLK in care toti prieteni mei jucau.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
icamaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2023 19:56)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 41, Topics: 7
Location: Suceava

Reputation: 62.6
Votes: 2

   
Post Posted: 01-05-2012, 21:32:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Vreau sa joc pe retail ca sã le arãt veteranilor blizzlike cã noi, cei de pe private, știm sã jucãm WOW. chiar mai bine decât ei, în ciuda bugurilor, DC-urilor și ratelor mari de care ne-am atașat.

2. Deși nu joc de mult timp aici (primii pași i-am fãcut pe alte servere) pot spune cã acesta este cel mai bun server din punctul meu de vedere datoritã staffului, comunitãții și în ultimul (și cel mai important) rând datoritã experienței de joc plãcute.

PS. Fie cã voi câstiga, fie cã nu, voi juca aici în continuare. Nu uita de unde ai plecat (și nu mã refer aici numai la server, ci și la comunitate : clasici români cerșetori de gold care nu își fac temele - aka nu învațã scriptul - și bețivi cu pufoaica de la inn).

Mulțumesc și baftã tuturor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Melfy

[Creep]



Status: Offline
(since 10-10-2022 15:46)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 703, Topics: 124
Location: Romania

Reputation: 1283.1
Votes: 58

Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-05-2012, 21:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?"

Majoritatea din fosta guilda <are trei sclavi in africa> joaca acolo. Fara nici-o exagerare, cele 2-3 luni in care am fost in acea guilda au fost cele mai bune momente din wow =)

"De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?"

Joc pe Freakz din prima zi, de cand a dat healu anuntul pe hysteria. La inceput am ramas deoarece nu erau alte servere stabile, dar cu timpul am fost placut impresionat de abilitatile de intretinere ale lui Shocker si am decis sa raman definitiv.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NellyRLD
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-09-2012 21:39)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 251, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: -65.1
Votes: 10

 
Post Posted: 01-05-2012, 21:54:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?"
Pentru ca sunt prea bazat si ma iubeste femeile, sunt prea bun si fac rank 1 acolo .
"De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?"
Sa farmez pe azwraith la arene si sa rad de andrei si deadmouse ca sunt niste lesinati si au 2 butoane.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 01-05-2012, 22:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Povestea mea incepe in urma cu nouasprezece ani si 10 luni intr-un spital inca neprivatizat. Inca de mic copil ma visam luptator in iugoslavia(pe vremea aia era razboiul din kosovo) ,conducator al armatei sarbe (comandant suprem) . In timp ce mergeam cu capra la pascut ma visam intr-un tanc sau calarind cai imbracati in armuri impenetrabile si cozi de aur poleit cu argint. In acele perioade imaginatia mea luase razna si trebuia astamparata cu ceva asa ca m-am inscris la un concurs de pe acasa tv cu niste desene despre 2 copii calatori in timp iar atunci am castigat o revista si locul 7 pe tara la povesti minunate trimise de copiii de pretutindeni . In clasa a3a invatatoarea mea m-a numit micul nica(dupa povestile lui ion creanga) . Ea m-a numit asa pentru ca eram un mic scriitor de povesti frumoase. Micul nica din mine a evoluat in timp si a inceput sa scrie povesti tot mai frumoase imaginatia lui crescand in fiecare zi mai mult dar dupa un timp prin clasa a7a m-am lasat de scris povesti si poezii.
Pana intr-a 9a cand am descoperit acest joc magnific care pe langa faptul ca m-a ajutat cu cateva idei pentru cateva povesti noi(pentru mine orice poveste este ca un fel de hrana pentru imaginatia mea si pentru spiritul meu creativ) dar nu am reusit niciodata sa imi termin povestile deoarece pe majoritatea serverelor jocul nu era asa grozav cat sa imi sature foamea de inspiratie.
Dupa ceva timp am ajuns pe un server privat...x wow pe care am ajuns sa fiu un baiat rau(cum de altfel toti erau acolo,care nu folosea hackul era fraier) asa ca iar am luat o pauza de scris povesti pana cand in clasa a12a am descoperit acest server fabulos , acest server de neegalat ,acest server magnific ,freakz, unde am redescoperit jocul si m-am indragostit si mai tare de el. Dupa numai 2 luni de freakz am reusit sa termin 2 din povestile incepute mai de mult .
Freakzul m-a ajutat foarte mult in cariera mea de scriitor dar din pacate in urma invaziei de minori si cetateni cu playlisturi de la winamp pline cu inna si mezeluri imaginatia mea a secat iar.
Acum cersesc pe strada pentru bani sa joc pe blizzard pentru a imi putea termina povestile mele minunate .


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vasyo

[Lucifer's Killer]



Status: Offline
(since 26-07-2022 22:09)
Joined: 23 Mar 2010
Posts: 157, Topics: 33
Location: Money Factory

Reputation: 183.3
Votes: 7

 
Post Posted: 01-05-2012, 22:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?

Mi-as dori sa joc pe retail pentru ca ( din cate imi dau seama ) e cu totul altceva fata de un server privat. Ma refer la tiny spell bugs, scripturi, animatii in general (fara peti zburatori etc). Nu vreau sa ma intelegeti gresit, comunitatea freakz este extraordinara si sunt recunoscator staffului si tutoror playerilor care ajuta la imbunatatirea acesteia. Din nefericire e imposibil, pentru o mana de oameni, sa faca din pasiune si cu beneficii infime treaba a sute de angajati. De ceva timp ma bate gandul sa sacrific 13-15 dolari lunar din propriul buzunar ( parintii nefiind de acord ) pentru a juca pe retail chiar si pentru putin timp. Eu consider ca cei doi ani de freakz mi-au adus, cu ajutorul prietenilor si tovarasilor din guilda, destula experienta atat pve cat si pvp pentru acest lucru.

2. De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?

Acum 2 ani, am incercat mai mult din plictiseala wow pentru prima data , am ales freakz datorita prietenul unui gm de aici care mi-a recomandat serverul. De atunci am mai incercat si alte servere, dar niciunul nu s-a comparat cu freakz, care depasise hysteria si era cel mai bun server din Romania. Nu am vrut sa incerc alte servere hostate inafara romaniei datorita problemelor cu latency ( avem conxiune mult mai proasta pe atunci). Cand a aparut cata pe molten am vrut sa ma mut, dar am revenit la scurt timp din mai multe motive. Oricum, la ora actuala freakz este printre cele mai bune servere private de cataclysm.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 01-05-2012, 22:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Vreau sa joc wow pentru lore, cu care am crescut de la warcraft 3, cu oameni capabili, roleplayers, fara sa imi fac nervi din cauza bugurilor si sa dau /ragequit cate 3-4 zile la wow, sa nu ma mai amagesc cu copii mai mult sau mai putin fidele a "celui mai bin mmorpg ever"

2. Freakz l'am gasit de la un fost coleg de guilda din vechiul "InspiratioN" care acum joaca pe blizz si mi'a facut dor sa joc iar wow dupa aproape 2 ani de pauza, din lipsa de timp si bani am ales sa joc pe acest server din cauza ratelor marite si care mi se parea suficient de stabil.


>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lapusneanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 17:33)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 810, Topics: 6
Location: Portugal

Reputation: -102.3
Votes: 17

Post Posted: 01-05-2012, 22:26:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

la intrebarea numarul 1.
da jmecher
lantrebarea nr2
ca altele nu mai ierea in romania..si ca in romania sa dai o macara de pe niste cabluri dureaza cel putin 1 an 2...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 01-05-2012, 22:50:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
Povestea mea incepe in urma cu nouasprezece ani si 10 luni intr-un spital inca neprivatizat. Inca de mic copil ma visam luptator in iugoslavia(pe vremea aia era razboiul din kosovo) ,conducator al armatei sarbe (comandant suprem) . In timp ce mergeam cu capra la pascut ma visam intr-un tanc sau calarind cai imbracati in armuri impenetrabile si cozi de aur poleit cu argint. In acele perioade imaginatia mea luase razna si trebuia astamparata cu ceva asa ca m-am inscris la un concurs de pe acasa tv cu niste desene despre 2 copii calatori in timp iar atunci am castigat o revista si locul 7 pe tara la povesti minunate trimise de copiii de pretutindeni . In clasa a3a invatatoarea mea m-a numit micul nica(dupa povestile lui ion creanga) . Ea m-a numit asa pentru ca eram un mic scriitor de povesti frumoase. Micul nica din mine a evoluat in timp si a inceput sa scrie povesti tot mai frumoase imaginatia lui crescand in fiecare zi mai mult dar dupa un timp prin clasa a7a m-am lasat de scris povesti si poezii.
Pana intr-a 9a cand am descoperit acest joc magnific care pe langa faptul ca m-a ajutat cu cateva idei pentru cateva povesti noi(pentru mine orice poveste este ca un fel de hrana pentru imaginatia mea si pentru spiritul meu creativ) dar nu am reusit niciodata sa imi termin povestile deoarece pe majoritatea serverelor jocul nu era asa grozav cat sa imi sature foamea de inspiratie.
Dupa ceva timp am ajuns pe un server privat...x wow pe care am ajuns sa fiu un baiat rau(cum de altfel toti erau acolo,care nu folosea hackul era fraier) asa ca iar am luat o pauza de scris povesti pana cand in clasa a12a am descoperit acest server fabulos , acest server de neegalat ,acest server magnific ,freakz, unde am redescoperit jocul si m-am indragostit si mai tare de el. Dupa numai 2 luni de freakz am reusit sa termin 2 din povestile incepute mai de mult .
Freakzul m-a ajutat foarte mult in cariera mea de scriitor dar din pacate in urma invaziei de minori si cetateni cu playlisturi de la winamp pline cu inna si mezeluri imaginatia mea a secat iar.
Acum cersesc pe strada pentru bani sa joc pe blizzard pentru a imi putea termina povestile mele minunate .




However, raspunsul la prima intrebare: nu sunt atat de dornic sa joc pe blizz, insa din experienta de 2 luni avuta acolo stiu ca ofera o alta senzatie cand joci wow - totul e mai greu, si dupa 2-3 ani de jucat wow pe 50x + , as vrea sa trec la ceva mai greu =)
raspunsul la a doua intrebare : pentru ca a secat vechiul server pe care jucam iar aici au venit toti amicii de acolo.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-05-2012, 23:27:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?"
as vrea sa joc pe retail pentru ca m-am plictisit de 3 ani pe private servers cu tot felul buguri pe fiecare in parte, dar nu am posibilitatea sa dau atatia bani pe toate expansiunile pt un cont nou pe oficial (is student si nah, restantele la sesiuni ma costa cat 5expansiuni - ).

"De ce am ales Freakz in locul altor Pservere?"
am ales freakz deoarece la momentul actual e singurul server ce ruleaza cataclysm catdecat scriptat mai bine fatza de restul.





Last edited by skyreaker24 on 01-05-2012, 23:30:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Setemotion, 02 May 2012 19:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 07-07-2024, 11:33:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x