User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167999
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 12-05-2012, 08:22:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special : Shaman resto/off spec enha,Warlock, Pala retri/off spec prot,Rogue combat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Throol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 21:34)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 69.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-05-2012, 20:31:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Liviu
2. Varsta:17 ani
3. Localitate:Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :de la ora 14:00 pana a2a zii dimineata.
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Fury/prot
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Throol
7. Screenshot cu Interfata:screen'ul este la recount
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este best in Pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:
Talente: 3/27/2
Ca rotatie incep intotdeauna cu Colossus Smashm,apoi Bloodthirst + Heroic strike si in functie de ce se procuie(Slam/Raging blow) folosesc una din acelea.In principiu intai Raging blow apoi Slamul procuit.La burst nu cred k mai este nevoie sa spun..macro + bs+ Bersekers Rage.. iar cand targetul este sub 20% hp..spamez execute cu raging blow si bloothrist ,binenteles colossus smaash la cd,si execute pana se activeaza Executioner.Ca gemuri recomand cele 40 str ca red; Mov:20str+20hit daca nu aveti hit cap.;Meta:cu crit; Orange;20str+20crit .
Ca statsuri cel mai improtant la warr acum este mastery din puncutl meu de vedere.Cel putin la mine se observa considerabil cand ai mai mult mastery fata de crit cum eram inaitne. Sa revenim: Hitul sa aveti peste 8% ca sa nu dati miss cu alb,Expertise 26/26 asta este clar.. Mastery cat mai mult. Si restul reforge in critical.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe wotlk si am facut tot ce era posibil .In sensul ca am avut guilda capabila,oameni capabilli si intelegere.(PvE,gravity,the qq givers). Deja ajunsesem sa farmez lk 25hc..si am trecut pe cata. Aici de asemenea full script.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Pe Cataclysm am fost decat in The light of dawn. Am iesit din simplul fapt ca nu mai erau oameni capabili de progres.nici macar in raidurile de 10.
12. Detalii PC:AMD Athlon,2.2Ghz, 2gb RAM,placa nush de care este dar stie ca e de 512, si cam atat -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc organizare,intelegere si PVE,ceea ce sper ca voi gasi aici xD
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Ce pot sa spun,sunt ca oricare dintre voi toti,joc fotbal ,fiind sportul meu preferat,fumez:-?? chiar daca nu e bine..in rest sunt ok:)) caterinca cand trbeuie,serios,sociabil etc:*
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Ce pot sa mai spun ..enchanting+mining full
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://imageshack.us/photo/my-images/198/priiint.png/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Negrunegru01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2018 20:46)
Joined: 14 May 2010
Posts: 193, Topics: 15
Location: Iasi

Reputation: 110.2
Votes: 7

 
Post Posted: 14-05-2012, 12:09:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Catalin ( dar toata lumea imi spune Negru )

2. Varsta:
22 ani

3. Localitate:
Iasi

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Intre 6 si 24 ore pe zi -

4. Clasa:
Paladin

5. Main Spec/OFF spec:
Protection (368) / Ret (365)

6. Link Armory*:
Armory link
Nu stiu cu ce gear ma prinde pe armory , dar imi dai inspect ingame sa vezi tot gearul -

7. Screenshot cu Interfata**:
Screenshot ca tank
Screenshot ca dps

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Eu joc wow de aproximativ 7 ani de zile din care ultimii 4 ca tank. Am tankat cu toate clasele si am ramas la prot pala pt ca e cel mai versatil si are raid utility mare. (ca sa nu mai mentionam de faptul ca are un raid wide cooldown si abilitatea de a reseta debufe - )
Iar ca retribution nu sunt la fel de bun ca tank dar scot undeva la 25k la 10man si 27k la 25man

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cam multe de spus la acest capitol ,o sa incerc sa fac un rezumat :
-talente pt Protection 0/34/7 si Retri 7/2/32
-rotatia de tank depinde mult de boss si configuratie dar in general joci la spam CS pt SOTR si WOG sa iti puna scutu din overheal inainte de spike de dmg. bine inteles faci si tot ce trebuie un paladin sa faca (handuri pt threat , bula , lay si Divine guardian cand trebuie)
la dps tii inquisition pe tn tot timpul si joci la CS pt HP si TV la fiecare 3 HP , intre CS si TV ai 2 sec in care dau Judgement sau Exorcism(doar daca e instant proc).
-inportanta la gear pt tank e simpla , stack mastery pana faci gear solid si dupa ce ai gear destul incat sa iti permita, bagi stamina si pure avoidance (orice tank bun stie de 102.4% avoidance dupa care te axezi pe stam si dodge si parry )
ca ret important e strength si o arma cu swing time cat mai mare (pt dmg brut) findca CS si TV dau dmg in functie de weapon dmg .
-geming il faci cu mastery + stam pt tank si pentru ret Strength peste tot si respecti culoarea doar daca socket bonus e 20 strength .
-stats Mastery>stam>dodge & parry + agility (in 4.0.6 agility inca da dodge si face ca unele iteme de hc sa fie mai bune ca itemele de tank)
pt retri pe retail e mastery si apoi crit dar cum mastery e custom pe freakz inca experimentez sa vad (momentan sunt pe mastery)
(pt mai multe informatii vb pe TS)
ps :CS =Crusader Strike , HP=Hoy Power, TV=Templar's verdict, WOG= Word of glory, SOTR=Shield of the Righteous

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Vanila :
Atunci m-am apucat de wow cand s-a lansat naxx dar la vremea aia nu eram destul de competent sa fac raiduri -
TBC:
Atunci m-am apucat de raiding am facut full progres (era mult avand in vedere ca trebuia sa bati contentul de t4 t5 ca sa ajungi la t6 si respectiv t6.5 ) Aici am decis eu sa ma fac tank si de atunci am jucat numai ca tank cu offspec de dps.
Wotlk:
Am jucat pe alt server privat care a pus wotlk inainte de freakz si am facut Realm first Naxx 25
Am revenit pe freakz si am batut toti bosii pe N si cativa pe HC dupa care m-am dus pe retail pt ca s-a lansat Cataclism.
Cataclysm:
Pe retail am batut toti bosii din 4.0.6 si am luat <Defender of a shatered world> dupa care am luat o pauza de 3 luni pana s-a bagat Cata pe freakz.
Mi-am refacut paladinul de pe freakz si am batut toti bosii pe toate dificultatile (10hc si 25hc).

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe retail am fost in cea mai buna guilda de pe realm si a doua cea mai buna dupa care am venit pe freakz.
Pe Freakz am intrat in <BrOotherhOod> unde am fost second gm , raid leader, class leader, recruiting officer etc.
Am iesit din guilda deoarece guilda a atins apogeul iar eu imi doream ceva mai mult de atat.
Am fost si in Betrayers (ii consideram a doua guilda de pe freakz) dar am fost dezamagit sa vad ca sunt dezorganizati am vazut niste chestii la ei care nu imi plac (mai multe detalii va dau pe ts ) si am iesit.
Am facut si un website pt brootherhood pt ca forumul de pe freakz e prea mainstream -

12. Detalii PC***.
Procesor quad core 3.0 ghz / ram 4 GB ddr3 / video NVidia hd 1gb/256 ghz ddr5/ internet RDS 50mbps.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Caut o guilda buna si am avut fosti guilmates la voi so mi-au spus ca sunteti organizati lucru care imi palce.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Automatica si Calculatoare in Iasi, nu lucrez, timpul liber mi-l petrec acasa pe net sau cu prietenii prin baruri -

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Suntem un grup de mai multi oameni din guilda <Brootherhood> care vrem sa venim la voi (cam toata elita guildei) si sunt convins ca va iesi treaba buna la raiduri -

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Chiar daca sunt MS tank postez si un ss cu dps pe dummy -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 14-05-2012, 14:35:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Throol-Respins (nu recrutam warr atm)
Negru-Acceptat ( /w Desstroy/Sharkyz/Bezea/Dudulzor in game pt invite)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 14-05-2012, 17:01:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :5-6 ore/zi
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retri/Tank
6. Link Armory*:[url] http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Angrypala%5B/url%5D
7. Screenshot cu Interfata:[url] http://www.picz.ro/pictures/60b73298e1cd45eae1876430b8ac3e44.jpg%5B/url%5D
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?E un spec echilibrat,atat in pvp cat si in pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-hit 8%,expertise 26,mastery,crit,haste
-Rotatia de baza:Crusader Strike,Judgement,Holy Wrath pana faci 3 stacks de holy power apoi dai cu Templar's Verdict
-Burst Rotation:Guardian of the Ancient Kings(fac 10 stacks de Ancient Power)-Avenging Wrath-Zealotry-Inquisition-Crusader Strike-Templar's Verdict-Hammer of Wrath etc
-The Art of War dau Exorcism
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de cand a pus pe freakz cataclysm.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Twinkiez(pt ca nu se fac raiduri de 25 h,lipsa totala de interes din partea conducerii)
12. Detalii PC:
AMD Phenom X3 2,4 ghz,4 gb ram ddr2,Nvidia GTX 550 1 GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Caut o guilda care se descurca mai bine la raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student anu 1 la facultatea de stiinte economice si gestiunea afacerilor
O sa lucrez din vara.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am inteles de la un amic care e in guilda ca aveti nevoie de paladin retri.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
http://www.picz.ro/show-image.php?id=64c9f351ad50b11f3251ea62d95eada5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 14-05-2012, 17:07:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Angrypala-Acceptat /w Desstroy in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
october

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2015 12:28)
Joined: 22 Sep 2011
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 2

 
Post Posted: 15-05-2012, 20:16:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sergiu
2. Varsta: 22
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pun problema altfel, nu am lipsit la nici un raid care a fost programat si nu am iesit inainte sa spuna guild raid leader ca e over.
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: resto am si gear de balance / feral dar prefer sa joc doar main specul de resto cat timp se poate.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bege
7. Screenshot cu Interfata**: nu am facut niciodata un print in raid, nu am interfata de raid imortalizata

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: am jucat balance o perioada buna de timp, dar a fi dps nu mi se parea ca e prea greu si m-am decis sa trec healer pentru prima oara in "cariera" mea de wow player, sa ajung in prezent sa-mi placa la nebunie resto (nu ca ar conta, dar pentru argumentarea punctului de vedere am jucat un resto shaman / paladin holy / priest disci - acesta din urma doar in pvp ce e drept, dar important e ca le-am jucat mai bine decat 99% din cei care aveau aceste clase main spec - deusexmachin si angrypala care sunt deja la voi in guilda pot confirma)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): sockets rosii cu 40 intel, blue cu 20 intel 20 spirit, iar galbene cu 20 intel 20 haste asa aveam, de curand m-am hotarat sa incerc sa vad cum merge si mastery, aveam deasemenea reforgeurile in haste, adica critical, mastery dadeam reforge haste, am schimbat in mastery, iar sockets galbene cu 20 intel 20 haste am schimbat in 20 intel 20 mastery, nu as vrea sa dau un verdict final in ceea ce priveste care e cea mai buna alegere, m-as grabi, doresc sa mai joc putin cu mastery sa vad intr-adevar daca e o diferenta care se simte si daca se merita. enchants prefer sa joc la spirit, am in bag 2 staffuri 1 cu power torrent si 1 cu heartsong, in long fights si cu mult aoe damage (adica aproape toate inafara de artramedes) folosesc cea cu heartsong, la fel imi motivez alegerea la trinkets: darkmoon card tsunami si jar of ancient remedies, in loc de tsunami si core of ripeness (am fost criticat de cativa playeri pe care ii consider buni ca ar trebui sa schimb jar of ancient remedies cu core of ripeness - nu sunt deacord cu aceste critici, si raman la opinia mea care tind sa cred ca e cea corecta din moment ce in toate raidurile in care am fost, toate encounterurile cu exceptia chimaeron (dar si la acesta in 50% din cazuri), stau lejer pe pimul loc la heal in reccount - atat la HPS cat si healing done)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): am jucat tbc, am avut noroc sa prind o guilda buna si cu ceva rabdare din partea lor, mai cu cateva greseli, am invatat sa joc de unul singur, folosindum-ma de google in mare parte, si-am ajuns un dps de baza acolo (jucam rogue) si-am incheiat era mea in tbc cu toti bosii din swp, bt, hyjal down. nu am jucat wotkl, cand era pe terminate am intrat pe freakez la indemnele unui prieten, dar am jucat doar pvp, cine sa te ia la 5.4 k gs intr-o guilda cand mai sunt 3 saptamani de wotkl? well.. am facut 1 odata icc cu globalu 10 n, pana la.. nu stiu cum se numea bossu sincer, si nu caut pe google doar ca sa ma dau mare ca stiu, cert e ca a urmat dupa unul la care i se zicea professor. in rest, in alte tentative cu globalul luam wipe / ninja la primul boss, o experienta nu prea placuta. (am jucat druid resto in perioada de 3 saptamani). a venit cataclysm, am zis ca eu joc balance acuma, am nimerit chiar de la inceput in guilda Twinkiez, in care am fost pana acum 1 zi. mergea chiar bine la inceput, a avut o perioada de decadre, dar si-a revenit zic eu pentru ca am reusit sa fac cu guilda full runuri atat de bwd cat si bot hc / n, da, am achivementurile de la toti bosii pe hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): dupa cum am spus mai sus de cad am inceput sa joc pe Freakz am fost intr-o singura guilda, twinkiez, nu-mi place sa schimb guildele ca ciorapii si nu ieseam nici acuma, dar la fel ca multi dinte fostii colegi de guilda care au iesit, am si eu o limita (si nu as vrea sa detaliez mai mult aici, multumesc pentru intelegere)dar sa nu ma intelegeti gresit, eu le multumesc pentru ca m-au luat la inceput de cataclysm si le sunt recunoscator pentru raidurile facute impreuna si pana la urma pentru ajutorul dat cand aveam nevoie de ceva.
12. detalii pc am un intel dual core 2ghz, 4 gb ram, 1 gb placa video, windows 7 ca sistem de operare.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: doi dintre fostii colegi de guilda angrypala, deusexmachin mi-au recomandat sa incerc aici, ei fiind foarte multumiti de guilda voastra.
14.ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt stundet la drept, facultatea imi ocupa timp, de aceea sper ca e punctualitate, ora seara nu conteaza, nu dorm repede, dar exemplu: in fosta guilda incepeam raidurile la ora 21, bwd 10 hc sa folosim de dragu exemplului, pe la 21:40 eram si noi in instanta, pentru ca 1 nu era gata, altu fuma, altu era afk, altu atunci facea potiuni etc., pe la 22:30 eram gata cu primu boss pentru ca inainte sa incepem bossu pleca tanku sa manance, apoi un dps sa fumeze iar, pe la 00:00 eram si noi pe la trashul de la penultimul boss in 2 dps 1 tank si-un healer pentru ca restu mergeau afk "ca doar se descurca prostii care raman cu trashul, ma duc sa fumez" .. ajungeam in cele din urma la ultimul boss si jumate din raid voia sa iasa ca ei au scoala, ca is obositi - da, deobicei tot cei care in timpul raidului mergeau afk - ca doar "ce naiba, esti noob? cat dureaza sa fumez o tigara" (obs: folosesc tigara pur ca si exemplu, se foloseau si alte motive, dar de dragu discutiei e ok asa) si uite asa era raid over ca nu avea nime chef sa continue ultimu boss (in cel mai bun caz ajungeam la ultimul boss, daca nu era cel mai bun caz ramaneau chiar 2-3 bossi) si continuam? intr-o zi viitoare cu acelasi ritual. asa ca, am spuns ca sper sa fie punctualitate in guilda voastra, since da, sper, nu ma deranjeaza sa stau pana la ora 1 in joc, dar nu pentru motivele din exemplu..well.. u get the point. hobby-uri pe langa wow, daca pot sa consider un joc pe PC hobby, mai tre sa se miste omul din cand in cand sa nu prinda radacini pe scaun, mai joc tenis de camp si cam atat ca viata personala nu e hobby.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). cred ca am scris destul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nicoletasicutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 09:47)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 48, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 57.5
Votes: 3

 
Post Posted: 16-05-2012, 09:41:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bege - Accepted /w Desstroy , Sharkyz ingame
( il stiu din Twinkiez joaca bine baiatu)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 16-05-2012, 13:52:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 17-05-2012, 17:28:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Claudiu
2. Varsta: 21 ani
3. Localitate: Slobozia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore / zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Discipline / Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Qeqk
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca, pe langa un single-target heal puternic, spec-ul aduce si 2 cooldownuri defensive raidului ( pw:b, ps ) dar si 1 cd ofensiv destul de puternic zic eu, pi. mi'a placut inca de pe wotlk ideea de support in raiduri.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Gemming : daca socket bonusul este de 20 int / mastery, atunci socketez astfel incat sa iau si bonusul din item. daca nu este atat de bun socket bonusul, folosesc gem de +40 intelect. Intelect e main statul pt disci priest, nu doar pentru mana pool, spellpower, crit, dar si pt mecanica de mana restore a priestului disci si anume talentul de Rapture.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow prin patchul 2.4.3, atunci am avut full progress la raidurile disponibile. am continuat cu intreg Wotlk, unde am avut progress full, inclusiv LK25h in guilda PvE unde am avut jucat. Continui cu Cataclysm, unde am progress full pe 10heroic.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am jucat numai in guilda Twinkiez inca de cand s'a bagat Cata, am decis sa parasesc aceasta guilda pentru a putea avea parte de progress full alaturi de voi.
12. Detalii PC: Intel i5 2.4 ghz, 4gb rami ddr3, placa video dedicata 1 gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa continui raidurile alaturi de o guilda care stie cu ce se mananca PvE-ul.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student, anul II la sectia de translatori pe domeniul tehnic al Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti. Timpul liber mi-l petrec la pc sau alaturi de iubita mea, ascultand muzica, vizionand filme..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt o persoana ambitioasa, atenta, poate chiar perfectionista.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 17-05-2012, 17:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

QEQK - Acceptat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brrutallus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 12:53)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Constanta

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-05-2012, 22:03:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Arghezii
2. Varsta:
18 ani
3. Localitate:
Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 8 : 30 PM (Realm Time) pana pe la 00:00 .
5. Clasa:
Hunter
6. Main Spec/OFF spec:
Marksmanship / Survival
7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Arghezii
8. Screenshot cu Interfata:
http://tinypic.com/view.php?pic=wr50i&s=6
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca cel putin pe freakz este cel mai bun pentru hunter , avand in vedere ca Survivalul a fost nerfuit .
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente - http://tinypic.com/r/2hwcr2a/6
Rotatie - Mark , SS x2 , Aimed shot , Chimaeron shot ( Repeat la cd )
Stats - > Hit - 8% , Agility , Critical Strike Chance - 23 % , Haste - 17% ( Statsurile sunt aranjate in ordine in functie de importanta , aceste capuri fiind ideale din punctul meu de vedere)
Gemming - > Red - 40 agility , Yellow - > 20 agil + 20 haste/crit in functie de statsurile de mai sus , Blue -> 20 agil + 20 hit
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
WotLK - Full progress
Cataclysm : Bot - Full progress pe toate dificultatile , Bwd 10n/25n - full progress , pe hc nu am avut ocazia , dar scripturile le cunosc din Videoclipuri si nenumarate try-uri .
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
WotLK - Airwalk ->Guilda s-a desfiintat din cauza conflictelor GMului cu ofiterii . ; All Starsz - Am fost pana s-a bagat Cataclysmul am iesit pentru ca luasem o pauza .
In amandoua guildele am avut full proges pe WotLK.
Cataclysm - Might and Magic (Exodus) - Am iesit datorita faptului ca guilda s-a mutat pe alt server , Ground Zero - Guilda s-a mutat pe Evolution .
13. Detalii PC:
AMD Phenom II x4 B55 , 3.2GHz , 4gb ram DDR3 , nVidia Gainward Gts250 1024MB, GDDR5, 256bit, rds
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca vreau ca WoW-ul sa fie o placere , sa fac raiduri organizate si sa ma culc linistit fara dureri de cap deoarece stiu ca in guilda toata lumea este ascultatoare si respectoasa .
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Momentan sunt la liceu ( Cls a 11-a) . Inafara WoW-ului si liceului , timpul mi-l petrec iesind afara cu prietenii si cantand la chitara .
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
http://tinypic.com/r/63zux4/6



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ahera

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2012 00:15)
Joined: 17 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 18-05-2012, 00:39:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
1. Nume IRL:

Andrei

Quote:
2. Varsta:

20ani

Quote:
3. Localitate:

Bucuresti(student)/Valcea(vacante si unele weekenduri)

Quote:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

in jur de 3-4ore, dar poate varia lejer

Quote:
4. Clasa:

warlock

Quote:
5. Main Spec/OFF spec:

destro(single target dmg)/demo(aoe dmg)

Quote:
6. Link Armory*:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ahera

Quote:
7. Screenshot cu Interfata:

IMG: http://www.picz.ro/pictures/9d0ec719f4db91c26a5c7a5e46ee8e71.jpg

Quote:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

pe wotlk preferam afliction dar imi plac schimbarile de la backdraft pe care le-au facut in cataclysm

Quote:
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

immolate si celelalte doturi sa fie mereu up, conflagrate la cd, spam de incinerate si improved soulfire mereu up.
ca si gems, in functie de ce stats am, daca am hit cap atunci bag inteligence cat pot si putin haste+reforge la toate itemele

Quote:
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

pai teoretic am inceput sa joc inca de pe vanila, dar nu prea se poate numi jucat sa ai 10caractere de level12 fiecare, asa ca o sa zic ca am inceput de pe vremea tbc.
Mult timp petrecut pe blizzard, deathwing omorat(pe raidfinder deoarece nu aveam timp sa stau intr-o guilda serioasa)

Quote:
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

este primul meu caracter de pe serverul asta, il am de vreo 2saptamani, nu am fost cam in nici o guilda cu intentii serioase.

Quote:
12. Detalii PC:

asus, i7, 4gb rami(nuf said)

Quote:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

caut o guilda serioasa deoarece in ultimul timp am prea mult timp liber si nu-mi place sa stau degeaba

Quote:
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

student la poli automatica, jucator oarecum profesionist de dota, imi place sa socializez...hobbyuri nu pot sa spun ca am, frecatul mentei cu amicii

Quote:
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Nu prea stiu ce sa spun aici, decizia va apartine

Quote:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

IMG: http://www.picz.ro/pictures/9d0ec719f4db91c26a5c7a5e46ee8e71.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 18-05-2012, 06:43:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ahera wrote:
Quote:
1. Nume IRL:

Andrei

Quote:
2. Varsta:

20ani

Quote:
3. Localitate:

Bucuresti(student)/Valcea(vacante si unele weekenduri)

Quote:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

in jur de 3-4ore, dar poate varia lejer

Quote:
4. Clasa:

warlock

Quote:
5. Main Spec/OFF spec:

destro(single target dmg)/demo(aoe dmg)

Quote:
6. Link Armory*:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ahera

Quote:
7. Screenshot cu Interfata:



Quote:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

pe wotlk preferam afliction dar imi plac schimbarile de la backdraft pe care le-au facut in cataclysm

Quote:
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

immolate si celelalte doturi sa fie mereu up, conflagrate la cd, spam de incinerate si improved soulfire mereu up.
ca si gems, in functie de ce stats am, daca am hit cap atunci bag inteligence cat pot si putin haste+reforge la toate itemele

Quote:
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

pai teoretic am inceput sa joc inca de pe vanila, dar nu prea se poate numi jucat sa ai 10caractere de level12 fiecare, asa ca o sa zic ca am inceput de pe vremea tbc.
Mult timp petrecut pe blizzard, deathwing omorat(pe raidfinder deoarece nu aveam timp sa stau intr-o guilda serioasa)

Quote:
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

este primul meu caracter de pe serverul asta, il am de vreo 2saptamani, nu am fost cam in nici o guilda cu intentii serioase.

Quote:
12. Detalii PC:

asus, i7, 4gb rami(nuf said)

Quote:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

caut o guilda serioasa deoarece in ultimul timp am prea mult timp liber si nu-mi place sa stau degeaba

Quote:
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

student la poli automatica, jucator oarecum profesionist de dota, imi place sa socializez...hobbyuri nu pot sa spun ca am, frecatul mentei cu amicii

Quote:
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Nu prea stiu ce sa spun aici, decizia va apartine

Quote:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):


Revino la 20k pe dummy macar si mai fa niste gear.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 19-05-2012, 11:36:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam Rogue/Warlock


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 01-07-2024, 20:07:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x