User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message173544
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 26-05-2012, 19:58:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
Recrutam :

- Shaman resto
- Priest holy/disci
- Warlock


emmy2394 wrote:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img824/7397/wowscrnshot031612233832.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emmy2394

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 07:20)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Spain

Reputation: 47.9
Votes: 2

Post Posted: 26-05-2012, 20:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok

Posturi unite automat, 26-05-2012, 21:14:16

eu am fac aplicati ca am vb cu destroy si a zis sa incerc:|

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emmy2394

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 07:20)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Spain

Reputation: 47.9
Votes: 2

Post Posted: 26-05-2012, 23:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imageshack.us/photo/my-images/407/wowscrnshot031612233832.jpg/

Posturi unite automat, 27-05-2012, 00:43:00

e putin 16k :-ss..........?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 26-05-2012, 23:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da...

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emmy2394

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2012 07:20)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Spain

Reputation: 47.9
Votes: 2

Post Posted: 27-05-2012, 07:27:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci sunt acceptat sau nu?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 27-05-2012, 10:15:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

emmy2394 wrote:
1. Nume IRL: Samy in game Jiinx
2. Varsta: 16
3. Localitate: sunt din acelasi sat cu Arrowz din guilda voastra
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore/zi
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: fire/arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jiinx
7. Screenshot cu Interfata: http://img607.imageshack.us/img607/9247/wowscrnshot031712054238.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place la nebunie fire mage
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai rotatia este asa: avem 2 speluri care trbuie sa fie mereu pe target scorch si living bomb spamam cu su fireball pana ce avem improve hot streak si castam pyroblast instant dupa care dam fire blast pt a avea sansa sa se mai activeze inca odata improve hot streak.Ar trbuie dupa ce castam toate spel sa avem doturile pe target si dam combustion care ne da un burst de dps.Dupa aceea spamam cu fireball si mai dat si fire blast pt a avea sansa sa se activeze improve hot streak.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat doar wotolk si cata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in perverts dar am iesit pentru ca ma luau la misto si chestii de genu.
12. Detalii PC: intel core 3.2ghz 2gb Ram nvidia Gforge9400GT
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Un prieten bun mi-a recomandato ca fiind o guilda cu playeri seriosi si cu cei 7 ani de acasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Fotbal basket si foarte mult gaming
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Am toate profesiile fara blacksmith .Sper sa reusesc:)
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img824/7397/wowscrnshot031612233832.jpg


Invata sa citesti instructiunile dupa le folosesti corect si revii cu un post care va fi inutil deindata ce nu mai recrutam magi.

Recrutam DOAR warloci,priesti disci si holy,shaman encha/restro/elemental



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Airwaves

[Creep]



Status: Offline
(since 12-06-2013 10:03)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 534, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 18

Post Posted: 27-05-2012, 18:53:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Roby
2. Varsta: 17
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Momentan timp de inca o jumatate de luna intru doar in weekend dar in vacanta sunt on aproape tot timpu.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Feral
6. Link Armory*: Link Probabil este gearul pvp cel afisat.Am pus gearul pve pe mine asa ca in scurt timp ar trebui sa se schimbe.
7. Screenshot cu Interfata: My Interface
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc acest spec deoarece il cunosc de cand era wotlk si este cel mai bun spec pe care il stiu juca dupa Feral ca si druid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai rotatia mea este urmatoarea:Lifebloom up la 3 stacks pe tank tot timpu.Rejuvenation pe targetele sub peste 85%.Regrowth pe targetele peste 60% si Healing Touch atunci cand Swift Rejuvenation este activ.Wild growth la CD si Swiftmend in situatii de criza.Stats prioritare:Spirit>Intelect>Haste>Crit.Talents:(8/2/31)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe WOTLK si am experienta mare in raiduri(Farmam saptamanal full ICC si RS).Am avut pe wotlk full bis pe resto druid si imi cunosc clasa.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Initial am fost pe Genesis unde am fost in mai multe guilde(pe wotlk):Mad Dogs/Airwalk/The Life is PVE/the QQ Givers/TWINKIEZ/PvE.Cand s-a bagat cataclysm am plecat pe evolution unde am facut putin PVE in HUGE.

12. Detalii PC: Procesor:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3.00GHz 1.50Ghz RAM:1Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Doresc sa fac PVE si avand in vedere ca aceasta guilda este una din cele mai bune la PVE am decis sa aplic aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Liceu.Timpul liber il petrec afara cu prietenii si in wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Consider ca am mentionat tot ce este important mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-

De mentionat:Momentan druidul este pe evolution.Pana weekendu viitor sper sa reusesc sa il mut pe Genesis.Oricum o sa il mut in cer mai scurt timp posibil.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 27-05-2012, 19:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Airwaves wrote:
1. Nume IRL: Roby
2. Varsta: 17
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Momentan timp de inca o jumatate de luna intru doar in weekend dar in vacanta sunt on aproape tot timpu.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Feral
6. Link Armory*: Link Probabil este gearul pvp cel afisat.Am pus gearul pve pe mine asa ca in scurt timp ar trebui sa se schimbe.
7. Screenshot cu Interfata: My Interface
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc acest spec deoarece il cunosc de cand era wotlk si este cel mai bun spec pe care il stiu juca dupa Feral ca si druid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai rotatia mea este urmatoarea:Lifebloom up la 3 stacks pe tank tot timpu.Rejuvenation pe targetele sub peste 85%.Regrowth pe targetele peste 60% si Healing Touch atunci cand Swift Rejuvenation este activ.Wild growth la CD si Swiftmend in situatii de criza.Stats prioritare:Spirit>Intelect>Haste>Crit.Talents:(8/2/31)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe WOTLK si am experienta mare in raiduri(Farmam saptamanal full ICC si RS).Am avut pe wotlk full bis pe resto druid si imi cunosc clasa.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Initial am fost pe Genesis unde am fost in mai multe guilde(pe wotlk):Mad Dogs/Airwalk/The Life is PVE/the QQ Givers/TWINKIEZ/PvE.Cand s-a bagat cataclysm am plecat pe evolution unde am facut putin PVE in HUGE.

12. Detalii PC: Procesor:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3.00GHz 1.50Ghz RAM:1Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Doresc sa fac PVE si avand in vedere ca aceasta guilda este una din cele mai bune la PVE am decis sa aplic aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Liceu.Timpul liber il petrec afara cu prietenii si in wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Consider ca am mentionat tot ce este important mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-

De mentionat:Momentan druidul este pe evolution.Pana weekendu viitor sper sa reusesc sa il mut pe Genesis.Oricum o sa il mut in cer mai scurt timp posibil.


Respins!
Nu recrutam clasa ta citeste te rog ce recrutam si dupa accea fa aplicatie..indiferent ca iti zice vreun ofiter ca sa faci aplicatie .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Airwaves

[Creep]



Status: Offline
(since 12-06-2013 10:03)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 534, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 18

Post Posted: 27-05-2012, 19:21:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bezea wrote:
Airwaves wrote:
1. Nume IRL: Roby
2. Varsta: 17
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Momentan timp de inca o jumatate de luna intru doar in weekend dar in vacanta sunt on aproape tot timpu.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Feral
6. Link Armory*: Link Probabil este gearul pvp cel afisat.Am pus gearul pve pe mine asa ca in scurt timp ar trebui sa se schimbe.
7. Screenshot cu Interfata: My Interface
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc acest spec deoarece il cunosc de cand era wotlk si este cel mai bun spec pe care il stiu juca dupa Feral ca si druid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai rotatia mea este urmatoarea:Lifebloom up la 3 stacks pe tank tot timpu.Rejuvenation pe targetele sub peste 85%.Regrowth pe targetele peste 60% si Healing Touch atunci cand Swift Rejuvenation este activ.Wild growth la CD si Swiftmend in situatii de criza.Stats prioritare:Spirit>Intelect>Haste>Crit.Talents:(8/2/31)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe WOTLK si am experienta mare in raiduri(Farmam saptamanal full ICC si RS).Am avut pe wotlk full bis pe resto druid si imi cunosc clasa.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Initial am fost pe Genesis unde am fost in mai multe guilde(pe wotlk):Mad Dogs/Airwalk/The Life is PVE/the QQ Givers/TWINKIEZ/PvE.Cand s-a bagat cataclysm am plecat pe evolution unde am facut putin PVE in HUGE.

12. Detalii PC: Procesor:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 3.00GHz 1.50Ghz RAM:1Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Doresc sa fac PVE si avand in vedere ca aceasta guilda este una din cele mai bune la PVE am decis sa aplic aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la Liceu.Timpul liber il petrec afara cu prietenii si in wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Consider ca am mentionat tot ce este important mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):-

De mentionat:Momentan druidul este pe evolution.Pana weekendu viitor sper sa reusesc sa il mut pe Genesis.Oricum o sa il mut in cer mai scurt timp posibil.


Respins!
Nu recrutam clasa ta citeste te rog ce recrutam si dupa accea fa aplicatie..indiferent ca iti zice vreun ofiter ca sa faci aplicatie .


Dar am vorbit cu destroy si Sharkyz si au spsu ca se uita peste aplicatie si ca sar putea sa ma ia.Sharkyz mia spus sa postez.Eu iam zis ca sunt druid resto.Daca nu era nevoie de mine de ce mar fi pus sa postez?

+Ca pe prima pagina scrie Recrutam:Druizi resto.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 28-05-2012, 18:55:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand iti transferi charul,dai /w si vedem atunci:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaharuza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2012 18:10)
Joined: 20 May 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2012, 20:17:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: alexandru
2. Varsta:21ani
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Cat este nevoie
4. Clasa: dk
5. Main Spec/OFF spec: frost/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata: probleme cu ss (nu merge)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :deoarece este singurul spec de dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :nu am nimik in plus sau in minus decat ceilalti dk frost
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :light of dawn,exiled,wiked,
12. Detalii PC: nu am probleme cu pc,merge foarte bine
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Deoarece este o guilda cu progres,oameni buni doritori,este o guilda bine formata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt somer(momentan)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nu prea
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):probleme cu ss(nu merge)as fi dornic sa dau un test dps in game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 28-05-2012, 21:28:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zaharuza wrote:
1. Nume IRL: alexandru
2. Varsta:21ani
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Cat este nevoie
4. Clasa: dk
5. Main Spec/OFF spec: frost/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata: probleme cu ss (nu merge)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :deoarece este singurul spec de dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :nu am nimik in plus sau in minus decat ceilalti dk frost
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :light of dawn,exiled,wiked,
12. Detalii PC: nu am probleme cu pc,merge foarte bine
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Deoarece este o guilda cu progres,oameni buni doritori,este o guilda bine formata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt somer(momentan)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nu prea
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):probleme cu ss(nu merge)as fi dornic sa dau un test dps in game.


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sempai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2012 18:31)
Joined: 30 May 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2012, 17:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Stefan
2. Varsta: 22
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :6-7 ore
4. Clasa: warlock
5. Main Spec/OFF spec: Destro/Demo
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sempai
7. Screenshot cu Interfata: http://postimage.org/image/8ieequt9n/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: E foarte frumos
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).In primul rand Imp-ul trebuie sa fie petul prioritar.Stats-urile trebuie sa fie in felul urmator Intellect>Hit(17%)>Haste>Crit>Mastery.Ca rotatie incepi cu Curse of Elements,Bane of Doom,Corruption,Soul Fire(Instant din Soul Burn),Immolate,Conflagrate,Chaos Bolt,2xIncinerate.Doturile de la Immolate,Corruption,Bane of Doom si Soul Fire trebuie tinute up tot timpul.Pentru a evita castarea la Immolate se poate folosi dupa fiecare Chaos Bolt sau Incinerate,spellul Fel Flame care mareste cd-ul dotului de la Immolate.Ca sockete se urmareste ca cele rosii sa fie cu 40 intellect cele albastre 20 intellect si 20 hit iar cele galbene sa fie cu 20 intellect si 20 haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).M-am apucat de wow pe Lk,am avut un warlock hibrid (destro/demo),am jucat putin,pana la 5.8k gs si m-am lasat.PE Cataclysm stii toate scripturile de la bossi scriptati in acest moment pe server
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu am avut nici o guilda buna care sa trebuiasca sa ii mentionez numele
12. Detalii PC: Procesor AMD Athlon 64 x2 Dual Core 4800+ 2.50 GHz/ 2 GB DDRM2/Placa video ATI Radeon HD 2400 XT
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Pentru progresul care il aveti
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://postimage.org/image/5yen2dpir/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 31-05-2012, 12:14:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sempai ( Stefan ) - Respins .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marcho_16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2012 20:39)
Joined: 15 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2012, 19:29:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mario
2. Varsta: 17
3. Localitate: United Kingdoms
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 a day
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy 361ilvl / tank 355 ilvl
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bgmen
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/f/221/wowscrnshot052512214855.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
1.Beacon of Light keep on target
2.Judgement keep buff active
3.Holy Shock everytime it's up
4.Holy Light or Divine Light (depending on urgency)
5.Word of Glory
-Flash of Light in very urgent situations.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). i play from TBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) EXILED i start swearing at them cuz the are shit !! cant do bwd HC
12. Detalii PC: 4 GB RAM , 1 TB hard , intel pentium processor E6700
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cuz you are better and stronger guild
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student: hobby:playing batsketball
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 20-09-2024, 00:23:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x