User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message173508
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 31-05-2012, 19:45:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bgmen - respins ( rejected )


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lavluc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2020 11:09)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2012, 21:15:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Lucian

2. Varsta
25 ani

3. Localitate
***

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Sunt zile si zile dar o medie cam 4-6 ore pe zi

4. Clasa:
Warlock

5. Main Spec/OFF spec:
Destruction

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Luciy

7. Screenshot cu Interfata**:
http://i48.tinypic.com/mq684.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Warlock am avut si pe Wotlk si am continuat si aici

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
O rotatie ptr. warlock nu prea exista, aici ai prioritati. Cred ca cel mai bn ptr single target ar trebui sa procedezi in felul urmator: aplici Curse of the Elements - Bane of Doom - Soulburn (care cosuma un soul shard si iti face Soul Fire instant) - Soul fire - Demon Soul - Immolate (ptr. Immolate ar trebui sa faci un Macros care in timp ce il castezi sa-ti atace si Imp-ul) - Corruption - Conflagrate - Incinerate.Daca esti langa boss din cand in acnd mai poti da si cate un Shadowflame, iar daca ai probleme cu mana din cand in cand poti sa mai dai si cate un Chaos Bolt (poti sa il dai si la cd).Intre Soul Fire si Immolate poti scoate si Doomguard.
La warlock stat principal este intelectul urmat de haste , critical si mastery asta dupa ce ai atins hit cap-ul (17%)
Talentele pe Destruction ae pute fi puse asa : http://i47.tinypic.com/6routu.jpg


10.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wotlk am jucat aproximativ un an si 6 luni pe un server privat din Cehia, iar Cataclysm joc de aprox. 7-8 luni.
Experienta: - BOT : Halfus Wyrmbreaker si Valiona and Theralion 10/25 hc
-BWD : Magmaw..............................10/25 hc
Atramedes............................10/25 hc
Maloriak........................... ....10/25 hc
Chimaeron............................10/25 hc
Omnotron Defense System......10hc (doar o singura data)


11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost intr-o singura guilda de cand am inceput sa joc pe Cataclysm " Wicked "

12. Detalii PC***.
Processor : Amd Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
Placa Video: Nvidia 8600gts 512 mb
Casti + Microfon
Internet: Rds


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca este o guilda serioasa, unita si in principal ca este o guilda unde reguliile se respecta cu strictete (nu ca in alte guilde unde reguliile sunt facute doar ptr. a avea reguli si nu ptr a se respecta), iar cel mai important lucru toti sunt egali la voi in guilda si nu se fac favoruri (de ex.: x e prieten cu guild master-ul si are prioritate la raid)

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Momentan cel mai mult timp il petrec in fata calculatorului, nu sunt angajat nicaieri, ma ocup cu agricultura cultura cartofului, a graului si porumbului : (sa nu imi spuneti taran:)) ). Iubesc foarte mult caini de aceea mi-am si cumparat unul pe care il cresc de la varsta de o luna (acum are 9 luni) si care se numeste Max si face parte din rasa Pitbul (nu este 100% pur deoarece tatal lui a fost o amestecatura intre pitbul si boxer).

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)
Nimic

16. Reccoun 3 mil. dmg.:
Fara Bane of Havok : http://i47.tinypic.com/dxedm8.jpg
Cu bane of Havok : http://i45.tinypic.com/24l7gcz.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 31-05-2012, 21:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Luciy , /w geanu in game sa vorbim .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 02-06-2012, 20:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 16ani
3. Localitate: Bucuresit
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat este nevoie
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Luryess
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/403/dpsya.jpg/ la raiduri de obicei imi bag Dominions
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca este cel mai bun..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai dupe cemi fac cap la Hit.. Prioritate mea este Crit Si haste.. rotatia : Scorch Living Bomb Firebal Si HotStreak Dupa ce Adonuu Combustion Helper imi arata UO. pun fireorb si Combustion Si Max Burst .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Tbc am jucat cateva luni nu excelam .. woltk 2ani , si acum cataclysm 1an si cateva luni 1-2
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pai. Vin dupa Evolution Fosta guilda Evo
12. Detalii PC: placa video 1gb 2gb Ram 1,8 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : De ce nu>? pentru ca este o guilda serioasa cu oameni seriosi care isi cunosc clasa si stiu ce e ala PVE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student .. clasa a11a ..vreau sa iau bacu... duc o viata frumoasa..- stiu sa fac diferanta intre viata sociala si wow..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Sunt Unu cu Guilda. depun ft mult efort cand sunt intr-o guilda serioasa..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://imageshack.us/photo/my-images/403/dpsya.jpg/ dau mult mai mult.-




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulshard

[Creep]



Status: Offline
(since 08-05-2015 19:56)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 877, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 7.4
Votes: 17

     
Post Posted: 02-06-2012, 21:25:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din pãcate nu mai recrutam magi.

Keep friends close, and enemies guessing.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 02-06-2012, 21:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarius4Ever wrote:
1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 16ani
3. Localitate: Bucuresit
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat este nevoie
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Luryess
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/403/dpsya.jpg/ la raiduri de obicei imi bag Dominions
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca este cel mai bun..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai dupe cemi fac cap la Hit.. Prioritate mea este Crit Si haste.. rotatia : Scorch Living Bomb Firebal Si HotStreak Dupa ce Adonuu Combustion Helper imi arata UO. pun fireorb si Combustion Si Max Burst .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Tbc am jucat cateva luni nu excelam .. woltk 2ani , si acum cataclysm 1an si cateva luni 1-2
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pai. Vin dupa Evolution Fosta guilda Evo
12. Detalii PC: placa video 1gb 2gb Ram 1,8 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : De ce nu>? pentru ca este o guilda serioasa cu oameni seriosi care isi cunosc clasa si stiu ce e ala PVE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student .. clasa a11a ..vreau sa iau bacu... duc o viata frumoasa..- stiu sa fac diferanta intre viata sociala si wow..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Sunt Unu cu Guilda. depun ft mult efort cand sunt intr-o guilda serioasa..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://imageshack.us/photo/my-images/403/dpsya.jpg/ dau mult mai mult.-

Data viitoare cand dai un dps test ( pe dummy ) te rog sa fie single target si sa nu ai nici un buff , nici macar well feed pe tine , esti respins .
Soulshard wrote:
Din pãcate nu mai recrutam magi.

Te rog sa ne lasi pe mine , Dudulzor , Desstroy , Sharkyz , Bezea , Noexit sa ne ocupam de Topicul acesta -





Last edited by geanu on 03-06-2012, 13:06:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 02-06-2012, 22:10:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam: Hunter , Shaman R/E,Warlock,Rogue


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RayzanJang
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-10-2012 15:46)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 69, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -47.4
Votes: 6

Post Posted: 08-06-2012, 14:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Removed.


Last edited by RayzanJang on 11-06-2012, 19:19:37; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 08-06-2012, 17:00:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RayzanJang wrote:
Pe armory imi apare gearu de pvp, Vreau inspect ingame


1. Nume IRL: Petrica
2. Varsta: 15
3. Localitate: Bistrita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : as putea aproxima undeva la peste 5 ore pe zii(specific ca pot fii online aproape mereu cand se fac raiduri)
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: MM(pve) / Sur(pvp)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rayzanjang
7. Screenshot cu Interfata:http://i.imgur.com/rZdB8.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca merge cel mai bine momentan pe Freakz.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Hit cap 8%,15% haste,no mastery at all, restu reforge in crit, mail spec obligatoriu,rotatia : (depinde de boss , la uni nu pot da burstul la inceput deci nu se aplica) full burst, Chimaera,2 Steady,1aimed,1steady.. (nu are rost sa continuu..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc Wow pe LK(3.0.3, dar m-am lasat.. majoritatea experientei de joc am capatato pe cataclysm.. stiu scripturile la toti bossi pe heroic atat scris cat si practic..
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Perverts, dar din pacate guilda a cam dat coltul so..
12. Detalii PC: Quadcore,8gigs ram,hd 5770 1gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca vreau seriozitate la raiduri in mare parte dar si progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 8-a(tocmai acum o termin) imi plac jocurile online in special, imi place sa ascult muzica, imi plac glumele(pana la un anumit punct)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sorry Sacredsteps pentru ce ti-am zis pe global -.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): Vreau Ingame Test, pentru ca as putea usor sa falsific poza.

Va multumesc pentru ca ati citit acest mesaj si sper sa fiu acceptat.


Btw, probabil am sa revin cu un Edit cat de curand.. momentan sunt in graba si nici nu am avut inspiratia..[b]


/w ingame bezea/desstroy/dudulzor/sharkyz/geanu dupa ora 18:00



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 08-06-2012, 18:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam 1 druid resto si 1 shaman resto / enha !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catlips

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2014 21:31)
Joined: 14 May 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 57.1
Votes: 2

 
Post Posted: 08-06-2012, 21:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:

Costi

2. Varsta:

17 ani.

3. Localitate:

Constanta

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

Pai o medie de 4-5 ore pe zi.

4. Clasa:

Druid

5. Main Spec/OFF spec:

Resto\Feral

6. Link Armory*:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Catlips

7. Screenshot cu Interfata:

http://www.picz.ro/show-image.php?id=a6592bbc61ee0a9e869269246e4bd31f

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Am jucat resto druid si pe lich king.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Pai eu de obicei joc la feeling nu am o rotatie anume (niciodata nu am avut de cand joc wow) presupun ca tot ce trebuie sa stii despre resto druid este ca hoturile fac aproape toata treaba si swiftmend si wild groth trebuie folosit de preferat la cd cand esti intr`un encounter.Performantele ulterioare apar in functie de skill.Cand vine vorba de staturi multi ar spune ca haste`u e baza pe acest patch. Eu joc mastery nu mi sa parut atat de ajutator haste`u.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Pai ce sa zic...experienta mea in raiduri a loat inceput pe lich king acolo unde voa si toc erau o necesitate pt a ajunge sa il bati si tu pe lich king. Din pacate nu am avut o experienta completa in ce inseamna icc`u pt ca pe serverul pe care jucam (ghost net) nu erau scriptati bossi..doar pana la Rootface . Pe cata am avut norocul sa intru intr`o guilda acceptabila (care a lasat de dorit pana la urma) si datorita acestui fapt stiu toate scripturile la toti bossi de pe cata

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

Pai am fost in foarte multe guilde . Majoritatea foarte proaste si ca experienta dar si ca playeri ( fara gear sau fara brainscore) .Recent am fost in "Wicked" o guilda ok unde aveai cu cine sa faci o gluma dar recent am descoperit ca treaba merge din ce in ce mai prost.(la inceput nefiind oameni pt raiduri iar spre sfarsit nefiind oameni ON pentru raiduri.)

12. Detalii PC:

Pai am un laptop HP Procesor i5 4 giga ram ddr3 si placa video de 512 mb.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Este o guilda serioasa in care se face progress si in care oamenii intra cand este nevoie de ei . Din cate am auzit.XD

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Pai sunt elev in clasa a X-a si astept cu nerabdare sa iau vacanta. O mare majoritate a timpului liber mi`l petrec pe wow dar acum ca a venit vara o sa fac cateva schimbari la asta.
P.S scuzati greselile gramaticale (daca exista) sunt foarte obosit.



This is a lie.


Last edited by Catlips on 08-06-2012, 23:02:46; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 08-06-2012, 21:47:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarius4Ever wrote:
1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 16ani
3. Localitate: Bucuresit
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat este nevoie
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Luryess
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/403/dpsya.jpg/ la raiduri de obicei imi bag Dominions
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca este cel mai bun..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai dupe cemi fac cap la Hit.. Prioritate mea este Crit Si haste.. rotatia : Scorch Living Bomb Firebal Si HotStreak Dupa ce Adonuu Combustion Helper imi arata UO. pun fireorb si Combustion Si Max Burst .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Tbc am jucat cateva luni nu excelam .. woltk 2ani , si acum cataclysm 1an si cateva luni 1-2
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pai. Vin dupa Evolution Fosta guilda Evo
12. Detalii PC: placa video 1gb 2gb Ram 1,8 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : De ce nu>? pentru ca este o guilda serioasa cu oameni seriosi care isi cunosc clasa si stiu ce e ala PVE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student .. clasa a11a ..vreau sa iau bacu... duc o viata frumoasa..- stiu sa fac diferanta intre viata sociala si wow..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Sunt Unu cu Guilda. depun ft mult efort cand sunt intr-o guilda serioasa..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://imageshack.us/photo/my-images/403/dpsya.jpg/ dau mult mai mult.-



/w sharkyz in game,spune-i ca te'am trimis eu sa dai un dps test.

Posturi unite automat, 08-06-2012, 22:47:26

Catlips wrote:
1. Nume IRL:

Costi

2. Varsta:

17 ani.

3. Localitate:

Constanta

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

Pai o medie de 4-5 ore pe zi.

4. Clasa:

Druid

5. Main Spec/OFF spec:

Resto\Feral

6. Link Armory*:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Catlips

7. Screenshot cu Interfata:

http://www.picz.ro/show-image.php?id=a6592bbc61ee0a9e869269246e4bd31f

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Am jucat resto druid si pe lich king.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Pai eu de obicei joc la feeling nu am o rotatie anume (niciodata nu am avut de cand joc wow) presupun ca tot ce trebuie sa stii despre resto druid este ca hoturile fac aproape toata treaba si swiftmend si wild groth trebuie folosit de preferat la cd cand esti intr`un encounter.Performantele ulterioare apar in functie de skill.Cand vine vorba de staturi multi ar spune ca haste`u e baza pe acest patch. Eu joc mastery nu mi sa parut atat de ajutator haste`u.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Pai ce sa zic...experienta mea in raiduri a loat inceput pe lich king acolo unde voa si toc erau o necesitate pt a ajunge sa il bati si tu pe lich king. Din pacate nu am avut o experienta completa in ce inseamna icc`u pt ca pe serverul pe care jucam (ghost net) nu erau scriptati bossi..doar pana la Rootface . Pe cata am avut norocul sa intru intr`o guilda acceptabila (care a lasat de dorit pana la urma) si datorita acestui fapt stiu toate scripturile la toti bossi de pe cata -

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

Pai am fost in foarte multe guilde . Majoritatea foarte proaste si ca experienta dar si ca playeri ( fara gear sau fara brainscore) .Recent am fost in "Wicked" o guilda ok unde aveai cu cine sa faci o gluma dar recent am descoperit ca treaba merge din ce in ce mai prost.(la inceput nefiind oameni pt raiduri iar spre sfarsit nefiind oameni ON pentru raiduri.)

12. Detalii PC:

Pai am un laptop HP Procesor i5 4 giga ram ddr3 si placa video de 512 mb.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Este o guilda serioasa in care se face progress si in care oamenii intra cand este nevoie de ei . Din cate am auzit.XD

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Pai sunt elev in clasa a X-a si astept cu nerabdare sa iau vacanta. O mare majoritate a timpului liber mi`l petrec pe wow dar acum ca a venit vara o sa fac cateva schimbari la asta.
P.S scuzati greselile gramaticale (daca exista) sunt foarte obosit.



/w Duzulzor in game si vb cu el,spune'i ca te-a trimis desstroy.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moonprozz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-03-2013 13:18)
Joined: 08 Jun 2012
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

Post Posted: 08-06-2012, 23:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai Gabriel
2. Varsta: 16 jumate
3. Localitate: Targu mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 6-8 ore pe zi. In fiecare zi.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Main: Restoration/Off: Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Moonprozz
7. Screenshot cu Interfata: http://img140.imageshack.us/img140/1496/wowscrnshot060812161831.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc pe Restoration Druid de pe The Burning Crusade (2.4.3) pve nu am prea facut doar hardcore pvp.. am fost rank 30 pe retail (4.3.3) ca resto druid, etc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Pai eu nu prea am rotatii la pve, nu am mai prea facut ca druid.. si vreau sa ma apuc calumea.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am facut foarte multe raiduri de cand joc dar nu toate pe druid.. pe TBC: SWP/BT/MGT etc.. Deathwing, lich king..
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Drunken Badgers, prima si ultima mea guilda.. am mai fost chemat si in alte guilde dar de PVP.. Am decis sa o parasesc pentru ca dupa 5 ani de non stop PVP cu druidu, vreau sa ma apuc calumea de PVE.
12. Detalii PC: 8GB rami DDR3, procesor: AMD PHENOM || 3.30 GHz x6 (hexacore), Nvidia GTX 560.. Asus Crosshair Extreme 4..
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru ca este una din cele mai bune guilde de pve de pe server si am nevoie de ajutorul vostru..
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev in clasa a 10 a, hobby-uri: MMA (Mixed Martial Arts) / Bike etc..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 08-06-2012, 23:25:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@moonprozz

respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
agent4ever

[DUBSTEP LOVER]



Status: Offline
(since 09-05-2020 13:34)
Joined: 29 Feb 2012
Posts: 24, Topics: 9
Location: Bucharest

Reputation: 40.1
Votes: 2

     
Post Posted: 09-06-2012, 11:50:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: in game : Killerdudu ; real : Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : cam tot timpul, vine si vacanta, deci mai mereu
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec : main spec : heal ( restoration ) ; off spec : DPS ( balance )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killerdudu
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/view.php?pic=xdbgk8&&s=6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum : fiindca mi se pare cel mai ok dintre toate
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec : Deobicei Druidul resto e foarte bogat in Mana. Pentru mine mana nu este o problema niciodata. Trebuie sa ai mult spirit > haste > intellect. Rotatie : life bloom x 3, rejuvenation mereu pe target ( sau pe mai multe ) , eu folosesc mult Regrowth + swiftmend de cate ori este nevoie. + trinkete cand mana incepe sa dispara. si tot asa
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum : am inceput sa joc de pe WOTLK ca incepator iar pe CATA am evoluat foarte mult in materie de PVE si consider ca sunt destul de bun. Scripturile le stiu ca pe Tatal Nostru', si nu mi-as permite sa gresesc niciodata
11. Foste Guilde : Specii, TheIHaveCandyGetInTheVan : le-am parasit deoarece nu exista activitate si progres.
12. Detalii PC: Pc-ul e destul de bun, adica pot sa cu grafica jocului la ULTRA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Fiindca vreau sa-mi fac noi prieteni si sa invat cat mai multe de la ei
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt un tip obijnuit, nu cu capul in nori. In timpul liber ma plimb cu bicicleta si joc joc foarte mult basket. Merg la liceu, invat putin, dupa am tot timpul din lume -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Am castigat odata o pizza... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 19-09-2024, 06:08:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x