User
Pass
2FA
 
 

Mentalitatea/Aroganta Playerilor
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message11611
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 17-07-2012, 22:43:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shoock wrote:
Uite zimi si mie dl Froster cate http://forum.wow-freakz.com/Bug-report-f261.html ati/ai rezolvat in ultimele luni? sa iti spun cat esti de activ si cat interes iti dai pt server. ( imi voi cere scuze daca am gresit si am spus ceva ce nu se cuvenea despre gmi). Cand e vorba de postat aiurea pe forum sunteti EXTREM de activi, dar bineinteles sa demonstrati sau sa postati ceva de folos serverului nu prea va vad activi ( pe unii dintre voi chiar deloc). Asta denota lipsa voastra totala de profesionalism.
Ca tot ai adus vorba de cobrel mai sus nu pot sa uit cand ati facut un event pvp si cobrel filma, iar noi ne uitam la stream. Deci cate injuraturi fata de alt gm a spus omu ala pe guid chat in 2 ore nu spun eu in 2 ani, dar np noi luam permanent pt injuraturi.
Eu stiu ca adevaru intodeauna supara si oricum daca cineva mi-ar da dreptate mie nu ii va fi bn si va fi taxat bn de tot la prima abatere.
Spunemi tu Einstein ca tot te-ai legat ca am deschis alte topicuri, cum poti raspunde daca voi inchideti topicu instant. De ce le inchideti? ca va deranjeaza? adevaru doare stiu.
Banuiesc ca urmeaza bann sa imi inchideti gura, ca un argument solid stiu ca nu aveti si vi se rupe de ce spun eu oricum, atata timp cand nu e cineva capabil sa va dea si voua niste reguli si voi sunteti ZEII serverului.
Si astia care va luati de greseli gramaticale sa stiti ca aici nu suntem la bac si daca vreti sa imi "sugerati" ceva sau o greseala, o putem face in particular.



Nice pun faza cu "bug report", insa sunt rank 2. Nu ma ocup de asa ceva, ma ocup cu controlul multimii, adica sa linistesc persoane nemultumite si grav ofuscate ca tine. Acu vorba vine (nu ma refer la toti), de ce profesionalism trebuie sa dai dovada, cand te ocupi de un "balegar" (din care, aparent, faci si tu parte)? Tot ne scoateti ochii cu "lipsa de profesionalism" cand si voi va comportati de parca va trebuie soarele si luna.
Totodata, una se numeste tovarasie, si alta e sa ma iei tu la madular, persoana care nu te cunosc si habar nu am cine esti. Misto conversation starter mi-as inchipui cu "du-te-n gulia sora-tii de gm lesinat".

Da, intr-adevar, adevarul doare, insa ce adevar sa inteleg eu din:
Quote:
Ma intreb asa shockeru nu va mai dat si alte comenzi infara de kick ban mute si sa inchideti topicuri? Nu stiu prin ce metode va pus gm dar oricum am niste banuieli ca prin pupincureala grava. Macar comezile astea care le aveti folositile corect nu dupa cum ni se scoala noua dimineata sau dupa prietenii si pupat in dos.


Iti dau reply aici, cu toate ca m-am chinuit putin cu gramatica ta stalcita: da, ne-a dat si alte comenzi, dar probabil nemultumitii ca tine niciodata n-o sa vada lumina de la capatul tunelului. Rahatei dinastia mici ca voi gasesc la tot pasul pe Freakz, traind intr-o nemultumire constanta si intr-o ignoranta totala. Pentru voi normal ca doar comenzile enumerate de tine de mai sus va sunt cunoscute. Ce altfel sa primiti cand improscati rahat in toata lumea. Nefarian sau Council? No, one-way-ticket to another server.

Also, m-as bucura sa-ti dea cineva dreptate, fiindca m-am saturat sa fie tot one-sided replicile care mi le scrii. Totodata, nu suntem la bacalaureat, dar suntem pe forum. Trebuie sa inteleg cumva ce scrii, nu-ti dau nota, dar ca sa putem conversa ca de la om la om, trebuie ca scrisul sa fie lizibil. Cum nu il scrii cu mana ci tastezi anumite taste, macar gramatica sa-ti fie corecta, sa nu bat cuie cu capul in birou la cat de greu e sa te inteleg.

O sa ma rog de ceilalti colegi din staff sa nu-ti dea ban. Nu fiindca n-ai merita, dar fiindca nu am nevoie sa ma ascund in spatele unui scris albastru ca sa-ti spun chestiile de mai sus, sau sa-ti demonstrez ceea ce am de zis. Daca nici argumentul asta nu e solid, atunci nu stiu ce perceptie ai tu asupra societatii. E democratie, emana cat rahat vrei pe gura, doar nu-l indrepta asupra mie sau asupra altcuiva. Si daca vrei sa-ti versi frustrarile, varsa-le intr-un mod mai coerent te rog.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 17-07-2012, 23:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar trebui sa citesc tot ce a scris ala aici Froster?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 17-07-2012, 23:16:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Not really, E suparat ca a luat ban pe un caracter de pe care a injurat moldovenii si i s-a pus pata ca nu se repara buguiri.

Oricum, Froster, e foarte de apreciat ca ii zici ce ii zici si in modul in care o faci, dar, sa fim sinceri, tie iti lasa impresia ca ar intelege 3/4 din ce i-ai zis? Fara suparare, dar posturile tale sunt doar pentru fanii umorului tau (care te asigur, sunt destul de numerosi aici). Concluzia? Cui ii pasa daca intelege, keep it up -


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 17-07-2012, 23:18:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A, ok.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-07-2012, 23:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shoock wrote:
Uite zimi si mie dl Froster cate http://forum.wow-freakz.com/Bug-report-f261.html ati/ai rezolvat in ultimele luni? sa iti spun cat esti de activ si cat interes iti dai pt server. ( imi voi cere scuze daca am gresit si am spus ceva ce nu se cuvenea despre gmi). Cand e vorba de postat aiurea pe forum sunteti EXTREM de activi, dar bineinteles sa demonstrati sau sa postati ceva de folos serverului nu prea va vad activi ( pe unii dintre voi chiar deloc). Asta denota lipsa voastra totala de profesionalism.
Ca tot ai adus vorba de cobrel mai sus nu pot sa uit cand ati facut un event pvp si cobrel filma, iar noi ne uitam la stream. Deci cate injuraturi fata de alt gm a spus omu ala pe guid chat in 2 ore nu spun eu in 2 ani, dar np noi luam permanent pt injuraturi.
Eu stiu ca adevaru intodeauna supara si oricum daca cineva mi-ar da dreptate mie nu ii va fi bn si va fi taxat bn de tot la prima abatere.
Spunemi tu Einstein ca tot te-ai legat ca am deschis alte topicuri, cum poti raspunde daca voi inchideti topicu instant. De ce le inchideti? ca va deranjeaza? adevaru doare stiu.
Banuiesc ca urmeaza bann sa imi inchideti gura, ca un argument solid stiu ca nu aveti si vi se rupe de ce spun eu oricum, atata timp cand nu e cineva capabil sa va dea si voua niste reguli si voi sunteti ZEII serverului.
Si astia care va luati de greseli gramaticale sa stiti ca aici nu suntem la bac si daca vreti sa imi "sugerati" ceva sau o greseala, o putem face in particular.


Mai inteligentule , iti explic eu , ca probabil Froster prin scrisu ala albastru nu te poate lua atat de tare.
1. Tu ca jucator de world of warcraft care nu vrei/ nu ai bani sa bagi in joc sa joci pe blizz , cauti un privat , dai de Freakz unde nu platesti nimic => UN PRIVILEGIU
2. Stafful este unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut pe comunitati de gaming (si aici ma refer la cele din afara pentru ca in romania rar gasesti o comunitate in care stafful sa nu sufere de culoarea de pe forum) => UN ALT PRIVILEGIU
3. In afara de Shocker , nimeni nu se ocupa de scripting gen spelluri la clase , bossi , etc. GM-ii mai mari in grad se ocupa de minor bugs fixes.
4. Rank 1 si 2 , cum este Froster spre exemplu se ocupa de RELATIILE CU PUBLICUL , adica incearca sa ii tina in frau pe copilasi ca tine care sufera de skill si in care explodeaza hormonii in ultimul hal , explicandu-le frumos , pe un ton civilizat si un limbaj coerent ce si cum.
5. Nu ai tu nici un drept sa acuzi ca nu se adauga bossi noi/ bg-uri noi etc. sau ca nu se fixeaza clasa x sau ca y trebuie nerfata ca e OP si imba .
De ce?
Simplu : totul iti este oferit gratuit , sunt niste oameni care muncesc pentru altii pe gratis (mai exista donori , dar majoritatea care doneaza sunt straini )
6. Tu ai luat ban pentru ca ai injurat ca la usa cortului pe GLOBAL , sa vaza toti copilasii si sa inceapa si ei. Daca cobrel injura pe guild chat , care e problema ? era GUILD CHAT , intre prieteni , daca sunt prieten bun cu o anumita persoana ii pot baga toti mortii in casa (in gluma , pentru ca sunt convis ca si cobrel o facea din gluma) ca nu se supara , ba chiar rade.
Tin minte ca faceam show pe chatul factiunii la SAMP cand ma injuram cu un tovaras in gluma , radeau toti de pe acolo.
7. Daca nici acuma n-ai inteles ca tu esti privilegiat si ca e imposibil ca un server privat sa tina pasu cu blizz atunci iti recomand asta:

"Du-te da-ti 2 palme , pise-te si culca-te ca esti un copil crescut in soba si adus la maturitate de sobolani"(na ca imi iau warn numa ca sa te fac sa intelegi , batut in cap ce esti)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shoock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2014 00:58)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 17, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 11.6
Votes: 3

Post Posted: 17-07-2012, 23:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adica dupa mintea ta daca faci 2 greseli intr-un text esti retardat, prost si scrisu nu este lizibil? Ai probleme amice. Daca ai socializa si tu mai mult pe net nu te-ai lega de gramatica mea, dar nu ai cu cine ca esti prea inteligent pt noi astia "randomii" zeule.
Deja m-ai jignit de multe ori desi eu nu cred ca am facut asa ceva. Te dai cam matur dar sunt sigur ca te intretin parintii si singurele tale iesiri din casa sunt la scoala si probabil magazinul de la colt.
Ca tot am adus vorba de profesionalis, eram cu ceva timp in urma pe molten si a picat serveru, a fost rollback de cca 15 min. Si owneru si 2 gm si-au cerut scuze pe rand, imediat cand si-a revenit . Pe freakz ce se intampla dupa rollbackuri: GURA SAU BANN/MUTE. Si la aia nu pica serveru in fiecare zi ca aici.
Mai aratami si mie un server cu bannuri cu reason virgin sau ratat. Ti-am zis asta pentru ca ai zis ca te ocupi cu ordinea playerilor.

"Cine îºi atrage ura celor prosti, câºtigã respectul celor destepti"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 17-07-2012, 23:42:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brapper wrote:
Lasati off topic-ul si panarama de pe forum,fiti voi si nu mai aveti atitudinea asta de tarfa bolnava,vorba lu` Cheloo...sunteti oameni in toata regula si faceti dintr-un joc cel mai mare tam-tam,stricati atmosfera atat pe forum,dar si ingame,stricati placerea de a mai juca wow...voi cu caracterul asta de oameni badarani goniti playerii noi ce vin si ii luati la misto cu vorbe de labagii care-si mananca de sub unghie facuti din sperma putreda.Voi ii alungati de pe server cu nesimtirea voastra! Fiti ma oameni seriosi,unii se plang ca n-au cu cine sa faca instante si altii n-au un colt de paine sa manance...rusine! Va purtati ca niste copii,iar pentru copii am un sfat...la somn cu voi! Asa parinti inconstienti aveti de va lasa nopti intregi la calculator? E ora 23:31,inteleg ca e vacanta,dar organismul vostru e intr-o continua crestere si dezvoltare,n-ar trebui sa stati pana seara tarziu...v-au tampit jocurile astea pe calculator,v-au creat dependenta,v-au rupt de realitate,nu mai aveti copilarie,nu mai aveti nimic...in loc sa iesiti afara sa bateti mingea,sa stati la o vorba frumosa,cu bicicleta,la un suc ceva...virginilor!!! V-ati tampit ma? Sa vedem la anul cati or sa mai pice la bacalaureat,abia astept...





>implicand faptul ca VREM jucatori noi pe Freakz ( si asa sunt destui )
>implicand faptul ca unii au trecut BAC-ul
>implicand faptul ca nu ne-ai stricat deja tu atmosfera pe forum cu injuraturi -



Last edited by Padurarul on 17-07-2012, 23:43:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-07-2012, 23:42:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg de ce ...(sfinti si alte treburi) nu te cari pe molten daca e atat de profesionist serveru si vi aici sa te iei de staff ca e prea BO$$ :o
oricum topicul asta a ajuns sa fie un topic de flame si cearta si scopul lui initial era incercarea de schimbare a atitudinii unor playeri ... mai bine in inchideti

LE : @padurarul .. am postat exact in aceeasi secunda Surprise

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 17-07-2012, 23:46:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mitica la puscarie.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shoock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2014 00:58)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 17, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 11.6
Votes: 3

Post Posted: 17-07-2012, 23:48:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bL0ood eLf wrote:
shoock wrote:
Uite zimi si mie dl Froster cate http://forum.wow-freakz.com/Bug-report-f261.html ati/ai rezolvat in ultimele luni? sa iti spun cat esti de activ si cat interes iti dai pt server. ( imi voi cere scuze daca am gresit si am spus ceva ce nu se cuvenea despre gmi). Cand e vorba de postat aiurea pe forum sunteti EXTREM de activi, dar bineinteles sa demonstrati sau sa postati ceva de folos serverului nu prea va vad activi ( pe unii dintre voi chiar deloc). Asta denota lipsa voastra totala de profesionalism.
Ca tot ai adus vorba de cobrel mai sus nu pot sa uit cand ati facut un event pvp si cobrel filma, iar noi ne uitam la stream. Deci cate injuraturi fata de alt gm a spus omu ala pe guid chat in 2 ore nu spun eu in 2 ani, dar np noi luam permanent pt injuraturi.
Eu stiu ca adevaru intodeauna supara si oricum daca cineva mi-ar da dreptate mie nu ii va fi bn si va fi taxat bn de tot la prima abatere.
Spunemi tu Einstein ca tot te-ai legat ca am deschis alte topicuri, cum poti raspunde daca voi inchideti topicu instant. De ce le inchideti? ca va deranjeaza? adevaru doare stiu.
Banuiesc ca urmeaza bann sa imi inchideti gura, ca un argument solid stiu ca nu aveti si vi se rupe de ce spun eu oricum, atata timp cand nu e cineva capabil sa va dea si voua niste reguli si voi sunteti ZEII serverului.
Si astia care va luati de greseli gramaticale sa stiti ca aici nu suntem la bac si daca vreti sa imi "sugerati" ceva sau o greseala, o putem face in particular.


Mai inteligentule , iti explic eu , ca probabil Froster prin scrisu ala albastru nu te poate lua atat de tare.
1. Tu ca jucator de world of warcraft care nu vrei/ nu ai bani sa bagi in joc sa joci pe blizz , cauti un privat , dai de Freakz unde nu platesti nimic => UN PRIVILEGIU
2. Stafful este unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut pe comunitati de gaming (si aici ma refer la cele din afara pentru ca in romania rar gasesti o comunitate in care stafful sa nu sufere de culoarea de pe forum) => UN ALT PRIVILEGIU
3. In afara de Shocker , nimeni nu se ocupa de scripting gen spelluri la clase , bossi , etc. GM-ii mai mari in grad se ocupa de minor bugs fixes.
4. Rank 1 si 2 , cum este Froster spre exemplu se ocupa de RELATIILE CU PUBLICUL , adica incearca sa ii tina in frau pe copilasi ca tine care sufera de skill si in care explodeaza hormonii in ultimul hal , explicandu-le frumos , pe un ton civilizat si un limbaj coerent ce si cum.
5. Nu ai tu nici un drept sa acuzi ca nu se adauga bossi noi/ bg-uri noi etc. sau ca nu se fixeaza clasa x sau ca y trebuie nerfata ca e OP si imba .
De ce?
Simplu : totul iti este oferit gratuit , sunt niste oameni care muncesc pentru altii pe gratis (mai exista donori , dar majoritatea care doneaza sunt straini )
6. Tu ai luat ban pentru ca ai injurat ca la usa cortului pe GLOBAL , sa vaza toti copilasii si sa inceapa si ei. Daca cobrel injura pe guild chat , care e problema ? era GUILD CHAT , intre prieteni , daca sunt prieten bun cu o anumita persoana ii pot baga toti mortii in casa (in gluma , pentru ca sunt convis ca si cobrel o facea din gluma) ca nu se supara , ba chiar rade.
Tin minte ca faceam show pe chatul factiunii la SAMP cand ma injuram cu un tovaras in gluma , radeau toti de pe acolo.
7. Daca nici acuma n-ai inteles ca tu esti privilegiat si ca e imposibil ca un server privat sa tina pasu cu blizz atunci iti recomand asta:

"Du-te da-ti 2 palme , pise-te si culca-te ca esti un copil crescut in soba si adus la maturitate de sobolani"(na ca imi iau warn numa ca sa te fac sa intelegi , batut in cap ce esti)


Esti vreun pupincurist cu siguranta. Nu stiu ce tot ma faceti voi pe mine copil cand eu sunt mai mare ca voi daca nu ca ani, ca experienta in viata, nu ma intretin parintii, muncesc sa ma intretin, locuiesc singur in casa, im platesc singur datoriile! Voi niciunu nu faceti asa ceva si tot eu sunt copil? Vreti sa pareti maturi cand sunteti niste nimicuri inca, nu aveti nici o specializare nici un leu in buzunar nimic.
AI zis ca e un privilegiu ca joc gratis. Omule unii au donat aici (cat si cine nu situ si nici ma intereseaza dar donatii exista) daca de mine li se rupe, ei trebuie sa repare buguri/ clase pt cei care au platit. Corect?
Daca doar shokeru se ocupa de bugurile majore, pentru ce a mai pus atat de multi gmi, 3-4 era arhisuficient.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 17-07-2012, 23:51:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ia-o asa: in ultima vreme a avut si Shocker_ examene si treburi la facultate >> no more 30 fixes / week, o saptamana pve, una pvp.

Nu toti sunt liber profesionisti, si ghici ce? poate chiar e greu sa le faci fixuri la copii in timp ce ai treaba cu facultatea.

PS: GMi multi stii de ce sunt?

Pentru ca nici ei nu au facut din a fi GM o profesie si au si ei o viata sociala, o femeie, un barbat, etc.

Si pentru ca joaca toti cu hacks and shit.


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click


Last edited by Phixelzilla on 17-07-2012, 23:53:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 17-07-2012, 23:52:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shoock wrote:

Daca doar shokeru se ocupa de bugurile majore, pentru ce a mai pus atat de multi gmi, 3-4 era arhisuficient.


Ne spui asta din "vasta ta experienta de viata" , din experienta ta avuta in administrarea unui server privat de Wow ?

shoock wrote:

Esti vreun pupincurist cu siguranta. Nu stiu ce tot ma faceti voi pe mine copil cand eu sunt mai mare ca voi daca nu ca ani, ca experienta in viata, nu ma intretin parintii, muncesc sa ma intretin, locuiesc singur in casa,


Forever alone guy detectat !

Cred ca au deschis sampania parintii tai cand au scapat de tine -



Last edited by Padurarul on 17-07-2012, 23:55:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 06:03)
Joined: 16 May 2011
Posts: 173, Topics: 34
Location: UMF Carol Davila - la subsol, pe dreapta, sala de disectii, in halat, ma gasesti acolo !

Reputation: -19.7
Votes: 9

 
Post Posted: 17-07-2012, 23:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Brapper wrote:
Lasati off topic-ul si panarama de pe forum,fiti voi si nu mai aveti atitudinea asta de tarfa bolnava,vorba lu` Cheloo...sunteti oameni in toata regula si faceti dintr-un joc cel mai mare tam-tam,stricati atmosfera atat pe forum,dar si ingame,stricati placerea de a mai juca wow...voi cu caracterul asta de oameni badarani goniti playerii noi ce vin si ii luati la misto cu vorbe de labagii care-si mananca de sub unghie facuti din sperma putreda.Voi ii alungati de pe server cu nesimtirea voastra! Fiti ma oameni seriosi,unii se plang ca n-au cu cine sa faca instante si altii n-au un colt de paine sa manance...rusine! Va purtati ca niste copii,iar pentru copii am un sfat...la somn cu voi! Asa parinti inconstienti aveti de va lasa nopti intregi la calculator? E ora 23:31,inteleg ca e vacanta,dar organismul vostru e intr-o continua crestere si dezvoltare,n-ar trebui sa stati pana seara tarziu...v-au tampit jocurile astea pe calculator,v-au creat dependenta,v-au rupt de realitate,nu mai aveti copilarie,nu mai aveti nimic...in loc sa iesiti afara sa bateti mingea,sa stati la o vorba frumosa,cu bicicleta,la un suc ceva...virginilor!!! V-ati tampit ma? Sa vedem la anul cati or sa mai pice la bacalaureat,abia astept...





>implicand faptul ca VREM jucatori noi pe Freakz ( si asa sunt destui )
>implicand faptul ca unii au trecut BAC-ul
>implicand faptul ca nu ne-ai stricat deja tu atmosfera pe forum cu injuraturi -



Padurarule,eu stiu ca padurarii sunt grabiti si alearga prin padure sa prinda cat mai mult si cat mai repede prada (daca intelegi ce vreau sa spun - ),dar dupa cum observi in post-ul facut de mine mi-am cerut scuze mai jos,dar pentru ochii aia galbejiti ai tai cred ca ai nevoie de un binoclu,daca vrei mergem intr-o zi in padure sa-ti arat ursul...astia-s player-ii despre care vorbeam ca sufera Dosent Matter te bagi ca marmota sa faci repede off topic ca altfel nu te simti bine,eu zic sa-ti vezi de nasul tau si de burta aia mare pe care te chinui sa o salti dimineata cand vrei sa te ... - Taci si inghite!

P.S.: Din cauza unui fraier ca tine o sa-mi iau warn,asta e...n-ai ma,daca n-ai cu cine... ,,e multe''


 
Staff message (In2ition):
 
Ai luat si warnul.




Last edited by Brapper on 17-07-2012, 23:59:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bL0ood eLf

[Assasin]



Status: Offline
(since 08-12-2019 13:59)
Joined: 02 Jan 2012
Posts: 4340, Topics: 32
Location: Cluj/Manastur

Reputation: 205.3
Votes: 54

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-07-2012, 23:56:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shoock wrote:


Esti vreun pupincurist cu siguranta. Nu stiu ce tot ma faceti voi pe mine copil cand eu sunt mai mare ca voi daca nu ca ani, ca experienta in viata, nu ma intretin parintii, muncesc sa ma intretin, locuiesc singur in casa, im platesc singur datoriile! Voi niciunu nu faceti asa ceva si tot eu sunt copil? Vreti sa pareti maturi cand sunteti niste nimicuri inca, nu aveti nici o specializare nici un leu in buzunar nimic.
AI zis ca e un privilegiu ca joc gratis. Omule unii au donat aici (cat si cine nu situ si nici ma intereseaza dar donatii exista) daca de mine li se rupe, ei trebuie sa repare buguri/ clase pt cei care au platit. Corect?
Daca doar shokeru se ocupa de bugurile majore, pentru ce a mai pus atat de multi gmi, 3-4 era arhisuficient.


da frate , sunt pupincurist ca imi sustin principiile si ca apar opinia oamenilor a caror muna o respect si a caror opinie "ma defineste" .
si la 30 de ani poti gandi imatur , so STFU

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 18-07-2012, 00:00:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne dar ce inversunati sunteti.

Closed, calmati-va bajety

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 17 July 2012 22:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    


The time now is 28-04-2024, 21:05:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x