User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message165177
SharpShooterPRO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2013 15:34)
Joined: 14 May 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 49.5
Votes: 3

 
Post Posted: 13-08-2012, 10:25:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Valentin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sharpwarrior
7. Screenshot cu Interfata: http://img708.imageshack.us/img708/4430/wowscrnshot081312113229.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca-mi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Lifebloom pe tank,Swiftmend si wild growth la cd.restu depinde de situatie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk full progress , in cataclysm mai am putin
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers etc
12. Detalii PC: AMD Phenom II x4 3.5 ghz 4 gb ram ddr3 AMD Radeon 6770 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Porgress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Fotbal,bautura si ''femele'' ^^
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper ca nu ma alatur guildei voastre doar pentru a sta pe bara si a nu fi luat la raid -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 13-08-2012, 10:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharpShooterPRO wrote:
1. Nume IRL: Valentin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sharpwarrior
7. Screenshot cu Interfata: http://img708.imageshack.us/img708/4430/wowscrnshot081312113229.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca-mi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Lifebloom pe tank,Swiftmend si wild growth la cd.restu depinde de situatie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk full progress , in cataclysm mai am putin
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers etc
12. Detalii PC: AMD Phenom II x4 3.5 ghz 4 gb ram ddr3 AMD Radeon 6770 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Porgress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Fotbal,bautura si ''femele'' ^^
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper ca nu ma alatur guildei voastre doar pentru a sta pe bara si a nu fi luat la raid -


respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deknight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 10:25)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 14-08-2012, 17:37:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Vacanta - Nelimitat. In timpul scolii - am scoala de dupa masa si ajung acasa la 8 pana la 1.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zorrokar
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/51/wowscrnshot081412170346.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Resto shammy joc de pe wotlk, cand mi-am facut shaman cand am decis sa am si un healer si mi-a placut la "nebunie" si de atunci tot joc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Resto shammy nu este foarte greu de jucat; in raiduri tii bineinteles water shield si earthliving weapon (astea trebuie sa lea ai tot timpul active) apoi folosesc tot timpu riptide apoi in functie de situatie Healing Wave / Healing Surge / Greater Healing Wave. Pentru AoE heal Healing Rain urmat de Chain heal (la Chimaeron de exemplu se spameaza Chain Heal); bineinteles se tine Earth Shield pe tank si cam atat despre ce e de facut in general in raid. Gemurile se pun cu cat mai mult intellect unde se poate; haste trebuie sa fie soft cap sau ceva de genu (nu mai stiu exact cum se numeste) de 950 si ceva, dupaia crit + mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput pe WOTLK din pacate pe un server cu bosi nescriptati (nu dau nume) si am aterizat pe freakz cand s-a bagat Cata si de atunci joc aici.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverts, Wicked, The Betrayers, The Revengers - sunt ultimele guilde in care am fost si le-am parasit ca nu imi gaseam locul acolo.
12. Detalii PC: Nu prea ma pricep eu la calculatoare, pot sa zic ca merge WoW la perfectie cu grafica la minim. -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? S-au auzit lucruri pozitive despre voi si cautam o guilda pe forum si v-am gasit.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt licean, trec a 10-a si timpul liber mi-l petrec pe WoW si in cluburi -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
insanedps

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2012 19:56)
Joined: 14 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 14-08-2012, 22:06:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emanuel
2. Varsta: 21
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7/8 ore dupa programul de munca
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec:enha/resto
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Insanedps
7. Screenshot cu Interfata:http://picz.ro/index.php?id=66f68d57ad00db98f2b84750d5b628a7
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place ca descentreaza tot ce prinde:D
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Totemele sunt baza, apoi mereu pe arme windfury pe main hand iar pe second hand flametogue, rotatia:Searing Totem,Stormstrike,Lava Lash, Maelstrom Weapon cu 5 Stacks = Lightning Bolt instant,Flame Shock ( doar daca exista Unleash Flame buff ), Unleash Elements,Earth Shock,Feral Spirit, Lightning Shield in permanenta. Agility > Hit ( pana la Spell Cap de 17% sau 1742 Hit Rating) > Expertise ( pana la Dodge Cap de 541 Rating ) > Mastery > Critical Strike Rating > Haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput chiar knd a aparut wotlk, am ajuns pe culmile glorie si LK mi le-a spulberat:D pe 25h
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Specii, s-a impartit playeri si am ales sa plec cu cei care au facut The haters care a ramas si ultima guilda
12. Detalii PC: Amd 2200, 2 gb ram, nvidia 512 ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sincer progresul vostru ma atras:D, si doresc sa ma alatur langa playeri care doresc sa faca progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Lucrez iar in timpl liber wow, muzica, etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://picz.ro/index.php?id=863baa68479bd15fa4d37a52d8120539

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 14-08-2012, 22:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

insanedps wrote:
1. Nume IRL: Emanuel
2. Varsta: 21
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7/8 ore dupa programul de munca
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec:enha/resto
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Insanedps
7. Screenshot cu Interfata:http://picz.ro/index.php?id=66f68d57ad00db98f2b84750d5b628a7
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place ca descentreaza tot ce prinde:D
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Totemele sunt baza, apoi mereu pe arme windfury pe main hand iar pe second hand flametogue, rotatia:Searing Totem,Stormstrike,Lava Lash, Maelstrom Weapon cu 5 Stacks = Lightning Bolt instant,Flame Shock ( doar daca exista Unleash Flame buff ), Unleash Elements,Earth Shock,Feral Spirit, Lightning Shield in permanenta. Agility > Hit ( pana la Spell Cap de 17% sau 1742 Hit Rating) > Expertise ( pana la Dodge Cap de 541 Rating ) > Mastery > Critical Strike Rating > Haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput chiar knd a aparut wotlk, am ajuns pe culmile glorie si LK mi le-a spulberat:D pe 25h
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Specii, s-a impartit playeri si am ales sa plec cu cei care au facut The haters care a ramas si ultima guilda
12. Detalii PC: Amd 2200, 2 gb ram, nvidia 512 ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sincer progresul vostru ma atras:D, si doresc sa ma alatur langa playeri care doresc sa faca progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Lucrez iar in timpl liber wow, muzica, etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://picz.ro/index.php?id=863baa68479bd15fa4d37a52d8120539


Da'mi /w in game pe desstroy pt un live test la dummy!!
Dupa un test dummy->ACCEPTAT





Last edited by DesstroY-gm on 15-08-2012, 12:03:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 15-08-2012, 08:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:
DK frost
Warlock
Priest Shadow
Hunter
Shaman Enha

Min ilvl 364+ test dps la dummy self buffed:) +ts3/microfon functional,toate scripturile cunoscute!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Giks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2013 11:59)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.3
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2012, 23:27:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by Giks on 16-08-2012, 23:48:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 16-08-2012, 23:37:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Giks wrote:

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Cred ca doar in HKP se mai fac raiduri ..

Ai gresit subforumul, salut.Oricum, daca ai vrut sa postezi la noi esti respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ashera

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2024 17:39)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 133.7
Votes: 4

   
Post Posted: 17-08-2012, 18:41:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

destroy ce pot sa iti zic decat atat:am 365 ilvl retry,362 prot (sunt gusty)nu imi place sa dau prea multe detali.care ma cunosc si au fost in perverts iti pot zice mai multe despre mine sau daca am habar de jocu asta.altceva : optez pt ghilda aceasta pt ca multi din tovarasii mei din perverts au venit aici.sincer acu degeaba ma laud eu aici pana nu ma vezi ,,in game'
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 17-08-2012, 19:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ashera wrote:
destroy ce pot sa iti zic decat atat:am 365 ilvl retry,362 prot (sunt gusty)nu imi place sa dau prea multe detali.care ma cunosc si au fost in perverts iti pot zice mai multe despre mine sau daca am habar de jocu asta.altceva : optez pt ghilda aceasta pt ca multi din tovarasii mei din perverts au venit aici.sincer acu degeaba ma laud eu aici pana nu ma vezi ,,in game'


Eu am auzit destule chestii despre perverts si nu bune deloc.Din aplicatia ta as zice ca ai 15-18 ani maxim.

Si da esti respins!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 17-08-2012, 21:00:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ashera wrote:
destroy ce pot sa iti zic decat atat:am 365 ilvl retry,362 prot (sunt gusty)nu imi place sa dau prea multe detali.care ma cunosc si au fost in perverts iti pot zice mai multe despre mine sau daca am habar de jocu asta.altceva : optez pt ghilda aceasta pt ca multi din tovarasii mei din perverts au venit aici.sincer acu degeaba ma laud eu aici pana nu ma vezi ,,in game'


11k ods,10k magmaw,9k maloriak....m'am convinS! RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 19-08-2012, 12:06:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alex
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Deva-Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
2-3 ore + raid times.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Feral DPS
6. Link Armory*:
My Armory
7. Screenshot cu Interfata:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Resto a fost dintotdeauna main specul meu, healul fiind in principal pasiunea mea in acest joc. Momentan druidul este cel mai bun heal la momentul actual datorita AoE healing'ului pe care el il detine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Druidul se bazeaza pe hot'uri, de aceea main stat dupa int si spirit e HASTE. Cu cat mai mult haste, cu atat mai multe tickuri de rejuv/wild growth/lifebloom, normal haste cap'ul e de 2400 unde ai 6 tickuri de lifebloom daca nu ma insel. Eu prefer crit in loc de mastery, iar o rotatie anume nu este, deoarece eu ma bazez pe prioritati, ar fi doar wild growth la CD.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am terminat 4.1 pe retail cu 13/13 HC pe un fost priest iar ca dps pov doar 12/13 HC. Pe firelands am lasat'o mai moale si m-am oprit la majordomo pe druid, iar pe 4.3 momentan am 8/8 HC pe un rogue cu legendare @ US. Aici pe freakz am avut light of dawn pe lich king si bane of the fallen king, iar acum pe cataclysm am tot content'ul down pe HC , inafara de Council 25h/10h (l-am dat jos pe 25n si pe 10n)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
EliteNightStalkers-desfiintata
12. Detalii PC:
intel core i5 2500k la 4,4 ghz impreuna cu 8gb ram ddr3 la 2200mhz si placa video HD5770 super oc edition + mouse razer naga molten si tastatura Razer Lycosa
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
good timing @ bwd 25hc , si in mod special pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
momentan studiez informatica, clasa a 11-a, iar al 2-lea hobby dupa wow este muzica. Sunt dj aici in deva de cateva luni bune, deoarece muzica m-a pasionat inca de cand eram mic ( faceam trafic de casete Michael Jackson D). Sunt o fire linistita, mai amuzant asa de felul meu, imi place sa socializez, fie ca e IRL sau video-games.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Pot schimba main spec cu feral DPS, doar ca nu pot sa fac un dps test, deoarece bleedurile imi reseteaza recount'ul, deci e useless. 364 feral, cu doar 2 piese vicious , shoulders si waist.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
v-as pune un screenshot cu feral dps dar cum am evidentiat mai sus , bleedurile imi reseteaza recountul, iar la dummyurile din orgrimmar nu pot da shred.


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 19-08-2012, 12:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BitzaZaOne wrote:
1. Nume IRL:
Alex
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Deva-Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
2-3 ore + raid times.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Feral DPS
6. Link Armory*:
My Armory
7. Screenshot cu Interfata:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Resto a fost dintotdeauna main specul meu, healul fiind in principal pasiunea mea in acest joc. Momentan druidul este cel mai bun heal la momentul actual datorita AoE healing'ului pe care el il detine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Druidul se bazeaza pe hot'uri, de aceea main stat dupa int si spirit e HASTE. Cu cat mai mult haste, cu atat mai multe tickuri de rejuv/wild growth/lifebloom, normal haste cap'ul e de 2400 unde ai 6 tickuri de lifebloom daca nu ma insel. Eu prefer crit in loc de mastery, iar o rotatie anume nu este, deoarece eu ma bazez pe prioritati, ar fi doar wild growth la CD.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am terminat 4.1 pe retail cu 13/13 HC pe un fost priest iar ca dps pov doar 12/13 HC. Pe firelands am lasat'o mai moale si m-am oprit la majordomo pe druid, iar pe 4.3 momentan am 8/8 HC pe un rogue cu legendare @ US. Aici pe freakz am avut light of dawn pe lich king si bane of the fallen king, iar acum pe cataclysm am tot content'ul down pe HC , inafara de Council 25h/10h (l-am dat jos pe 25n si pe 10n)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
EliteNightStalkers-desfiintata
12. Detalii PC:
intel core i5 2500k la 4,4 ghz impreuna cu 8gb ram ddr3 la 2200mhz si placa video HD5770 super oc edition + mouse razer naga molten si tastatura Razer Lycosa
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
good timing @ bwd 25hc , si in mod special pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
momentan studiez informatica, clasa a 11-a, iar al 2-lea hobby dupa wow este muzica. Sunt dj aici in deva de cateva luni bune, deoarece muzica m-a pasionat inca de cand eram mic ( faceam trafic de casete Michael Jackson D). Sunt o fire linistita, mai amuzant asa de felul meu, imi place sa socializez, fie ca e IRL sau video-games.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Pot schimba main spec cu feral DPS, doar ca nu pot sa fac un dps test, deoarece bleedurile imi reseteaza recount'ul, deci e useless. 364 feral, cu doar 2 piese vicious , shoulders si waist.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
v-as pune un screenshot cu feral dps dar cum am evidentiat mai sus , bleedurile imi reseteaza recountul, iar la dummyurile din orgrimmar nu pot da shred.


Acceptat! /w desstroy/ronnylol/bezea/sharkyz in game pt invite!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ikolol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2014 12:14)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 91.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 18:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu

2. Varsta: 18

3. Localitate: Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Daca este necesar tot timpul, fara intreruperi.

4. Clasa: Warrior

5. Main Spec/OFF spec: Tank/arms

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ikolol

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/521/wowshot1.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Prima oara cand am jucat pe warr am jucat tank si pe asta am ramas.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Prime Glyphs:Shield slam/revenge/devastate Major
glyphs: Resonating Power/Thunder/Cleave Minor Glyphs: intimidating/command/demoralizing-----Defensive stats Stamina > Mastery > Parry > Dodge si stats pentru Agro: 26 expertise 8% hit Deobicei e bine sa faci reforge dodge> mastery sau ce e prea mult hit in expertise sau alt stat. [[AOE TANK]] -> charge/rend/thunderclap/shockwave/revenge/slam/spam cleave la cd( cu mare atentie la RAGE)
[[BOSS TANK]] atunci cand il tragi trebuie sa te muti cat mai repede cu el pe pozitia cea mai favorabila. Shout(pentru rage) -> heroic throw -> charge -> slam -> priority sistem (revenge/slam/devastate/rend) Heroic strike spam( cu mare atentie la rage 60+) Thunderclap/demo shout up all the time. In momentul in care te invarti pe la 70 rage poti activa Inner rage (! cu mare atentie pentru ca risti sa ramai fara rage)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc pe TBC pe la sfarsit pe care nu am avut timp sa fac mare lucru dar pe wotlk am reusit sa fac realm first Lich king pe Freakz + multi alti bossi. Am iesit pe locul 3 la eventul de ICC.(la toate raidurile specificate am fost main tank)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Gravity care a fost o guilda PVE exceptionala, pe langa treaba ne si distram cateodata si aveam un anturaj placut si cred ca asta a reusit sa ne tina uniti. O guilda in care toata lumea isi facea treaba si din care nu am avut nici cea mai mica intentie sa ies.

12. Detalii PC***. DirextX 9.0c / 2038MB RAM/ Dual-Core @2.70GHz

13.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pana acuma nu am gasit un motiv sa fac PVE deoarece nu erau scripturi. dar vad ca Shokeru a inceput sa se ocupe de ele si sa bage bossi noi.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Inca sunt la liceu, si prefer sa nu postez aici cum imi petrec eu timpul liber
etc.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sunt meticulos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 19-08-2012, 19:15:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ikolol wrote:
1. Nume IRL: Radu

2. Varsta: 18

3. Localitate: Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Daca este necesar tot timpul, fara intreruperi.

4. Clasa: Warrior

5. Main Spec/OFF spec: Tank/arms

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ikolol

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/521/wowshot1.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Prima oara cand am jucat pe warr am jucat tank si pe asta am ramas.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Prime Glyphs:Shield slam/revenge/devastate Major
glyphs: Resonating Power/Thunder/Cleave Minor Glyphs: intimidating/command/demoralizing-----Defensive stats Stamina > Mastery > Parry > Dodge si stats pentru Agro: 26 expertise 8% hit Deobicei e bine sa faci reforge dodge> mastery sau ce e prea mult hit in expertise sau alt stat. [[AOE TANK]] -> charge/rend/thunderclap/shockwave/revenge/slam/spam cleave la cd( cu mare atentie la RAGE)
[[BOSS TANK]] atunci cand il tragi trebuie sa te muti cat mai repede cu el pe pozitia cea mai favorabila. Shout(pentru rage) -> heroic throw -> charge -> slam -> priority sistem (revenge/slam/devastate/rend) Heroic strike spam( cu mare atentie la rage 60+) Thunderclap/demo shout up all the time. In momentul in care te invarti pe la 70 rage poti activa Inner rage (! cu mare atentie pentru ca risti sa ramai fara rage)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc pe TBC pe la sfarsit pe care nu am avut timp sa fac mare lucru dar pe wotlk am reusit sa fac realm first Lich king pe Freakz + multi alti bossi. Am iesit pe locul 3 la eventul de ICC.(la toate raidurile specificate am fost main tank)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Gravity care a fost o guilda PVE exceptionala, pe langa treaba ne si distram cateodata si aveam un anturaj placut si cred ca asta a reusit sa ne tina uniti. O guilda in care toata lumea isi facea treaba si din care nu am avut nici cea mai mica intentie sa ies.

12. Detalii PC***. DirextX 9.0c / 2038MB RAM/ Dual-Core @2.70GHz

13.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pana acuma nu am gasit un motiv sa fac PVE deoarece nu erau scripturi. dar vad ca Shokeru a inceput sa se ocupe de ele si sa bage bossi noi.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Inca sunt la liceu, si prefer sa nu postez aici cum imi petrec eu timpul liber
etc.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sunt meticulos.


/w in game sharkyz,bezea , ronnylol desstroy arrowskill pentru un inspect .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 20-05-2024, 14:42:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password