User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167895
Deknight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 10:25)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 20:19:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Vacanta - Nelimitat. In timpul scolii - am scoala de dupa masa si ajung acasa la 8. De atunci pana pe la 1.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zorrokar
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/51/wowscrnshot081412170346.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Resto shammy joc de pe wotlk, cand mi-am facut shaman cand am decis sa am si un healer si mi-a placut la "nebunie" si de atunci tot joc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Resto shammy nu este foarte complex; in raiduri tii bineinteles water shield si earthliving weapon (astea trebuie sa lea ai tot timpul active) apoi folosesc tot timpu riptide apoi in functie de situatie Healing Wave / Healing Surge / Greater Healing Wave. Pentru AoE heal Healing Rain urmat de Chain heal (la Chimaeron de exemplu se spameaza Chain Heal); bineinteles se tine Earth Shield pe tank si cam atat despre ce e de facut in general in raid. Gemurile se pun cu cat mai mult intellect unde se poate; deci stats-urile trebuie sa fie asa: intelect, spirit, mastery, haste trebuie sa fie soft cap sau ceva de genu (nu mai stiu exact cum se numeste) de 916 pentru double tick la Riptide si la final crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput pe WOTLK din pacate pe un server cu bosi nescriptati (nu dau nume) si am aterizat pe Freakz cand s-a bagat Cata si de atunci joc aici. Bossii pe hc sunt facuti toti inafara de ODS si Council.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Wicked, The Betrayers, The Revengers, Awaken - sunt ultimele guilde in care am fost si le-am parasit ca nu imi gaseam locul acolo.
12. Detalii PC: AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4050e; 1GB RAM. In fine, nu prea ma pricep eu la calculatoare, in orice caz merge WoW la perfectie cu grafica la minim.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? S-au auzit lucruri pozitive despre voi si sunteti o guilda unde chiar mi-as dori sa stau si sa fac raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt licean, trec a 10-a.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am nimic de adaugat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
graph

[~GraphOne~]



Status: Offline
(since 04-06-2015 19:06)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 146, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 156.6
Votes: 14

 
Post Posted: 19-08-2012, 21:16:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Edi - Graphit (ingame)

2. Varsta: 17

3. Localitate: Targoviste

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4..pot sta si mai mult..depinde de zi

4. Clasa: Druid

5. Main Spec/OFF spec: Resto/Feral tank

6. Link Armory*: nu am apucat sa iau head..am lipsit ceva timp http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Graphit

7. Screenshot cu Interfata: http://i.imgur.com/LAqnb.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place resto..e o provocare \m/

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca druid resto m`am bazat pe haste pentru cateva tick`uri in plus,apoi pe crit.prefer sa fiu atent la AoE healing pentru ca neavand bonusul de 4 piese din set nu ma prea bazez pe 3xLifebloom decat in cazuri de urgenta.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat
de WoW cand a fost introdus cataclysmul pe freakz..insa m`am adaptat..stiu toate scripturile(normal/heroic).

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverts(s`a destramat),Divinity(am fost plecat o perioada,am anuntat bineinteles si m`am trezit cu kick)


12. Detalii PC: Pentium(R) D CPU 3.00 GHz,1gb RAM,placa video 256..WoW`ul ruleaza excelent pe cerinte medii

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progres si noi prieteni

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) licean in clasa a 11-
ea,imi place caterinca,dar sunt foarte serios atunci cand e nevoie.timpul liber il petrec cu prietenii si sunt un impatimit al cultului Hip-Hop

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ikolol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2014 12:14)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 91.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 23:32:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astept sa ma anuntati daca mai recrutati warrior (tank), ingame mi-a fost dat de inteles ca nu se stie. Stima
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 20-08-2012, 07:20:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deknight,graph,iklol /w bezea,sharkyz,desstroy,ronnylol in game.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Machinamax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2013 20:16)
Joined: 22 May 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 2

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:36:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 17 ani si 5 luni
3. Localitate: Rm.Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cam 6-8 ore pe zi
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: MS Frost / OS Blood (nu am experienta suficienta ca tank)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Machinamax
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/pictures/bdf7aa37d9406ea269104cba6ae5def9.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Nu joc wow de foarte mult timp , aproximativ 7-9 luni si mi-sa pus pata pe DK , DPS ma caracterizeaza
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Din cate stiu clasa Death Knight este complexa , deocamdata joc la Haste dar intr-o masura egala cu Mastery , Hit Cap , Expertise cap . Sockete +20str +20haste sau +20str + 20mastery (yellow) , +40str (red) , +20str +20hit (blue) , rotatia nu este usoara daca joci dk de curand , este necesar zile de joc , rotatia mea fiind 2 Blood Strike ca blood rune sa se converteasca in Death rune , apoi folosesc Obliterate pane se pune pe cd si cate un crit Howling Blast pt runic power ca sa folosesc Frost Strike ,Burstul ( Pilar of Frost & Impatience of Youth - dar se poate lua si in calcul enchantu de pe back Swordguard Embroinider si Hearth of rage ).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Primul meu joc World of Warcraft este respectiv Cataclysm , nu am avut placerea sa joc Vanilla , The Burning Crusade sau Wrath of the Lick King dar din cate am auzit au fost niste jocuri grozave si acest lucru ma indeamna ca pe Cataclysm sa le recuperez ( instantele care functioneaza ). Raidurile Cataclysm The Bastion of Twilight si Black Wing Descendent le stiu perfect pe 10-25n si 10-25h , pe care le-am invatat cu guildele de le voi mentiona la punctul 11.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Guildele stabile in care am ramas au fost <The Haters>;<Realness> , am decis sa parasesc guilda <The Haters> pt ca nimeni din ea nu se mai intelegeau jucatori intre ei fapt care a dus la destramarea guildei , <Realness> nu pot sa spun nimic rau despre ea , persoane cum se cade , oameni care vor sa te ajute daca si tu ajuti la loc dar la raiduri se iau multe wipe-uri , se fac cam 2 bosi (bwd) si se amana raidu , sa se continue cam peste 2 zile , oamenii nu sunt on , stai foarte mult degeaba , persoane care daca iai chema sa faceti pvp sau niste heroice nui gasesti sau nu vor, si guilda din care am fost dat afara ( eu si inca 15-18 oameni ) <HKP> , nu am inteles eu foarte bine dar se pare ca lideri guildei nu mai au nevoie de asa multa lume de-si au redeschis recrutarile.
12. Detalii PC***. Rating-4.2 Windows Experience Index , Processor- AMD Athlon9tm0 64 X2 Duel Core Processor 3800+ 2.01 GHz , Installed memory (RAM) 2.00 GB , System Type: 32-bit Operating System
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit , si vazut ca este o guilda foarte buna si am ramas putin impresionat ( nu mai dau alte detalii......fara asslick )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ca persoana sunt un adolescent pasionat de jocurile video in special de World of Warcraft , [PROTOTYPE] , DotA , CS 1.6 putin , si Call of Duty MW3 , dar de-si imi plac jocurile nu sunt o persoana sedentara care sta in casa toata ziua in monitor , imi place sa ies pe afara sa ma plimb sa vb cu colegi chiar daca suntem sau nu in vacanta , si unul dintre lucrurile care imi mai plac pe langa jocuri video este iesitu la o bere rece cu niste prieteni adevarati aici mentionand numele lui Andreyutzuu din aceasta guilda care ma indemnat cel mai tare sa ma alatur voua si lui , petrecand timpul cu niste persoane cumsecade.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am alte mentiuni , cred ca mam facut clar in propozitiile mentionate mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://www.picz.ro/pictures/bdf7aa37d9406ea269104cba6ae5def9.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 20-08-2012, 17:59:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Machinamax wrote:
1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 17 ani si 5 luni
3. Localitate: Rm.Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cam 6-8 ore pe zi
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: MS Frost / OS Blood (nu am experienta suficienta ca tank)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Machinamax
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/pictures/bdf7aa37d9406ea269104cba6ae5def9.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Nu joc wow de foarte mult timp , aproximativ 7-9 luni si mi-sa pus pata pe DK , DPS ma caracterizeaza
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Din cate stiu clasa Death Knight este complexa , deocamdata joc la Haste dar intr-o masura egala cu Mastery , Hit Cap , Expertise cap . Sockete +20str +20haste sau +20str + 20mastery (yellow) , +40str (red) , +20str +20hit (blue) , rotatia nu este usoara daca joci dk de curand , este necesar zile de joc , rotatia mea fiind 2 Blood Strike ca blood rune sa se converteasca in Death rune , apoi folosesc Obliterate pane se pune pe cd si cate un crit Howling Blast pt runic power ca sa folosesc Frost Strike ,Burstul ( Pilar of Frost & Impatience of Youth - dar se poate lua si in calcul enchantu de pe back Swordguard Embroinider si Hearth of rage ).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Primul meu joc World of Warcraft este respectiv Cataclysm , nu am avut placerea sa joc Vanilla , The Burning Crusade sau Wrath of the Lick King dar din cate am auzit au fost niste jocuri grozave si acest lucru ma indeamna ca pe Cataclysm sa le recuperez ( instantele care functioneaza ). Raidurile Cataclysm The Bastion of Twilight si Black Wing Descendent le stiu perfect pe 10-25n si 10-25h , pe care le-am invatat cu guildele de le voi mentiona la punctul 11.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Guildele stabile in care am ramas au fost <The Haters>;<Realness> , am decis sa parasesc guilda <The Haters> pt ca nimeni din ea nu se mai intelegeau jucatori intre ei fapt care a dus la destramarea guildei , <Realness> nu pot sa spun nimic rau despre ea , persoane cum se cade , oameni care vor sa te ajute daca si tu ajuti la loc dar la raiduri se iau multe wipe-uri , se fac cam 2 bosi (bwd) si se amana raidu , sa se continue cam peste 2 zile , oamenii nu sunt on , stai foarte mult degeaba , persoane care daca iai chema sa faceti pvp sau niste heroice nui gasesti sau nu vor, si guilda din care am fost dat afara ( eu si inca 15-18 oameni ) <HKP> , nu am inteles eu foarte bine dar se pare ca lideri guildei nu mai au nevoie de asa multa lume de-si au redeschis recrutarile.
12. Detalii PC***. Rating-4.2 Windows Experience Index , Processor- AMD Athlon9tm0 64 X2 Duel Core Processor 3800+ 2.01 GHz , Installed memory (RAM) 2.00 GB , System Type: 32-bit Operating System
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit , si vazut ca este o guilda foarte buna si am ramas putin impresionat ( nu mai dau alte detalii......fara asslick )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ca persoana sunt un adolescent pasionat de jocurile video in special de World of Warcraft , [PROTOTYPE] , DotA , CS 1.6 putin , si Call of Duty MW3 , dar de-si imi plac jocurile nu sunt o persoana sedentara care sta in casa toata ziua in monitor , imi place sa ies pe afara sa ma plimb sa vb cu colegi chiar daca suntem sau nu in vacanta , si unul dintre lucrurile care imi mai plac pe langa jocuri video este iesitu la o bere rece cu niste prieteni adevarati aici mentionand numele lui Andreyutzuu din aceasta guilda care ma indemnat cel mai tare sa ma alatur voua si lui , petrecand timpul cu niste persoane cumsecade.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am alte mentiuni , cred ca mam facut clar in propozitiile mentionate mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://www.picz.ro/pictures/bdf7aa37d9406ea269104cba6ae5def9.jpg


Slab la ce gear ai.Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kororo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2013 14:19)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 21-08-2012, 22:37:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cel putin 3 ore pe zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Disc ( daca e nevoie si shadow )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Skoop
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/27/wowscrnshot082112232446.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum : pt ca imi plac healeri si sunt mult mai ulti decat dps care ii gasesti peste tot
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc) : nu am o rotatie fixa....dar in mare parte joc la circle of healing , prayer of healing , prayer of mending , renew. ca si gem-uri pun : int , int + haste si int + spirit. Stats : int > spirit > haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum : prima oara m-am apucat de wow pe wotlk pe un privat blizzlike.....am facut toti bossi de pe wotlk si 4.0.6 pe hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The haters ( s-a desfintat ) si The betrayers ( am primit kick pt ca mi-a picat netu o data )
12. Detalii PC: procesor dual core 2.8 , 4gb ram ddr3 , placa video nvidia geforce 9600 , win 7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : pentru ca vreau o guilda cu full progres si cu oameni capabili iar guilda asta mi-se pare cea mai potrivita
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : nu lucrez , in timpu liber ma duc la o bere la terasa , la un gratar , la un fotbal , depinde. hobby-uri : fotbalul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : am zis mai sus cam tot ce era de zis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 21-08-2012, 23:27:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kororo wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cel putin 3 ore pe zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Disc ( daca e nevoie si shadow )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skoop
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/27/wowscrnshot082112232446.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum : pt ca imi plac healeri si sunt mult mai ulti decat dps care ii gasesti peste tot
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc) : nu am o rotatie fixa....dar in mare parte joc la circle of healing , prayer of healing , prayer of mending , renew. ca si gem-uri pun : int , int + haste si int + spirit. Stats : int > spirit > haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum : prima oara m-am apucat de wow pe wotlk pe un privat blizzlike.....am facut toti bossi de pe wotlk si 4.0.6 pe hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The haters ( s-a desfintat ) si The betrayers ( am primit kick pt ca mi-a picat netu o data )
12. Detalii PC: procesor dual core 2.8 , 4gb ram ddr3 , placa video nvidia geforce 9600 , win 7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : pentru ca vreau o guilda cu full progres si cu oameni capabili iar guilda asta mi-se pare cea mai potrivita
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : nu lucrez , in timpu liber ma duc la o bere la terasa , la un gratar , la un fotbal , depinde. hobby-uri : fotbalul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : am zis mai sus cam tot ce era de zis


Sper doar sa nu te vad ca dai heal cu https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=2050&&name=heal ca am mai dat peste dastia si cand le ziceam de ce folosesc spelul respectiv ziceau ca asa trebuie desi da de 3 ori mai putin ca https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=2060&&name=greater-heal si are acelasi cast time.

/w sharkyz,desstroy,ronnylol,arrowskill,bezea ingame.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
curpitsa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2020 05:59)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2012, 23:21:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: andrey
2. Varsta:19
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : oricat este nevoie
5. Clasa: druid
6. Main Spec/OFF spec: heal / tank
7. Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darnassez
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : PT ca asta merge cel mai bn pe freakz ..
pana acuma am jucat pe molten wow si m am decis sa joc aici pentru ca am mai multi prieteni si sunt si mai multi romanii parca ar fi mai marfa deci scripturile stiu ma rog poate aici o fi mai diferit dar ma acomedez repede
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) joc wow din wotlk
11. Foste Guilde de abia am venit de pe molten si am vazut ca sunteti tot guilda de la horde
12. Detalii PC*. destul de bune pentru a rula jocul cum trebuie
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru progresul bun pe care il aveti la pve
pentru avea o experienta de joc buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) tocmai am terminat liceul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
pot fi luat si in teste ca sa vedeti ca imi stiu clasa si pot sa dovedesc la raid chiar daca nu am iteme prea bune pe mine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 23-08-2012, 23:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curpitsa wrote:
1. Nume IRL: andrey
2. Varsta:19
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : oricat este nevoie
5. Clasa: druid
6. Main Spec/OFF spec: heal / tank
7. Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darnassez
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : PT ca asta merge cel mai bn pe freakz ..
pana acuma am jucat pe molten wow si m am decis sa joc aici pentru ca am mai multi prieteni si sunt si mai multi romanii parca ar fi mai marfa deci scripturile stiu ma rog poate aici o fi mai diferit dar ma acomedez repede
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) joc wow din wotlk
11. Foste Guilde de abia am venit de pe molten si am vazut ca sunteti tot guilda de la horde
12. Detalii PC*. destul de bune pentru a rula jocul cum trebuie
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru progresul bun pe care il aveti la pve
pentru avea o experienta de joc buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) tocmai am terminat liceul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
pot fi luat si in teste ca sa vedeti ca imi stiu clasa si pot sa dovedesc la raid chiar daca nu am iteme prea bune pe mine


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 26-08-2012, 22:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
-Paladin tank cu offspec de dps
-Hunter
-Warlock
-Shadow Priest cu offspec de heal
-Rogue
-Shaman enhancement

Main char,minim 364 ilvl full pve

Asteptam aplicatiile voastre!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arghezii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2012 14:24)
Joined: 03 Aug 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

 
Post Posted: 27-08-2012, 10:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sebi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Aproximativ 5 ore pe zi .
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: PvE Marks / PvP Marks
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Arghezii
7. Screenshot cu Interfata:http://tinypic.com/r/29z4k85/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place cel mai mult .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru Marksmanship statsurile gearului trebuie sa contina predominant crit & haste . Eu unul din mastery fac reforge pt a avea 8 % hit si din ce ramane bag in haste pana la 15 % si dupa numai in crit .
Ca rotatie eu o folosesc pe aceasta : Hunter's mark - Pet - attack - SS - Aimed shot - Chimaera Shot - Seady Shot x2 - Repeat la cd de la Chimaera .
Gemmurile ar trebuii sa fie toate cu 40 agility din punctul meu de vedere pt ca statsurile le modelezi cu reforgul ( In caz ca nu se poate se pot pune gemmuri si cu 20 agil + 20 hit / crit / haste )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - Wotlk - Full progress inclusiv LK - 10h/25h
Cataclysm - Full Progress inafara de Council
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers - In guilda nu prea a ramas nimeni , deci intr-un fel s-a desfiintat chit ca mai sunt vreo 10 , 15 playeri in ea .
12. Detalii PC: - 4 gb ram dd3 , placa video - nVidia gainward gts 250 - procesor - amd athlon quad core - 3.2 ghz .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda cu progress si cu disciplina .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan mai am de terminat liceul , de obicei timpul liber mi-l petrec cu prietenii si cantand la chitara .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am mai fost odata invitat de catre Desstroy in guild si a aparut o plecare neasteptata la galati , pe parcursul sederii am primit kick din guilda .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://tinypic.com/r/30djn04/6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 27-08-2012, 12:08:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arghezii wrote:
1. Nume IRL: Sebi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Aproximativ 5 ore pe zi .
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: PvE Marks / PvP Marks
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arghezii
7. Screenshot cu Interfata:http://tinypic.com/r/29z4k85/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place cel mai mult .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru Marksmanship statsurile gearului trebuie sa contina predominant crit & haste . Eu unul din mastery fac reforge pt a avea 8 % hit si din ce ramane bag in haste pana la 15 % si dupa numai in crit .
Ca rotatie eu o folosesc pe aceasta : Hunter's mark - Pet - attack - SS - Aimed shot - Chimaera Shot - Seady Shot x2 - Repeat la cd de la Chimaera .
Gemmurile ar trebuii sa fie toate cu 40 agility din punctul meu de vedere pt ca statsurile le modelezi cu reforgul ( In caz ca nu se poate se pot pune gemmuri si cu 20 agil + 20 hit / crit / haste )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - Wotlk - Full progress inclusiv LK - 10h/25h
Cataclysm - Full Progress inafara de Council
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers - In guilda nu prea a ramas nimeni , deci intr-un fel s-a desfiintat chit ca mai sunt vreo 10 , 15 playeri in ea .
12. Detalii PC: - 4 gb ram dd3 , placa video - nVidia gainward gts 250 - procesor - amd athlon quad core - 3.2 ghz .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda cu progress si cu disciplina .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan mai am de terminat liceul , de obicei timpul liber mi-l petrec cu prietenii si cantand la chitara .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am mai fost odata invitat de catre Desstroy in guild si a aparut o plecare neasteptata la galati , pe parcursul sederii am primit kick din guilda .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://tinypic.com/r/30djn04/6



Acceptat!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
haycu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2012 07:30)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 2

Post Posted: 28-08-2012, 11:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta:18
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :5-6 ore
5. Clasa:Hunter
6. Main Spec/OFF spec:Marksmanship
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Haycu
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : PT ca asta merge cel mai bn pe freakz
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc wow dp TBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru progresul bun pe care il aveti la pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) tocmai am terminat liceul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). http://tinypic.com/view.php?pic=111p0eg&s=6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 28-08-2012, 12:09:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

haycu wrote:
1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta:18
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :5-6 ore
5. Clasa:Hunter
6. Main Spec/OFF spec:Marksmanship
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Haycu
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : PT ca asta merge cel mai bn pe freakz
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc wow dp TBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru progresul bun pe care il aveti la pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) tocmai am terminat liceul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). http://tinypic.com/view.php?pic=111p0eg&&s=6



Aplicatie incompleta!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 29-06-2024, 23:28:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password