User
Pass
2FA
 
 

Mai e cineva "de demult"?
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian

Care perioada v-a placut cel mai mult aici?
Burning Crusade
23%
 23%  [ 43 ]
Wrath of the Lich King
67%
 67%  [ 124 ]
Cataclysm
9%
 9%  [ 18 ]
Total Votes : 185

Author Message12264
Amore

[Creep]



Status: Offline
(since 31-07-2015 03:29)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 698, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: -3.3
Votes: 16

 
Post Posted: 21-09-2012, 01:40:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jucat de pe tbc dar nu foarte mult ca a fost lovit srvu grav de lag imens....jucat si pe hysteria si pe duster,taboo...creca au fost vreo 3 srve ultimate -) name amore
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ypsya

[No warn No worries]



Status: Offline
(since 13-12-2015 00:20)
Joined: 19 Nov 2010
Posts: 354, Topics: 30
Location: Bucale

Reputation: 173.5
Votes: 22

   
Post Posted: 21-09-2012, 05:20:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Deci ( nu va suparati de reclama ) : Toxic Wow > Xwow > ultimate / Hysteria > Freakz ( ordine cronologica )

Ce nick ai avut pe xWoW si in ce perioada ai jucat (si clasa... trying to get flashbacks) ? Am jucat acolo pana-n era Sisifilix cand ne-am autoexilat VeritaSu' pe Ultimate... Intreb pentru ca erau atat de multi playeri buni incat mi-i amintesc pe toti si acum -

On : am apucat cateva saptamani de vanilla, de evo apoi, timpi in care mi s-a zis abia dupa ce ma saturasem sa ma plimb pe harta aiurea ca "ba, am uitat sa va dau qhelper si cartographer", iar eu tot intrebam, ca mare amator de CS, cat de mare e harta. Apoi funservers, dupa care xwow, era "devalina ftw" si farm tk/ssc etc cu wand/throw in grup de cate trei prieteni (bineinteles ca nu au lipsit: adormitul pe tastatura>wipe@10% dupa multe ore, life tap pana la suicide>wipe dupa multe ore; sau si parti bune: "daca dati voi mai mult in boss, vine pe voi", asa descoperind ce inseamna "aggro" | pentru cine nu a inteles si s-a incumetat sa citeasca pana aici, hack, fly cu space dupa ce faceai pull bossului si erai ca un ninja pentru el ca tot astepta pana murea sa cobori de unde te-ai urcat). Dupa care am renuntat pentru o perioada la postura de ub3r l33t hacker/exploiter etc. si m-am facut top dps mage in guilda bazata (miss them all; modestul de mine). Sarind peste restul sau scurtand paragraful: am revenit la un moment dat la exploituri-blana si hack-maxim, iar in momentul de fata ma gasesc jucand ocazional doar pvp cu persoane pe care le injuram pe alte servere si imi dadeau ban... facem arene, stam pe skype si ne "pupam frateste" pe unde ne gasim [ironia vietii]. Restul chestiilor legate de blizz'n'sh*t like that nu le mentionez pentru ca poate mai citesc unii care n-ar trebui sa citeasca -.

Am votat WOTLK, desi cea mai frumoasa perioada, cea in care am invatat sensuri precum full keybinds, macros, strategie, comunitate-adevarata-distractie-guild-unit, WOW intr-un cuvant, a fost pe TBC, numai ca in perioada aia am neglijat pvp, deci WOTLK a fost mai completa, cu un apogeu in PvE si... PvP.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
murz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2021 08:46)
Joined: 06 Feb 2010
Posts: 493, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 628.4
Votes: 21

     
Post Posted: 21-09-2012, 07:32:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wotlk - serj (ultimate) icantheal, dots (freakz)
cata - mai putin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 21-09-2012, 09:34:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Edgar / Einar @ Ultimate / NRGia TBC
Edgar / Casanova / Nerfmeplx @ Freakz WOTLK
Casanova / Nerfmeplx si multe altele @ Freakz Cata

Au fost mai multe perioade faine:
1. Divide & Conquer, Razer pe Genesis
2. Trei Sclavi, Requiem si guild-ul de la ally care-mi scapa momentan (Msf, Mango, Zohlpro,etc.) pe Evo
3. MVP pe Evo, in ultimul timp.

Oricum, Coma ramane raiderul #1.



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 21-09-2012, 10:27:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blader wrote:
Oricum, Coma ramane raiderul #1.


I subscribe to that sir si pvp-erul numarul 1, vocea sa te motiveaza.





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zgary

[EPURY]



Status: Offline
(since 08-10-2021 10:07)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 1137, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 372.1
Votes: 28

        zgary40 
Post Posted: 21-09-2012, 10:45:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
boscodeala wrote:
Daca de demult inseamna 2010 si vremea cand Coma cu Xcore si cu Paduraru faceau pvp si a iesit cel mai frumos rage pe care l-am auzit vreodata (Paduraru stie), demult inseamna cand Razer si Divide erau best guilds atunci da mai sunt cativa playeri, including me.


Am ras cand mi-am amintit aventurile de la PVP cu Xcore si Coma:))) . Bascalie MAXIMA !

On : votat Wotlk chiar daca am jucat inca de pe TBC. La inceput de Freakz a fost frumos , nu eram chiar atat de multi pe server dar macar era distractie , nu te plictiseai . Acum e doar endless drama si gear grind in instante interminabile -


Coma: paduraru taie lemne -)) faza de la 3v3


League of Legends Player
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lockzor

[Bitches & Bottles]



Status: Offline
(since 16-11-2018 14:58)
Joined: 10 Feb 2010
Posts: 545, Topics: 74
Location: Bucuresti

Reputation: 211
Votes: 18

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  rusebobo 
Post Posted: 21-09-2012, 11:42:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am cont din prima zi a serverului de LK, warr boby->chargger.

Best memories.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 21-09-2012, 12:08:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zgary wrote:
Coma: paduraru taie lemne -)) faza de la 3v3


Mananc, beau, fumez cand ma intorc ala in viata il batea pe paduraru -))))))))))))))))





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2022 09:18)
Joined: 09 May 2011
Posts: 334, Topics: 16
Location: The dark side of the sun

Reputation: 60.2
Votes: 10

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-09-2012, 13:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkPunk / DeadPunk @ Ultimate / Xwow - TBC
Shikari / Syon @ Ultimate - Wotlk
Syon / Noyz @ Freakz - Wotlk
Noyz / Akairo @ Freakz - Cataclysm

dintre toate, perioada TBC a fost cea mai fun cu guilda Silent AssassinS




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PlanetaMoldova

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2012 19:06)
Joined: 02 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 21-09-2012, 18:45:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TBC Nelly- Paladin, Ultimate
LK Nelly- Paladin, Flaraz- Dk, Sharer-Gm, Ultimate
Lk Nelly- Paladin , Nellyrld- Dk, Freakz
Cataclysm Slate- Rogue, Nellyrld- Dk, Nelly- Paladin, Freakz
syon wrote:
dintre toate, perioada TBC a fost cea mai fun cu guilda Silent AssassinS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PpSi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 21:04)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 50, Topics: 6
Location: Sillicon Valley

Reputation: 54
Votes: 3

Post Posted: 21-09-2012, 18:53:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am folosit tot aceleasi nume mereu, asa ca nu are rost sa spun pe ce expansion le-am avut.

on//

Grave/Lance/Rhotkar/Westh/Skillgrip/Ppsi/Blackjack - pe conturile de play
Pepsizor/Pepsizorr/Pepsigm - pe gm.

hello again, old champs.


We are gamers.The only thing we hate more than stagnation is change.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiu_2311

[Mentally unStable]



Status: Offline
(since 13-08-2019 10:46)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1326, Topics: 65
Location: Medias

Reputation: 438.7
Votes: 41

 
Post Posted: 21-09-2012, 19:35:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inceput sa joc wow pe TBC pe vechiu Echonet pe vremea raposatului Netflow (rip) cu numele de Wizzard ca si mag la o guilda de la alianta Legacy of Light daca imi aduc bine aminte, dupa ce a murit Netflow m-am mutat pe xwow unde am inceput sa joc ca si druid cu numele de Ovidiu atat pe TBC (pe cand inca era Sisif la putere) cat si pe WOTLK in guilda Pride dupa ce s-a spart gasca (serverul) m-am dus pe Rowow pe Wotlk si putin pe Cata unde tot druid am jucat, Ovidiu, in guilda Immortal, majoritatea fiind tot din fosta guilda Pride dupa ce s-a destramat si rowow-ul am venit aici pe Freakz, incepand cu Cata iar ca si caracter tot druid, Ovidiu ca si guilde am fost in Pride, alaturi de fosti mei colegi dupa care ce au plecat mai multi pe retail m-am dus in Hkp pentru o perioada destul de scurta deoarece am plecat si eu pe retail, acum joc din nou alaturi de vechii colegi pe Sylvanas EU la hoarda.

Cea mai frumoasa perioada mi s-a parut TBC-ul deoarece. dupa parerea mea, a fost cel mai frumos expansion de pana acum iar pe vremea aceea serverul pe care jucam (xwow) era destul de bine scriptat, pe langa asta am avut si un colectiv unit, activ si cu pofta de joc. Aici pe freakz, nejucand decat pe Cata nu pot sa imi dau cu parerea care a fost cea mai frumoasa perioada, oricum am vazut ca gm-ii s-au ocupat destul de mult in ultima perioada (cata).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 21-09-2012, 20:27:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blader wrote:
Edgar / Einar @ Ultimate / NRGia TBC
Edgar / Casanova / Nerfmeplx @ Freakz WOTLK
Casanova / Nerfmeplx si multe altele @ Freakz Cata

Au fost mai multe perioade faine:
1. Divide & Conquer, Razer pe Genesis
2. Trei Sclavi, Requiem si guild-ul de la ally care-mi scapa momentan (Msf, Mango, Zohlpro,etc.) pe Evo
3. MVP pe Evo, in ultimul timp.

Oricum, Coma ramane raiderul #1.


Supernatural ma nene, cum sa uiti? - ... i miss the old days




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kamikazze

[Maniac]



Status: Offline
(since 05-02-2015 23:45)
Joined: 12 Sep 2010
Posts: 1193, Topics: 57
Location: Timisoara / Deva

Reputation: 488.9
Votes: 28

 
Post Posted: 21-09-2012, 20:42:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tbc: intram doar pe instante 70 cu vendori (BT) . Jucam putin, dupa m-am lasat
Wotlk: Am revenit la wow prin mai/iunie 2010 pe freakz. Main chars: kamikazze (genesis) ; light (evo) si alte off chars neimportante
Cata: Nu am jucat asa mult, doar pana prin ianuarie dupa care m-am bagat pe blizz. Chars: Wickedfruit (genesis) ; Lightozaur(pe asta am jucat putin) (evo)
Guilde: d&c , razer (la sfarsit), requiem (de la horde) , requiem (de la ally) , deathwish ... poate mai erau cateva nu mi le amintesc


Wickedfruit - Sylvanas EU
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brapper

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2014 06:03)
Joined: 16 May 2011
Posts: 173, Topics: 34
Location: UMF Carol Davila - la subsol, pe dreapta, sala de disectii, in halat, ma gasesti acolo !

Reputation: -19.7
Votes: 9

 
Post Posted: 21-09-2012, 20:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TBC: Angelofchaos,Darkrevenged - Echonet
WOTLK: Xstrike - Ultimate ; Angelofchaos - Spidernet ; Piccolo - Freakz [si inca alte charuri,dar astea erau main-urile]
CATACLYSM: Piccolo,Zull,Angelofchaos - Freakz
*Am mai avut si pe Xwow
*Ceva timp si pe Molten



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 29-09-2024, 01:38:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x