User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message175283
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 23-10-2012, 19:33:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bogdanking wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 34
3. Localitate: Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-4 ore pe zi de obicei dar sunt si situatii cand nu sunt on
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: resto
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC si WOTLK circa 2 ani pe Cata de circa 3-4 luni
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilde mici gen pandaria guilda pvp Drunken badgers( am facut pvp la inceput) si o scurta sedere in The Divinity
12. Detalii PC: dualcore 3Athlon X2 3 ghz placa grafica Gygabite GT4430
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sa invat
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

/w shakyz,angrypala,desstroy,ex ingame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roseris10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 19:24)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 20, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 62.9
Votes: 2

 
Post Posted: 25-10-2012, 10:39:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Armando
2. Varsta:14
3. Localitate: Aberdeen (Scotia)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam vreo 6 ore pe zi
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: shadow/disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flawleszz
7. Screenshot cu Interfata: se va vedea mai jos
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Well Am fost holli inainte si m-am plictisit de el so am vrut sa testez altceva:)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Well, specul este 10/0/31 ptr ca mi se pare best spec Stats: Intellect>Hit>Haste>Masteri>Crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Sincer nu am jucat pe wotlk dar am jucat pe tbc 3 luni si pe cata de cand e serverul(Freakz)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Vin de pe evo . Am fost in Evo dar am iesit ptr ca se faceau raids pe whisper
12. Detalii PC: 4gb ram 1 gb placa video procesor intel core i7 1.60 GhZ
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alatur INL-ului ptr ca aici mai am niste prieteni si ptr ca sunteti una dintre cele mai bune guilde de pe server + progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://i47.tinypic.com/axjfy9.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 25-10-2012, 13:58:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

roseris10 wrote:
1. Nume IRL: Armando
2. Varsta:14
3. Localitate: Aberdeen (Scotia)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam vreo 6 ore pe zi
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: shadow/disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flawleszz
7. Screenshot cu Interfata: se va vedea mai jos
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Well Am fost holli inainte si m-am plictisit de el so am vrut sa testez altceva:)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Well, specul este 10/0/31 ptr ca mi se pare best spec Stats: Intellect>Hit>Haste>Masteri>Crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Sincer nu am jucat pe wotlk dar am jucat pe tbc 3 luni si pe cata de cand e serverul(Freakz)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Vin de pe evo . Am fost in Evo dar am iesit ptr ca se faceau raids pe whisper
12. Detalii PC: 4gb ram 1 gb placa video procesor intel core i7 1.60 GhZ
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alatur INL-ului ptr ca aici mai am niste prieteni si ptr ca sunteti una dintre cele mai bune guilde de pe server + progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://i47.tinypic.com/axjfy9.png

RESPINS




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 27-10-2012, 21:34:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?-in timpul saptamani sunt online 5-6 ore ,cateodata toata ziua,iar in weekend sunt online aproximativ toata ziua
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral (in crestere)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?-joc pe acest spec de pe pachul 2.4.3,l-am invatat si imi chiar place si cunosc clasa/spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).-
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Tbc-la inceput am fost "nobi"dar incet incet am reusit sa facem cate ceva,mai exact pach 2.4.3.hmm..ne-am adunat mai multi prieteni pe un server care mergea BT si SUNWELL (LastWOW)si incet incet am ajuns sa facem tot,inlcusiv Illdidan si Kil`jaeden si Zul`jin.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-am fost la allianta in Guilda OldGang,m-am transferat la H deoarece aici am jucat de pe 2.4.3 si imi place taurenul,nu are racial-a prea buna dar merge.
12. Detalii PC: Dual-core 2.8 GHz ,placa video 1Gb,merge foarte bine.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?-am vb cu Angrypala si mi-a zis sa fac post pe forum,sunt dornic de PVE si vreau o guilda serioasa care poate face full run.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)-sunt student la asistenti medicali(nurse),in timpul liber ma joc wow,ies cu prieteni/prietenele(cluburi/terase,etc.).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 27-10-2012, 22:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0by wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?-in timpul saptamani sunt online 5-6 ore ,cateodata toata ziua,iar in weekend sunt online aproximativ toata ziua
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral (in crestere)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?-joc pe acest spec de pe pachul 2.4.3,l-am invatat si imi chiar place si cunosc clasa/spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).-
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Tbc-la inceput am fost "nobi"dar incet incet am reusit sa facem cate ceva,mai exact pach 2.4.3.hmm..ne-am adunat mai multi prieteni pe un server care mergea BT si SUNWELL (LastWOW)si incet incet am ajuns sa facem tot,inlcusiv Illdidan si Kil`jaeden si Zul`jin.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-am fost la allianta in Guilda OldGang,m-am transferat la H deoarece aici am jucat de pe 2.4.3 si imi place taurenul,nu are racial-a prea buna dar merge.
12. Detalii PC: Dual-core 2.8 GHz ,placa video 1Gb,merge foarte bine.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?-am vb cu Angrypala si mi-a zis sa fac post pe forum,sunt dornic de PVE si vreau o guilda serioasa care poate face full run.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)-sunt student la asistenti medicali(nurse),in timpul liber ma joc wow,ies cu prieteni/prietenele(cluburi/terase,etc.).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

ACCEPTAT /w angrypala,sharkyz,desstroy,ex ingame sa vorbim




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ashera

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2024 17:39)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 133.7
Votes: 4

   
Post Posted: 27-10-2012, 23:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma lungesc la discutii si va intreb pe voi: aveti nevoaie de : pala prot 362 .retry 365,sau shaman resto 363 enha 358 care stie full script?daca da pm sau in gme /w guusty sau asshera.cred ca v-am lamaurit .nu sunt unu din copiii dupa serv sa ma milogesc de voi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 28-10-2012, 02:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ashera wrote:
nu ma lungesc la discutii si va intreb pe voi: aveti nevoaie de : pala prot 362 .retry 365,sau shaman resto 363 enha 358 care stie full script?daca da pm sau in gme /w guusty sau asshera.cred ca v-am lamaurit .nu sunt unu din copiii dupa serv sa ma milogesc de voi
Ti se pare ca cei care fac un post dupa formularul acela de recrutare se milogesc de noi?Ei macar au rabdarea sa completeze 2-3 fraze acolo, nu ca tine.Iti zic ce probabil(sigur) iti vor spune si ceilalti, nu, nu avem nevoie de tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 28-10-2012, 03:28:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

-Paladin(holy offspec tank,retri)

-Shaman(resto)

-Rogue

-Hunter


Cerinte:
-minim 365 ilvl
-achivs la toti bosii pe heroic
-activitate la raidurile programate
-teamspeak+microfon




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 28-10-2012, 09:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ashera wrote:
nu ma lungesc la discutii si va intreb pe voi: aveti nevoaie de : pala prot 362 .retry 365,sau shaman resto 363 enha 358 care stie full script?daca da pm sau in gme /w guusty sau asshera.cred ca v-am lamaurit .nu sunt unu din copiii dupa serv sa ma milogesc de voi


Dute fa-ti viata singur ,nu avem nevoie de paraziti cu ifose in cap ca tine si cand zici stiu full scripts stii ca restu ...adica esti sub nivelul de praf asa ca oricat imi bat eu gura sa te invat un script tot fail esti .Impacate cu ideea ca nu vei intra niciodata aici si chiar daca vei intra iti voi da gkick chiar daca poti bate nefarianu singur.

Sper sa nu mai existe tentative kamikaze pe aici si nu consideram ca cei ce au decenta sa completeze o cerere de recrutare sunt milogi.Pur si simplu au cei 7 ani de acasa si ce persoane fac chestia asta si se impun la un raid pot confirma ca au loc la fiecare raid pentru simplu fapt ca stiu sa joace si sa isi respecte colegii de guilda.

Recrutam :MAGE,ROGUE,HUNTER,PALA(prot,off retry),SHAMAN(orice spec),DRUID(balance,resto),DK (frost,blood).Warr si priest dar sa fie exceptionali.

Asteptam aplicatiile voastre.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
INsanez0r.

[Need more rage ;o3]



Status: Offline
(since 16-08-2016 19:12)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 1708, Topics: 53
Location: Not Active.

Reputation: 12
Votes: 59

Post Posted: 29-10-2012, 15:27:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 15
3. Localitate: Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : dupa 2:30 cam asa ajung acasa de la scoala pana seara 12-1
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms | Fury ( 368 ambele )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rageless
7. Screenshot cu Interfata: http://iceimg.com/i/6d/5c/966d4e2369.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: arms: awsome aoe & stance dance || fury: burst
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pe arms cred ca ar trebuii sa se joaca la Battle Stance mai mereu ( pt incepatori ) pana se obisnuiesc sa schimbe stanceurile si sa invete sa joace la Stance Dance
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : m-am apucat de freakz de cand s-a bagat cataclysm in rest numai WOTLK ( nu aici )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Drunken Badegers, Light of Dawn
12. Detalii PC: Intel core 2 duo, placa video: Nvidia GeForce 540 sau 550 nu stiu sigur GT ( ma tine la raiduri )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru a face un progres cum trebuie si pentru ca sunteti seriosi -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev, imi place sa ies pe afara cu prieteni ... etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
- dummy dps ( era 25k dar a scazut cand am luat mana pana sa fac poza )
- dummy aoe
- aoe raid
- final



Last edited by INsanez0r. on 07-08-2013, 20:48:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 29-10-2012, 17:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

INsanez0r. wrote:
1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 15
3. Localitate: Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : dupa 2:30 cam asa ajung acasa de la scoala pana seara 12-1
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms | Fury ( 368 ambele )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rageless
7. Screenshot cu Interfata: http://iceimg.com/i/6d/5c/966d4e2369.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: arms: awsome aoe & stance dance || fury: burst
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pe arms cred ca ar trebuii sa se joaca la Battle Stance mai mereu ( pt incepatori ) pana se obisnuiesc sa schimbe stanceurile si sa invete sa joace la Stance Dance
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : m-am apucat de freakz de cand s-a bagat cataclysm in rest numai WOTLK ( nu aici )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Drunken Badegers, Light of Dawn
12. Detalii PC: Intel core 2 duo, placa video: Nvidia GeForce 540 sau 550 nu stiu sigur GT ( ma tine la raiduri )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru a face un progres cum trebuie si pentru ca sunteti seriosi -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev, imi place sa ies pe afara cu prieteni ... etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
- dummy dps ( era 25k dar a scazut cand am luat mana pana sa fac poza )
- dummy aoe
- aoe raid
- final

ACCEPTAT




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ihatespammerzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 17:39)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 18, Topics: None
Location: Sibiu

Reputation: 61.6
Votes: 2

Post Posted: 30-10-2012, 21:22:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 16
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Dupa ora 3 cat cuprinde!
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Fury/Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shiiva
7. Screenshot cu Interfata: Se vede interfata la ss cu DPS
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am vazut un prieten ca juca warrior si mi-a placut
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Colossus Smash pentru a reduce armura>Bloodthirst>Daca s-a procuit Enrage Raging Blow | daca s-a procuit Bloodsurge Slam> Heroic Strike daca am cd la celelalte spelluri si indeajuns rage
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am jucat o perioada pe TBC dar apoi m-am lasat pt ca nu aveam PC destul de bun si nu imi placea sa joc la low settings
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : pe Evolution in Ground Zero-am decis sa parasesc guilda pt ca toti erau foarte aroganti... Guilda Evo- vreau sa o parasesc pt ca nu mai sunt playeri activi cu care poti face raiduri iar de cand cu transferul pe genesis e si mai rau...
12. Detalii PC: Intel Pentium 2.8 Ghz 2 Gb Ram Placa video de 1 Gb Conexiune stabila prin fibra optica
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As dori sa fac raiduri mai ales Ascendant Council pe heroic ( e doar singurul heroic care nu l-am facut) pentru ca aspir a fi cat mai bun!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Studiez la colegiul national pedagogic andrei saguna. Hobbys: Wow bineinteles dar si iesitul in oras cu prietenii... cabane etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Am un prieten bun aici Thetankk care mi-a povestit ca sunteti o guilda foarte buna capabila de intelegere si progres
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://i45.tinypic.com/2we99cm.jpg

Astept raspuns cat mai repede... sper sa fie unul pozitiv! Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 31-10-2012, 12:23:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ihatespammerzz wrote:
1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 16
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Dupa ora 3 cat cuprinde!
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Fury/Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shiiva
7. Screenshot cu Interfata: Se vede interfata la ss cu DPS
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am vazut un prieten ca juca warrior si mi-a placut
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Colossus Smash pentru a reduce armura>Bloodthirst>Daca s-a procuit Enrage Raging Blow | daca s-a procuit Bloodsurge Slam> Heroic Strike daca am cd la celelalte spelluri si indeajuns rage
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am jucat o perioada pe TBC dar apoi m-am lasat pt ca nu aveam PC destul de bun si nu imi placea sa joc la low settings
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : pe Evolution in Ground Zero-am decis sa parasesc guilda pt ca toti erau foarte aroganti... Guilda Evo- vreau sa o parasesc pt ca nu mai sunt playeri activi cu care poti face raiduri iar de cand cu transferul pe genesis e si mai rau...
12. Detalii PC: Intel Pentium 2.8 Ghz 2 Gb Ram Placa video de 1 Gb Conexiune stabila prin fibra optica
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As dori sa fac raiduri mai ales Ascendant Council pe heroic ( e doar singurul heroic care nu l-am facut) pentru ca aspir a fi cat mai bun!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Studiez la colegiul national pedagogic andrei saguna. Hobbys: Wow bineinteles dar si iesitul in oras cu prietenii... cabane etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Am un prieten bun aici Thetankk care mi-a povestit ca sunteti o guilda foarte buna capabila de intelegere si progres
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://i45.tinypic.com/2we99cm.jpg

Astept raspuns cat mai repede... sper sa fie unul pozitiv! Multumesc!

RESPINS full la warrior




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 01-11-2012, 01:04:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

-Mage

-Warlock

-Hunter

-Paladin Retri


Cerinte:
-minim 365 ilvl
-achiev la toti bosii pe heroic
-activitate la raidurile programate
-teamspeak+microfon




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 01-11-2012, 13:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? de la 6 seara pana cand rezist
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
7. Screenshot cu Interfata: http://i50.tinypic.com/23iuvbr.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Enha shamy mi se pare un dps la fel de bun ca oricare altul ,jucat cu cap el poate face diferente intre warr care e considerat best dps pe patchul asta .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). cel mai important stat mi se pare agility .fara el pot sa am eu 8% melee hit si expertiza 26 ..daca nu are putere si crit indeajuns incat sa fac diferenta in pve
dupa stats mam uitat pe net atunci cand miam facut talentele si gearul cu tot cu stats .nu stiu dar poate ati auzit de site-ul http://www.noxxic.comstats dupa cum urmeaza Agility > 17% Spell Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit > Haste .rotatia nu zic ca e relativ simpla da nici foarte grea nu e .cel mai important spell de la enha mi se pare .searing totem fara el damage de la lava lash este fara folos .dupa
1.searing totem 2.stormstrike . 3.lava lash . 4. lightning bolt .doar atunci cand avem 5 maelstrom weapon 5.5 unleash elements .+flame shock . .7 earthshock
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC 2 ani ,LK 1 an pe retail,si ma joc cata de cand sa bagat freakzu, +cateva zile pe mop retail jucam mai mult da e scump:P
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HKP ,mi-a placut mult ,motivul plecarii ,cred ca toata lumea stie ca nu mai au activitate
12. Detalii PC: 3Gb RAM,512 video,3ghz intel dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pve progres pentru noi prieteni ,noi activitati
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu lucrez ,sunt un baiat calm,nu prea imi place sa vb pe ts ..sper ca nu e o problema:P
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i49.tinypic.com/2a4uvpe.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 27-10-2024, 11:19:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x