User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message175318
bogdani

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-11-2019 09:27)
Joined: 14 May 2012
Posts: 1106, Topics: 22
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 352
Votes: 33

 
Post Posted: 06-11-2012, 19:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari inchise waiting for patch 4.3.4





Last edited by bogdani on 06-11-2012, 19:39:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 06-11-2012, 19:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zdude wrote:
1. Nume IRL: Silviu , wilddude
2. Varsta: 27
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 5/7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: main : resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wilddude
7. Screenshot cu Interfata: http://s297.beta.photobucket.com/user/wailddude/media/Snapshot_2012-11-06_165351.png.html
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). gemming
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). woltlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) lipsa de activitate
12. Detalii PC: leptop
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pve raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)sociabil , lucrez , plimbarile ,muzik , sport
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):


esti respins...recrutarile sunt inchise momentan...vom posta aici atunci cand le vom redeschide

ps: scuze pt. postul lui bogdani...nu era datoria lui sa posteze aici :p

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 06-11-2012, 19:39:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zdude wrote:
1. Nume IRL: Silviu , wilddude
2. Varsta: 27
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 5/7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: main : resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wilddude
7. Screenshot cu Interfata: http://s297.beta.photobucket.com/user/wailddude/media/Snapshot_2012-11-06_165351.png.html
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). gemming
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). woltlk si cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) lipsa de activitate
12. Detalii PC: leptop
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pve raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)sociabil , lucrez , plimbarile ,muzik , sport
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
[/quote]

RESPINS->ASTA NU E APLICATIE !
aici vor posta doar EX/BEZEA/SHARKYZ/DUDULZOR/DESSTROY.
aveti ceva de spus -> discutii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-11-2012, 21:03:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alic
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? zilnic in fiecare seara.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bluetech
7. Screenshot cu Interfata: http://i48.tinypic.com/2hgzaj7.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc doar tank sau healer, nu pere imi place dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pe holy momentan joc la mult haste + crit, avand in vedere ca mastery e slab. Pe prot, avand in vedere abilitatile de la paladin ma bazez in special pe mastery si stamina, rmand celelalte statsuri: parry, dodge, hit si expertise.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat doar de la wotlk, tot paladin holy/prot. Ma descurc bine cu el chiar daca atunci era mai bun healer decat acum. Acum mai joc si pe retail...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Vin de pe Evolution.
12. Detalii PC: procesor 3000,4gb ram, placa video 512, merge lux, dar eu sunt client fidel la sala de net.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa am un guild foarte bun, in care sa pot face raiduri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student restantier in anu 2, pierde-vara, hobby = wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 09-11-2012, 21:20:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bezea wrote:
Recrutari oprite pana vine 4.3.4
Recrutam doar prin recomandare pana cand vine 4.3.4.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bercu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-12-2012 19:06)
Joined: 30 Mar 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

 
Post Posted: 04-12-2012, 20:40:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Targoviste-Ro
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Dupa ora 7:30 in fiecare seara
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Fire
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alliance
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este specul cu cel mai bun randament, am incercat mai multe variante, asta imi da mobilitate si dmg aoe
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stat priority (la mine): INtelect; hit 17% - full crit haste si ultimul mastery... joc la set de cest+manusi; legs din bwd hc, incineratus hc ca doar pe asta l-am prins momentan, Rotatie : LB. Spam firebolt, piro la proc, combustion la 2 piro consecutive sau in burst phase, depinde mult de encounter

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai am prins putin si din raidurile de Naxx si Aq din Vanila, full TBC, cam 50% din WOTLK am facut o pauza o perioada, Iar pe cata joc de cand sa bagat pe Freakz, Raid xp: am farmat toti bosi pe care ia pus shokerul pe toate dificultatile, (Fara council hc, l-am dus pana la 5%)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost prin EVO si Inspiration, dar oamenii nu mai au activitate, singurul motiv pentru care am iesit vre-o data dintr-o guilda -
12. Detalii PC: 2.20 GHz 4 RAM 100 Mb/s RDS ftw
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din speranta de activitate si performanta pe noul pach
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am o meserie care imi place, am o nevasta care imi place, imi place sa beau sa mananc pitzza si joc fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Chestionar complet, nu mai am ce completa
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): [IMG]http://gazduireimagini.com/?dt=LPM3[/IMG]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kiso0202

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2017 19:01)
Joined: 27 Feb 2011
Posts: 65, Topics: 10
Location: Croatia

Reputation: 137.6
Votes: 10

 
Post Posted: 06-12-2012, 18:04:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bercu wrote:
1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Targoviste-Ro
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Dupa ora 7:30 in fiecare seara
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Fire
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alliance
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este specul cu cel mai bun randament, am incercat mai multe variante, asta imi da mobilitate si dmg aoe
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stat priority (la mine): INtelect; hit 17% - full crit haste si ultimul mastery... joc la set de cest+manusi; legs din bwd hc, incineratus hc ca doar pe asta l-am prins momentan, Rotatie : LB. Spam firebolt, piro la proc, combustion la 2 piro consecutive sau in burst phase, depinde mult de encounter

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai am prins putin si din raidurile de Naxx si Aq din Vanila, full TBC, cam 50% din WOTLK am facut o pauza o perioada, Iar pe cata joc de cand sa bagat pe Freakz, Raid xp: am farmat toti bosi pe care ia pus shokerul pe toate dificultatile, (Fara council hc, l-am dus pana la 5%)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost prin EVO si Inspiration, dar oamenii nu mai au activitate, singurul motiv pentru care am iesit vre-o data dintr-o guilda -
12. Detalii PC: 2.20 GHz 4 RAM 100 Mb/s RDS ftw
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din speranta de activitate si performanta pe noul pach
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am o meserie care imi place, am o nevasta care imi place, imi place sa beau sa mananc pitzza si joc fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Chestionar complet, nu mai am ce completa
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): [IMG]http://gazduireimagini.com/?dt=LPM3[/IMG]


wisper Deusexmachin ingame for real-time dps test + some questions
also put your PVE gear on cause atm you have pvp equiped (armory)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DariusJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2013 13:22)
Joined: 17 Mar 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 4

Post Posted: 14-12-2012, 15:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Jecan Darius Ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau , judet Salaj , vecin cThetankk
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi in special dupa masa , seara.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main spec Frost , Off spec Blood dar ma conformez la cerintele guildei si imi schimb specul in functie de ce aveti nevoie.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Intheend
7. Screenshot cu Interfata: http://www.girlshare.ro/31989331
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece unholy nu functioneaza cum trebuie inca , am ales frost fiindca este singurul spec functional.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 8% hit , sa fie atins capu de expertise apoi main status mastery si haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput experienta wow pe WOTLK , si Cataclysm dupa implementarea pe Freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Inspiration o perioada foarte scurta , motivul plecarii lipsa progresului , apoi am intrat in Evo unde am stat mai mult timp si am iesit doarece am avut niste conflicte cu anumiti membrii ai guildei.Guila acutala The Revengers , vreau sa o parasesc deoarece vreau sa incep 4.3.4 cu o guilda capabila de progres si activitate.
12. Detalii PC: 3 gb ram , placa video 1 gb , procesor dual 2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am auzit ca este o guilda buna si vreau sa asist la progresul de care aveti parte.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu , imi plac iesirile in oras , sunt o persoana sociabila , deschisa la noi idei.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am amintit tot ce a fost nevoie mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):Din pacate mi-am reformatat calculatoru si spre seara o sa imi iau recountu si o revin cu un screenshot cu damage done.
Aici este screenshot : http://postimage.org/image/85tq6wnvv/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 14-12-2012, 17:45:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DariusJ wrote:
1. Nume IRL: Jecan Darius Ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau , judet Salaj , vecin cThetankk
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi in special dupa masa , seara.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main spec Frost , Off spec Blood dar ma conformez la cerintele guildei si imi schimb specul in functie de ce aveti nevoie.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Intheend
7. Screenshot cu Interfata: http://www.girlshare.ro/31989331
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece unholy nu functioneaza cum trebuie inca , am ales frost fiindca este singurul spec functional.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 8% hit , sa fie atins capu de expertise apoi main status mastery si haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput experienta wow pe WOTLK , si Cataclysm dupa implementarea pe Freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Inspiration o perioada foarte scurta , motivul plecarii lipsa progresului , apoi am intrat in Evo unde am stat mai mult timp si am iesit doarece am avut niste conflicte cu anumiti membrii ai guildei.Guila acutala The Revengers , vreau sa o parasesc deoarece vreau sa incep 4.3.4 cu o guilda capabila de progres si activitate.
12. Detalii PC: 3 gb ram , placa video 1 gb , procesor dual 2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am auzit ca este o guilda buna si vreau sa asist la progresul de care aveti parte.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu , imi plac iesirile in oras , sunt o persoana sociabila , deschisa la noi idei.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am amintit tot ce a fost nevoie mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):Din pacate mi-am reformatat calculatoru si spre seara o sa imi iau recountu si o revin cu un screenshot cu damage done.
Aici este screenshot : http://postimage.org/image/85tq6wnvv/


din gearul tau as putea sa trag concluzia ca bosi pe hc nu prea ai facut corect? iar din cele 2 trinkete ale tale nu stiu ce concluzii as putea trage...esti dps ziceai nu? la ce te ajuta stamina? dai mai tare sau cresti mai mare?
Trinketele alea 2 este ce m-a facut sa nu iti spun nimic despre dps-ul tau destul de slab...sper sa le fi avut pe alea atunci cand ai facut testul de dps. O sa vb si cu Thetank sa vedem daca iti poate da un +

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 14-12-2012, 18:35:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DariusJ wrote:
1. Nume IRL: Jecan Darius Ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau , judet Salaj , vecin cThetankk
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi in special dupa masa , seara.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main spec Frost , Off spec Blood dar ma conformez la cerintele guildei si imi schimb specul in functie de ce aveti nevoie.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Intheend
7. Screenshot cu Interfata: http://www.girlshare.ro/31989331
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece unholy nu functioneaza cum trebuie inca , am ales frost fiindca este singurul spec functional.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 8% hit , sa fie atins capu de expertise apoi main status mastery si haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput experienta wow pe WOTLK , si Cataclysm dupa implementarea pe Freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Inspiration o perioada foarte scurta , motivul plecarii lipsa progresului , apoi am intrat in Evo unde am stat mai mult timp si am iesit doarece am avut niste conflicte cu anumiti membrii ai guildei.Guila acutala The Revengers , vreau sa o parasesc deoarece vreau sa incep 4.3.4 cu o guilda capabila de progres si activitate.
12. Detalii PC: 3 gb ram , placa video 1 gb , procesor dual 2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece am auzit ca este o guilda buna si vreau sa asist la progresul de care aveti parte.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu , imi plac iesirile in oras , sunt o persoana sociabila , deschisa la noi idei.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am amintit tot ce a fost nevoie mai sus.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):Din pacate mi-am reformatat calculatoru si spre seara o sa imi iau recountu si o revin cu un screenshot cu damage done.
Aici este screenshot : http://postimage.org/image/85tq6wnvv/


1-RECRUTARILE SUNT INCHISE!!!!
2-LOW DPS
3-RESPINS !!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
intheend

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 14:56)
Joined: 23 Aug 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 14-12-2012, 23:19:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://postimage.org/image/3rzj79g2x/ daca ajuta cu ceva , am mai dat o incercare .. Si Sharkyman ala e gearu de tank , nu stiu de ce , desi schimb pe frost in game in armory ramane acelasi , pe frost am 365 ilvl , vei putea vedea gearu doar daca dai inspect in game .

Apropo DariusJ sunt.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 15-12-2012, 10:43:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intheend wrote:
http://postimage.org/image/3rzj79g2x/ daca ajuta cu ceva , am mai dat o incercare .. Si Sharkyman ala e gearu de tank , nu stiu de ce , desi schimb pe frost in game in armory ramane acelasi , pe frost am 365 ilvl , vei putea vedea gearu doar daca dai inspect in game .

Apropo DariusJ sunt.



NU RECRUTAM PANA PE 4.3.4



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 15-12-2012, 12:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DesstroY-gm wrote:
intheend wrote:
http://postimage.org/image/3rzj79g2x/ daca ajuta cu ceva , am mai dat o incercare .. Si Sharkyman ala e gearu de tank , nu stiu de ce , desi schimb pe frost in game in armory ramane acelasi , pe frost am 365 ilvl , vei putea vedea gearu doar daca dai inspect in game .

Apropo DariusJ sunt.



NU RECRUTAM PANA PE 4.3.4


doar prin recomandare...dupa cum am zis mai sus...daca thetankk pune o vb buna pt tine o sa luam in considerare aplicatia -...du-te si du-i o sticla de whisky daca e vecin cu tine si zii ca e idolu tau -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DariusJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2013 13:22)
Joined: 17 Mar 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 4

Post Posted: 15-12-2012, 15:51:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da boss - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloomftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 19:13)
Joined: 22 Nov 2010
Posts: 52, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 3

 
Post Posted: 15-12-2012, 16:38:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dupa ora 19:00,oricat e nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Main Protection, Off spec Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bloom
7. Screenshot cu Interfata: http://www.girlshare.ro/31992897.2
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pai in momentul in care am ales protection era ceva nou pentru mine...am vrut sa vad ce iese...joc de 2 ani pe acest spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). ~8% hit , sa fie atins capu de expertise ...main stat mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Cred ca sunt in jur de 6-7 ani de cand joc...am inceput cu Vanilla,evident...am luat parte la toate raidurile posibile pana pe acest patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat mult timp in EliteNightStalkers(guilda s-a destramat) si in Light of Dawn(am luat o vacanta prin vara de ~ 1 luna...am anuntat...->Gkick)
12. Detalii PC: 4 gb ram , placa video 512 mb , procesor dual 2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am observat ca aveti un progres bun si am cateva cunostinte in guild.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student + munca patriotica -...lucrez in Telecomunicatii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). I'm famous but no one knows it yet! -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
Aici este screenshot :



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 27-10-2024, 15:23:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x