User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message246546
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 09-01-2013, 20:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shuby2233 wrote:
Nume In-Game :Fellgood
Clasa :Shaman
MainSpec/OffSpec :Enchancement
iLvl :(minim 360) 359
Link Armory :CLick pe semnatura(pe armory imi arata si itemele pvp dar uitati printscreen cu gearu
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Death Dealers.. S-a desfiintat
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment


RESPINS!


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valahu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2013 15:59)
Joined: 22 May 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 101.1
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2013, 21:03:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Valahu
Clasa : shaman
MainSpec/OffSpec: resto/resto
iLvl : 356pve/364pvp
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Valahu
Profesie : bs,jc

Off chars : Kalat warrior, plus altele pentru meserii(skining,mining,herbalism)dar pe care nu joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 12-01-2013, 22:12:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

valahu wrote:
Nume In-Game :Valahu
Clasa : shaman
MainSpec/OffSpec: resto/resto
iLvl : 356pve/364pvp
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Valahu
Profesie : bs,jc

Off chars : Kalat warrior, plus altele pentru meserii(skining,mining,herbalism)dar pe care nu joc.



RESPINS !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 22-01-2013, 02:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)





RESPECTATI ACEST MODEL DE CERERE (dati direct copy-paste de aici):

Quote:
Nume In-Game :
Clasa :
MainSpec/OffSpec :
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme)
Link Armory :
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )


IMPORTANT: Sa ai contul din joc legat cu cel de pe forum. [Click aici pt a lega conturile]

* Upload screenshots HERE



Cerinte :

* Recrutari deschise pentru orice clasa / spec (only main char`)

* Cunostinte clasa, sa iti sti clasa pe main spec si offspec( daca pretinzi ca ai offspec si ai pretentii la iteme )

* Si nu in ultimul rand...RABDARE, nu caut boti care tot ce stiu sa faca e sa intrebe toata ziua " cand facem raid" si cand se face raidul ei sa nu fie on (toate la timpul lor,deocamdata sunt multe bugguri de rezolvat) , nu caut fomisti de iteme/dkpuri, caut oameni care vor sa joace intr-o comunitate cu oameni care isi stiu treaba la raid si nu trag raidul in jos prin nobism si idiotism.

* Respecta si vei fi respectat!



Ps: Daca nu sunteti in stare nici aceste mici cerinte(spun eu) sa le respectati, atunci va rog nu mai postati... nu vreau sa imi pierd timpul cu toate prostiile voastre.





"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhin

[resto trainer]



Status: Offline
(since 02-11-2017 11:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 375, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: 18.3
Votes: 14

 
Post Posted: 24-01-2013, 15:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Diz
Clasa : Night Elf Druid
MainSpec/OffSpec :Resto main , offspec ce e nevoie
iLvl :(minim 360) : 368
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Diz
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Scribe / Herbalism
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : FAA , am plecat din pricina maturitatii oficerilor care e sub nivelul marii din punctul meu de vedere .
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment :
http://tinypic.com/r/2i7691t/6

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-01-2013, 15:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zhin wrote:
Nume In-Game : Diz
Clasa : Night Elf Druid
MainSpec/OffSpec :Resto main , offspec ce e nevoie
iLvl :(minim 360) : 368
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Diz
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Scribe / Herbalism
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : FAA , am plecat din pricina maturitatii oficerilor care e sub nivelul marii din punctul meu de vedere .
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment :
http://tinypic.com/r/2i7691t/6

/w ingame dupa radical,syleane,silenne.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wrather

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2013 21:07)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 25-01-2013, 19:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Wrather
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec : dps/tank
iLvl :(minim 360) Nu stiu peste 370
Link Armory :
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): mining ; jwc; first aid; fishing;
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Am fost pe genesis timp de 2 ani apoi datorita lagului m-am retras pe evolution si acolo am stat in Sublime! Acum ei sunt pe genesis insa s-au imprastiat... nu mai e ce au fost! de aceea cunoscandu-l pe Dorian(Simonika<magul de la voi din guild> ma alatur voua doar cu permisiunea voastra! alte motive; ts/skype si vb acolo!
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment Le am crede-ma o sa-ti dau link in guild!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-01-2013, 19:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wrather wrote:
Nume In-Game : Wrather
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec : dps/tank
iLvl :(minim 360) Nu stiu peste 370
Link Armory :
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): mining ; jwc; first aid; fishing;
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Am fost pe genesis timp de 2 ani apoi datorita lagului m-am retras pe evolution si acolo am stat in Sublime! Acum ei sunt pe genesis insa s-au imprastiat... nu mai e ce au fost! de aceea cunoscandu-l pe Dorian(Simonika<magul de la voi din guild> ma alatur voua doar cu permisiunea voastra! alte motive; ts/skype si vb acolo!
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment Le am crede-ma o sa-ti dau link in guild!

acc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catalin1217

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2013 19:52)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

 
Post Posted: 27-01-2013, 11:45:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Wyzwyzard
Clasa : druid
MainSpec/OffSpec : Resto/feral
iLvl :(minim 360) fix 360 am -
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Wyzwyzard
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchemy/Herba
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : am jucat o vreme la hoarda in havock dar nu se mai organizau raiduri.. si am iesit ,si am venit la ali..
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment :nu am ach dar iti pot zice tot scriptul cap coada la tot bwd-ul -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 27-01-2013, 16:11:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

catalin1217 wrote:
Nume In-Game : Wyzwyzard
Clasa : druid
MainSpec/OffSpec : Resto/feral
iLvl :(minim 360) fix 360 am -
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wyzwyzard
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchemy/Herba
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : am jucat o vreme la hoarda in havock dar nu se mai organizau raiduri.. si am iesit ,si am venit la ali..
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment :nu am ach dar iti pot zice tot scriptul cap coada la tot bwd-ul -


/w Syleane,Toptank pt interviu -


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 29-01-2013, 13:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Strachi
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec : Fire/Frost
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 365+
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strachi
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jwl/enchanting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : nici una !
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! ) http://imagehost.pitestinet.ro/images/arh76yztac1f8oy1de8.jpg - ODS 25hc l-am facut chiar cu voi prima oara cand s-a facut cu guilda !

motiv: Stiu ca am fost nesimtit sau cum vrei sa imi ziceti, nu gasesc cuvantul, dar totusi prima "casa" ramane prima "casa" . De cand am plecat de la voi nu am mai intalnit nici o guilda in care sa imi placa si , fara sa ma laud, am fost in cateva (deathwish,hkp,opus dei,etc....si pe alte realm-uri). Banuiesc ca ANDREW nu prea ma vrea in guilda si il inteleg, probabil si altii, dar totusi as vrea sa imi dati o sansa, chiar daca ma primiti numai pentru PVP . Multumesc !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 29-01-2013, 13:43:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strachi wrote:
Nume In-Game : Strachi
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec : Fire/Frost
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 365+
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strachi
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jwl/enchanting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : nici una !
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! ) http://imagehost.pitestinet.ro/images/arh76yztac1f8oy1de8.jpg - ODS 25hc l-am facut chiar cu voi prima oara cand s-a facut cu guilda !

motiv: Stiu ca am fost nesimtit sau cum vrei sa imi ziceti, nu gasesc cuvantul, dar totusi prima "casa" ramane prima "casa" . De cand am plecat de la voi nu am mai intalnit nici o guilda in care sa imi placa si , fara sa ma laud, am fost in cateva (deathwish,hkp,opus dei,etc....si pe alte realm-uri). Banuiesc ca ANDREW nu prea ma vrea in guilda si il inteleg, probabil si altii, dar totusi as vrea sa imi dati o sansa, chiar daca ma primiti numai pentru PVP . Multumesc !


nu stiu de ce voi credeti ca in guilda asta se intra, se pleaca cand vreti voi si cateva scuze sa stearga tot....RESPINS !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 29-01-2013, 13:59:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am zis nimic de guilda si scuzele au fost sincere, serioase , dar cum am precizat mai sus aici m-am simtit cel mai bine si nu zic ca vreau in guilda ca are cel mai mult achiv point sau alte chestii de genu, doar pentru ca mi-a placut guilda foarte mult, numai ca nu am stiut cum sa procedez in anumite situatii pe care acum le vad altfel.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 29-01-2013, 14:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strachi wrote:
Nu am zis nimic de guilda si scuzele au fost sincere, serioase , dar cum am precizat mai sus aici m-am simtit cel mai bine si nu zic ca vreau in guilda ca are cel mai mult achiv point sau alte chestii de genu, doar pentru ca mi-a placut guilda foarte mult, numai ca nu am stiut cum sa procedez in anumite situatii pe care acum le vad altfel.


prea multa drama,in fine...


RESPINS !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
moarcea

[addicted]



Status: Offline
(since 06-08-2014 01:29)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 33, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 98.5
Votes: 4

 
Post Posted: 31-01-2013, 22:45:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Fringe
Clasa : Priest
MainSpec/OffSpec : holy/shadow
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 369 sau ceva de genu
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fringe
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): fishing cooking
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : showdown... inactiv vreo 2 luni:D uitasem sa mai intru
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 21-09-2024, 23:32:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x